Αποστολέας Θέμα: Σας χαιρετώ φίλοι μου μετά από τόσο καιρό  (Αναγνώστηκε 4690 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος arismanouras

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 70
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
2 χρόνια μετά ξαναμπαίνω σε μια παλιά αγάπη στην οποία έφαγα ώρες, νύχτες, αλκοόλ και πανέμορφες στιγμές κι ας κράτησε μόνο λίγους μήνες. Γειά σου Κιθάρα. Ήταν η πρώτη μου γνωριμία με την κοινότητα. Εκείνο το "Ο Μάρκος της έπιασε δειλά το χέρι..." Οι τόσοι φίλοι που δε γνώρισα αλλά μου μιλήσανε, συζητήσαμε, συμφωνήσαμε, διαφωνίσαμε πανέμορφα, μου στείλανε smiley τούρτες στα γενέθλιά μου στο chat. Όμορφοι άνθρωποι. Τότε ήμουν τόσο ευτυχισμένος. Τα είχα όλα. Μια κοπέλα που περίμενα να κατεβεί απ' τη Σουηδία για να γεννηθεί ο πιο όμορφος αλλά και πιο καταστρεπτικός και για τους δυό μας έρωτας. Κι όμως τόσο δυνατός. Ήταν οι μέρες που σαν θαύμα Θεού βρήκα ένα σπάνιο βιβλίο γι' αυτήν από ένα μέλος εδώ και της το χάρισα. Ήταν όλ' αυτά. Χάθηκα. Και τώρα να 'μαι πάλι εδώ. Ελπίζω πιο δυναμικά καθώς απέκτησα και πάλι συχνή πρόσβαση στο Internet. Με την κοπέλα δεν είμαστε πια μαζί. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα χωρίζαμε ποτέ μ' αυτήν την κοπέλα αλλά μάλλον η ζωή είναι πιο απρόβλεπτη από εμάς. Ελπίζω βέβαια πάντα. Κάτι όμορφο πρέπει να παλεύει με το χρόνο. Ειθέ να βοηθήσει κι αυτός. Anyway, σας ζάλισα. Νιώθω τόσο όμορφα, γαλήνια με αυτό το flashback και έχω χρέος να σας ευχαριστήσω που ήσασταν κομμάτι του. Να περνάτε καλά και θα τα πούμε σύντομα και μετά μουσικής.
Ο Άρης της έπιασε δειλά το χέρι. "Άκου", της είπε, "κάποιοι αγαπάνε ακόμα"...

Αποσυνδεδεμένος xaraaaa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η ζωή είναι ωραία για όσους αγαπούν με πάθος
    • Προφίλ
Απ: Σας χαιρετώ φίλοι μου μετά από τόσο καιρό
« Απάντηση #1 στις: 11/10/06, 13:28 »
Καλώς μας ήλθες και πάλι. ....Και φυσικά υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που αγαπάνε ακόμα και μετά απο δυσκολίες, αποτυχίες, αγαπάνε ακόμα πιο δυνατά. Μη μετανοιώνεις για κάτι, μέσα απο όσα ζούμε γινόμαστε πιο σωστοί, πιο δυνατοί και πιο ικανοί να εκτιμούμε τα όμορφα που μας συμβαίνουν, γιατί μας συμβαίνουν. Το θέμα είναι να μπορούμε να τα αντιληφθούμε έγκαιρα!!!  :o
Ευχαριστούμε που μοιράστηκες τις σκέψεις σου, έτσι...απλά, ακόμα κι αν δε γνωριζόμαστε όλοι εδώ μεταξύ μας ή μήπως γνωριζόμαστε τελικά πολύ καλά;;; Καλή επάνοδο. ;)
Φιλικά Χαρά :)
Χαρικλάκος

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Σας χαιρετώ φίλοι μου μετά από τόσο καιρό
« Απάντηση #2 στις: 11/10/06, 13:44 »
Καλωσόρισες ξανά στην παρέα μας και μη μασάς καθόλου! Ολα γίνονται για καλό, so they say  ::) ;D

Αποσυνδεδεμένος Sts_Ikaros

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 308
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι κακός
    • Προφίλ
Απ: Σας χαιρετώ φίλοι μου μετά από τόσο καιρό
« Απάντηση #3 στις: 11/10/06, 14:52 »
ωχ !!!  :o
ο ταφόκαρδος !!!
Wellcome back
Δε με λεν' Σταύρο.
Με λέν' Σταύρο και κυρ Σταύρο και αφέντη τσουτσουλομύτη

Αποσυνδεδεμένος arismanouras

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 70
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σας χαιρετώ φίλοι μου μετά από τόσο καιρό
« Απάντηση #4 στις: 11/10/06, 17:27 »
Ίκαρε!!! Που σαι ρε φίλε! Πόσο καιρό, πόσα post και thread πριν... Πωπω... Τι κάνεις ρε φίλε;
Προς Xaraaaa και parlats: Παιδιά να 'σται καλά για τα όμορφα λόγια! Σας εύχομαι τα ίδια. Χαρα, όλοι γνωριζόμαστε εδώ πέρα. Μας ενώνουν 12 νότες με όση μαγεία αυτό συνεπάγεται στον ψυχισμό των ανθρώπων που αγαπάνε τη μουσική και γενικά τις τέχνες. Σε όσους ξέρουν ή προσπαθούν να μάθουν ν' αγαπάνε.
Ίκαρε αν θυμάμαι καλά ήσουνα στα γενέθλιchat μου πριν 3 χρόνια. Εσύ, ο Σπύρος, η Μαρουτίνα και πολύ άλλοι φίλοι. Ακόμα κι αν δεν το πιστεύει κανείς ήταν τα πιο όμορφα της ζωής μου. Μακάρι να πιάσετε αυτό το συναίσθημα κάποτε. Εγώ πάντως έχω έτοιμα τα smileys! Θα τα πούμε σύντομα ρε φίλοι.

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
Απ: Σας χαιρετώ φίλοι μου μετά από τόσο καιρό
« Απάντηση #5 στις: 13/10/06, 19:19 »
εππ..καλως τον!

τι μου θυμησες τωρα...
κατι ωραιες βραδιες στο Τεχνη, με τον Γιαννη  ;)

και μαλιστα,μια απο εκεινες τις βραδιες ήταν και η δικη μου πρωτη πανω στη σκηνη   ;D

αντε,αντε..τωρα που επανηλθες,να οργανωσουμε πραμα.. ;)


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
16 Απαντήσεις
9200 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/09, 02:05
από Fteo
0 Απαντήσεις
1227 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/10, 12:05
από Spartinos
9 Απαντήσεις
4726 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/08/10, 11:28
από Vaiking
12 Απαντήσεις
7929 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/13, 22:36
από cbk
2 Απαντήσεις
2673 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/14, 18:36
από Πέτροc
4 Απαντήσεις
28657 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/15, 20:40
από bathan
5 Απαντήσεις
28205 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/15, 23:40
από cureboy81
21 Απαντήσεις
9313 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/17, 17:02
από Shadow_Explorer
1 Απαντήσεις
3162 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/05/19, 10:05
από Βραζίλης
0 Απαντήσεις
1959 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/22, 14:58
από Ioannis Anastassakis