Αποστολέας Θέμα: Ozzy live in greece?  (Αναγνώστηκε 23574 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #50 στις: 03/05/10, 16:03 »
εγω απά τρολαρα λιγο... με ολους συμφωνω και διαφωνω ταυτοχρονα... ειμαι γνησιος φορουμητης :P

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #51 στις: 03/05/10, 16:07 »
εγω απά τρολαρα λιγο... με ολους συμφωνω και διαφωνω ταυτοχρονα... ειμαι γνησιος φορουμητης :P

Fake and g**  ;)
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #52 στις: 03/05/10, 16:08 »
Εντάξει, μπορείς να πεις ότι θες, δεν αλλάζει όμως το γεγονός ότι ο Ozzy ήταν ο τραγουδιστής των Sabs με τον οποιό γίνανε παγκοσμίος γνωστοι. Μπορείς να πιστεύεις ότι είναι κουλός, ότι είναι πρεζάκιας και οτιδήποτε, αλλά το θέμα είναι ότι, σε μια εποχή που δεν υπήρχε η προβολή που υπάρχει σήμερα με ΜΜΕ κτλ, παίζοντας ένα άγνωστο είδος 4 τύποι, που κανένας απο αυτούς δεν είναι ο αρτιότερος τεχνικά μουσικός δεν παίζει ρόλο αυτό, φτιάξανε το μέταλ. Και ο Ozzy ήταν εκει για να συβάλλει σε αυτό, με τον τρόπο του, τον οποίο σίγουρα δεν τον ξέρεις. Οπότε ναι, σίγουρα μπορείς να πιστεύεις ότι θέλεις για τον Ozzy, το ζήτημα είναι ότι κατάφερε κάτι (όχι μόνος του αλλά ποιος μπορεί να καταφέρει τα πάντα μόνος του?) που ελάχιστοι άλλοι έχουν καταφέρει στον κόσμο.

Μπορεις να μ πεις αυτον τον τροπο τον οποιο δν γνωριζω :-\ ?
Ε άμα δεν θες να δεις την ιστορία του μέταλ δεν μπορώ να κάνω κάτι. Μόνο όσοι τραγουδιστές έχουν πει ότι έχουν επιρρεαστεί απο τον Ozzy και το πως τραγουδάει και τον τι κάνει στη σκηνή κτλ αρκεί. Είναι αδύνατον να είναι το μεγαλύτερο όνομα στο μέταλ εδώ και 40 χρόνια και να μην έχει κάνει απολύτως τίποτα. Αν δεν θες να το παραδεχτείς γιατι είσαι κολλημένος και μισείς τον Ozzy για κάποιον ανεξήγητο λόγο ok δικό σου πρόβλημα, δεν θα κάτσω να ασχοληθώ περαιτέρω, απλά μην το γενικεύεις και προσπαθείς να μας πείσεις όλους για κάτι το οποίο είναι παραπάνω απο προφανές ότι δεν ισχύει.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #53 στις: 03/05/10, 16:15 »
ρε Eddie~Maiden, οπως και να το κανεις, οταν επαιζαν οι sabs οι maiden μαθαιναν κιθαρα :P

Εεεεε ρε κολλημα ο ενας Harris ο αλλος Maiden οκ το καταλαβαμε!!! Αλλα θα σας πω κ κατι που θα σας φανει παραξενο αλλα ειναι αληθεια... Δν ακουω μονο Maiden!!!(ναι ξερω  :faint )

Οι Maiden ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα(ολοι εχουμε ενα), ενα απ τα αγαπημενα μου ειναι και οι Black Sabbath οπως ειναι κ οι Zeppelin οι Purple οι Megadeth οι Gorillaz κλπ!!!!

Φιλε Neikos το προβλημα σου με τους Maiden δν με αφορα καθολου!!! Απλα να ξερεις οτι οι Sabbath το αρχισαν κ καποιοι αλλοι (μαζι κ οι Maiden) το συνεχισαν κ το εξελιξαν!!! Και αμα δν μαθαιναν οι Maiden κιθαρα καποια μεγαλα συγκροτηματα δν θα υπηρχαν τωρα!!!. Και μν μου πεις για τον Iommi γτ εγω μιλαω για τον Ozzy και οχι για τους Sabbath!!!

Διαβασε αλλη μια φορα το θεμα και μετα ξαναποσταρε οταν θα εχεις αποψη για τον ozzy και οχι κανοντας "χαζα" σχολια ;)
 


Bασικα, εσυ δειχνεις οτι εχεις καποιο θεμα με τον Ozzy και οτι κ αν σου πουν, μια αντιρρηση εισαι, οποτε δν εχει νοημα να συζηταμε...το τι σου αρεσει κ το τι δν καταλαβαινεις ειναι αρκετα διαφορετικο απο τι αρεσει κ τι καταλαβαινει ο υπολοιπος κοσμος γυρω απο την Double-O, οποτε κρατα τη γνωμη σου κ απλα δεξου το γεγονος οτι δν ειναι για ολους ετσι τα πραγματα.
Εντάξει, μπορείς να πεις ότι θες, δεν αλλάζει όμως το γεγονός ότι ο Ozzy ήταν ο τραγουδιστής των Sabs με τον οποιό γίνανε παγκοσμίος γνωστοι. Μπορείς να πιστεύεις ότι είναι κουλός, ότι είναι πρεζάκιας και οτιδήποτε, αλλά το θέμα είναι ότι, σε μια εποχή που δεν υπήρχε η προβολή που υπάρχει σήμερα με ΜΜΕ κτλ, παίζοντας ένα άγνωστο είδος 4 τύποι, που κανένας απο αυτούς δεν είναι ο αρτιότερος τεχνικά μουσικός δεν παίζει ρόλο αυτό, φτιάξανε το μέταλ. Και ο Ozzy ήταν εκει για να συβάλλει σε αυτό, με τον τρόπο του, τον οποίο σίγουρα δεν τον ξέρεις. Οπότε ναι, σίγουρα μπορείς να πιστεύεις ότι θέλεις για τον Ozzy, το ζήτημα είναι ότι κατάφερε κάτι (όχι μόνος του αλλά ποιος μπορεί να καταφέρει τα πάντα μόνος του?) που ελάχιστοι άλλοι έχουν καταφέρει στον κόσμο.

Μπορεις να μ πεις αυτον τον τροπο τον οποιο δν γνωριζω :-\ ?
Ε άμα δεν θες να δεις την ιστορία του μέταλ δεν μπορώ να κάνω κάτι. Μόνο όσοι τραγουδιστές έχουν πει ότι έχουν επιρρεαστεί απο τον Ozzy και το πως τραγουδάει και τον τι κάνει στη σκηνή κτλ αρκεί. Είναι αδύνατον να είναι το μεγαλύτερο όνομα στο μέταλ εδώ και 40 χρόνια και να μην έχει κάνει απολύτως τίποτα. Αν δεν θες να το παραδεχτείς γιατι είσαι κολλημένος και μισείς τον Ozzy για κάποιον ανεξήγητο λόγο ok δικό σου πρόβλημα, δεν θα κάτσω να ασχοληθώ περαιτέρω, απλά μην το γενικεύεις και προσπαθείς να μας πείσεις όλους για κάτι το οποίο είναι παραπάνω απο προφανές ότι δεν ισχύει.

Τεσπα απλα δν μπορω να δεχτω οτι καποιος χωρις ταλεντο και με πλατες αλλων εγινε οτι εγινε :shake

                         ετσι για την ιστορια μπορεις να μου πεις ποιοι εχουν επιρρεαστει απο τον Ozzy?
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #54 στις: 03/05/10, 17:38 »
Warrel Dane κ τελος!

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #55 στις: 03/05/10, 17:40 »
εντάξει ρε παίδες... τι προσπαθείται να κάνετε τώρα, να πείσετε ο ένας τον άλλο για την αξία του όζζυ?
γι αυτό υπάρχουν οι διαφορετικές απόψεις για να λέγονται και να ακούγονται  ;D
ότι ο όζζυ είναι μέρος της ιστορίας της μουσικής είναι αδιαμφισβήτητο γεγονός... τώρα το πόσο μεγάλο, είναι υποκειμενικό και στην κρίση του καθένα....
 
ένα ακόμα + πάντως για να πάει κάποιος στο Live είναι και ο έλληνας κιθαρίστας που περιοδεύει μαζί του...
 
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #56 στις: 03/05/10, 17:42 »
εντάξει ρε παίδες... τι προσπαθείται να κάνετε τώρα, να πείσετε ο ένας τον άλλο για την αξία του όζζυ?

Οχι, να πεισουμε οτι ο καθενας εχει τη γνωμη του κ ειναι σεβαστη, αλλα δε γινεται να εχει 100% δικιο κ καμποσα εκατομμυρια 100% αδικο...

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #57 στις: 03/05/10, 17:45 »
εντάξει ρε παίδες... τι προσπαθείται να κάνετε τώρα, να πείσετε ο ένας τον άλλο για την αξία του όζζυ?

Οχι, να πεισουμε οτι ο καθενας εχει τη γνωμη του κ ειναι σεβαστη, αλλα δε γινεται να εχει 100% δικιο κ καμποσα εκατομμυρια 100% αδικο...

Και ο πολεμος εχει εκατομμυρια θαυμαστες  ;D
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #58 στις: 03/05/10, 19:41 »
ειναι κατι σαν τους πολεμους battle star galactica, star wars και satr trek μαζι :P
totally ruined thread :P
metsal!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #59 στις: 03/05/10, 23:21 »
Nα σημειωθει οτι οι Black Sabbath ειναι αυτοι που ειναι με τραγουδιστη τον Οζζυ..Τωρα το αν ειχε ταλεντο κλπ το απεδειξε η ιστορια..Ουτε εμενα μ αρεσει ιδιαιτερα σαν φωνη αλλα ειναι υπερτατη μορφη στο μεταλ χωρο(οχι μονο λογω καταχρησεων φυσικα) και εχει κανει παρα πολλα πραγματα..Οσο για το αν εχει επηρεασει μαλλον ειναι καιρος να αρχισεις να διαβαζεις συνεντευξεις..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Eddie~Maiden

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 383
  • Φύλο: Άντρας
  • blah blah blah
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #60 στις: 03/05/10, 23:37 »
ειναι κατι σαν τους πολεμους battle star galactica, star wars και satr trek μαζι :P
totally ruined thread :P
metsal!
Nα σημειωθει οτι οι Black Sabbath ειναι αυτοι που ειναι με τραγουδιστη τον Οζζυ..Τωρα το αν ειχε ταλεντο κλπ το απεδειξε η ιστορια..Ουτε εμενα μ αρεσει ιδιαιτερα σαν φωνη αλλα ειναι υπερτατη μορφη στο μεταλ χωρο(οχι μονο λογω καταχρησεων φυσικα) και εχει κανει παρα πολλα πραγματα..Οσο για το αν εχει επηρεασει μαλλον ειναι καιρος να αρχισεις να διαβαζεις συνεντευξεις..

 ::) what ever!!! I dont give a s*** about Οzzy guys να τον χαίρεστε και μπραβο που χωρις φωνη εγινε μαγκας κ επηρεαζει κιολας  :roll !!! αντε γιατι πολυ το ζαλισαμε  :-X
Dave who? Murray? Mustaine? Gilmour?

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #61 στις: 03/05/10, 23:48 »
και φανταστείτε ότι η σύγκριση με το dio δε μπήκε ποτέ στο τραπέζι... ;D

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #62 στις: 03/05/10, 23:51 »
και φανταστείτε ότι η σύγκριση με το dio δε μπήκε ποτέ στο τραπέζι... ;D

Mα δν υπηρξε ποτε το θεμα μας... ;)

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #63 στις: 03/05/10, 23:57 »
ειναι κατι σαν τους πολεμους battle star galactica, star wars και satr trek μαζι :P
totally ruined thread :P
metsal!
Nα σημειωθει οτι οι Black Sabbath ειναι αυτοι που ειναι με τραγουδιστη τον Οζζυ..Τωρα το αν ειχε ταλεντο κλπ το απεδειξε η ιστορια..Ουτε εμενα μ αρεσει ιδιαιτερα σαν φωνη αλλα ειναι υπερτατη μορφη στο μεταλ χωρο(οχι μονο λογω καταχρησεων φυσικα) και εχει κανει παρα πολλα πραγματα..Οσο για το αν εχει επηρεασει μαλλον ειναι καιρος να αρχισεις να διαβαζεις συνεντευξεις..

 ::) what ever!!! I dont give a s*** about Οzzy guys να τον χαίρεστε και μπραβο που χωρις φωνη εγινε μαγκας κ επηρεαζει κιολας  :roll !!! αντε γιατι πολυ το ζαλισαμε  :-X
Ε σιγα θα μεγαλωσεις και εσυ ;)

Τι συγκριση να μπει?Ο Ντιο εχει καλυτερη φωνη γνωστα αυτα..Απο κει και περα τεραστια η προσφορα και των 2.Και υποκειμενισμος.Τελος.

Συναυλια μακρια ακομα αλλα παιζει και να παω αν λεει τιποτα ο δισκος βεβαια.. ::)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #64 στις: 04/05/10, 00:00 »
Απλά συνήθως όποιος τα χώνει στον Ozzy ρίχνει ως επιχείρημα την ανωτερότητα του Dio (και εγω μεταξυ αυτών...)
Αnyway, οn topic, υπάρχει περίπτωση να πάω στη συναυλία (αν μας έχει αφήσει κάνα φράγκο το ΔΝΤ στο μεταξυ...) και για να λέω ότι είδα τον "prince of darkness" αλλά κυρίως για το Gus G, που τον πάω με τα χίλια!!!

Αποσυνδεδεμένος draned

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 222
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #65 στις: 04/05/10, 01:34 »
ένα ακόμα + πάντως για να πάει κάποιος στο Live είναι και ο έλληνας κιθαρίστας που περιοδεύει μαζί του...
Μην τυχει και πεινασει ο Gus G  :(. Κατα τ' αλλα ειναι κ το θεμα της εθνικης υπερηφανιας.
Κλειστον λογω κρισης.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #66 στις: 04/05/10, 17:49 »
@ draned

Το avatar σου είναι κορυφαίο στη νυχτερινή όψη του forum!


@ sakman

Και τι να λέει που είναι ο Gus G. μαζί του? Όποιος θέλει να ενισχύσει την ελληνική σκηνή πάει και σε κανά live μικρής μπάντας, δεν περιμένει πότε θα παίξει ο κάθε Έλληνας μουσικός με τον Ozzy (και τον κάθε Ozzy)...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #67 στις: 04/05/10, 18:48 »
γιατί είστε τόσο κομπλεξικοί? να μην δείτε εναν άνθρωπο να πάει μπροστά αμμέσως να τον φάτε...
δεν είπα εγώ ότι "πεινάει" ο καραμητρούδης και να πάμε να τον ενισχύσουμε... είπα ότι είναι ένας ακομα λόγος για να πάει κάποιος στην συναυλία... για να δει δηλαδή και ένα έλληνα που κατάφερε να φτάσει ψηλά... που κολλάνε τώρα οι μουσικές σκηνές, δεν μπορώ να καταλάβω...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #68 στις: 04/05/10, 18:52 »
o gers εχει δικιο... ο Gus G. ιδιωτικος υπαλληλος θα ειναι στην συγκεκριμενη περιοδεια... να τον δεις με τους firewind αντε να πω εχεις ενα δικιο...
δεν νομιζω πως ειναι κινητρο να παει καποιος να δει την συκεγκριμενη συναυλια... και σιγουρα δεν ειμαστε κομπλεξικοι λεγοντας τα αυτονοητα...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #69 στις: 05/05/10, 01:57 »
γιατί είστε τόσο κομπλεξικοί? να μην δείτε εναν άνθρωπο να πάει μπροστά αμμέσως να τον φάτε...
δεν είπα εγώ ότι "πεινάει" ο καραμητρούδης και να πάμε να τον ενισχύσουμε... είπα ότι είναι ένας ακομα λόγος για να πάει κάποιος στην συναυλία... για να δει δηλαδή και ένα έλληνα που κατάφερε να φτάσει ψηλά... που κολλάνε τώρα οι μουσικές σκηνές, δεν μπορώ να καταλάβω...
Τι διαφορά θα έχει αν τον δεις με τους Firewind (οι οποίοι δε μου αρέσουν κι όλας) ή με τον Ozzy? Τον ίδιο "Έλληνα που κατάφερε να φτάσει ψηλά" δε θα δεις? Ίσα-ίσα που στην 1η περίπτωση θα δεις έναν songwriter, ένα ιδρυτικό μέλος, έναν leader μια μπάντας ενώ στη 2η περίπτωση θα δεις έναν session μουσικό..

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #70 στις: 26/09/10, 04:08 »
τα συγχαρητηρια μου στον gUS g  για την πανεμορφη βραδυα και την υπερηφανια που μας γεμισε..να ναι καλα και εις ανωτερα!


« Τελευταία τροποποίηση: 26/09/10, 04:10 από taxfreesax »

Αποσυνδεδεμένος valex_van_halen

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #71 στις: 26/09/10, 10:59 »
για πειτε εντιπωσεις για εμάς τους Θεσσαλονικιούς που δεν μπορέσαμε να πάμε..!!!

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #72 στις: 26/09/10, 13:13 »

Αποσυνδεδεμένος valex_van_halen

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #73 στις: 26/09/10, 13:49 »
οραίος.. ο Gus τρελαμένος αλλα για να λέμε και του στραβού το δίκαιο σαν τον Randy κανείς... :P

Αποσυνδεδεμένος vanidio

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ozzy live in greece?
« Απάντηση #74 στις: 26/09/10, 14:28 »
Αν μου ειχαν πει οτι ο Οζζυ θα ειχε τοση ενεργεια, δε θα το πιστευα, παρολο που τον ειχα ξαναδει με τους Sabbath!
Πιστευω οτι οσοι δεν καταφεραν να ερθουν εχασαν πραγματικα...
Επαιξε μονο ενα κομματι απο το καινουργιο album, 4-5 Sabbath (για μενα αποκορυφωμα το Into the Void) και πολλα απο τα δικα του που περιμενε να ακουσει κανεις σε μια τετοια συναυλια! Με καποιες εκπληξεις (Killer of Giants, Flying high again κα!)
Παντα τετοια :)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
25 Απαντήσεις
10511 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/11/07, 17:22
από eleos* (Βάλια πια....)
32 Απαντήσεις
16807 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/02/09, 08:53
από fake7
12 Απαντήσεις
4922 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/03/10, 13:50
από sakman
4 Απαντήσεις
2437 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/05/10, 19:44
από blackmorefan
9 Απαντήσεις
3808 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/10, 13:11
από NickProgster
2 Απαντήσεις
3348 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/09/10, 01:26
από diecast
1 Απαντήσεις
2407 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/09/10, 15:14
από hot_sauce (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
2395 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/11/10, 10:54
από dead_men_walking
60 Απαντήσεις
18286 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/07/11, 21:02
από King Lui
0 Απαντήσεις
1810 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/02/12, 18:42
από Wickedworld