Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 271219 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1000 στις: 08/08/10, 12:32 »
Aν κ δν ειμαι συμφωνος με τη βια, ο Μπαγεβιτς θα μπορουσε να ειχε φαει μπουνιες πολλες φορες στο παρελθον...απλα του ηρθαν καθυστερουμενες!

Αποσυνδεδεμένος parantox

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1001 στις: 08/08/10, 23:54 »
Βρήκαν την ευκαιρία οι δεν-ξέρω-πως-να-τους-χαρακτηρίσω να κάνουν την επίθεσή τους τώρα που ήταν φιλικό το παιχνίδι και γενικώς το κλίμα εντός κι εκτός ομάδας φαινότανε καλό...

Το συμβάν για ακόμη μια φορά αποδεικνύει πως σε ένα μεγάλο ποσοστό η εμφάνιση της βίας στα γήπεδα οφείλεται στους οργανωμένους και πως για την αντιμετώπιση της η αστυνόμευση αυτών πρέπει να γίνει εκ των έσω, από το ίδιο το σώμα των συνδέσμων...Αλλά όταν οι σύνδεσμοι λειτουργούν σαν συμμορίες, αυτό δε πρόκειται να γίνει...
They asked a guitar player to play with some dynamics and he said "What are you talking about, I'm playing as loud as I can!"...Heh, I tell that joke a lot.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1002 στις: 08/08/10, 23:59 »
Η λυση ειναι απλη και ριζικη...


Να διαλυθουν τελειως οι συνδεσμοι των οργανωμενων οπαδων.

Τοσο απλο και τοσο συντομο...

Ομως ολοι κερδιζουν απο αυτη την ιστορια...
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1003 στις: 09/08/10, 00:06 »
Η λυση ειναι απλη και ριζικη...


Να διαλυθουν τελειως οι συνδεσμοι των οργανωμενων οπαδων.

Τοσο απλο και τοσο συντομο...

Ομως ολοι κερδιζουν απο αυτη την ιστορια...

Επρεπε να γινει εδω κ χρονια κατι τετοιο...δε μπορω πραγματικα το λογο της υπαρξης των συλλογων, τουλαχιστον με τη σημερινη μορφη.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1004 στις: 12/08/10, 02:28 »
Υποκεινούμενα πρόβατα ενός οπαδού με ΑΦΜ.....δεν έχω να πω τιποτα παραπάνω για το συγκεκριμένο θέμα.....πρέπει να απομακρυνθεί κάθε καρκίνος απο την ομάδα....

Αποσυνδεδεμένος parantox

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1005 στις: 27/08/10, 10:42 »
Αφού πέρασε από 40 κύματα για να βρει γήπεδο (ειλικρινά μετά και από αυτό με τη Ν. Σμύρνη πλέον τίποτα δε θα μου προκαλεί έκπληξη) η ΑΕΚ πέρασε και στους ομίλους του Europa.

Όπως είναι φυσικό και αναμενόμενο από την ΑΕΚ το έκανε το παιχνίδι με τους άμπαλους ντέρμπι. Πραγματικά ελπίζω ο Μπάγεβιτς να τους έχει τσιτωμένους από την αρχή γιατί αν είναι να δούμε πάλι το περσινό χάλι να πάρουμε τα χάπια από τώρα.

Μιλώντας για Μπάγεβιτς: από την επιστροφή του και μετά έχω παρατηρήσει ότι μόλις βάζουμε ένα γκολ μένουμε πίσω. Δε μπορώ να καταλάβω, είναι οδηγία του προπονητή αυτή ή οι παίκτες κάνουν του κεφαλιού τους; Εντάξει αν παίζεις ντέρμπι, ή με καμιά καλύτερη ομάδα να το δεχτώ, αλλά αυτό συμβαίνει με όλους. Βάλτε ένα δεύτερο γκολ επιτέλους...
They asked a guitar player to play with some dynamics and he said "What are you talking about, I'm playing as loud as I can!"...Heh, I tell that joke a lot.

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1006 στις: 27/08/10, 18:55 »
Μιλώντας για Μπάγεβιτς: από την επιστροφή του και μετά έχω παρατηρήσει ότι μόλις βάζουμε ένα γκολ μένουμε πίσω. Δε μπορώ να καταλάβω, είναι οδηγία του προπονητή αυτή ή οι παίκτες κάνουν του κεφαλιού τους; Εντάξει αν παίζεις ντέρμπι, ή με καμιά καλύτερη ομάδα να το δεχτώ, αλλά αυτό συμβαίνει με όλους. Βάλτε ένα δεύτερο γκολ επιτέλους...

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, δεν φημιζόταν ποτέ ο Μπάγιεβιτς για το επιθετικό του παιχνίδι...με 1/2 - 0 να κερδίσει, του φτάνει.....
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1007 στις: 29/08/10, 23:07 »
Καλή σεζόν..........


         
















               ........άντε και του χρόνου να μαστε καλά.....

Αποσυνδεδεμένος parantox

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1008 στις: 30/08/10, 09:57 »
Εγώ εύχομαι να συνεχιστεί αυτό που έγινε την 1η αγωνιστική. Αν θες να κερδίσεις να πρέπει να ιδρώσεις. Όχι με τη "φανέλα" και τέτοιες π@π@ριές...

Τώρα για την ΑΕΚ...Συνεχίζει όπως πέρυσι. Δεν είδα το ματς αλλά απ'ό,τι κατάλαβα χάσαμε ένα τσουβάλι ευκαιρίες πάλι. Ελπίζω να μην αρχίσει ο Μπάγεβιτς να τα ρίχνει στους παίκτες ξανά. Αυτός τους βάζει να παίζουν. Αν θέλεις τον Γιάχιτς δεξί μπακ που δεν είναι ο άνθρωπος (και τον έχει κάψει) και όχι τον πιτσιρικά που πήρες και που πρέπει να ψηθεί σε αυτά τα ματς (βάλε τον πρώτο παιχνίδι σε ντέρμπι να τον καταστρέψεις) αυτά παθαίνεις...

Πρώτο ματς είναι αλλά κλασσικά την πίκρα την φάγαμε πάλι...Τέλος πάντων, πάμε παρακάτω...
They asked a guitar player to play with some dynamics and he said "What are you talking about, I'm playing as loud as I can!"...Heh, I tell that joke a lot.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1009 στις: 30/08/10, 12:22 »
Καποιοι εχουν κανει την ΑΕΚΑΡΑ αεκακι....Θες να τους πεις διοικηση θες να τους πεις οργανωμενοι,θες να τους πες παιχτες η προπονητες δεν με νοιαζει.
Οταν ο Αριανος με λεει αεκακι εχω προβλημα.Οταν εχω να παρω πρωταθλημα απο οταν ημουν εκτη δημοτικου εχω προβλημα.οταν βλεπω τη χθεσινη εικονα εχω προβλημα.
ΔΕΝ με νοιαζει αν ειχα 40 σουτ.ειλικρινα χεστηκα.Στον πινακα εχω μηδεν βαθμους.Το κερατο μου δλδ δεν μπορεις να δεις μπαλα στη τηλεοραση χωρις να σε πιασει το κεφαλι.Ρε οι πιο πολλοι ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝ.και μιλαω και πριν απο την στιγμη του γκολ.οκ ειχαμε ευκαιριες αλλα καντες τις γκολ.Λογικο η Κέρκυρα,Κερυρα με το ποντικονησι με τα καντουνια τα στενα που τα χω σεργιανισει να βαλει ενα γκολ και να κανει το παιχνιδι της πισω. 
τι να πω κλασικη αεξ χωρις φιλοδοξιες.μακαρι να αλλαξει το σκηνικο.

GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος parantox

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1010 στις: 17/09/10, 09:07 »
Νίκη με Χάιντουκ και καλό ξεκίνημα για Europa. Αν δε το έπαιρνε το παιχνίδι θα άρχιζε η μίρλα πάλι.

Είχα γράψει λίγο παραπάνω για την συμπεριφορά της ομάδας όταν πετυχαίνει γκολ. Και αυτό φάνηκε και χθες. Βάζει γκολ και δίνει άπλετο χώρο στον αντίπαλο. Μετά το 1-0 είχε χωριστεί στα δύο. Στο κέντρο υπήρχαν διάδρομοι 30 μέτρα για να παίρνουν φόρα και να κάνουν σουτ οι άλλοι.

Ο Πάπα Μπούμπα έκανε ένα αχρείαστο πέναλτι, τη ζόρισε τη μπάλα στη φάση. Δεν περίμενα τέτοιο πράγμα από την εμπειρία του, αλλά στο B' ανέβηκε όπως κι όλη η ομάδα. Στο 2-1 φάνηκε η κλάση του Λύμπε ο οποίος όταν γίνεται το σουτ ακολουθεί τη φάση.

Θέλει στρώσιμο η ομάδα, ειδικά με αντιπάλους μπελαλίδικους όπως αυτοί οι Κροάτες. Πιστεύω πως αφού έχει καλή επίθεση θα πρέπει να επιδιώκει να κρατάει πιο πολύ μπάλα για να βγάζει φάσεις.

Επόμενο ματς Europa με Ζενίτ. Αγγούρια εκεί...
They asked a guitar player to play with some dynamics and he said "What are you talking about, I'm playing as loud as I can!"...Heh, I tell that joke a lot.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1011 στις: 17/09/10, 14:35 »
παντως ο αλγερινος πολυ καλος.ειναι σε μεγαλη φορμα.
ο σκοκο οποτε θυμαται παιζει.απο τη μια θελω να μεινει αλλα απο την αλλη τον βλεπεις οτι αν δεν εχει ορεξη τραβαει πισω την ομαδα.
Προσωπικα θελω ο ζορο να μεινει,που δεν παιζει,για να υπαρξει μια καποια ηρεμια.

Ο χθεσινος αγωνας δεν ηταν ασχημος απλα επρεπε να τους τελειωσουμε αμεσως μετα το πρωτο γκολ.παντως δεν καναν και φασεις αυτοι.δλδ εγω φοβήθηκα τον κακο μας εαυτο και οχι την αλλη ομαδα.

στο επομενο θα ειμαστε ετοιμοι με πολλα λιτρα βοτκα!!!!! ;D
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1012 στις: 17/09/10, 14:44 »
Εμένα προσωπικά συνεχίζει να μην μ'αρέσει η ομάδα.......μισή καλή εμφάνιση με σέρρες....και μια αδιάφορη εμφάνιση χθες....ούτε η ΑΕΚ του β'ημιχρόνου δεν μου λέει κάτι......
χωρίς ψυχή, χωρίς φαντασία χωρίς τπτ.....ο μόνος παίχτης που κάνει μπαμ ότι ειναι στα πάνω του είναι ο τζεμπούρ......και σε καλή κατάσταση φαίνεται και ο burns.....κατα τα άλλα μια απο τα ίδια....ο scocco άχρωμος τελείως....τσάμπα τα λεφτά του συμβολαίου θα πάνε........τεσπα....


ελπίζω να στρώσουμε....αλλιώς δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1013 στις: 17/09/10, 17:23 »
Συμφωνώ απολύτως με το master...όσο για το μπλάνκο στο καλό και να μας γράφει...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1014 στις: 17/09/10, 19:30 »
όσο για το μπλάνκο στο καλό και να μας γράφει...


A ναι...σε αυτό δεν αναφέρθηκα..... :P  δεν ξέρω ο blanco (ή μάλλον ο μάνατζερ του) πως την είδε.....500.000 καθαρά.....+200.000 μπόνους κατακτησης πρωταθλήματος.....+2.500 για κάθε εμφάνιση.....δεν είναι λίγα λεφτά....εκτός και αν κλείσαμε τον pipo inzaghi στα 28 του και δεν το κατάλαβα.......αν θέλει αρπαχτές ο ζορό να πάει αλλού......να γυρίσει στη β εθνική της αργεντινής......η ΑΕΚ δεν εξαρτάται απο κανέναν αργεντίνο.......και κακώς δίνουμε τόσα λεφτά και στον nacho walker......

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1015 στις: 17/09/10, 19:33 »
Δεν είναι λίγα λεφτά....εκτός και αν κλείσαμε τον pipo inzaghi στα 28 του και δεν το κατάλαβα.......αν θέλει αρπαχτές ο ζορό να πάει αλλού......να γυρίσει στη β εθνική της αργεντινής......η ΑΕΚ δεν εξαρτάται απο κανέναν αργεντίνο.......και κακώς δίνουμε τόσα λεφτά και στον nacho walker......


+1
Να ηταν σταθεροι να πω ενταξει, παιζουν και τα αξιζουν. Ομως τωρα...
Λες και τα παιρναν και αλλου αυτα τα λεφτα...


Αποσυνδεδεμένος parantox

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1016 στις: 18/09/10, 09:49 »
Το πρόβλημα με τους Αργεντίνους είναι γενικότερο. Οι μάνατζέρ τους παίζουν τεράστιο ρόλο στην καριέρα τους, και καρπώνονται πολλά από τα ωφέλη. Τη δουλειά τους κάνουν σίγουρα, αλλά πιστεύω πως εκμεταλλέυονται σε μεγάλο βαθμό την επιθυμία των παικτών να παίξουν Ευρώπη.

Θυμηθείτε τί έγινε και με Αραούχο. Ή πέρυσι με τις δηλώσεις Σκόκο. Μιλάω κυρίως για τους ξένους μάνατζερ.

Όπως και να έχει, ο οποιοσδήποτε παίκτης πρέπει να αφουγκράζεται και το τί γίνεται γύρω του. Είναι προκλητικό να γίνεται τόσος ντόρος με τέτοια ποσά ενώ τριγύρω ο κόσμος ταλαιπωρείται.

Τέλος πάντων, είναι μεγάλο το θέμα σχετικά με τους γελοιωδώς υπερτιμημένους ποδοσφαιριστές (για όλους μιλάω) και θα βγω off.

Η ομάδα τώρα στρώνει. Επιτρέψτε μου να πω πως είδα καλά στοιχεία, και κυρίως γρήγορες εναλλαγές μπάλας μπροστά. Ίσως όχι τόσο με μορφή συνδυασμών αλλά στη γενικότερη προώθηση του παιχνιδιού. Επιπλέον είδα επιτέλους Αραμπατζή, και νομίζω πως η δυάδα των στόπερ είναι απ'τις καλές του πρωταθλήματος. Αν ενταχθεί και ο Νασούτι όπως τον περιμένουμε ακόμα καλύτερα.

Το μείζον πρόβλημα φάνηκε ξανά πως είναι στο κέντρο ανασταλτικά. Πρέπει να ανέβει ο Ντιόπ. Από αριστερά ο Λαγός την παλεύει, δεξιά ο Γιάχιτς μια είναι μια δεν είναι...Επιπλέον, το ξέραμε πως η ΑΕΚ είναι ομάδα ψυχολογίας αλλά αυτό το άγχος που κυριεύει τους παίκτες στην πρώτη στραβή είναι αδικαιολόγητο και οδηγεί σε πούλημα της μπάλας.
They asked a guitar player to play with some dynamics and he said "What are you talking about, I'm playing as loud as I can!"...Heh, I tell that joke a lot.

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1017 στις: 18/09/10, 16:35 »
Όπως και να έχει, ο οποιοσδήποτε παίκτης πρέπει να αφουγκράζεται και το τί γίνεται γύρω του. Είναι προκλητικό να γίνεται τόσος ντόρος με τέτοια ποσά ενώ τριγύρω ο κόσμος ταλαιπωρείται.


+1000... Το ιδιο και χειροτερο ηταν αυτο με τον Galletti... Δε γινεται ρε αδερφε μια ομαδα να σε εχει αγκαλιασει, να σε εχει περιθαλψει να σε πληρωνει 7 μηνες ως ανενεργο ποδοσφαιριστη και εσυ να ζητας λεφτα μεχρι το 2013 εν μεσω τετοιων συγκυριων... Ουδεις αχαριστοτερος του ευεργετηθεντος λεει το ρητο... Και δυστυχως ο Luciano το επιβεβαιωσε... :-\


On topic τωρα. Για την ΑΕΚ δεν εχω ακομα ασφαλη γνωμη, καθοτι ποδοσφαιρο δεν παρακολουθω τοσο στενα οσο παλαιοτερα. Ομως θα συμφωνησω πως ειναι ομαδα ψυχολογιας. Αν τα προβληματα (οικονομικα, διοικητικα, βεντετισμοι Αλγερινου - Αργεντινων, οπαδοι - Original 21, ιδιοτροπιες Bajevic και διαξιφισμοι με παικτες) μεινουν μακρια τοτε θα παει καλυτερα απο περυσι.


Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1018 στις: 28/09/10, 00:37 »
Για μένα χθες ήταν μέρα που στεναχωρήθηκα άπειρα.....όχι για το αποτέλεσμα.....αλλα για τα επακόλουθα.......ξέρω ότι ο μπάγιεβιτς δεν γινόνταν να μείνει άλλο....για το καλό κυρίως της ΑΕΚ αλλά και για το δικό του......έπρεπε να φύγει νωρίτερα....όταν δέκα αλήτες τόλμησαν να κάνουν στην καλλιθέα τα τραγικά......


Ήθελα να πιστεύω πως ο μπάγιεβιτς θα τελείωνε με έναν κιτρινόμαυρο τίτλο......τέλος πάντων......


Κατέληξε η διοικηση σε τέσσερις λοιπόν....ντιέγκο σιμεόνε, Σλάβεν Μπίλιτς, Πάολο Σόουζα και Μανόλο Χιμένεθ.....


Προσωπικά προτιμώ Χιμένεθ....τον έχω σε μεγάλη εκτιμηση γενικότερα.....δεύτερη επιλογή πιστεύω θα πρέπει να είναι ο Σιμεόνε.....για τους άλλους δυο δεν θα μιλήσω γιατί δεν ξέρω το έργο τους.....


άντε να δούμε τι ξημερώνει...

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1019 στις: 28/09/10, 01:04 »
Ήθελα να πιστεύω πως ο μπάγιεβιτς θα τελείωνε με έναν κιτρινόμαυρο τίτλο......τέλος πάντων......


Κατέληξε η διοικηση σε τέσσερις λοιπόν....ντιέγκο σιμεόνε, Σλάβεν Μπίλιτς, Πάολο Σόουζα και Μανόλο Χιμένεθ.....


Προσωπικά προτιμώ Χιμένεθ....τον έχω σε μεγάλη εκτιμηση γενικότερα.....δεύτερη επιλογή πιστεύω θα πρέπει να είναι ο Σιμεόνε.....για τους άλλους δυο δεν θα μιλήσω γιατί δεν ξέρω το έργο τους.....


άντε να δούμε τι ξημερώνει...


Πρωτον, τι τιτλο πιστευεις οτι μπορουσε να χτυπησει η ΑΕΚ?? Ετσι οπως εχει η κατασταση στα διοικητικα/οικονομικα/οπαδικα, μονο για τιτλο δν θα πηγαινε φετος...

Δευτερον, εισαι σιγουρος πως δε θες το παληκαρι για προπονητη?? Νομιζω οτι θα ταιριαζε στις "χαρντ ροκ" καταστασεις της ομαδας σου! ;D ;D ;D



Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1020 στις: 28/09/10, 01:41 »
+1000 για Μπιλιτς..!!! Περα απο την πλακα τωρα ειναι και εξαιρετικος προπονητης. Εχει δειξει εργο στην εθνικη Κροατιας.


Αποσυνδεδεμένος parantox

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1021 στις: 28/09/10, 09:49 »
Ο Μπίλιτς έχει καλό όνομα, αλλά είναι διαφορετικό να προπονείς μια Εθνική και άλλο ένα σύλλογο...Η μέρα με τη νύχτα. Επιπλέον πρέπει να είναι κομματάκι ακριβός.

Τον Σιμεόνε τον φοβάμαι. Έχει μεν πάρει δύο τίτλους, αλλά υπάρχει που υπάρχει η κλίκα των Αργεντίνων, αν μας έρθει και προπονητής απο εκεί...

Για τους άλλους δεν έχω να πω κάτι.

Τώρα για Μπάγεβιτς...Στο καθαρά αγωνιστικό μέρος, δεν πέτυχε τίποτα. Η ομάδα πού και πού έδειχνε κάποια σημάδια, αλλά μετά έκανε μια χοντρή γκέλα και τα κατέστρεφε όλα. Συνήθως ήταν απλά άναρχη. Αμυντική λειτουργία απο τις χειρότερες ever, μπροστά έδειξε κάποια πράγματα αλλά δεν είχε νόημα αφού απο το κέντρο και πίσω ήταν μπάτε σκύλοι. Επιπλέον το εκνευριστικό, να σκοράρει και να δίνει χώρο...Δεν κάνω τον προπονητή, γράφω τί έβλεπα.

@Eagle Of Kamelot Η μεγάλη αρρώστεια στην ΑΕΚ είναι ο διχασμός. Ακόμα και με τα οικονομικά προβλήματα, το ότι μπήκε ένας πρόεδρος για να ασχολείται ΜΟΝΟ με την ομάδα έκανε καλό. Δεν ψάχνεις να βρεις σε ποιον να μιλήσεις, όπως πέρυσι. Δίνει μια σταθερότητα αυτό. Αλλά όταν κάθε τρεις και λίγο έχεις σκληροπυρηνικούς να δημιουργούν εντάσεις κι επεισόδια μέσα κι έξω απ'το γήπεδο...ε δεν γίνεται. Έτσι δε πας για οποιοδήποτε τίτλο. Αλλιώς έστω ένα κυπελλάκι το χτυπάς. Για πρωτάθλημα δε κάνω λόγο, εκεί παίζουν κι άλλα πράγματα εξωαγωνιστικά.
They asked a guitar player to play with some dynamics and he said "What are you talking about, I'm playing as loud as I can!"...Heh, I tell that joke a lot.

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1022 στις: 25/10/10, 14:41 »
Ένα κλαρίνο από τ'Αλγέρι!
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1023 στις: 28/10/10, 14:25 »
Ένα κλαρίνο από τ'Αλγέρι!
http://www.youtube.com/watch?v=S6ZBwP4QzCI


Μετα τη λιμνη των κυκνων του Σαριεγκι, βεβαια...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #1024 στις: 29/11/10, 23:11 »
Η φωτοβολίδα έφταιγε........ :P