Αποστολέας Θέμα: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο  (Αναγνώστηκε 673701 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2000 στις: 09/12/08, 16:24 »
Θα συμφωνησω gers. Θα διαφωνησω μονο ως προς τη σχολη, γιατι καποιοι γινονται υπαξιωματικοι κι αξιωματικοι κι οχι ενστολοι των ειδικων δυναμεων ;)
Λέγοντας ''σχολή του κώλου'' δεν εννοώ χαμηλή βαθμολογικά σχολή, αλλά σχολή που βγάζει τέτοια καθήκια σαν τους ματατζήδες.. και θα μου πεις ''εντολές ακολουθούν''... αλλά δεν είναι έτσι!! Η πλειοψηφία αυτών γουστάρει να δίνει ξύλο ενώ πολλοί απ αυτούς, μπαίνουν στη σχολή μόνο και μόνο γι αυτόν τον λόγο!!!

Ξέρω περίπτωση (και είμαι σίγουρος πως υπάρχουν πάμπολες τέτοιες) ατόμου που έβγαλε 18 και πέρασε με 15 στη μπατσοσχολή γιατί όπως είπε ''θέλει να ρίχνει ξύλο''...

Λοιπον μιας το φερε η κουβεντα..νομιζω οτι φασκεις και αντιφασκεις.Απο την μια λες οτι ξερεις ενα ατομο που πηγε στη αστυνομικη σχολη..και μετα μιλας για πλειοψηφια.Γνωριζεις την πλειοψηφια των αστυνομικων στα ΜΑΤ..?Εγω παλι οχι..αρα δεν ειμαι σε θεση να κρινω.Επισης οι δικες μου πληροφοριες λενε οτι πολλα παιδια με το που βγαινουν απο την σχολη τα τραβανε υποχρεωτικα στα ΜΑΤ..χωρις να εχουν επιλογη.Καποια  πανε και με την θεληση τους εννοειται μιας και παιρνουν και λεφτα παραπανω και σιγουρα καποιοι ειναι και αρχοντοτραμπουκοι και θελουν να βαρανε.Ομως το να μιλαμε για πλειοψηφια ενω δεν ειμαστε σε θεση να κρινουμε τεκμηριωμενα νομιζω ειναι ατοπο..και στο λεω με σεβασμο αυτο να μην παρεξηγηθουμε..για να εχεις υποψιν σου..οτι πολλα πραματα δεν ειναι ακριβως οπως φαινονται.
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος ibanezz

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2001 στις: 09/12/08, 16:25 »
Mπείτε στο troktiko.blogspot.com που απ ότι λέει -δε μπορώ να δω είμαι στη δουλειά- 14χρονα σπάνε τα μάρμαρ έξω από τη βουλή με βαριοπούλες.
Πείτε μου και μένα δηλαδή αν όντως είναι έτσι γιατί δεν έχω πρόσβαση.

Αν και το βιντεο ειναι σε χαμηλή ανάλυση (μάλλον απο κινητό) φαίνεται ότι αυτοι που πετάνε πέτρες δεν είναι οι γνωστοί "κρανοφόροι". Αντιγράφω και το κείμενο που συνοδεύει τα βιντεο

"Είμαι φοιτητής και κατέβηκα να διαμαρτυρηθώ για τον Αλέξη. Ήθελα να δείρω μπάτσους για να εκδικηθώ για τον Αλέξη. Έχω πολύ οργή. Ήταν τραγική η εικόνα. Αυτοί που κάνουν τα επεισόδια στο Σύνταγμα είναι 15χρονα. Είναι πλουσιόπαιδα που δεν έχουν καμία σχέση. Σχεδόν όλα φορούσαν μάρκες... Και απο την άλλη είχανε βγει απο την Βουλή και καμάρωναν. Ένα κωλόπαιδο είχε βγάλει βαριοπούλα και έσπαγε ένα μάρμαρο δείτε το στο βίντεο. Όλοι οι πλούσιοι ήταν στo Σύνταγμα... απο την μια στην Βουλή και απο την άλλη τα κωλόπαιδα. Καλά κάνετε και καταστρέφεται γιατί ξέρετε πως θα πάτε να κάνετε Χριστούγεννα στο Παρίσι οπότε δεν σας νοιάζει να μας αφήσετε κατεστραμμένο Σύνταγμα. Εμείς στις σχολές μας δεν καταστρέφουμε... ξύλο ρίχνουμε."
οτι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό.

Αποσυνδεδεμένος IxNiLaTiS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ
    • Προφίλ
    • ixnilatis33
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2002 στις: 09/12/08, 16:38 »
Αντιγράφω και εγώ  ...



ΔΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ




Ίδιο κράνος!

Ίδια γάντια!

Ίδια παντελόνια!

Ίδια μανία!

Και θα μας πείτε ότι δεν είναι ...οργανωμένοι
https://soundcloud.com/ixnilatis-1   -  ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης [nOiz]

  • Αναθεματιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 608
  • Φύλο: Άντρας
  • One Sick Bastard
    • Προφίλ
    • SoundCloud
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2003 στις: 09/12/08, 16:47 »
Αντιγράψτε όλοι να δούμε τι θα γίνει.
Προσπαθήστε να είστε και λίγο αντικειμενικοί και "ψιλιασμένοι"...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2004 στις: 09/12/08, 17:00 »
Η μεγαλύτερη ντροπή είναι αυτo που γίνεται τώρα στο π φάληρο!!! απλά αίσχος....

Ενα τεράστιο μπράβο και πάλι στους μπατσους...
« Τελευταία τροποποίηση: 09/12/08, 18:59 από sakman »
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2005 στις: 09/12/08, 17:03 »
Θα συμφωνησω gers. Θα διαφωνησω μονο ως προς τη σχολη, γιατι καποιοι γινονται υπαξιωματικοι κι αξιωματικοι κι οχι ενστολοι των ειδικων δυναμεων ;)
Λέγοντας ''σχολή του κώλου'' δεν εννοώ χαμηλή βαθμολογικά σχολή, αλλά σχολή που βγάζει τέτοια καθήκια σαν τους ματατζήδες.. και θα μου πεις ''εντολές ακολουθούν''... αλλά δεν είναι έτσι!! Η πλειοψηφία αυτών γουστάρει να δίνει ξύλο ενώ πολλοί απ αυτούς, μπαίνουν στη σχολή μόνο και μόνο γι αυτόν τον λόγο!!!

Ξέρω περίπτωση (και είμαι σίγουρος πως υπάρχουν πάμπολες τέτοιες) ατόμου που έβγαλε 18 και πέρασε με 15 στη μπατσοσχολή γιατί όπως είπε ''θέλει να ρίχνει ξύλο''...

Λοιπον μιας το φερε η κουβεντα..νομιζω οτι φασκεις και αντιφασκεις.Απο την μια λες οτι ξερεις ενα ατομο που πηγε στη αστυνομικη σχολη..και μετα μιλας για πλειοψηφια.Γνωριζεις την πλειοψηφια των αστυνομικων στα ΜΑΤ..?Εγω παλι οχι..αρα δεν ειμαι σε θεση να κρινω.Επισης οι δικες μου πληροφοριες λενε οτι πολλα παιδια με το που βγαινουν απο την σχολη τα τραβανε υποχρεωτικα στα ΜΑΤ..χωρις να εχουν επιλογη.Καποια  πανε και με την θεληση τους εννοειται μιας και παιρνουν και λεφτα παραπανω και σιγουρα καποιοι ειναι και αρχοντοτραμπουκοι και θελουν να βαρανε.Ομως το να μιλαμε για πλειοψηφια ενω δεν ειμαστε σε θεση να κρινουμε τεκμηριωμενα νομιζω ειναι ατοπο..και στο λεω με σεβασμο αυτο να μην παρεξηγηθουμε..για να εχεις υποψιν σου..οτι πολλα πραματα δεν ειναι ακριβως οπως φαινονται.
Αρχικά να σου πως πως οι μισοί άντρες στο χωριό μου είναι μπάτσοι!! :D Και επειδή γνωρίζω πολλούς από αυτούς, μπορώ να σου πω τι χαρακτήρες είναι και πώς ''την έχουν δει' όλοι τους... ;)

Δε φάσκω κι αντιφάσκω... Προφανώς δε διάβασες καλά τι γράφω (εκτός κι αν εγώ δεν το διατύπωσα σωστά οπότε συγνώμη)... Στην αρχή είπα πως πολλοί μπαίνουν στη σχολή μόνο και μόνο για να ρίχνουν ξύλο... Και στη συνέχεια αναφέρω περίπτωση παιδιού που μπήκε αστυνομία για αυτόν τον λόγο, τονίζοντας το γεγονός ότι έβγαλε 18 (!!!) που σημαίνει πως θα μπορούσε να είχε περάσει σε πολύ πιο αξιόλογη σχολή (κατά τη γνώμη μου)...
Πού είδες ότι φάσκω και αντιφάσκω?

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2006 στις: 09/12/08, 17:07 »


Χωρις λογια πραγματικα.....
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2007 στις: 09/12/08, 17:21 »
Gers..εγω το τι εννοω στο ειπα.Το να γνωριζεις μια μεριδα ανθρωπων που ειναι αστυνομικοι δεν σημαινει οτι μπορεις να μιλας για την πλειοψηφια των αστυνομικων γενικα.Για την πλειοψηφια των αστυνομικων στο χωριο σου ισως..αλλα γενικα αυτοι που ξερεις αποτελουν ενα πολυ μικρο ποσοστο σε σχεση με το συνολο.
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2008 στις: 09/12/08, 17:32 »
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2009 στις: 09/12/08, 17:37 »
http://www.police.gr/


omg k 3 lol

Για δώσε και καμια εξήγηση να καταλάβουμε και εμείς τι παίζει...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος sk

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
  • είμαι αλλού!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2010 στις: 09/12/08, 17:38 »
Για ολα φταινε τα ΜΜΕ......

για ολα!!!ναι ρε τους πηρε ολους ο πονος για το παιδακι
εγω πιστευω οτι ειναι ολα προφασεις......
οταν πεθενει κοσμος και κοσμακης καθε μερα γιατι δεν τα κανουν αυτα?
οταν καποιοι ελεηνοι χτυπανε ανθρωπους και τους παρατανε στο δρομο γιατι δεν κανουν διαδιλωσεις....
Αυτοι που κανουν τωρα τοσες φασαριες ειναι παιδια πλουσιων....
τα παιδια τα φτωχαδακια που βλεπουν τους γονεις πως βγαζουν το μεροκαματο δεν θα πηγαιναν ποτε να σπανε μαγαζια ανθρωπων που προσπαθουν να βγαλουν το μεροκαματο τους......ΝΤΡΟΠΗ....
Ειναι κριμα το παιδακι αλλα εγω δεν τα βαζω ουτε με αστυνομικους (γιατι και αυτοι ανθρωποι ειναι και δεν σημαινει οτι δεν φοβουντε)
πρεπει να κατηγορισουμε την κυβερνηση και τα ΜΜΕ και μονο.....
ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΠ....ΕΛΟ ΡΕ!!!!!!!!!
ειμαι αλλου!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2011 στις: 09/12/08, 17:40 »
http://www.police.gr/


omg k 3 lol

Για δώσε και καμια εξήγηση να καταλάβουμε και εμείς τι παίζει...


μυριζει χακερια :-*
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2012 στις: 09/12/08, 17:52 »
μυριζει χακερια :-*

Καλά ναι, αλλά λέω μήπως ξέρεις και τίποτα για την ιστορία αυτού του ζησόπουλου που λέει...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2014 στις: 09/12/08, 19:43 »
Tώρα όλοι αυτοί που καταστρέφουν την Αθήνα έχουν ιδεολογία και διαμαρτύρονται για την αστυνομική βία, την ανέχεια και τη διαφθορά της κυβέρνησης. Οι περισσότεροι από αυτούς είμαι σίγουρος ότι δεν ξέρουν να διαβάζουν. Ίσως μας χρειάζεται τελικά ένας Καγκελάριος από το V for Vendetta
Αγορακι..Αι ..ξερεις εσυ..

FSL πραγματικα πες μου..γιατι εισαι τοσο απολυτη?Πραγματικα απο την πρωτη στιγμη καθεσαι και αναφερεις γεγονοτα..Τι θες να μας πεις με αυτο δεν καταλαβαινω..Να αλλαξει θεση καποιος γιατι?Αλλα γεγονοτα τα καταδικαζουμε και αλλα οχι αλλα να βρισκεις οτι με μεμπτο γινεται και να μας το κοτσαρεις εδω μεσα για να αποδειξεις τι??? ???

Εν τω μεταξυ απαντησεις σαν αυτες του sk ειναι περισσοτερο λαικίστικες και απο ομιλιες του ΚΚΕ.Μονο ως αστειο τις εκλαμβανω.

Ο Ιχνιλατης μα δινει μια φωτογραφια ανυνμου προελευσης με εναν τυπο που ουτε καν ξερουμε αν ειναι photoshop για να μας αποδειξει τι?Και με ποιο μεσο?Πραγματικα φιλαρακο μας θεωρεις τοσο ηλιθιους?

Η δηλωση που μας εδωσε ο ibanez τι λεει ακριβως?Ο τυπος που το αναφερει εχει ακριβως τοσο μυαλο οσο και τα αλλα που βγηκαν με τις βαριοπουλες..Ξερει οτι ολοι αυτοι ειναι πλουσιοπαιδα κ πιπες..Αντιστοιχα και αυτος απο παρορμηση βγηκε να διαδηλωσει..Δεν ξερει ακριβως γιατι διαδηλωνει..

gers για να μπει καποιος στην αστυνομια αν δεν το κανει για το μεροκαματο(που και παλι υπαρχουν τοσες δουλειες για μεροκαματο..ομως εκει ειναι το σιγουρο μεροκαματο..ειναι δημοσιο...η μηπως κανω λαθος?) εχουν την κ.... να βαρανε και την κ.... με την εξουσια και αυτο το βλεπεις ειδικα με τα παιδια που αγκομαχουν  να περασουν σε τετοιες σχολες..τι να τους κανεις...νταξει.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2015 στις: 09/12/08, 19:44 »
Παιδια, στο Π.Φαληρο γινεται ενας τρομερος πανικος...
Η μαχη εχει μεταφερθει απο το αστυνομικο τμημα στο συνολο του Φαληρου περα απο τη Λεωφορο Αμφιθεας προς το Φλοισβο. Ενας αστυνομικος της ομαδας "Ζ" σηκωσε το οπλο στον αερα και εριξε τουλαχιστον 10 φορες! Μολις τωρα μπηκα στο σπιτι και δυστυχως η κατασταση στο Φαληρο γινεται αρκετα επικινδυνη.

Δεν ημουν παρων στο συμβαν ( αν και ετρεξα να κρυφτω οταν ακουσα τους πυροβολισμους διοτι ημουν στο υψος της Παναγιτσας Π.Φαληρου ), ομως μια γιαγιακα που ανεβαινε προς τα πανω εβριζε τους αστυνομικους γιατι δεν υπηρχε κανενας κουκουλοφορος, αλλα μονο ανθρωποι που κινουνταν επι των Μουσων ( οδος ειναι ).

Ελπιζω το βραδυ να ειναι πιο ηρεμο, γιατι και οι πολιτες κινουνται τωρα προς το αστυνομικο τμημα...


Ευχομαι να ειναι τελευταιες πραξεις ενος θεατρικου που θα κλεισει με την παραιτητη της κυβερνησης και της ηγεσιας της ΕΛ.ΑΣ.
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2016 στις: 09/12/08, 19:50 »
H TV(το τονιζω) ειπε οτι το εναυσμα δωθηκε απο την ξυλοκοπηση ενος 15χρονου απο τα ΜΑΤ ο οποιος δεν ξερω τι ακριβως εκανε.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2017 στις: 09/12/08, 19:54 »
Εσυ μιλας για την κηδεια..Εγω μιλαω για το τελειως αντιθετο ακρο του Φαληρου στο οποιο ειναι το Α.Τ. Φαληρου και εχουν ταμπουρωθει οι αστυνομικοι. Οταν εφευγα απο το υψος των Μουσων, πολιτες πηγαιναν εξαγριωμενοι προς το τμημα!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2018 στις: 09/12/08, 19:59 »
Τα ξαναβααζω γιατι νομιζω οτι ειναι πολυ σημαντικα:

 http://plagal.wordpress.com/ Η φωτογραφια απο το Assosiated Press

http://proxeirotetradio.blogspot.com/2008/12/blog-post_08.html Ανταποκριση απο τον Alpha

Επισης ακουγεται οτι τα επεισοδια στην κηδεια του Αλεξανδρου ξεκινησαν με δυο Αστυνομικους να στεκονται σε μικρη αποσταση και να φωναζουν φρασεις οπως "που ειναι ο Αλεξης;;;". Δεν το ξερω για σιγουρα ομως.

Επισης πραγματικα εχω εκνευριστει παρα παρα πολυ με τα κωλοκαναλα....Ντροπη να μην θελουν οι συγγενεις καμερες, να πηγαινουν παρολα αυτα δημοσιογραφοι, να τους διωχνουν κακειν κακως και καποια τομαρια, βλεπε SKAI, να τραβανε την κηδεια με τα ελικοπτερα....ντροπη πραγματικα.

...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2019 στις: 09/12/08, 20:00 »
Δεν ισχυει αυτο με τους αστυνομικους...Μαθητης μου που ηταν στην κηδεια ειπε πως καποια ατομα εβαλαν κουκουλες κι εσπασαν ενα βανακι ξενου συνεργειου και στη συνεχεια εμφανιστηκαν απο τη Βενιζελου οι ΜΑΤατζηδες :/
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2020 στις: 09/12/08, 20:01 »
Είναι πολύ λυπηρό να βλέπεις άλλη μιά παράμετρο. Την πολιτική εκμετάλλευση του θανάτου. Καμμία συναίνεση και καμμία συννενόηση για να εκτονωθεί η κρίση...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2021 στις: 09/12/08, 20:04 »
Δεν ισχυει αυτο με τους αστυνομικους...Μαθητης μου που ηταν στην κηδεια ειπε πως καποια ατομα εβαλαν κουκουλες κι εσπασαν ενα βανακι ξενου συνεργειου και στη συνεχεια εμφανιστηκαν απο τη Βενιζελου οι ΜΑΤατζηδες :/

Με επιφυλαξη το ειπα... ενδεχεται και να μην εγινε. Παντως, διαφωνω με το σπασιμο του βανακιου αλλα επρεπε να τους διωξουν νομιζω.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2022 στις: 09/12/08, 20:04 »
Δεν ξερω πως ξεκινησε..Απλως ειναι κριμα γιατι ηταν κηδεια..Οχι πανηγυρι ρε γ**ωτο :/
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2023 στις: 09/12/08, 20:08 »
Εσυ μιλας για την κηδεια..Εγω μιλαω για το τελειως αντιθετο ακρο του Φαληρου στο οποιο ειναι το Α.Τ. Φαληρου και εχουν ταμπουρωθει οι αστυνομικοι. Οταν εφευγα απο το υψος των Μουσων, πολιτες πηγαιναν εξαγριωμενοι προς το τμημα!
Op sorry γραψε λαθος.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #2024 στις: 09/12/08, 20:35 »
Οχι οχι! Κι εσυ μιλας για ενα γεγονος το οποιο εγινε πιο πριν απλως! ΚΙ αυτο εγινε κοντα μου ( περιπου 3 στενα απο εμενα ), ομως δεν το περιμενε κανεις! :(
ΝΑΙΙΙΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΟ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ!! Δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο ανησυχουσα..
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher