Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ CD ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ ΤΟΥ ΚΙΘΑΡΑ!!  (Αναγνώστηκε 41479 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Πέτροc

  • Γητευτής Ήχων
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 750
  • Φύλο: Άντρας
  • Είναι η Σιωπή που Τώρα ξεκινά ...
    • Προφίλ
Exm, 8a Peirazei an einai oligon ti newbistiko? ....

 :o  Τι ακριβώς εννοείς με το "newbistiko" ?  :o

/nEwBiE ...  ;D
Σε έμβρυα στάση να αναθρέφω χαραυγές ...

Αποσυνδεδεμένος Sound of Rock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 450
  • Φύλο: Άντρας
  • Den Exoume Ipothesi
    • Προφίλ
    • Formula 1 Review
exo mia erotisi pedia... sxetika me to posa tragoudia dikaioumaste.. ipete mono ena.. an kanoume mia sinergasia me kapio apo edo kai grapsoume ena tragoudi kai to stiloume, mporoume meta na stiloume akoma ena mono diko mas i mono auti ti sinergasia?
Formula 1 Review
Lyrics. Wasted Time Between Solos.

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
exo mia erotisi pedia... sxetika me to posa tragoudia dikaioumaste.. ipete mono ena.. an kanoume mia sinergasia me kapio apo edo kai grapsoume ena tragoudi kai to stiloume, mporoume meta na stiloume akoma ena mono diko mas i mono auti ti sinergasia?

Δεν υπαρχουν "κανόνες" φιλε μου... Αν θελεις να στειλεις ενα κομματι με καποια συνεργασια και ενα κοματι δικό σου μπορεις ελευθερα να το στειλεις.. Απλως δεν μπορω να εγγυηθω οτι θα μπουν και τα δυο στο πρωτο Σιντι... Σιγουρα θα προτιμηθει, αρχικα, ενα κομμάτι απο τον καθενα... Τωρα αν δεν φτάσουν τα κομμάτια για να γεμίσει το Σιντι θα δουμε τι θα κανουμε...

Το μονο που προσπαθω να κάνω ειναι να μην αδικησω κάποιον ή κάποιους...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος RockStyler

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Άντρας
  • Θε'ι'κός Σολίστας!
    • Προφίλ
    • "Κουμπάροι & Σια" Greek Rock Band HomePage!
Otan lew newbistiko ennow... newbistiko! Ok->  ru8mos, allos ru8mos, solaki, solo, ru8mos kai ru8mos...
Kai ennow dixws tpt Satrianismous kai Malmsteenismous mesa... Apla pragmata...
That's the newbiez way! You gotta know right?! :)
IbaneZ Gio GRX-70 PuRe OwNaGe
-----------------------------------
Guitarist at:
"Oi Koubaroi kai oi alloi..." Greek Rock Band!

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
Mou aresei  poli idea omos exo ena provlima.Exo grapsei stixous ,exo grapsei synxordies na ekfrazoun ti melodia omos me tipota den mporo na grapso mousiki kai fysika adynaton na olokliroso to tragoudi kai fysika na kano kai enorxistrosi :( :( :-\
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Αυτο θα πρεπει να το δουμε απο κοντα... Ισως να μπορεσουμε να κανουμε κατι...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Υπολόγιζε και εμένα μέσα, αλλά μετά τον Αυγουστο που γυρνάνε οι μπάσσίστας/τραγουδιστής/ντραμμερ από διακοπές
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Ωραια....Το Reason 2.5 υπεροχο...το keyboard πεταει φωτιες....Στιχοι και ταμπουλατουρες ( λογικο ) δεν υπαρχουν ομως! Και οπως βλεπω στην αρχικη σημειωση του dshakes πρεπει να εχουν δημοσιευθει οι στιχοι και οι συγχορδιες στο kithara!!Ε...να πανικοβληθω τωρα?? ;D
Μηπως να ανεβασω πουθενα σε format εικονας τις παρτιτουρες ( εξαλλου κατοχυρωμενες ειναι  :D )??? Βοηθειαα....
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Δεν χρειάζεται να υπάρχουν στίχοι. Αν θες μπορείς να στείλεις τα ακόρντα και καμιά tab από τις βασικές μελωδίες
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Χμ..και αλλο προβλημα..δεν ξερω να γραφω ταμπουλατουρες...αν και το κομματι μεσα εχει και σολο κιθαρα.!! Να ανεβασω πουθενα τις παρτιτουρες σε μορφη .gif??Οποιος ξερει να διαβαζει.....αλλιως δεν μπορω να κανω κατι παραπανω.... ???
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Greeklover

  • Επισκέπτης
Γεια σε όλους!Είμαι καινούριος στην παρέα σας!Φοβερή δουλειά κανετε!!!!!Δεν κατάλαβα κάτι ρε μάγκες..να στείλουμε δικά μας τραγούδια (που έχουμε γράψει αμείς μουσική στίχο) ή αλλου καλλιτέχνη ηχογραφημένο απο εμάς???Οποιος θέλει βοήθεια εγώ πάντως είμαι μέσα!!Εχω και αντιγραφικό και όρεξη....Απο Λούτσα

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Χμ..και αλλο προβλημα..δεν ξερω να γραφω ταμπουλατουρες...αν και το κομματι μεσα εχει και σολο κιθαρα.!! Να ανεβασω πουθενα τις παρτιτουρες σε μορφη .gif??Οποιος ξερει να διαβαζει.....αλλιως δεν μπορω να κανω κατι παραπανω.... ???
Αν έχεις το τραγούδι σε μορφή midi μπορείς να κάνεις export σε tablature. Ή αν δεν έχει exprot το προγραμμα που χρησιμοποιείς μου στέλνεις το Midi και το κάνω εγώ. Αυτά πάντως είναι λεπτομέρειες για την ώρα
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Ωραια....Το Reason 2.5 υπεροχο...το keyboard πεταει φωτιες....Στιχοι και ταμπουλατουρες ( λογικο ) δεν υπαρχουν ομως! Και οπως βλεπω στην αρχικη σημειωση του dshakes πρεπει να εχουν δημοσιευθει οι στιχοι και οι συγχορδιες στο kithara!!Ε...να πανικοβληθω τωρα?? ;D
Μηπως να ανεβασω πουθενα σε format εικονας τις παρτιτουρες ( εξαλλου κατοχυρωμενες ειναι  :D )??? Βοηθειαα....

Εχω την εντυπωση οτι απαντησε ο σπυρος... Αλλα αμα θες να πανικοβληθεις κι εγω μαζι σου...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Γεια σε όλους!Είμαι καινούριος στην παρέα σας!Φοβερή δουλειά κανετε!!!!!Δεν κατάλαβα κάτι ρε μάγκες..να στείλουμε δικά μας τραγούδια (που έχουμε γράψει αμείς μουσική στίχο) ή αλλου καλλιτέχνη ηχογραφημένο απο εμάς???Οποιος θέλει βοήθεια εγώ πάντως είμαι μέσα!!Εχω και αντιγραφικό και όρεξη....Απο Λούτσα

Δικα σας κομματια... Αν ειναι να βαλουμε διασκευες θα εχουμε σιγουρα προβλημα με πνευματικα δικαιωματα... Και αυτο το Σιντι έχει προοπτικές... Ας μην το φρεναρουμε..
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
telika poia einai i teliki prothesmia? pos mporoume na steiloume to kommati? diskolo omos re c na dosoume kai tamplatoures. ksero na grafo ligo alla pano kato den tha ginei ayto. stoixous dinoume eykola. :P

poio kala tha itan mia foto tou group kathos kai mia address (mail kai spitiou + tilefono) gia epoikinonia me to group. eyti einai i gnomi mou. exo etairioula me underground trades ktl. etsi kano tis sylloges ego. an kapoios endiaferthei gia ena group tha einai kalitera na epikoinonisei mazi tou para na mathei na paizei to tragoudi tou. to theoro axristo na matho to tragoudi kapoiou san emena. den ksero pos sou irthe ayto.
pisteyo oti einai poli kalitero ayto pou protina ego. toulaxiston etsi douleyoun oi perissoteroi stis underground sylloges.
ase tis tamplatoures kai tis partitoures gia tous maiden kai tous metallica.                

gnomi mou.

parepiptontos an thelete i syllogi na paei poio makria exo akres se oli tin ellada gia dianomi (kai se aneksartites ellinikes etairies stin periptosi pou tha mporouse na bgei nomima kai se diskopolia) opos kai gia dianomi sto eksoteriko.
pantos ayto tha itan kalo: px.: i wipe out records (paradeigma) mezi me to kithara.gr parousiazoun tin syllogi tis xronias... ntan ntan: 3 laloun kai 2 xoreyoun!!
kapos etsi telos panton, na min to kanoume kai san ton ant1 ktl.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Greeklover

  • Επισκέπτης
Εχω μια πρόταση που ισως είναι πολυ δυσκολο να υλοποιηθει...αν μαζευομασταν ολοι καπου να κανουμε καποια live εμφανιση-ηχογραφηση θα ηταν πιο αληθινο το αποτελεσμα αλλα δυσκολο να γινει ετσι??

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
telika poia einai i teliki prothesmia? pos mporoume na steiloume to kommati? diskolo omos re c na dosoume kai tamplatoures. ksero na grafo ligo alla pano kato den tha ginei ayto. stoixous dinoume eykola. :P

Γιατι δεν διαβαζεις το thread απο την αρχη? Το πρωτο ποστ λεει ποια ειναι η προθεσμια... Τωρα αν δεν εχουν μαζευτει αρκετα κομματια θα το παρατεινουμε λιγο... Οχι πολυ ομως γιατι παντρευομαι κι ολας...
Δεν ειπα οτι ειναι απαραιτητο να στειλετε ταμπλατουρες αλλα τουλαχιστον στιχους και ακορντα δεν ειναι δυσκολο ρε συ..
« Τελευταία τροποποίηση: 30/07/03, 23:39 από dshakes »
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Ntionisi pantreyesai????? Gi'yto den briskeis quiz? Allou einai to mialo sou?!?!
Mpravo!!!!!
Tin imerominia mou tin eipe o Basilis. Oraia grapse ena lathos, exo kai kapoio pososto miopias.

Loipon apla pisteyo oti den tha itan kalo na ginei kati tetoio. diladi kalitera na min steiloume akornta. poios tha endiaferthei gia ta akornta? den ksero to ksanaleo oti epeidi asxoloume xronia me tetoies sylloges den exou dei pouthena kati tetoio. antithetos to kalitero tha itan mia fotografia tou group kai i dieythinsi. An kapoios steilei (ego pantos mporo na to kano) tis sylloges aytes se kapoies etairies, oi teleytaioi an akousoun kati tha protimisoun mia diaythinsi epoikoinonias me to group para pos paizetai to tragoudi.
to idio pisteyo oti isxuei kai gia tous opadous. an akouso ena group pou brisketai ekei mesa kai mou aresei tha ithela na epikoinoniso mazi tou gia na mou steiloun mia poio olokliromeni douleia.
tara eseis an epimenete oti kalo tha itan kai dyo akornta den mporo na sas allakso tin gnomi. omos na kseretai pos meta anebenei poli to kostos tou booklet. thelei poses selides gia na kaneis kati tetoio.
eno i fotografia kai i dieythinsi.... (ante pali ton xaba mou ego... 8) )

Παράθεση
Στάλθηκε από: Greeklover  Στάλθηκε στις: Χθες, στις 23:29:54  
Εχω μια πρόταση που ισως είναι πολυ δυσκολο να υλοποιηθει...αν μαζευομασταν ολοι καπου να κανουμε καποια live εμφανιση-ηχογραφηση θα ηταν πιο αληθινο το αποτελεσμα αλλα δυσκολο να γινει ετσι??  

poli sosto ayto pou eipes alla kai yperbolika dyskolo na ginei. ego eimai apo serres, an ginei live tha ginei stin athina,e?? pos tha ertho? pou tha mino? ayta olla ginontai alla poios tha ta plirosei?
omos den nomizo mia live ixografisei na leei kai polla. kalo tha itan na bgei i syllogi kai stin synexeia na ginei kapoio live. sto studio mporeis eykola na kaneis ena kommati mageytiko, an to paikseis kateytheian live tha xasei polla. kai o allos san proto akoysma den tha enthousiastei toso.
gnomi mou.

ayta. tora den ksero ti tha ginei. perimenoume kai emeis na mazeytoume apo tis diakopes na grapsoume to kommati. c u tonight!
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Καλε μου φιλε τα ακορντα/στιχοι ΔΕΝ θα σταλουν σε εμενα αλλα στο ΚΙΘΑΡΑ... οσο για τα στοιχεια των καλλιτεχνων (συν ακορντα συν συν) φυσικα θα μπουν στο Σιντι αλλα μαλλον οχι στο εξωφυλλο αλλα μεσα στο Σιντι...
Θα δουμε
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

bartatilas

  • Επισκέπτης
telika poia einai i teliki prothesmia? pos mporoume na steiloume to kommati? diskolo omos re c na dosoume kai tamplatoures. ksero na grafo ligo alla pano kato den tha ginei ayto. stoixous dinoume eykola. :P

Γιατι δεν διαβαζεις το thread απο την αρχη? Το πρωτο ποστ λεει ποια ειναι η προθεσμια... Τωρα αν δεν εχουν μαζευτει αρκετα κομματια θα το παρατεινουμε λιγο... Οχι πολυ ομως γιατι παντρευομαι κι ολας...
Δεν ειπα οτι ειναι απαραιτητο να στειλετε ταμπλατουρες αλλα τουλαχιστον στιχους και ακορντα δεν ειναι δυσκολο ρε συ..
Εδώ κολλάει η παροιμία, "θα αφήσουμε τον γάμο, να πάμε για πουρνάρια?"

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
telika poia einai i teliki prothesmia? pos mporoume na steiloume to kommati? diskolo omos re c na dosoume kai tamplatoures. ksero na grafo ligo alla pano kato den tha ginei ayto. stoixous dinoume eykola. :P

Γιατι δεν διαβαζεις το thread απο την αρχη? Το πρωτο ποστ λεει ποια ειναι η προθεσμια... Τωρα αν δεν εχουν μαζευτει αρκετα κομματια θα το παρατεινουμε λιγο... Οχι πολυ ομως γιατι παντρευομαι κι ολας...
Δεν ειπα οτι ειναι απαραιτητο να στειλετε ταμπλατουρες αλλα τουλαχιστον στιχους και ακορντα δεν ειναι δυσκολο ρε συ..
Εδώ κολλάει η παροιμία, "θα αφήσουμε τον γάμο, να πάμε για πουρνάρια?"

Σαφως...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
 ;D ;D ;Dωραια...dshakes οπως ειδες εχεις συμμετοχες... κατι καταφερα ε? ;D ;D ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Τα ακόρντα /tabs είπαμε να μπουν στο kithara για λόγους κατοχύρωσης των δικαιωμάτων των τραγουδιών. Αλλα μπορεί το cd να γίνει mixed mode και εκτός από τα audio τραγούδια να έχει και ένα directory με πληροφορίες για τα συγκροτήματα , φωτογραφίες κλπ
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
ok re paidia to katalaba ayto!!
sorry lathos mou, nomiza pos tha mpoun ta akornta mesa sto booklet tou cd.
na to steiloume sto kithara.gr einai poli poli kali idea.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Λοιπον εχουμε και λεμε... Εκδηλωσαν ενδιαφερον οι παρακατω:

1 ) Σπυρος (λειπει ο Μαης απο την Σαρακοστη?)
2 ) Niewbie
3 ) Freemind
4 ) Αδιακριτος
5 ) ilektrojohn
6 ) tsbtc
7 ) geoslipknot
8 ) Rockstyler
9 ) tasoulis
10 ) William Wallace
11) Karhariasgr
12) Q9
13) Dark Prince
14) fox

« Τελευταία τροποποίηση: 20/08/03, 15:34 από dshakes »
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
14 Απαντήσεις
7829 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/07/03, 16:57
από dshakes
2 Απαντήσεις
3961 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/06/08, 13:51
από Βραζίλης
28 Απαντήσεις
11440 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/08, 23:12
από nikolix
27 Απαντήσεις
11836 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/08/11, 15:07
από Eagle Of Kamelot
69 Απαντήσεις
20839 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/04/11, 18:01
από Jezus
16 Απαντήσεις
8924 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/09/12, 03:03
από Adoni
13 Απαντήσεις
33143 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/09/14, 11:58
από Βραζίλης
4 Απαντήσεις
7047 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/17, 15:43
από Ioannis Anastassakis
0 Απαντήσεις
1511 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/02/20, 14:57
από Ioannis Anastassakis
1 Απαντήσεις
1731 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/04/20, 21:46
από Βραζίλης