Ψηφοφορία

διακοπες?

Λευκαδα
6 (23.1%)
Σεριφος
2 (7.7%)
Ιθακη
4 (15.4%)
Ικαρια
1 (3.8%)
Σιφνος
2 (7.7%)
Σαμοθρακη
5 (19.2%)
Σκιαθος
4 (15.4%)
Αλονησος
2 (7.7%)
Hρακλειά
0 (0%)
Σχοινουσα
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 26

Αποστολέας Θέμα: Διακοπες. Θελω ιδεες...  (Αναγνώστηκε 14202 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #25 στις: 01/06/08, 12:45 »
Κι εγω θα ερθω Μηλο φετος...φιλε Σκιρωνα την πατησες!!! Βλεπω ολο το kithara στο νησι σου!!! ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #26 στις: 01/06/08, 12:51 »
Κι εγω θα ερθω Μηλο φετος...φιλε Σκιρωνα την πατησες!!! Βλεπω ολο το kithara στο νησι σου!!! ;D ;D ;D
χαχαχαχαχα!!!!
μετα χαρας αδελφια ...
 :D

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #27 στις: 01/06/08, 12:59 »
Κι εγω θα ερθω Μηλο φετος...φιλε Σκιρωνα την πατησες!!! Βλεπω ολο το kithara στο νησι σου!!! ;D ;D ;D
χαχαχαχαχα!!!!
μετα χαρας αδελφια ...
 :D

Πιστευω ενα ποτακι ή καφεδακι να το πιουμε...

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #28 στις: 01/06/08, 12:59 »
Σκίρων μάλλον πρέπει να κλείσουμε απο λίγο νωρίτερα φέτος!!! ;D ;D  Πάντως εγώ που πάω και σε περίοδο που έχει ΠΑΡΑ πολύ κόσμο, αν εξαιρέσεις λίγο το parking στα Πολλώνια και στην Αγ.Κυριακή (που δεν οδηγώ εγώ οπότε κι αυτό λίγο με απασχολεί... ;D) Είναι πολύ ενδιαφέρον να παρατηρείς την διαφορετικότητα των ανθρώπων και πως όλοι, ανεξαρτήτως, περνάνε καλά στο ίδιο νησί... Δεν συμβαίνει και πολύ συχνά αυτό... ::)

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #29 στις: 01/06/08, 23:32 »
Εγώ μόλις επέστρεψα από πρώτο γύρο διακοπών(1 βδομάδα) και συνιστώ ανεπιφύλακτα Σκιάθο.Υπέρ:Καταπληκτικές παραλίες (Κουκουναριές,Βρωμόλιμνος,Μπανάνα,Λαλάρια) ,καταπράσινο νησί με ατέλειωτα δάση από πεύκα,υπέροχη πόλη που προσφέρει τα πάντα και ειδικά κάτι καταπληκτικά εγγλέζικα ροκ μπαράκια,ρομαντσάδα ατελείωτη,πεζοπορία για όποιον γουστάρει,πάρα πολύ καλή συγκοινωνία και οδική και ακτοπλοική,ακόμα και γυμνισμό στην Μικρή Μπανάνα.Το μοναδικό άσχημο είναι ότι μέσα στη πόλη καμμιά φορά ,μπορεί να μυρίσουν λίγο άσχημα οι βόθροι,μιας και δεν έχουνε καλό αποχετευτικό σύστημα.Με άριστα το 10 , 9.5 !!! 8)
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #30 στις: 02/06/08, 14:56 »
Σκίρων μάλλον πρέπει να κλείσουμε απο λίγο νωρίτερα φέτος!!! ;D ;D  Πάντως εγώ που πάω και σε περίοδο που έχει ΠΑΡΑ πολύ κόσμο, αν εξαιρέσεις λίγο το parking στα Πολλώνια και στην Αγ.Κυριακή (που δεν οδηγώ εγώ οπότε κι αυτό λίγο με απασχολεί... ;D) Είναι πολύ ενδιαφέρον να παρατηρείς την διαφορετικότητα των ανθρώπων και πως όλοι, ανεξαρτήτως, περνάνε καλά στο ίδιο νησί... Δεν συμβαίνει και πολύ συχνά αυτό... ::)
πας στη Μηλο?
εγω παω τον αυγουστο .. αλλα καθε χρονο το συγκεκριμενο δωματο ειναι κλεισμενο για εμενα!
τωρα η Απολλωνια το μεσημερακι (που εγω ακομα λιαζομαι  ;D) ειναι τιγκα γιατι πανε όλοι και σαβουριαζουν (στη κυρα κουλα ε?  ;))
και η αγια κυριακη ειναι ολιγον γκλαμουρους και δε τη προτιμω!
οι αγαπημενες μου ειναι οι Τριαδες!

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #31 στις: 02/06/08, 15:03 »
Εμείς τη πρώτη χρονιά μείναμε στον Τριοβάσαλο(χαλια.... >:() και τη δεύτερη στο λιμάνι (λίγο πιο εξηπυρετικό αυτό.. :D) Αν δοκιμάσεις να πας "στα Πολλώνια" "στην Απολλώνια"  ??? (ακομα οι μηλιώτες δεν μας έχουν λύσει την απορία πως λέγεται αυτό το χωριό!!!!) το απογευματάκι , μετά τις πέντε να είσαι σίγουρος οτι θα την προτιμάς και δε πα να τρώνε οι άλλοι του σκασμού ΌΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ!!! Είναι μαγευτικά .... Μήπως να βάλουμε κανένα μπλουζάκι του kithara? Νομίζω οτι θα είμαστε αρκετοί του forum φέτος... ;D

Αποσυνδεδεμένος venia28

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #32 στις: 02/06/08, 22:41 »
γειά σας κι από μένα!!  :)

Λέμε να πάμε Μήλο φέτος, από τις φωτογραφίες και όσα βρήκαμε στο ιντερνετ φαίνεται πανέμορφο νησί...

ΟΜΩΣ!! ...ακούμε από διάφορες μεριές ότι το συγκεκριμένο νησί είναι ''καταφύγιο ερωτευμένων ψυχών''!  ;D
και μιας δεν ανήκουμε στην εν λόγω κατηγορία και θα πάμε χαλαρά με τις φίλες μου, ανησυχούμε μη μας πιάσει κατάθλιψη :P από τα ζευγαράκια που θα ξεφυτρώνουν σε κάθε μεριά!
Από ότι διάβασα παράπανω, εμπειρία από διακοπές στη Μήλο υπάρχει μπόλικη.... ισχύουν οι φήμες λοιπόν??  ???
Ή το κλίμα είναι τουλάχιστον ΚΑΙ παρεΐστικο??

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #33 στις: 03/06/08, 10:44 »
Άντε ρε παιδιά για Λέσβο δεν λέει κανείς?? ::) :P :P
Λοιπόν εγώ προτίνω Λέσβο, γιατί έχει πολλά και ωραία μέρη να επισκευτείς. Εκτός του ότι και η ίδια η πόλη (Μυτιλήνη) είναι πολύ όμορφη, υπάρχουν κ άλλα μέρη τριγύρω να πας. Είναι πολύ ωραία στην Ερεσό και στον Μόλυβο και κοντά σε αυτά τα μέρη είναι και το Σίγρι, όπου βρίσκεται και το απολιθωμένο δάσος. Όμως υπάρχουν κ άλλα μέρη, όπως το Πλωμάρι, ο Πολιχνίτος, η Αγιάσος κ.α. τα οποία είναι εξίσου ωραία στο νησί. Στην Αγιάσο αν πας δεν καταλαβαίνεις ότι βρίσκεσαι σε νησί, γιατί είναι ορεινό χωριό, ανάμεσα στα βουνά και δεν φαινεται από πουθενά θάλασσα. Βέβαια στην Αγιάσο είναι πολύ ακριβά να μείνει κανείς...
Αυτά...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #34 στις: 03/06/08, 11:21 »
γειά σας κι από μένα!!  :)

Λέμε να πάμε Μήλο φέτος, από τις φωτογραφίες και όσα βρήκαμε στο ιντερνετ φαίνεται πανέμορφο νησί...

ΟΜΩΣ!! ...ακούμε από διάφορες μεριές ότι το συγκεκριμένο νησί είναι ''καταφύγιο ερωτευμένων ψυχών''!  ;D
και μιας δεν ανήκουμε στην εν λόγω κατηγορία και θα πάμε χαλαρά με τις φίλες μου, ανησυχούμε μη μας πιάσει κατάθλιψη :P από τα ζευγαράκια που θα ξεφυτρώνουν σε κάθε μεριά!
Από ότι διάβασα παράπανω, εμπειρία από διακοπές στη Μήλο υπάρχει μπόλικη.... ισχύουν οι φήμες λοιπόν??  ???
Ή το κλίμα είναι τουλάχιστον ΚΑΙ παρεΐστικο??
Σε καμια περιπτωση δεν ειναι νησι που φημιζεται για τη νυχτερινη ζωη του.
προτεινω αν πατε, να πατε τον ιουλιο .. τον αυγουστο ειναι περισσοτερο ζευγαροκατασταση..
και για να το ευχαριστηθείτε θελει μεταφορικο μεσο..

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #35 στις: 03/06/08, 11:23 »
Προτείνω Βόρεια Βαλκανική, Ουκρανία, Ρωσία.

Όπου θα αναγκαστούμε να μεταναστεύσουμε σε καμμιά δεκαριά χρόνια, λόγω έλλειψης νερού. Εκτός από τις φυσικές ομορφιές, είναι φθηνές σε σχέση με την Ελλάδα, έχει δροσιά και το κυριότερο θα μπορέσετε να κάνετε μια ανίχνευση του χώρου ώστε να αποφεύγετε τα μελλοντικά μπλόκα.
Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν.
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #36 στις: 03/06/08, 11:26 »
γειά σας κι από μένα!!  :)

Λέμε να πάμε Μήλο φέτος, από τις φωτογραφίες και όσα βρήκαμε στο ιντερνετ φαίνεται πανέμορφο νησί...

ΟΜΩΣ!! ...ακούμε από διάφορες μεριές ότι το συγκεκριμένο νησί είναι ''καταφύγιο ερωτευμένων ψυχών''!  ;D
και μιας δεν ανήκουμε στην εν λόγω κατηγορία και θα πάμε χαλαρά με τις φίλες μου, ανησυχούμε μη μας πιάσει κατάθλιψη :P από τα ζευγαράκια που θα ξεφυτρώνουν σε κάθε μεριά!
Από ότι διάβασα παράπανω, εμπειρία από διακοπές στη Μήλο υπάρχει μπόλικη.... ισχύουν οι φήμες λοιπόν??  ???
Ή το κλίμα είναι τουλάχιστον ΚΑΙ παρεΐστικο??


καμμία σχέση... Εγω κάπου είχα ξαναπει(αλλά δεν το βρίσκω τώρα ::) ) Οτι το απίστευτο με το συγκεκριμένο νησί είναι οτι μπορεί ταυτόχρονα να φιλοξενήσει πολύ διαφορετικούς ανθρώπους, παρέες, ζευγάρια, οικογένειες, μικρούς, μεγάλους.... ΌΛΟΥΣ!!!!  ;)


Άντε ρε παιδιά για Λέσβο δεν λέει κανείς?? ::) :P :P
Λοιπόν εγώ προτίνω Λέσβο, γιατί έχει πολλά και ωραία μέρη να επισκευτείς. Εκτός του ότι και η ίδια η πόλη (Μυτιλήνη) είναι πολύ όμορφη, υπάρχουν κ άλλα μέρη τριγύρω να πας. Είναι πολύ ωραία στην Ερεσό και στον Μόλυβο και κοντά σε αυτά τα μέρη είναι και το Σίγρι, όπου βρίσκεται και το απολιθωμένο δάσος. Όμως υπάρχουν κ άλλα μέρη, όπως το Πλωμάρι, ο Πολιχνίτος, η Αγιάσος κ.α. τα οποία είναι εξίσου ωραία στο νησί. Στην Αγιάσο αν πας δεν καταλαβαίνεις ότι βρίσκεσαι σε νησί, γιατί είναι ορεινό χωριό, ανάμεσα στα βουνά και δεν φαινεται από πουθενά θάλασσα. Βέβαια στην Αγιάσο είναι πολύ ακριβά να μείνει κανείς...
Αυτά...


Πήγαινα κάθε χρόνο στην Μυτιλήνη όταν ήμουνα μικρή (λόγω του επαγγέλματος των γονιών μου), στον Αγ.Ταξιάχη που είναι ένα σχετικά "φτωχικό" μέρος αν σκεφτεις τις δυνατότητες όλου του νησιού. Έκανα όμως το ΤΡΑΓΙΚΟ λάθος να παω μια βδομάδα διακοπές με ΤΕΛΕΙΩΣ ακατάλληλη παρέα (που καταγόταν μάλιστα και απο κει) και πέρασα τόσο απαίσια που δεν θέλω ούτε να το σκεφτώ να ξαναπάω (συγνώμη Perdida Alma ... :-\ :-\ ) Παρ'όλα αυτά έχω να πω οτι - παρα την πίκρα μου - θυμάμαι αρκετά καλά τα καταπληκτικά μέρη που είδα και μάλιστα έχω και πολλές φωτογραφίες που -αν κόψεις φάτσες... >:( - γίνονται κάδρα.... Τελικά λοιπόν θα συμφωνήσω μαζί σου όσον αφορά το νησί...... ;D  ;)

Αποσυνδεδεμένος ev!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 41
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Lord i just dont care
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #37 στις: 03/06/08, 18:26 »
καλη η λεσβος αλλα ειναι κατα τη γνωμη μου περισσοτερο οικογενιακο νησι... και εγω προτινω σαμοθρακη που ειναι κ στα μερη μου και πηγαινω συχνα...!!! καλη παρεα να εχεις κ ολα γινονται... δεν εχει πολλα μπαρ για διασκαδαση αλλα εχει φεστιβαλ και στα καμπινγ κανεισ πολυ καλες παρεες και παρτυ με χαβαλε... αμα σαρεσει και η ''απλησια''(σορυ που το θετω ετσι,αλλα ταιριαζει απολυτα)βρηκες το τελειο μερος... απο φυση λεει πολλα και η θαλασσα παροτι μονο σε μια παραλια εχει αμμουδια ειναι πολυ καθαρη και ωραια... βεβαια το κακο ειναι δεν εχει πολυ συχνη συγκοινωνια...
I have only come here seeking knowledge,things they would not teach me in college....

Αποσυνδεδεμένος nightofthehawks

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #38 στις: 04/06/08, 12:17 »
Προσθεσα 2 νεες επιλογες. Την Ηρακλεια και την Σχοινουσα. Το σκεφτομαι σε φαση "τουρνε" στις μικρες κυκλαδες...
looking for a serious band...

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #39 στις: 04/06/08, 12:28 »
Προσθεσα 2 νεες επιλογες. Την Ηρακλεια και την Σχοινουσα. Το σκεφτομαι σε φαση "τουρνε" στις μικρες κυκλαδες...
ειναι σουπερ και τα δυο!  :D

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #40 στις: 04/06/08, 13:41 »
Από αυτά έχω πάει μόνο σέριφο, σκιάθο, σίφνο. Το καλύτερο για μένα είναι η σέριφος. Εχει καταπληκτικό camping αλλά και ωραία ξενοδοχεία και πάρα πολύ ωραίες παραλίες. Κάλο βέβαια θα ήταν να έχεις και αμάξι για να την γυρίσεις. Η σίφνος, ε... το λιμάνι από τη χώρα είναι μακριά. Εγώ έμενα στο βαθύ μια πολύ ωραία παραλία. Αν πας αξίζει να την επισκευτείς. Σκιάθο, είχα πάει πάσχα οπότε από παραλιες δεν ξέρω. Ωραία μπαράκια και ωραία αγορά  :P

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #41 στις: 04/06/08, 20:55 »
Από αυτά έχω πάει μόνο σέριφο, σκιάθο, σίφνο. Το καλύτερο για μένα είναι η σέριφος. Εχει καταπληκτικό camping αλλά και ωραία ξενοδοχεία και πάρα πολύ ωραίες παραλίες. Κάλο βέβαια θα ήταν να έχεις και αμάξι για να την γυρίσεις. Η σίφνος, ε... το λιμάνι από τη χώρα είναι μακριά. Εγώ έμενα στο βαθύ μια πολύ ωραία παραλία. Αν πας αξίζει να την επισκευτείς. Σκιάθο, είχα πάει πάσχα οπότε από παραλιες δεν ξέρω. Ωραία μπαράκια και ωραία αγορά  :P
Scurlet dear να πας κατακαλόκαιρο.Παραλία σαν τις Κουκουναριές δεν υπάρχει...Απλά τέλεια!!!
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #42 στις: 15/06/08, 12:28 »
Λημνος...ειδα μερικα ποστ που λενε για εκει...καλα ειναι αλλα μονο αν μενεις μηρινα..αν μενεις μακρια ειναι αστα να πανε....εχει πολυ ομορφη θαλασσα κ ΤΕΛΕΙΟ λευκο κρασι...μονο για το κρασι αυτο αξιζει να πας
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #43 στις: 15/06/08, 12:30 »
εγω παντως θα παω Ιο
απο οτι ειδα παντως εχεις και ιθακη..που σημαινει οτι σάρεσουν και τα ησυχα νησια.. ::)



ελα το πιασα νέικος :P
« Τελευταία τροποποίηση: 15/06/08, 14:50 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #44 στις: 15/06/08, 14:47 »

Αποσυνδεδεμένος nightofthehawks

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #45 στις: 16/06/08, 13:49 »
Στην Ιο ειχα παει το 2001 μετα το σχολειο...δεν εχει να μου πει κατι πλεον αυτου του ειδους η διασκεδαση "ροκο-διακοπες" και καλα...Δε ξερω παντως πρεπει να παω καπου γιατι εχω φρικαρει με τη κω...δουλεια μες το κατακαλοκαιρο!
looking for a serious band...

Αποσυνδεδεμένος spio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 208
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι D.J.s δεν είναι μουσικοί
    • Προφίλ
Απ: Διακοπες. Θελω ιδεες...
« Απάντηση #46 στις: 18/06/08, 16:38 »
Λημνος...ειδα μερικα ποστ που λενε για εκει...καλα ειναι αλλα μονο αν μενεις μηρινα..αν μενεις μακρια ειναι αστα να πανε....εχει πολυ ομορφη θαλασσα κ ΤΕΛΕΙΟ λευκο κρασι...μονο για το κρασι αυτο αξιζει να πας

Όντως, δε λέει να μένεις σε χωριό εκτός απ'τον Κοντιά. Ένα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ παρδοσιακό χωριό, με σπιτάκια από πέτρα και σκεπές.
Το μεγαλα ατού της Λήμνου πιστεύω είναι η σχετική ησυχία της και οι προσβάσιμες παραλίες της. Δηλαδή, θέλω να πω, πως δεν έχει αλωθεί από τους τουρίστες όπως άλλα νησιά. Έχει μπόλικα clubs, ταβέρνες και γενικότερα είναι αρκετά μεγαλο νησί.

Μυτιλήνη επίσης πολύ όμορφη. Έχω πάει αρκετές φορές και αν εξαιρέσεις το οδικό της δίκτυο είναι πανέμορφη. Ένα + και για την πόλη.
Πώς από τόσο ξεχωριστά παιδιά βγαίνουν τόσο συνηθισμένοι μεγάλοι ;
http://www.knightfight.co.uk/?ac=vid&vid=63069818

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
34 Απαντήσεις
13265 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/08/07, 11:53
από Αγγέλα
3 Απαντήσεις
4641 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/06/08, 17:46
από artistzzz
6 Απαντήσεις
3851 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/04/08, 11:02
από Johnie Darko
5 Απαντήσεις
3103 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/11/09, 18:16
από nikolix
1 Απαντήσεις
2102 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/06/10, 16:09
από sofitia
8 Απαντήσεις
3623 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/07/10, 10:04
από Dr Wolf
19 Απαντήσεις
9021 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/21, 20:48
από filipposfragkogiannis
2 Απαντήσεις
2318 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/10/10, 11:46
από sporosvogas
35 Απαντήσεις
19783 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/08/18, 18:21
από emg
7 Απαντήσεις
4629 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/08/20, 22:53
από saved