Αποστολέας Θέμα: Κακίες και αλλες ασχημες πραξεις. Αυτη τη φορα δικες μας.  (Αναγνώστηκε 15817 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος συννεφάκι

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 384
  • Φύλο: Γυναίκα
  • * floating around*
    • Προφίλ
    • Tomb Raider GR
Μπορώ με σιγουριά να πω πως δεν πλήγωσα κανέναν μέχρι τώρα,
γιατί αφοσιώνομαι τρομερά στις σχέσεις μου... το 'χω σαν αρχή..
Όμως.. οι κακίες είναι άλλο πράγμα..!!!  ;D  ::)
Η κολλητή μου, η Δώρα, συγκατοικούσε με μια Λίνα, η οποία ήταν κι'αυτή απο
τη Σχολή μας, αλλά στην πορεία ανακαλύπταμε διάφορα κουλά..!!!
Μας έκανε συνεχώς τράκα (τσιγάρα), ενώ είχε κρυμμένα στο συρτάρι της..
Το ίδιο συνέβαινε με τσίχλες, καραμέλες και λοιπά..
Το δωμάτιό της ήταν πάντα κλειδωμένο.
Ανακαλύψαμε ότι έκλεβε και χαρτί υγείας και το έκρυβε κάτω απ'το κρεβάτι της!!!
(έλεος δηλαδή!!!!!!)
Στις εξεταστικές, τις έδινα πάντα σος θέματα, αλλά αυτή όχι μόνο τα είχε,
αλλά είχε και επιπλέον, που ποτέ δεν μας έδωσε!
Όταν βγαίναμε (την παίρναμε πάντα μαζί μας, γιατί δεν είχε παρέες..) καθόταν σαν μούμια,
γιατί, λέει, δεν μας είχε και σε πολύ μεγάλη εκτίμηση,
ενώ μετά απο λίγους μήνες άρχισε να βγαίνει με όλους τα αποβράσματα της κοινωνίας
και τους κουβαλούσε και σπίτι!!! (με αποτέλεσμα η Δώρα να κοιμάται σπίτι μου..)
Τέλος πάντων....
¨οταν τελείωσε η χρονιά....
μουαχαχααααααα!!!  ;D
Άντικαταστήσαμε το σαμπουάν της με σκυλοσαμπουάν,
βάλαμε γιαούρτι στην ενυδατική της,
ρίξαμε λεμόνι στην οδοντόκρεμά της,
πετάξαμε ζάχαρη πάνω στο κρεβάτι της,
της πήραμε όλες τις τσίχλες και τις καραμέλες της,
σπάσαμε μερικές σκιές της,
ξύδι στο στοματικό της διάλυμμα....
Ε... χμμμ...  ::) αυτά νομίζω..!!!!!

Η Λίνα ουδέποτε είπε κάτι για όλα αυτά..
 ::)
 
"I shut my eyes and all the world drops dead, I lift my lids and all is born again. I think I made you up inside my head.."
                           S.P.

jagmaster

  • Επισκέπτης
Εχω πληγωσει πολυ κοσμο, αλλα πραγματικα δεν με απασχολει. Αναλογα δεν θα παραπονεθω αν μου την φερει καποιος/α...Ουε και αλλοιμονο ομως αν ειναι κολλητος...Δεν ξεχνω με τιποτε...

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Σημερα συνειδητοποιησα πως με 1 προταση μπορεις να γκρεμισεις φιλια πολλωωων χρονων :'( :'( :'(. Και ας μην την εννοεις....
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Ό,τι δεν έκανα μικρός το κάνω μεγάλος:
γενικά έχω πληγώσει πολύ κόσμο, για πολλούς λόγους, άλλοτε το μετάνοιωσα και άλλοτε όχι.
Η πλάκα είναι ότι το κάνω και χάζι, αλλά τι να κάνουμε, έτσι είναι η ζωή κι όπως εγώ έχω μάθει να σφίγγω τα δόντια όταν με πληγώνουν (και δεν είναι λίγες φορές), έτσι ας μάθουν και οι άλλοι να το δέχονται!
Κωλοεγωίσταρος, έτσι;  ;D ;D ;D
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος elante???

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
κ εγω πιστευω οτι οπως με πληγωσε κ μενα καποιος κ δν ενιωσε καθολου τυψεις...απλα το εκανε...ετσι το κανω κ εγω κ χωρις να το σκεφτομαι κ πολυ....

ακουσε εκει ν ερχεται ο παλιολαμακας κ να μου λεει "απλα συνεβει"...... ??δλδ ελεος..................
αλλα λεω, αλλα κανω κ αλλα εννοω...!!!

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Δεν μετανιωνω αν πληγωνω καποιν-α. Δικαιωμα ειναι να πω οχι και μεχρι τωρα ημουν δυστυχισμενος που δεν το εκανα. Καποια στιγμη καταλαβα οτι δεν γινεται να τους κρατας ολους ευτυχισμενος και οτι ο Αντρεας (a.k.a. Fteo) πανω απ'ολα. Ηδη κοντεψα να σαλεψω και με φωναζαν ημιτρελο, δεν θα παρω την κατω βολτα... Το κριμα στο λαιμο τους. Οταν τα συζητω αυτα με φιλους-ες μου μου λενε πως μπορω να ειμαι τοσο σκληρος κλπ. Η απαντηση ειναι οτι απλα ειμαι ειλικρινης. Δεν κοροιδευω κανενα και τα πραγματα παντα ειναι ξεκαθαρα...

Αποσυνδεδεμένος Εμα91

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep my heart forever bound...
    • Προφίλ
Εγώ επειδή είμαι λίγο νευρική, συνήθως βάζω τις φωνές όταν τα βρω σκούρα. Αυτό που μου τη δίνει πιο πολύ όμως είναι οτι ακόμα κι όταν έχω δίκιο μετά νιώθω τύψεις και στεναχωριέμαι. Τελικά το μεγαλύτερο κακό το κάνω στον εαυτό μου γιατί οι άλλοι ξεχνούν οτι τους φώναξα, ενώ εγώ τ θυμάμαι...
Δεν θέλω πια να σκέφτομαι τα ίδια και τα ίδια...

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δε σηκώνω τσαμπουκάδες.
    • Προφίλ
λειτουργω με βαση τα θελω ή τις αναγκες μου, κι αυτη η συνειδητοποιηση με κανει να μη θελω το κακο κανενος απο οσους ειναι γυρω μου....σε σημειο που λειτουργω πιο πολυ για τους αλλους!Δε διεκδικω και πολλα, δε ζηταω υπερβολες, συνηθως δινω ο,τι μπορω,χωρις να σκεφτω εμενα,ωστοσο δε θελω να γινομαι φορτικη γιατι δε θελω κανεις να γυρισει να μου πει ''κ εγω που εκανα αυτο, εκεινο, το αλλο, κι εσυ... τιποτα...." Αλλα η αληθεια ειναι οτι για μενα το κανω, εν τελει. Ισως γιατι ετσι νιωθω καλα κι ενταξει. Ωστοσο η αληθεια ειναι αρκετα διαφορετικη, καποια στιγμη θα μου τη βιδωσει και θα μαθω τον εαυτο μου, και τοτε θα ναι τα ζορια...ακομη ειμαι στην προπονηση.... 

Ω ναι, έχεις δίκιο να φοβάσαι πως κάποτε θα αλλάξουν τα πράγματα.  Γιατί άμα περάσεις αρκετά χρόνια προσπαθώντας να φέρεσαι στους άλλους όσο γίνεται καλύτερα και ακόμα κι αν σου κάνουν και κάτι, εσύ προσπαθείς να το προσπεράσεις και να συνεχίσεις να φέρεσαι όσο γίνεται καλύτερα ...  και αντί να βρίσκει αυτή σου η στάση αντίκρυσμα και να εισπράττεις μια εκτίμηση έστω, μια ωραία πρωία αντιλαμβάνεσαι πως έχεις περάσει για το ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΡΟΙΔΟ ...  τότε είναι που σου τη βιδώνει, όπως λες. 

Εγώ γι΄ αυτό ακριβώς μετανιώνω.  Προσπαθούσα - και εξακολουθώ να προσπαθώ - να είμαι όσο πιο εντάξει μπορώ, ακόμα και με ανθρώπους που δεν θα έπρεπε.  Κάτι που είναι λάθος.  Αν ο άλλος φέρεται σαν κάφρος όσο καλά κι αν του φέρεσαι εσύ, πρέπει να τον κάνεις πέρα.  Ή να του δείξεις τα όριά του με κάποιον τρόπο, ανάλογα την περίπτωση ή το είδος της σχέσης.  Η στάση "όσο χάλια και να μου φέρεσαι εσύ, εγώ θα είμαι εντάξει", κάνει εξίσου κακό και σε μας και στον άλλο.  Σε μας γιατί οι άλλοι φτάνουν να μην μας υπολογίζουν και να μας φέρονται σαν σκουπίδια και στους άλλους γιατί αποθρασύνονται και εξαχρειώνονται.
I told you, that we could fly, cause we all have wings. 
But some of us don 't know why.

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
εγω ειμαι καλος άνθρωπος(βασικα μ@λακας ανθρωπος)
δεν πειράζω δεν φωναζω και στεναχωριέμαι αρκετα ευκολα με οσα μου λενε αλλοι!
βεβαια προσπαθω να φερομαι οσο καλα και "γλυκα" γινεται σε ολους
δηλαδη ειμαι το παιδι τυπος "προεδρος 15μελους" καλος ηρεμος και χαιρετάω τους παντες!
βεβαια μου λενε ειδικα κοπελες οτι καποιες φορες τις σνομπαρα και δεν τους αρεσε και γενικα μου λενε οτι εχω κανει
διαφορους να αισθανθούμε ασχημα με καποια αντιδραση μου!βεβαια χωρις να το θελω!
τελικα πιστευω οτι αμα στον αλλον δεν δωσεις αυτο που θελει να ακουσει παρεξηγείτε!
ετσι εχουμε καταντήσει σε μια κοινωνια βασισμένη στην υποκρισία και στο ψευτικο χαζο-χαμογελο σε ολους!
οτι ακριβως ειπες μολις τωρα,αυτο ειμαι εγω...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος myrto!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
  • we're the kids who feel like dead ends..
    • Προφίλ
εντάξει από κακίες που εχω πει κ κάνει μπορώ να αριθμήσω πολλές (είμαι λίγο κακός ανθρωπος!)

αλλά έχω πληγώσει μόνο ένα άτομο (απ'οτι ξέρω)... είχα έναν κολλητό που μιλούσαμε πολύ κ κάποια στιγμή είπε ότι ήταν τρελός για 'μένα κ τέτοια, εγώ τα έχασα.. αρχικά προσπαθούσα να του μιλάω όπως πριν, αλλά μετά πιάστηκα από ένα ασήμαντο λάθος που έκανε, το έπαιξα νευριασμένη και δεν του ξαναμίλησα... αυτός προσπαθούσε αλλά εγώ, μόνο κ μόνο επειδή ένιωθα άβολα, τον απέφευγα...   ξέρω ότι τν πλήγωσα   αλλά  πραγματικά δεν ήξερα (+ δν ξέρω) τι να κάνω!!
--τα καλά παιδιά ξέρουν!!!

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δε σηκώνω τσαμπουκάδες.
    • Προφίλ
ξέρω ότι τν πλήγωσα   αλλά  πραγματικά δεν ήξερα (+ δν ξέρω) τι να κάνω!!

Ίσως αν τώρα που κατάλαβες τι φταίει, τον πλησιάσεις και του μιλήσεις ειλικρινά;  Δεν είναι πάντα εύκολο να πεις στον άλλο τι νιώθεις, αλλά άμα τα καταφέρεις μπορεί να είναι λυτρωτικό - και για τους δυο σας.  Μπορεί κι εκείνος να μετάνιωσε που σου μίλησε και σε έχασε από φίλη.  Αν δε νιώθεις άνετα να του μιλήσεις, στείλε ένα μήνυμα.
I told you, that we could fly, cause we all have wings. 
But some of us don 't know why.

Αποσυνδεδεμένος myrto!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
  • we're the kids who feel like dead ends..
    • Προφίλ
ξέρω ότι τν πλήγωσα   αλλά  πραγματικά δεν ήξερα (+ δν ξέρω) τι να κάνω!!

Ίσως αν τώρα που κατάλαβες τι φταίει, τον πλησιάσεις και του μιλήσεις ειλικρινά;  Δεν είναι πάντα εύκολο να πεις στον άλλο τι νιώθεις, αλλά άμα τα καταφέρεις μπορεί να είναι λυτρωτικό - και για τους δυο σας.  Μπορεί κι εκείνος να μετάνιωσε που σου μίλησε και σε έχασε από φίλη.  Αν δε νιώθεις άνετα να του μιλήσεις, στείλε ένα μήνυμα.

του έχω μιλήσει και του μιλάω τον τελευταίο καιρό κ του έχω πει για ποιόν λόγο δεν του μιλούσα...
 δεν νιώθω καλά όμως που τόσο καιρό τον είχα κάνει να νομίζει πως αυτός έφταιγε! (αυτό ήταν που τον πλήγωσε)
--τα καλά παιδιά ξέρουν!!!

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δε σηκώνω τσαμπουκάδες.
    • Προφίλ
του έχω μιλήσει και του μιλάω τον τελευταίο καιρό κ του έχω πει για ποιόν λόγο δεν του μιλούσα...
 δεν νιώθω καλά όμως που τόσο καιρό τον είχα κάνει να νομίζει πως αυτός έφταιγε! (αυτό ήταν που τον πλήγωσε)

Ίσως και να έφταιγε λίγο, αν εκείνος πήρε την πρωτοβουλία να σου ζητήσει κάτι παραπάνω από τη φιλία που μοιραζόσασταν, ενώ εσύ δεν του είχες δώσει δικαίωμα να σκεφτεί πως μπορούσε να συμβεί κάτι τέτοιο...
I told you, that we could fly, cause we all have wings. 
But some of us don 't know why.

Αποσυνδεδεμένος myrto!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
  • we're the kids who feel like dead ends..
    • Προφίλ
του έχω μιλήσει και του μιλάω τον τελευταίο καιρό κ του έχω πει για ποιόν λόγο δεν του μιλούσα...
 δεν νιώθω καλά όμως που τόσο καιρό τον είχα κάνει να νομίζει πως αυτός έφταιγε! (αυτό ήταν που τον πλήγωσε)

Ίσως και να έφταιγε λίγο, αν εκείνος πήρε την πρωτοβουλία να σου ζητήσει κάτι παραπάνω από τη φιλία που μοιραζόσασταν, ενώ εσύ δεν του είχες δώσει δικαίωμα να σκεφτεί πως μπορούσε να συμβεί κάτι τέτοιο...

δεν ζήτησε κάτι παραπάνω, αφού ήξερε πως δεν υπήρχε περίπτωση να γίνει κάτι, αλλά μόνο και μόνο που μου είπε πως ένιωθε για εμένα, με έκανε να τον αποφεύγω κ αργότερα να μν μπορώ ουτε να του μιλήσω..

ισως έφταιγε ο τρόπος με τον οποίο μου τα είπε όλα αυτά.. με έστειλε!
--τα καλά παιδιά ξέρουν!!!

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
βασικα εγω ειμαι πολυ θυμα για να πλυγωνω ..οποτε "αφηνω" μονο να με πληγωνουν..αν και προσφατα εχω πληγωσει την μητερα μ...δεν περασα στρις πανελληνιες με τον βαθμο που ηθεκα να βγαλω....οποτε κ μαλλον δεν περναω πουθενα...για πρωτη φορα στην ζωη μ τις ελεγα ψεμματα και ολα αυτα επειδη ηθελα να περασει αυτην την τρελη περιοδο αγωνιας με χαρα...δεν ηθελα να την πληγωσω...ομως αργα η γρηγορα την πληγωσα...ακι ας λενε οι αλλοι οτι οι γονεις τα συνχω ρουν ολα....εγω πιστευω οτι μεσα τις ποτε δεν θα με συνχωρησει εντελως....η εστω εγω δεν θα με συνχωρισω ποτε..και ας λενε ο χρονος ειναι η καλλητερη γιατρια...της ειπα ψεμματα μια φορα την επομενη ομως δεν θα ειναι ψεμματα κ ελπιζω να την δικαιωσω..για να ξαναδω το ομορφο χαμογελω της υπερηφανειας ,κ του να με καμαρωνη,για αλλη μια φορα...ειδικα αυτην την περιοδο το εχω αναγκη...και εχω καιρο να το δω :'(...πωπω...καλε με ψυλοπλακωσατε :-[
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δε σηκώνω τσαμπουκάδες.
    • Προφίλ
βασικα εγω ειμαι πολυ θυμα για να πλυγωνω ..οποτε "αφηνω" μονο να με πληγωνουν..αν και προσφατα εχω πληγωσει την μητερα μ...δεν περασα στρις πανελληνιες με τον βαθμο που ηθεκα να βγαλω....οποτε κ μαλλον δεν περναω πουθενα...για πρωτη φορα στην ζωη μ τις ελεγα ψεμματα και ολα αυτα επειδη ηθελα να περασει αυτην την τρελη περιοδο αγωνιας με χαρα...δεν ηθελα να την πληγωσω...ομως αργα η γρηγορα την πληγωσα...ακι ας λενε οι αλλοι οτι οι γονεις τα συνχω ρουν ολα....εγω πιστευω οτι μεσα τις ποτε δεν θα με συνχωρησει εντελως....η εστω εγω δεν θα με συνχωρισω ποτε..και ας λενε ο χρονος ειναι η καλλητερη γιατρια...της ειπα ψεμματα μια φορα την επομενη ομως δεν θα ειναι ψεμματα κ ελπιζω να την δικαιωσω..για να ξαναδω το ομορφο χαμογελω της υπερηφανειας ,κ του να με καμαρωνη,για αλλη μια φορα...ειδικα αυτην την περιοδο το εχω αναγκη...και εχω καιρο να το δω :'(...πωπω...καλε με ψυλοπλακωσατε :-[

Ίσως πάντως όλο αυτό να σου βγει σε καλό τελικά, να σε κάνει να δεις πιο σοβαρά το μέλλον σου (άρα και τις σπουδές σου) και να δουλέψεις πιο σωστά γι'  αυτό.  Αρκεί να κάνεις ό,τι κάνεις πραγματικά για σένα και το μέλλον σου και όχι μόνο για να δεις τη μητέρα σου χαρούμενη.
I told you, that we could fly, cause we all have wings. 
But some of us don 't know why.

Αποσυνδεδεμένος Αλκιβιάδης

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 255
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πριν από δύο χρόνια χάλασα μια μακροχρόνια φιλία χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος και τώρα το έχω μετανοιώσει. Το λάθος ήταν δικό μου.

Αποσυνδεδεμένος juliad

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μωρά μου είστε τα θαύματα που μου χουνε προσφέρει
    • Προφίλ
Πριν από δύο χρόνια χάλασα μια μακροχρόνια φιλία χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος και τώρα το έχω μετανοιώσει. Το λάθος ήταν δικό μου.
:)
Κι εγώ Αλκιβιάδη .
Πριν τέσσερα - πέντε χρόνια έδωσα τέλος σε μια φιλία που είχα από παιδί .
Ίσως και να έπρεπε τότε .Και το λάθος ήταν σίγουρα και δικό μου .
Το θέμα είναι πως ακόμα σκέφτομαι αυτά που κέρδισα από αυτή την σχέση
και τα όσα θα μπορούσα να ζήσω αν την είχα ακόμα .
Απόπειρες επανασύνδεσης έγιναν μετά απο καιρό ,
μα δεν έχουμε πια την ίδια επαφή .
Αλλάξαμε και δύο ,ξεχωριστά κι όχι μαζί  :-\
Απο περιέργεια υπάρχω
και απο καραγκιοζλίκι

Αποσυνδεδεμένος Blue Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 365
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • The Paradox Society


Ναι αλλα ο πληγωμένος πως είναι ? ? "hurted" δεν ειναι ??
[/quote]

hurt...
"dealing with the absurdity of existence by shoving absurdity down existence’s throat"

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Μα τη παναγία γιατί σβήστηκε το post μου????????????
Και θέλω λογική εξήγηση

Αποσυνδεδεμένος argentina

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 466
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • argentina
¨οταν τελείωσε η χρονιά....
μουαχαχααααααα!!!  ;D
Άντικαταστήσαμε το σαμπουάν της με σκυλοσαμπουάν,
βάλαμε γιαούρτι στην ενυδατική της,
ρίξαμε λεμόνι στην οδοντόκρεμά της,
πετάξαμε ζάχαρη πάνω στο κρεβάτι της,
της πήραμε όλες τις τσίχλες και τις καραμέλες της,
σπάσαμε μερικές σκιές της,
ξύδι στο στοματικό της διάλυμμα....
Ε... χμμμ...  ::) αυτά νομίζω..!!!!!

Η Λίνα ουδέποτε είπε κάτι για όλα αυτά..
 ::)
 

χαχαχχαχα  ελιωσα  ;D

Τι τεράστιο ψέμα πρέπει να επινοήσει το μυαλό του... για να μπορέσει να κυριαρχήσει στις αισθήσεις του... να τις γαληνέψει...;
                                                                                                             R. M. Rilke

Αγγέλα

  • Επισκέπτης
Εγώ επειδή είμαι λίγο νευρική, συνήθως βάζω τις φωνές όταν τα βρω σκούρα. Αυτό που μου τη δίνει πιο πολύ όμως είναι οτι ακόμα κι όταν έχω δίκιο μετά νιώθω τύψεις και στεναχωριέμαι. Τελικά το μεγαλύτερο κακό το κάνω στον εαυτό μου γιατί οι άλλοι ξεχνούν οτι τους φώναξα, ενώ εγώ τ θυμάμαι...

τι κακό κι αυτό... κι εγώ το παθαίνω... :-\

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Όταν καμιά φορά χάνω τον έλεγχο και την ψυχραιμία μου άμα δεν γίνεται αυτό που θέλω ....Δεν είτο θέμα ξιπασάς, δηλάδή να μου χαλάνε τα χατίρια, αλλά όταν ενώ είμασταν συνεννοημένοι με κάποιον να κάνουνε κάτι συγκεκριμένο σε ένα θέμα και αυτός τελευαταία στιγμή το αλλάζει!! Μιλάμε τα λαμπάκια μου πανε φουλ στο κόκκινο!!!!

Αποσυνδεδεμένος Αλ

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
  • Δράκος!!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Η χειρότερή πράξη της ζωής μου είναι οτι τσακώθηκα με τον κολλητό μου για μια γκόμενα και αυτός κατέληξε στο αναπηρικό καροτσάκι... Μεγάλη ιστορία και δύσκολο να την πιστέψει κανείς... Δυστυχώς είναι αληθινή...
Πυρετός κρυφός με σιγοκαίει
κι ούτε βλέπω τίποτα ούτε ακούω

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
22 Απαντήσεις
7663 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/06/03, 10:13
από bartatilas
0 Απαντήσεις
2510 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/04, 12:05
από Arg0
2 Απαντήσεις
2367 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/05/05, 10:21
από Καρχαρίας
114 Απαντήσεις
31374 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/10/05, 20:09
από blue_jazz
3 Απαντήσεις
2640 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/06, 09:52
από (Κωνσταντίνος. Γ)
19 Απαντήσεις
8406 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/10/06, 13:03
από tasos__
20 Απαντήσεις
5717 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/10/07, 22:10
από x-versous
1 Απαντήσεις
37422 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/01/13, 00:55
από ixolipsia.gr
1 Απαντήσεις
3317 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/01/13, 22:33
από Πέτροc
0 Απαντήσεις
2738 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/10/21, 16:36
από dimgall