Ψηφοφορία

ποτε πιστευετε θα κανουμε το ''βουλγαρη-βαρδαρης'' σε 12 λεπτα?

το 2012(ολα θα πανε καλα)
7 (14.9%)
το 2014 (ολα θα πανε καλα με την σχετικη καθυστερηση)
16 (34%)
το 2020 (σιγα σιγα και με το πασο μας)
13 (27.7%)
το 2050(να το χαιρονται τα δισεγγονα μας)
4 (8.5%)
ποτε(απλως μας αρεσει να σκαβουμε τρυπες)
7 (14.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 47

Αποστολέας Θέμα: μετρο θεσσαλονικης  (Αναγνώστηκε 14906 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #25 στις: 20/05/08, 11:10 »
οχι εγω τους καταλαβαινω...δεν φταινε οι πολιτικοι..εμεις φταιμε που δεν ειμαστε ετοιμη στην κλειστοφοβικη ιδεα ενος τετοιου εργου...μας λειπει παιδεια..για αυτο αφηνουν να περασουν κανα 123 χρονια ωστε να ωριμασει η σκεψη κ μετα...ετοιμο το εργακι..
Υ.γ τα λεφτα τα πηραν απο τωρα????αααααααλλο αυτο :P

τωρα πλακα κανουμε στην Θεσ.φαναρι να χαλασει το φτιαχνουν με το νεο πακετο χρηματοδοτησεις ποσο μαλλον τετοια εργα
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #26 στις: 26/06/08, 01:01 »
διαβασα προσφατα και στο ιντερνετ και στον τυπο για τρομερες καθυστερησεις

πανω απο 6μηνο και εχουμε ακομα πολλα να δουμε

το σιγουρο ειναι οτι ολο το κεντρο που χει παραλυσει απο τα σκαψιματα τους,παραλυει χωρις λογο
διοτι ουσιαστικα δεν κανουν και τπτ,κανα σωληνα που και που μετακινουνε,τα καθαρα εργα μετρο προχωρουνε με ρυθμους χελωνας.κατι πηρε το αυτι μου για καθημερινη εργασια 3-4 ωρων απο τους εργαζομενους....ελλαδα 2008


και παλι θα ερθει ο χοντρος στην εκθεση να μας λεει παλι τα ιδια που εχουμε βαρεθει να ακουμε...και απορω,αυτη την φορα τι θα μας κρατησει απο το να αρχισουμε να πεταμε οπωροκηπευτικα στο αεροδρομιο???????


οσοι επιλεξανε το 2020 κατι θα ξερανε...δυστυχως...
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Mithrandir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #27 στις: 26/06/08, 01:55 »
οσοι επιλεξανε το 2020 κατι θα ξερανε...δυστυχως...

 ;) :P
Ο χοντρός φταίει, και όλοι εκεί μέσα στο μπουρδέλο(ΝΔ)
You have to know the truth and the truth will set you free

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #28 στις: 26/06/08, 11:39 »
Βρε οχι οπωροκηπευτικα, γιαουρτακια κατευθειαν με το πυλινο κεσεδακι πρεπει να του πεταξει κανεις, αλλα τεσπα...
« Τελευταία τροποποίηση: 01/11/08, 21:17 από GermanRock »
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #29 στις: 26/06/08, 14:40 »
οσοι επιλεξανε το 2020 κατι θα ξερανε...δυστυχως...

 ;) :P
Ο χοντρός φταίει, και όλοι εκεί μέσα στο μπουρδέλο(ΝΔ)


να χαρω εγω τεκμηριωμενο λογο.... δλδ τοσα χρονια ολες οι κυβερνησεις δεξιοι και αριστεροι δε φταινε?? οχι καθολου....
επειδη μαθαμε μια καραμελα να πιπιλαμε με καθε πρωθυπουργο να λεμε τα ιδια... τοσα χρονια που τρωνε και απο το παραμικρο δημοσιο εργο... αυτα τα ξεχναμε?? ας μην ειμαστε κοντοφθαλμοι... και φυσικα δεν ισχυριζομαι οτι δε φταιει ο παρον υπουργος, αλλα το να γνωριζουμε ιστορια δεν ειναι κακο....

Αποσυνδεδεμένος onfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 230
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #30 στις: 26/06/08, 14:53 »
Πιστευω οτι αν δεν ξανακατσει καμια ολυμπιαδα (και καλο θα ειναι να συμπιπτει με προεκλογικη περιοδο) δεν προκειται να προχωρησουν εργα-οχι μονο στη θεσσαλονικη αλλα σε ολοκληρη την ελλαδα. Φυσικα απο τα οποια χρηματα πεσουν στα εργα, υπολογιστε τα μισα να πανε σε βιλλες, ταξιδια, μιζες, τραπεζες κτλ...
They tell you black is really white, and moon is just the sun at night and when you walk in golden halls you get to keep the gold that falls...It's heaven and hell

Αποσυνδεδεμένος Mithrandir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #31 στις: 26/06/08, 20:21 »
οσοι επιλεξανε το 2020 κατι θα ξερανε...δυστυχως...

 ;) :P
Ο χοντρός φταίει, και όλοι εκεί μέσα στο μπουρδέλο(ΝΔ)


να χαρω εγω τεκμηριωμενο λογο.... δλδ τοσα χρονια ολες οι κυβερνησεις δεξιοι και αριστεροι δε φταινε?? οχι καθολου....
επειδη μαθαμε μια καραμελα να πιπιλαμε με καθε πρωθυπουργο να λεμε τα ιδια... τοσα χρονια που τρωνε και απο το παραμικρο δημοσιο εργο... αυτα τα ξεχναμε?? ας μην ειμαστε κοντοφθαλμοι... και φυσικα δεν ισχυριζομαι οτι δε φταιει ο παρον υπουργος, αλλα το να γνωριζουμε ιστορια δεν ειναι κακο....

Neikos, αν ο κόσμος ήταν σαν κι εσένα θα υπήρχε σοβαρό πρόβλημα επικοινωνίας.
Εγώ δεν το γραψα για να τεκμηριώσω μια άποψη η οτιδήποτε τέτοιο. Όλοι ξέρουν πως όποιος ανεβαίνει εκεί πάνω "στην εξουσία" τα σκατώνει. Λοιπόν, εγώ δεν μίλησα για το τι κάνουν οι αριστεροί, οι δεξιοί ή οι κεντρώοι, μίλησα για τα σκατά που κάνουν αυτοί, όποιοι και να είναι αυτοί. Τώρα βέβαια εσύ είδες post μου και χάρηκες: "Σε ποιόν θα πώ τις βλακείες μου πάλι?".
Ναι, και να είμαστε λιγότερο υπερόπτες δεν είναι κακό. Κακό είναι όμως να είσαι εριστικός...έτσι δεν είναι? Κανείς δεν σου επιτέθηκε παλικάρι μου, ούτε σε έθιξε. Την αλήθεια βγήκε και είπε, χωρίς να μιλάει για "ιστορίες" και άλλα δημόσια έργα. Για το μετρό μίλησα μόνο

"Μάθαμε να πιπιλάμε" και μπούρδες...ο καθένας ό,τι βλακεία του κατέβει...
You have to know the truth and the truth will set you free

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #32 στις: 27/06/08, 18:29 »
Εγώ δεν το γραψα για να τεκμηριώσω μια άποψη η οτιδήποτε τέτοιο. Όλοι ξέρουν πως όποιος ανεβαίνει εκεί πάνω "στην εξουσία" τα σκατώνει. Λοιπόν, εγώ δεν μίλησα για το τι κάνουν οι αριστεροί, οι δεξιοί ή οι κεντρώοι, μίλησα για τα σκατά που κάνουν αυτοί, όποιοι και να είναι αυτοί.

Αποσυνδεδεμένος Mithrandir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #33 στις: 28/06/08, 01:11 »
Ναι, τι έχεις να πείς πάνω σ' αυτό?
Συνήθως όταν παραθέτουμε το κάνουμε για να πούμε κάτι πάνω σ' αυτό που παραθέσαμε.
Εγώ πάντως δεν βλέπω κάτι περίεργο στην παράθεση που έκανες...
You have to know the truth and the truth will set you free

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #34 στις: 05/07/08, 11:50 »
διαβαστε τα χαλια μας...

http://metrothessalonikis.blogspot.com
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος alexandra*

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 237
  • Φύλο: Γυναίκα
  • #MEMENTO VIVERE#
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #35 στις: 05/07/08, 13:21 »
διαβαστε τα χαλια μας...

http://metrothessalonikis.blogspot.com


Εεεεεετσι, εεεεεεετσι...αυτα ειναι!!
Όπως όλα στο όλο υφαίνονται μαζί το ένα στο άλλο ενεργεί και ζει-Γκαίτε(Φαουστ)-

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #36 στις: 05/07/08, 19:14 »
Ναί αλλά έχουμε λούνα πάρκ. Δεν μπορείτε να πείτε!  ;D  ;D  ;D

Σοβαρά τώρα, δεν το περιμένατε ρε παιδιά? Μετρό στη Θεσ/νίκη, και πόσο μάλλιστα στην ώρα του? Ευσεβείς πόθοι, όνειρα θερινής νυκτός κλπ.

Αποσυνδεδεμένος Mithrandir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #37 στις: 06/07/08, 02:50 »
Τι να πείς...κατάντια...
You have to know the truth and the truth will set you free

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #38 στις: 06/07/08, 10:42 »
Δεν πιστευω κανεις να νομιζε οτι θα παραδοθει εντος χρονοδιαγράμματος...Ποτε εγινε κατι τετοπιο σε αυτη τη χωρα?
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #39 στις: 01/11/08, 13:41 »
ειδα σε ενα ρεπορταζ οτι το 2011 στην αθηνα συμφωνα με τις προβλεψεις τα αμαξια θα γεμιζουν κυριολεκτικα τους δρομους τις ωρες αιχμης.στο συνολο ΟΛΩΝ των δρομων της πολης το 90% θα ναι μπλοκαρισμενο απο τα αμαξια...καθε χρονο 180.000 νεα ιχ υποδεχεται το λεκανοπεδιο!!!!!!

δλδ τι αλλο θελουν για να παρουν μετρα?????
για μενα το μοναδικο μετρο που μπορει να δωσει λυση ειναι να επιταχυνθουν οι εργασιες για το μετρο.να γινει χαραξη και αλλων γραμμων(κ μια κυκλικη θα προτεινα) ουτως ωστε το 2020 η αθηνα να παρει μια ανασα,εχοντας τουλ 5-6 γραμμες μετρο.

αλλα τι ανεκδοτα λεω παλι...
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #40 στις: 01/11/08, 15:32 »
ειδα σε ενα ρεπορταζ οτι το 2011 στην αθηνα συμφωνα με τις προβλεψεις τα αμαξια θα γεμιζουν κυριολεκτικα τους δρομους τις ωρες αιχμης.στο συνολο ΟΛΩΝ των δρομων της πολης το 90% θα ναι μπλοκαρισμενο απο τα αμαξια...καθε χρονο 180.000 νεα ιχ υποδεχεται το λεκανοπεδιο!!!!!!

δλδ τι αλλο θελουν για να παρουν μετρα?????
για μενα το μοναδικο μετρο που μπορει να δωσει λυση ειναι να επιταχυνθουν οι εργασιες για το μετρο.να γινει χαραξη και αλλων γραμμων(κ μια κυκλικη θα προτεινα) ουτως ωστε το 2020 η αθηνα να παρει μια ανασα,εχοντας τουλ 5-6 γραμμες μετρο.

αλλα τι ανεκδοτα λεω παλι...
Εδώ και πόσα χρόνια, χαροπαλεύουν να φτιάξουν 3η γραμμή ΜΕΤΡΟ.

Γίνονται κάποιες επεκτάσεις,αλλα το μεγάλο άσχημο του ΜΕΤΡΟ, είναι οτι τα λάθη, δε διορθώνονται. ΟΠως ήτα και το πρώτο σφάλμα, να μη περνάει η γραμμα απο Πανεπιστήμιο-Πολυτεχνειούπολη. Οχι για τη παρτάρρα μου, αλλα γαι τους πόσους χιλιάδες φοιτητές.

Σωστά χρειαζόμαστε κάποιοες γραμμές παραπάνω, αλλα πρέπει να  γίνουν ανθρωποθυσίες τύπου Ολυμπιακοί Αγώνες για να τις έχουμε σε 12 χρόνια...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #41 στις: 02/11/08, 10:45 »
μπαι δε γουει για να ερθουμε και στα δικα μας


ο μετροποντικας τι στο .... ειναι και θελουν τοσους μηνες να τον συναρμολογησουν???παζλ χιλιων κομματιων φτιαχνουν ????
αυτη ειναι η εντατικοτητα που υποσχεθηκε ο μπουλης?

ε ρε ξυσιμο που πεφτει....μια φτιαρια να ριχναμε καθε μερα ολοι μας και θα χαμε μετρο τωρα εως τον λαγκαδα...
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #42 στις: 02/11/08, 11:49 »
ε ρε ξυσιμο που πεφτει....μια φτιαρια να ριχναμε καθε μερα ολοι μας και θα χαμε μετρο τωρα εως τον λαγκαδα...
χαχαχα ως τον λαγκαδα..δεν εχεις και αδικο.το κακο ειναι οτι μας εχουν μαθει να σκεφτομαστε"στην ελλαδα εισαι μωρε σιγα μη γινει στην ωρα του"
τοτε το κερατο μου,γιατι κανουν χρονοδιαγραμματα και μελετες(δλδ λεφτα)..αστο φλου ρε συ...καποτε θα κανουμε μετρο...να γινει σε 40 χρονια και να μας ειναι σαν εκπληξη..μια χαρα.
δλδ εγω αν πω στον υπουργο πως να παω για καφε στις 5 και αργησω κανα 4ωρακι θα στραβωσει αυτος???

οσον αφορα την κυκλικη πορεια του μετρο...νομιζω στο βερολινο ειναι ετσι και ειναι απο τα καλυτερα της ευρωπης...αν κανω λαθος πειτε μου dears
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #43 στις: 02/11/08, 12:54 »
Όλα αυτά τα προβλήματα προκύπτουν επειδή οι διαγωνισμοί του Δημοσίου είναι μειοδοτικοί.. Δηλαδή όταν προκυρήσεται ένα έργο, όλοι οι Υποψήφιοι δίνουν τις οικονομικές τους προσφορές σε κλειστούς φακέλους, οι οποίοι με τη λήξη της προσθεσμίας υποβολής προσφορών ανοίγονται από μια επιτροπή και ο Υποψήφιος με τη μικρότερη τιμή προσφοράς παίρνει το έργο.. Τις περισσότερες φορές όμως, ο φθηνότερος είναι και η χειρότερη επιλογή (καθυστερήσεις, κακή ποιότητα υλικών) άρα κατά τη γνώμη μου η τιμή δεν θα έπρεπε να παίζει το μόνο ρόλο στην απόφαση για την ανάθεση ενός έργου, αλλά και στοιχεία όπως η εμπειρία της κατασκευαστικής, τα οικονομικά της μεγέθη, το ιδιοκτησιακό καθεστώς της, κ.α..

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #44 στις: 02/11/08, 13:21 »

οσον αφορα την κυκλικη πορεια του μετρο...νομιζω στο βερολινο ειναι ετσι και ειναι απο τα καλυτερα της ευρωπης...αν κανω λαθος πειτε μου dears
για να το εξηγησω,στην αθηνα πιστευω οτι πρεπει περα απο την γραμμη 4 (την U) να γινουν τουλ αλλες δυο

μια γραμμη δυτικων συνοικιων που θα ξεκιναει απο το περαμα και πειραια εως τα λιοσια (οπου θα εξυπηρετει κερατσινι,νικαια,κορυδαλλο,αιγαλεω,περιστερι),η οποια γραμμη θα συναντα τις ηδη υφισταμενες για μετεπιβιβαση

και αλλη μια γραμμη κυκλικη η οποια θα ειναι ουσιαστικα ενας μεγαλος δακτυλιος γυρω απο την αθηνα(εξυπηρετώντας χαιδαρι,ρεντη,καλλιθεα,νεα σμυρνη,ζωγραφου,πανεπ/πολη,παπαγου,γαλατσι,κολωνο,περιστερι)και θα συναντα και αυτη με την σειρα της αλλους σταθμους για μετεπιβιβαση...
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: μετρο θεσσαλονικης
« Απάντηση #45 στις: 03/11/08, 16:25 »
ε ρε ξυσιμο που πεφτει....μια φτιαρια να ριχναμε καθε μερα ολοι μας και θα χαμε μετρο τωρα εως τον λαγκαδα...
χαχαχα ως τον λαγκαδα..δεν εχεις και αδικο.το κακο ειναι οτι μας εχουν μαθει να σκεφτομαστε"στην ελλαδα εισαι μωρε σιγα μη γινει στην ωρα του"
τοτε το κερατο μου,γιατι κανουν χρονοδιαγραμματα και μελετες(δλδ λεφτα)..αστο φλου ρε συ...καποτε θα κανουμε μετρο...να γινει σε 40 χρονια και να μας ειναι σαν εκπληξη..μια χαρα.
δλδ εγω αν πω στον υπουργο πως να παω για καφε στις 5 και αργησω κανα 4ωρακι θα στραβωσει αυτος???

οσον αφορα την κυκλικη πορεια του μετρο...νομιζω στο βερολινο ειναι ετσι και ειναι απο τα καλυτερα της ευρωπης...αν κανω λαθος πειτε μου dears

Ναι, του Βερολινου ειναι κ οντως ειναι ενα απο τα καλυτερα πανευρωπαικως... Κ τελεια οργανωμενο: ακομα κ την τυφλα σου να μην ξερεις απο μετρο κ απο την περιοχη, δεν υπαρχει περιπτωση να χαθεις, γιατι παντου υπαρχουν  Info Desks. Απλα πατας το κουμπακι, σου απανταει καποιος απο τα κεντρικα μεσω του ενσωματωμενου μικροφωνου, του λες που θες να πας κ σου λεει στο λεπτο λεπτομερεστατα πως θα πας. Μιλαμε για χλιδα καταστασεις... Κατι τετοιο εδω φανταζει βεβαια ταινια επιστημονικης φαντασιας :P ;D :P
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
10 Απαντήσεις
50732 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/02/11, 19:23
από nikos2204
2 Απαντήσεις
2416 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/08/05, 19:11
από volcano
4 Απαντήσεις
3227 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/08, 16:19
από tatanka
3 Απαντήσεις
3047 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/10/09, 17:25
από hot_sauce (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
1435 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/11/09, 19:07
από ε?
1 Απαντήσεις
3553 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/05/10, 18:00
από Βραζίλης
0 Απαντήσεις
2677 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/06/12, 17:07
από krios80
15 Απαντήσεις
4883 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/11/12, 22:36
από zeoy
0 Απαντήσεις
2022 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/15, 09:27
από ivikos
0 Απαντήσεις
5637 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/16, 22:59
από krios80