Αποστολέας Θέμα: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο  (Αναγνώστηκε 674008 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1850 στις: 08/12/08, 22:58 »
Τι φοβόμαστε τους Τούρκους δίπλα?
Ο εχθρός της Ελλάδας είμαστε εμείς.
Από εμάς κινδυνεύει.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1851 στις: 08/12/08, 22:59 »
Έρχονται Ζωγράφου  :-\
αν κατέβεις και τους πιάσεις και τους πείς''παιδιά σας παρακαλώ όχι το σπίτι μου''
πιστεύω θα καταλάβουν,δεν είναι ναζί-κατακτητές στο κάτω κάτω
ελληνόπουλα είναι
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1852 στις: 08/12/08, 22:59 »
Δεν καψανε την βιβλιοθηκη. Εχω αμεση επικοινωνια με κοσμο που βρισκεται τωρα κατω.
και αυτο που ειδαμε ολοι πριν λιγο ολοι στις τηλκεορασεις;...
την καψανε δυστθχως Αρη... :-\
Παντως αν δεν μπαιναν στον καταστημα με οπλα δεν θα χαλαγε η πορεια ουτε θα τρωγαμε τοσα ασφηξιογονα... :-\
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1853 στις: 08/12/08, 23:01 »
Δεν καψανε την βιβλιοθηκη. Εχω αμεση επικοινωνια με κοσμο που βρισκεται τωρα κατω.
και αυτο που ειδαμε ολοι πριν λιγο ολοι στις τηλκεορασεις;...
την καψανε δυστθχως Αρη... :-\
Παντως αν δεν μπαιναν στον καταστημα με οπλα δεν θα χαλαγε η πορεια ουτε θα τρωγαμε τοσα ασφηξιογονα... :-\

Δε γίνεται να την έκαψαν και να μην είπαν τίποτα πουθενά αλλά και να μη φαίνεται σε καμιά κάμερα απ αυτές που έχουν απευθείας σύνδεση τώρα.

Αν την κάψουν θα πάρω το δίκρανο από κάτω και θα ανέβω στο κέντρο.
Τότε θα δείτε τι σημαίνει να ξεσηκώνεται ο κόσμος.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1854 στις: 08/12/08, 23:02 »
Δεν καψανε την βιβλιοθηκη. Εχω αμεση επικοινωνια με κοσμο που βρισκεται τωρα κατω.
και αυτο που ειδαμε ολοι πριν λιγο ολοι στις τηλκεορασεις;...
την καψανε δυστθχως Αρη... :-\
Παντως αν δεν μπαιναν στον καταστημα με οπλα δεν θα χαλαγε η πορεια ουτε θα τρωγαμε τοσα ασφηξιογονα... :-\
Αυτο που εδειξε δεν ηταν η βιβλιοθηκη να καιγεται. Ηταν καπνος μπροστα στην βιβλιοθηκη. Οχι δεν καιγεται η βιβλιοθηκη.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1855 στις: 08/12/08, 23:05 »
παιδια μακαρι..
αλλα το ειδα στο αλτερ...
τοι ειχε και με τιτλο...
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1856 στις: 08/12/08, 23:06 »
Έρχονται Ζωγράφου  :-\
αν κατέβεις και τους πιάσεις και τους πείς''παιδιά σας παρακαλώ όχι το σπίτι μου''
πιστεύω θα καταλάβουν,δεν είναι ναζί-κατακτητές στο κάτω κάτω
ελληνόπουλα είναι

και τι μ' αυτο?
και ο μπατσος που σκοτωσε το παιδι ελληνας ειναι

δώσε μου δύναμη να βγώ νικητής σε αυτόν τον βάρβαρο κόσμο της ψευτιάς,του πόνου,της θλίψης και του μόχθου
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος monstermind

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Άντρας
  • ταδε έφη το έρισμα
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1857 στις: 08/12/08, 23:10 »
Φυσικα και το καψιμο της βιβλιοθηκης δειχνει οτι η παλη τους ειναι καλπικη...ανθρωπος που αγωνιζεται υποτιθεται για την ελευθερια, δεν καιει την πηγη της πνευματικης καλιεργειας..κανω λαθος;... ::)

ναι, κάνεις λάθος.


Πες μου τώρα ότι υποστηρίζεις ότι δεν τρέχει τίποτα αν καεί η Βιβλιοθήκη.

εμεις οι δύο έχουμε σοβαρό πρόβλημα επικοινωνίας μου φαίνεται  :P

δεν μπορώ να το τεκμηριώσω γιατί δεν είναι κάτι εύκολα αντιληπτό και θα χρειαστεί πολλές γραμμές.
θα σου θέσω ώς παράδειγμα όμως το όνομα του ρόδου (αν το έχεις διαβάσει) και το γεγονός πως κατα την επανάσταση του 21, επανάσταση του Ελληνικόυ έθνος και ιδεώδους και πολιτισμού πραγματοποιήθηκε η μεγαλύτερη λαθραία πώληση αρχαίων κειμηλίων στην ιστορία μας.
αν μπορέσεις να αντιληφθείς την αντιστοιχία τα υπόλοιπα μπορείς να τα βρεις μονη σου.
όταν νομίζεις, το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν ξέρεις.
όταν ξέρεις το μόνο σίγουρο είναι οτι είσαι υπερόπτης.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1858 στις: 08/12/08, 23:11 »
παιδια μακαρι..
αλλα το ειδα στο αλτερ...
τοι ειχε και με τιτλο...

καλα, μην πιστευεις και οτι βλεπεις στην tv
η παραπληροφορηση παει συννεφο

Είναι σαν να λες το πε ο Βερύκιος.....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1859 στις: 08/12/08, 23:12 »
Νομίζω πάντως πως εδώ και ώρα καίγονται πράγματα ακόμα και απλών μεροκαματιάρηδων.Καλά όλα τα άλλα , αλλά των απλών ανθρώπων?γιατί?Σε αυτή τη χώρα όλα πρέπει να είναι των άκρων,ΛΥΠΑΜΑΙ.Είμαι πλέον πεπεισμένος για το ποιών των περισσότερων Ελλήνων. Ελπίζω να κατορθώσω σε κανα-δυό χρόνια να φύγω από αυτό το κωλοκράτος και να μπορέσω να ζήσω με αξιοπρέπεια και σε ένα πιο δίκαιο κράτος του εξωτερικού.
*Giorgaras η τελευταία αποψή σου μου φαίνεται αστεία τουλάχιστον.Δεν εννοώ το ''δώσε μου...'',το προηγούμενο
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1860 στις: 08/12/08, 23:13 »
KAI ΡΩΤΑΩ!
Γιατι δεν υπηρχε ουτε ενας αστυνομικος στην πορεια(εκτος απο λιγους στη Βουλη)??????ΤΙ ΛΟΓΙΚΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ?ΠΑΡΤΕ ΚΑΨΤΕ ΣΠΑΣΤΕ ΔΛΔ?Οχι δεν θα ηθελα να φαω χημικα και ξυλο αλλα αυτη η κινηση τι ΕΔΕΙΞΕ?ΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ?ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ ΤΟ ΧΑΟΣ....ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΡΕ????????????????????????????????
Με την ωραια τακτικη τους την οργη του κοσμου(ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΩΝ ΜΠΑΧΑΛΑΚΗΔΩΝ ΜΟΝΟ)ΤΗΝ ΜΕΤΕΦΕΡΑΝ ανω σε ολη την ΑΘΗΝΑ.Μπραβο!

Εν τω εμταξυ με αυτη τη τακτικη εδωσε βημα στο να κατεβουν ΟΛΟΙ και να σπασουν ΧΩΡΙΣ λογο.(βγαζω αναρχικους κλπ)..κανοντας πλιατσικο και χρεονωντας το σε ολους.
« Τελευταία τροποποίηση: 08/12/08, 23:15 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1861 στις: 08/12/08, 23:15 »
καλα monstermind καλη χρονια.. :P
κιρατζο υπηρχαν πολλοι αστυνομικοι απλα ηταν απο ομονοια και μετα...
ακριβως στην ομονοια εσπασε λογο των αστυνομικων πρωτη φορα η πορεια..
ακουσα κατι για βιβλιοθηκη τωρα αλλα δεν το πιασα.. :-\
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1862 στις: 08/12/08, 23:16 »
KAI ΡΩΤΑΩ!
Γιατι δεν υπηρχε ουτε ενας αστυνομικος στην πορεια(εκτος απο λιγους στη Βουλη)??????ΤΙ ΛΟΓΙΚΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ?ΠΑΡΤΕ ΚΑΨΤΕ ΣΠΑΣΤΕ ΔΛΔ?Οχι δεν θα ηθελα να φαω χημικα και ξυλο αλλα αυτη η κινηση τι ΕΔΕΙΞΕ?ΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ?ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ ΤΟ ΧΑΟΣ....ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΡΕ????????????????????????????????
Με την ωραια τακτικη τους την οργη του κοσμου(ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΩΝ ΜΠΑΧΑΛΑΚΗΔΩΝ ΜΟΝΟ)ΤΗΝ ΜΕΤΕΦΕΡΑΝ ανω σε ολη την ΑΘΗΝΑ.Μπραβο!

Όλοι έλεγαν κάτω η αστυνομία,βρίζανε την αστυνομία,άχρηστη η αστυνομία,να ξηλωθεί η αστυνομία κλπ.
Φάτε τώρα χωρίς αστυνομία.
Έκανε ένας παπ*αρας ένα φόνο εν ψυχρώ και τώρα που θα πρεπε να βγάλουν όπλα οι αστυνομικοί τους έχουμε αφοπλίσει.
Καλά να πάθουμε.Γιατί ποτέ δεν καταφέραμε να ξεχωρίσουμε 2 γαιδάρων άχυρα.
Όσοι πετάγανε γλάστρες στους αστυνομικούς προχτές τώρα ας κάτσουν να προσευχηθούν μην καεί τίποτα δικο τους.

Δε μας έφτανε η οικονομική κρίση τώρα την κάναμε χειρότερη.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1863 στις: 08/12/08, 23:16 »
6000 άτομα λένε στις ειδήσεις είναι στο κέντρο και καίνε...
Παραιτήθηκε ο πρύτανης του Παν/μιου Αθηνών.Γιατί αυτό?

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1864 στις: 08/12/08, 23:17 »
6000 άτομα λένε στις ειδήσεις είναι στο κέντρο και καίνε...
Παραιτήθηκε ο πρύτανης του Παν/μιου Αθηνών.Γιατί αυτό?


Ο πρύτανης αντί να παραιτηθεί καλό θα ταν να διατάξει σύμφωνα με τους κανόνες να μπει εισαγγελέας και να τα μαζέψουνε όλα αυτά τα αποβράσματα.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1865 στις: 08/12/08, 23:18 »
KAI ΡΩΤΑΩ!
Γιατι δεν υπηρχε ουτε ενας αστυνομικος στην πορεια(εκτος απο λιγους στη Βουλη)??????ΤΙ ΛΟΓΙΚΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ?ΠΑΡΤΕ ΚΑΨΤΕ ΣΠΑΣΤΕ ΔΛΔ?Οχι δεν θα ηθελα να φαω χημικα και ξυλο αλλα αυτη η κινηση τι ΕΔΕΙΞΕ?ΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ?ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΕΙ ΤΟ ΧΑΟΣ....ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΡΕ????????????????????????????????
Με την ωραια τακτικη τους την οργη του κοσμου(ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΩΝ ΜΠΑΧΑΛΑΚΗΔΩΝ ΜΟΝΟ)ΤΗΝ ΜΕΤΕΦΕΡΑΝ ανω σε ολη την ΑΘΗΝΑ.Μπραβο!

Όλοι έλεγαν κάτω η αστυνομία,βρίζανε την αστυνομία,άχρηστη η αστυνομία,να ξηλωθεί η αστυνομία κλπ.
Φάτε τώρα χωρίς αστυνομία.
Έκανε ένας παπ*αρας ένα φόνο εν ψυχρώ και τώρα που θα πρεπε να βγάλουν όπλα οι αστυνομικοί τους έχουμε αφοπλίσει.
Καλά να πάθουμε.Γιατί ποτέ δεν καταφέραμε να ξεχωρίσουμε 2 γαιδάρων άχυρα.
Όσοι πετάγανε γλάστρες στους αστυνομικούς προχτές τώρα ας κάτσουν να προσευχηθούν μην καεί τίποτα δικο τους.

Δε μας έφτανε η οικονομική κρίση τώρα την κάναμε χειρότερη.
Και τώρα με το να λείπει αποδυκνείει πως τη χρειαζόμαστε?
παιδικά παιχνίδια παίζουμε?
να βγει να κάνει τη δουλειά της σωστά!
και όχι όπως σε ένα βίντεο π είδα π την είχαν πέσει 7-8 άτομα σε έναν μπροστά στη Βουλή ο οποίος δν σηκωνόταν να τον μεταφέρουν και τον κλωτσούσαν όλοι μαζί....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1866 στις: 08/12/08, 23:19 »
καλα monstermind καλη χρονια.. :P
κιρατζο υπηρχαν πολλοι αστυνομικοι απλα ηταν απο ομονοια και μετα...
ακριβως στην ομονοια εσπασε λογο των αστυνομικων πρωτη φορα η πορεια..
ακουσα κατι για βιβλιοθηκη τωρα αλλα δεν το πιασα.. :-\
ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ??????????????Στην ομονοια????????????????????ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΜΕ να κανουμε τον γυρω της Ομονοιας γιατι οι ηλιοθοι Κνιτες ειχαν κλεισει τον δρομο και δεν μας αφηναν να περασουμε.Αστυνομικοι 0!

FSL μιλας σοβαρα τωρα?Ο κοσμος τωρ αθα πρεπει να σκεφτει ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ σε ποιους πρεπει να ριξει το φταιξιμο..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος monstermind

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 50
  • Φύλο: Άντρας
  • ταδε έφη το έρισμα
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1867 στις: 08/12/08, 23:19 »
6000 άτομα λένε στις ειδήσεις είναι στο κέντρο και καίνε...



ρε πάμε σας λέω να κάψουμε και εμείς... θα δείτε θα σας αρέσει.
όταν νομίζεις, το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν ξέρεις.
όταν ξέρεις το μόνο σίγουρο είναι οτι είσαι υπερόπτης.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1868 στις: 08/12/08, 23:20 »
Κiratzo
Όλα να τα περιμένεις πια.
Αν βγάλει κανείς τώρα όπλο και φάει κανέναν απ αυτούς -μακάρι δηλαδή μπας και βγουν απ το παραλήρημα- ξέρεις τι θα γίνει μετά?
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1869 στις: 08/12/08, 23:20 »
6000 άτομα λένε στις ειδήσεις είναι στο κέντρο και καίνε...
Παραιτήθηκε ο πρύτανης του Παν/μιου Αθηνών.Γιατί αυτό?


Ο πρύτανης αντί να παραιτηθεί καλό θα ταν να διατάξει σύμφωνα με τους κανόνες να μπει εισαγγελέας και να τα μαζέψουνε όλα αυτά τα αποβράσματα.

+1 γιατι οι σχολές είναι κρίμα να λεηλατούνται,όπως και η βιβλιοθήκη.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1870 στις: 08/12/08, 23:23 »
Νομίζω πάντως πως εδώ και ώρα καίγονται πράγματα ακόμα και απλών μεροκαματιάρηδων.Καλά όλα τα άλλα , αλλά των απλών ανθρώπων?γιατί?Σε αυτή τη χώρα όλα πρέπει να είναι των άκρων,ΛΥΠΑΜΑΙ.Είμαι πλέον πεπεισμένος για το ποιών των περισσότερων Ελλήνων. Ελπίζω να κατορθώσω σε κανα-δυό χρόνια να φύγω από αυτό το κωλοκράτος και να μπορέσω να ζήσω με αξιοπρέπεια και σε ένα πιο δίκαιο κράτος του εξωτερικού.
*Giorgaras η τελευταία αποψή σου μου φαίνεται αστεία τουλάχιστον.Δεν εννοώ το ''δώσε μου...'',το προηγούμενο
είμαι κομικοτραγικός τύπος με κομικοτραγικά δάχτυλα και λέω τραγελαφικά λόγια
αλλά πιστεύω οτι με αυτό το τρόπο θα μπορούσε να αποτρέψει τη ζημιά καθώς θα apef8in8ei στην ανθρωπιά αυτών των ατόμων,και καθώς οι ίδιοι δεν είναι η ενσάρκωση της κακίας και της βαρβαρότητας αλλά οργισμένοι νέοι και κυρίως άνθρωποι

δεν πρόκειτε να πετάξει κάποιος μολότοφ σε κάποιον που τον παρακαλέι να μην κάψει το σπίτι του

το μπατσονίνι(άτσαο!)που σκότωσε τον νέο ήταν εν βρασμό ψυχής καθώς νομίζω πως βρίζονταν πριν το συμβάν...ή απλά κάθαρμα..

καιγώ θέλω να φύγω απο αυτήν την κωλοχώρα!ψήνεσαι σε 1 χρόνο να πάμε μαζί λονδίνο στο icmp institute στο killburn?
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1871 στις: 08/12/08, 23:25 »
"Πριν από λίγη ώρα, καταστηματάρχης στην Ακαδημίας (στο ύψος της Εκκλησίας της Ζωοδόχου Πηγής) έδινε χρήματα σε "αγνώστους" για να μην του κάψουν το μαγαζί. Και έλεγε καλύτερα να δώσω 1000 ευρώ σε χαρτζιλίκι παρά να ξαναφτίαξω."
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1872 στις: 08/12/08, 23:26 »
Μαρμελακι ολοι ξερουμε οτι αν υπηρχε αστυνομικη παρουσια δεν θα γινοταν αυτο το πραγμα..Δεν θα επαιρνε ο καθενας ενα λοσταρι να σπασει!ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩς ΕΛΥΘΕΡΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ!Το ξυλο ηταν αναποφευκτο σημερα και τα δακρυγονα!Θ σωνοταν η κατασταση καπως ομως!Και εκτοσ αυτου δεν θα εδιναν το πατημα σε ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ
Γιατι αυτο γινεται.Ολοι αυτοι εκει εξω δεν ειναι αναρχικοι!Ειναι ο καθενας.Ειναι ενα τιποτα.

Αυτο φσλ να ευχεσαι να μη γινει...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΦΤΑΙΝΕ  για τον λογο που ειπα παραπανω.Γιατι ηθελαν να παρεμβουν μολις μπηκαν 487129857 φωτιες!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1873 στις: 08/12/08, 23:27 »
Μαρμελακι ολοι ξερουμε οτι αν υπηρχε αστυνομικη παρουσια δεν θα γινοταν αυτο το πραγμα..Δεν θα επαιρνε ο καθενας ενα λοσταρι να σπασει!ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩς ΕΛΥΘΕΡΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ!Το ξυλο ηταν αναποφευκτο σημερα και τα δακρυγονα!Θ σωνοταν η κατασταση καπως ομως!Και εκτοσ αυτου δεν θα εδιναν το πατημα σε ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ
Γιατι αυτο γινεται.Ολοι αυτοι εκει εξω δεν ειναι αναρχικοι!Ειναι ο καθενας.Ειναι ενα τιποτα.

Αυτο φσλ να ευχεσαι να μη γινει...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΦΤΑΙΝΕ  για τον λογο που ειπα παραπανω.Γιατι ηθελαν να παρεμβουν μολις μπηκαν 487129857 φωτιες!

Ρε συ πιάσανε και σπάσανε πυροσβεστικό!Τι περιμένεις?

Είμαστε 5 εκατομμύρια στην Αθήνα και καθόμαστε και κοιτάμε....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #1874 στις: 08/12/08, 23:27 »
Νομίζω πάντως πως εδώ και ώρα καίγονται πράγματα ακόμα και απλών μεροκαματιάρηδων.Καλά όλα τα άλλα , αλλά των απλών ανθρώπων?γιατί?Σε αυτή τη χώρα όλα πρέπει να είναι των άκρων,ΛΥΠΑΜΑΙ.Είμαι πλέον πεπεισμένος για το ποιών των περισσότερων Ελλήνων. Ελπίζω να κατορθώσω σε κανα-δυό χρόνια να φύγω από αυτό το κωλοκράτος και να μπορέσω να ζήσω με αξιοπρέπεια και σε ένα πιο δίκαιο κράτος του εξωτερικού.
*Giorgaras η τελευταία αποψή σου μου φαίνεται αστεία τουλάχιστον.Δεν εννοώ το ''δώσε μου...'',το προηγούμενο
είμαι κομικοτραγικός τύπος με κομικοτραγικά δάχτυλα και λέω τραγελαφικά λόγια
αλλά πιστεύω οτι με αυτό το τρόπο θα μπορούσε να αποτρέψει τη ζημιά καθώς θα apef8in8ei στην ανθρωπιά αυτών των ατόμων,και καθώς οι ίδιοι δεν είναι η ενσάρκωση της κακίας και της βαρβαρότητας αλλά οργισμένοι νέοι και κυρίως άνθρωποι

δεν πρόκειτε να πετάξει κάποιος μολότοφ σε κάποιον που τον παρακαλέι να μην κάψει το σπίτι του

το μπατσονίνι(άτσαο!)που σκότωσε τον νέο ήταν εν βρασμό ψυχής καθώς νομίζω πως βρίζονταν πριν το συμβάν...ή απλά κάθαρμα..

καιγώ θέλω να φύγω απο αυτήν την κωλοχώρα!ψήνεσαι σε 1 χρόνο να πάμε μαζί λονδίνο στο icmp institute στο killburn?
Μαν δεν είναι άσχημη η ιδέα σου.Γερμανία,Αγγλία,Ισπανία ανετα μιλάω και τις 3 γλώσσες οποτε... :P
Πέρα από την πλάκα νομίζω πως εκεί θα οδηγηθούν αρκετά νεα παιδιά..
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.