Αποστολέας Θέμα: Το χειρότερο....  (Αναγνώστηκε 49554 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #100 στις: 14/01/08, 15:59 »
To χειροτερο για μενα ειναι η βλακεια... οχι μονο στις γυναικες βεβαια, αλλα στις γυναικες ειναι ελαχιστα παραπανω το ποσοστο σε σχεση με τους αντρες... Μιλαμε για ατομα που αρνουνται να σκεφτουν κατι αλλο περα απο το που θα πανε, τι θα φορεσουν, τι θα δουν στην TV, με ποιον θα μαμηθουν κτλ...
Επισης με ξενερωνουν τελειως αυτες που καθονται και βλεπουν με τις ωρες τηλεοραση και δεν εχουν αλλα ενδιαφεροντα... (αυτο που λεμε απο επιπεδο=δαπεδο).
Τελος ενα που επισης μου την σπαει απιστευτα, ειναι οταν το παιζουν "αντρακια"... Εδω δεν το παιζουμε εμεις που ειμαστε και να το παιζει η αλλη... Εχε χαρη που εχουν συνηθισει στην ασυλια γενικοτερα και την γλυτωνουν αλλιως δε θα εκαναν αυτα που κανουν και λενε...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #101 στις: 14/01/08, 17:18 »
Να μιλάνε πάρα μα πάρα πολύ.Είμαι ο καλύτερος ακροατής του κόσμου ,αλλά όταν δεν προλαβαίνεις να σταυρώσεις κουβέντα ,αυτό είναι μαρτύριο. :P
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος BiblioNoPaidaras

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Άντρας
  • Η δύναμη βρίσκεται μέσα μας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #102 στις: 14/01/08, 18:12 »
 :)
Καλησπέρα .
Πρωσοπικά  όλες οι γυναίκες  νομίζω ότι έχουν την δικιά τους ομορφιά (είτε είναι εσωτερική είτε εξωτερική)
Οι γυναίκες κατε εμέ  είναι τα  γλυκά της ζωής πιστεύω. :)

Το χειρότερο;

Nα σε θέλουν οι φίλες της και αυτή που θέλεις.!!!!!
Το έχω πάθει και δεν είναι ότι καλύτερο

Για να καλυτερέψουμε αυτόν τον κόσμο πρέπει να καλυτερέψουμε τους εαυτούς μας πρώτα:->

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #103 στις: 15/01/08, 13:13 »
Οχι το χειροτερο ειναι να σε θελουν οι φιλες της, η ιδια, η μανα της, η αδερφη της, οι μανες των φιλων της, οι αδερφες των φιλων της, οι αδερφες των μαναδων των φιλων της και οι φιλοι της, οι πατεραδες τους και τα σκυλια τους... Εκει να δεις μπλεξιμο... Το λεω γιατι μου εχει τυχει...
Τελικα αποφασισα να τα φτιαξω με μενα και να τους γραψω ολους, γιατι τετοια ομορφια δεν αξιζει να χαραμιστει σε μια γυναικα...
« Τελευταία τροποποίηση: 15/01/08, 13:42 από Johnie Darko (Arafinwë) »
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #104 στις: 15/01/08, 13:40 »
το χειροτερο ειναι μη βρισκεις ουτε ενα ατομο να μιλησεις....

Αποσυνδεδεμένος BiblioNoPaidaras

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Άντρας
  • Η δύναμη βρίσκεται μέσα μας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #105 στις: 27/01/08, 19:32 »
το χειροτερο ειναι μη βρισκεις ουτε ενα ατομο να μιλησεις....

Πολύ σωστό αυτό που λες(τί και άν είσαι ο ωραιότερος άνδρας ή αντίστοιχα γυναίκα του κόσμου ) αν δεν έχεις  το άλλο σου μισό είναι άστα βράστα.
Παράθεση


Johnie Darko

1) Όχι δεν ειναι το χειρότερο αυτό ->
"
Οχι το χειροτερο ειναι να σε θελουν οι φιλες της, η ιδια, η μανα της, η αδερφη της, οι μανες των φιλων της, οι αδερφες των φιλων της, οι αδερφες των μαναδων των φιλων της και οι φιλοι της, οι πατεραδες τους και τα σκυλια τους... Εκει να δεις μπλεξιμο... Το λεω γιατι μου εχει τυχει..."

αλλά να σε θέλουν και οι gay και να μην εισαι gay.
Γιατί με έχει τύχει. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 27/01/08, 19:46 από BiblioNoPaidaras »
Για να καλυτερέψουμε αυτόν τον κόσμο πρέπει να καλυτερέψουμε τους εαυτούς μας πρώτα:->

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #106 στις: 01/02/08, 01:08 »
na to xeirotero:

Δυσάρεστη έκπληξη περίμενε έναν άντρα από τη Βαρσοβία, όταν ένα βράδυ επισκέφτηκε οίκο της περιοχής του όπου εργαζόταν... η γυναίκα του! «Τρελάθηκα! Νόμιζα ότι έβλεπα εφιάλτη», δήλωσε ο Πολωνός όταν αντίκρισε την επί 14 χρόνια σύζυγό του. Η ίδια του είχε πει πως, για να κερδίσει κάποια χρήματα παραπάνω, δούλευε σε ένα μαγαζί της γειτονιάς- μόνο που δεν του διευκρίνισε τι ακριβώς έκανε εκεί. Τώρα, ποιος να κατηγορήσει ποιόν; Ο ένας πάει σε οίκο ανοχής κι η άλλη δουλεύει εκεί! Για την ιστορία πάντως, το ζευγάρι ανακοίνωσε ότι έχει ήδη αρχίσει τις διαδικασίες διαζυγίου.
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος .:°:. Apollon .:°:.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • St.Gus ♪
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #107 στις: 01/02/08, 03:28 »
Οχι το χειροτερο ειναι να σε θελουν οι φιλες της, η ιδια, η μανα της, η αδερφη της, οι μανες των φιλων της, οι αδερφες των φιλων της, οι αδερφες των μαναδων των φιλων της και οι φιλοι της, οι πατεραδες τους και τα σκυλια τους... Εκει να δεις μπλεξιμο... Το λεω γιατι μου εχει τυχει...
Τελικα αποφασισα να τα φτιαξω με μενα και να τους γραψω ολους, γιατι τετοια ομορφια δεν αξιζει να χαραμιστει σε μια γυναικα...
Σε νιωθω...  ;D

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #108 στις: 05/06/08, 19:44 »
Να μιλάει στο κινητό στο δρομο. Μόλις είδα μια κοπελα σε μηχανη να μιλαει καθως οδηγαγε. Εφριξα!

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #109 στις: 06/06/08, 07:23 »
Να μιλάει στο κινητό στο δρομο. Μόλις είδα μια κοπελα σε μηχανη να μιλαει καθως οδηγαγε. Εφριξα!


Και που να την δεις να βγάζει το καθρεπτάκι - πάνω στη μηχανή - και να χτενίζεται!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #110 στις: 06/06/08, 08:32 »
και ειδικα οταν ειναι του τριπτυχου καφε κινητό τσιγάρο ενω οδηγούν τη τζιπάρα (που δεν ξέρουν τπτ αλλο πανω στη κονσολα εκτος απο το ον-οφ του ραδιοφώνου )  εκει ειναι που ζητώ άδεια για Μ16Α3  :P :P :P :P :P
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος dhmhtrhs_xm

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 91
  • Φύλο: Άντρας
  • silenceeeeee i'll kill you
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #111 στις: 06/06/08, 09:31 »
Με την σειρά μου κ εγώ ας παραθέσω έναν διάλογο που δεν χρειάζεται επεξήγηση για να καταλαβαίνετε τι με ενοχλεί πολύ στις γυναίκες.

Έρχεται η κοπέλα σου κ λέει
-Βρε μωρό μου αυτό το φόρεμα δεν με δείχνει πιο παχιά
-(κοιτάς για λίγο)Όχι όπως ήσουν πάντα είσαι. Μια χαρά, δεν έχεις παχύνει.
-Ναι καλά! Αφού έχω πάρει 3 κιλά. Τίποτα δεν προσέχεις πια

Παραλλαγή του διαλόγου.

-Βρε μωρό μου αυτό το φόρεμα δεν με δείχνει πιο παχιά
-Ναι πράγματι… Άλλαξε το βάλε κάτι άλλο
-Αμάν πια όλο γκρίνια γκρίνια. Την μια είμαι παχιά την άλλη…………..(πάει λέγοντας)

Παραλλαγή του διαλογου.2

-Βρε μωρό μου αυτό το φόρεμα δεν με δείχνει πιο παχιά
-(κοιτάς αλλά επειδή δεν ξέρεις από πού να την ‘’πιάσεις’’ δεν λες τίποτα κ αλλάζεις θέμα)
-Δεν απαντάς ε? Πάει δεν με αγαπάς πια. Με θεωρείς χοντρή κ αηδιάζεις μαζί μου……



ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ
 >:( ??? ;D
birth is pain,life is pain,death is pain.it's all the same

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #112 στις: 06/06/08, 09:52 »
ΧΑχαχΑΧΑχαΧΑχΑΧΑχΑΧΑ



επισης σαν παραθεση κ το σκετς των Αμαν με τις πραγματικές σημασίες των προτάσεων των γυναικών  (αν σου πει σε 10 λεπτα ερχομαι, σημαινει :  παραγγειλει πιτσες, καλεσε τους φίλους σου κ δες τη μπαλα στη τιβι ;D ;D ;D)




απο το χειροτερο πρεπει να ονομαστεί σε womens' graveyard
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #113 στις: 06/06/08, 09:55 »
Την πιο ωραια ατακα καπου την ειδα στην τηλεοραση.Ηταν αρκετα χιουμοριστικη και αναφεροταν στις στριγγλες γκρινιαρες.Ο τυπος λεει..ξερεις γιατι ενα οπλο ειναι καλυτερο απο μια γυναικα?Και απανταει γιατι στο οπλο βαζεις σιγαστηρα! ;D

It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #114 στις: 15/06/08, 12:23 »
ααααχ οι γυναικες...τοσο αρνητικα κ ομως εμεις τις αγαπαμε...τι να πεις(τερμα μεχρι εδω ειμαι ρομαντικος)ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ???αφου ειναι τρελες...ειναι οπως το παρκαρισμα με ριμουλκο το μυαλο τις γυναικας...πρεπει να σκεφτεσαι το αντιθετο του αντιθετου απο αυτο που πιστευεις πως σκεφτεσαι...ειδικα το να απαντας γρηγορα σε μια ερωτηση μιας γυναικας ειναι τραγικα δυσκολο..αστα να πανε....
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #115 στις: 15/06/08, 15:45 »
ααααχ οι γυναικες...τοσο αρνητικα κ ομως εμεις τις αγαπαμε...τι να πεις(τερμα μεχρι εδω ειμαι ρομαντικος)ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ???αφου ειναι τρελες...ειναι οπως το παρκαρισμα με ριμουλκο το μυαλο τις γυναικας...πρεπει να σκεφτεσαι το αντιθετο του αντιθετου απο αυτο που πιστευεις πως σκεφτεσαι...ειδικα το να απαντας γρηγορα σε μια ερωτηση μιας γυναικας ειναι τραγικα δυσκολο..αστα να πανε....

η καθε μια μας εχει το κουμπι της καλε μου!
το μοναδικο λαθος που κανεται για μενα ειναι πως πιστευεται ΄τι όλες εχουμε το ιδιο κουμπι στο ιδιο σημειο!!! ::)
δεν ειμαστε τοσο δυσκολες!
το μονο που χρειαζεται ειναι απλα να μας προσεχεται... εκει λιωνουμε ολες... ακομη και οι ποιο ατιθασες και αντιδραστηκες (οπως εγω ας πουμε  ;D)

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #116 στις: 15/06/08, 16:00 »
ακριβως αυτο λεω φαντασου ποσες σχεσεις εχει ενας αντρας σε ολη του την ζωη αν πρεπει να ψαξει το κουμπι για καθε μια απο αυτες θα χασει ολα τα υπολοιπα...κ ναι δεν μας φτανει μια σχεση...για να μην εχεις αγχος πρεπει να εχεις το καλο αποτελεσμα με τον ελλαχιστο κοπο..με τις γυναικες ειναι το αντιθετο...εγω παντως σας προσεχω...οταν δεν μιταλε για μοδα τι κανατε ολη την μερα με τις φιλες σας τι κανατε στην δουλεια τι φορεμα θα βαλετε τι χρωμα θα εχουν τα νυχια σας σε 3 μερες...κτλ κτλ....(ε τα εχω γραψει λιγο στην υπερβολη) ;D
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #117 στις: 15/06/08, 16:33 »
ακριβως αυτο λεω φαντασου ποσες σχεσεις εχει ενας αντρας σε ολη του την ζωη αν πρεπει να ψαξει το κουμπι για καθε μια απο αυτες θα χασει ολα τα υπολοιπα...κ ναι δεν μας φτανει μια σχεση...για να μην εχεις αγχος πρεπει να εχεις το καλο αποτελεσμα με τον ελλαχιστο κοπο..με τις γυναικες ειναι το αντιθετο...εγω παντως σας προσεχω...οταν δεν μιταλε για μοδα τι κανατε ολη την μερα με τις φιλες σας τι κανατε στην δουλεια τι φορεμα θα βαλετε τι χρωμα θα εχουν τα νυχια σας σε 3 μερες...κτλ κτλ....(ε τα εχω γραψει λιγο στην υπερβολη) ;D


θα διαφωνισω σχετικα με τις "σοβαρες" σχεσεις που αξιζει τον κοπο και τις σχεσεις με βαση την σεξουαλικοτητα! μη νομιζεις οτι και μεις οι γυναικες περνουμε ολους τους δεσμους μας στα σοβαρα ή δεινουμε όλο μας το ειναι σε καθε σχεση! ο ανθρωπος που ειναι διπλα μας πρεπει να μας εμπνει για να το κανουμε! οποτε ειναι στο χερι σας! οσο τωρα για τις συζητησεις περι μοδας και νυχιων δε μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν ανοικω σε αυτη τη κατηγορια!
να σου θεσω ομως ενα ερωτημα? γιατι οταν μια κοπελα ειναι μαζι σου να σου μιλαει για μοδα και νυχια αν εσυ δεν την εμπνεεις ή ακομη χειροτερα δεν την απασχολεις με κατι πολυ καλλητερο... ΕΣΕΝΑ δλδ! ;)

ΥΓ: για να μην παρεξηγηθω τα παραπανω ειναι προσωπικη μου γνωμη και επι της ουσιας κρινω με βαση εμενα! :)

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #118 στις: 15/06/08, 19:02 »
εχεις δικιο αλλα μη περνεις κ πολυ σοβαρα το ποστ μου...ειδες πως εχει πολυ αναλαφρο χαρακτηρα...τωρα θα σου πω κατι σοβαρο που πιστευω εγω...ισως σου ακουστει χαζο αλλα...δεν +φωνω οταν λες δεν περνεις μια σχεση σοβαρα...κ να σου πω γιατι..απλα εκεινη την δεδομενη χρονικη στιγμη αυτο θες να κανεις κ δεν νομιζω να υπαρχει αρκετος κοσμος που θελει να κανει πραγματα μη σοβαρα...αλλωστε καμια σοβαρη σχεση δεν αρχιζει σαν σοβαρη...κ αν το ψαξεις κατα βαθος θα δεις πως σε ολες τις σχεσεις σου αγαπησες κατι απο τον αλλον...αλλωστε μονο δυο συναισθηματα υπαρχουν κ γενουν ολα τα αλλα.η αγαπη κ ο φοβος.αρα ολα τα θετικα αρχιζουν απο την αγαπαη...αρα αγαπας τον αλλον η κατι που κανετε μαζι ακομα κ σκετο σεξ...το αγαπας...εινια λιγο ταμπου να πεις στον αλλον αυτο οταν δεν ειστε μαζι αρκετο καιρο αλλα εγω ετσι το βλεπω

Υγ.....ε αν δεν καταλαβεις τι εννοω μη κολλας ισως κ να το εχασα στην πορεια αλλα δεν το ξαναδιαβαζω...ειχα εμπνευση...
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #119 στις: 15/06/08, 19:24 »


Υγ.....ε αν δεν καταλαβεις τι εννοω μη κολλας ισως κ να το εχασα στην πορεια αλλα δεν το ξαναδιαβαζω...ειχα εμπνευση...


χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα!!
οκ!
αστο!
το επιασα παντος!!!  ;) ;D

Αποσυνδεδεμένος x-versous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 730
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες !!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • youtube
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #120 στις: 16/06/08, 00:31 »
Το χειρότερο πράγμα είναι να προσπαθείς να σκεφτείς τι είναι χειρότερο σε αυτή την κοινωνία που ζούμε και ακομα χειρότερο είναι το ότι δεν μπορείς να αποφασίσεις γενικά θα έλεγα είναι όλα σκ@τ@!   :P
Με θάψανε  πολύ βαθιά μα ούτε που σκεφτήκανε ότι εγώ είμαι σπόρος.

https://www.youtube.com/watch?v=Uded2fw0xho

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #121 στις: 16/06/08, 01:18 »
το χειρότερο είναι οι φίλες της!!!Το έχετε προσέξει;Άμα δε σε γουστάρουν οι φίλες τις,την πάτησες κανονικά!!Δεν έχεις ελπίδα καμιά!Το πως παρασύρονται είναι αξιοθαύμαστο..
κανεις μεγαλο λαθος..απο προσωπικη εμπειρια μακαρι να ηταν εφικτο αυτο που λες..αλλα δυστιχως....
επισης..γτ δεν λες και για τα αγορακια;..δεν θες να μαθεις τι μειονεκτηματα μπορει να εχετε εσεις;
« Τελευταία τροποποίηση: 16/06/08, 01:20 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #122 στις: 16/06/08, 01:28 »
γτ δεν λες και για τα αγορακια;..δεν θες να μαθεις τι μειονεκτηματα μπορει να εχετε εσεις;
Να ανοίξεις καινούριο θέμα!!! >:( Ένα θέμα ακατάλληλο για γυναίκες υπάρχει όλο κι όλο, αμέσως να πεταχτείτε κι εσείς... :P

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #123 στις: 16/06/08, 01:35 »
γτ δεν λες και για τα αγορακια;..δεν θες να μαθεις τι μειονεκτηματα μπορει να εχετε εσεις;
Να ανοίξεις καινούριο θέμα!!! >:( Ένα θέμα ακατάλληλο για γυναίκες υπάρχει όλο κι όλο, αμέσως να πεταχτείτε κι εσείς... :P
το ξερα οτι ησουν μισογυνης :P
αλλα αν το θες..εγω τα διαγραφω ολα τα ποστ μου :-*
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #124 στις: 16/06/08, 01:44 »
το ξερα οτι ησουν μισογυνης :P
Μα... Δεν είμαι μισογύνης... :-\

αλλα αν το θες..εγω τα διαγραφω ολα τα ποστ μου :-*
Θα το έκανες αυτό για μένα? :-*

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
105 Απαντήσεις
39874 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/14, 14:20
από Ath
27 Απαντήσεις
10110 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/01/07, 13:34
από Blue Wizard
15 Απαντήσεις
6579 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/05/07, 22:37
από cosmoxamenos
14 Απαντήσεις
5257 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/10, 15:11
από groovymood
8 Απαντήσεις
16164 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/18, 20:55
από saved