Αποστολέας Θέμα: ΜΙΑ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/8/05  (Αναγνώστηκε 15243 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος prince

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
  συνταγμα στα μακντοναλντς για να υπαρχει και χωρος για παρκαρισματακι
     θα ειναι 2-3 τουτου συμφωνα με πληροφοριες....
         ορεξη και κεφι να υπαρχει και ολα τα αλλα θα τα βρουμε κιθαροδων
            παντως χαιρομαι που θα ερθει και η παλια φρουρα
               
Eίχα μια  καρδιά,μα ήρθες και την πήρες,
και έμεινα μοναχός,με ένα καφάσι μπύρες...

Αποσυνδεδεμένος prince

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΥΝΗΜΑ,ΔΙΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΝΑΧΩΡΩ ΓΙΑ ΜΑΓΑΖΙ....
    ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΑ ΜΑΚ-ΝΤΟΝΑΛΝΤΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10-10:15 ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΙΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΟΝΟ.....
    ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ ,ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ ,ΚΑΝΤΕ ΓΑΡΓΑΡΕΣ ΔΙΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11:30 ΣΤΟ ΚΑΒΟΥΡΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΕΛΟ ΞΕΦΑΝΤΩΜΑ,ΟΧΙ ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ;
   Η ΑΥΤΟΥ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΤΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1,ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΑΝΑΒΑΛΛΩ....
                             ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Eίχα μια  καρδιά,μα ήρθες και την πήρες,
και έμεινα μοναχός,με ένα καφάσι μπύρες...

Αποσυνδεδεμένος dorry_sings

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 83
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυθεντική Γεύση... Μηδέν Ζάχαρη...!!!
    • Προφίλ
dear prince kai loipoi!
me kanete na aisthantho aneta!!!kai sinamma katakokkini afou to sizitisan 2, 3!!xxax....an psiso mia fili mou tha erthoume.!elpizo na sas vro...!filia polla!

P.s. exo kanei gargares!xaxa...filia..

Αποσυνδεδεμένος Anastrianna

  • Το καλικαντζαράκι
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 342
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "Neenie"
    • Προφίλ
Κατα πάσα πιθανότητα θα είναι και το ζεύγος Παπας - Ξωτικο στην συναντηση...

        Έχει κλείσει ήδη η φωνάρα(ειρήνη πού είσαι;)
 


Υ.Γ: Ρε Νικηφόρε, μη διαδίδεις φούσκες.. Θα μας πάρουν με τις ντομάτες...
Birds fly over the rainbow,
why, oh why can't I?

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Πως γίνεται να κανονίζονται όλα τη μέρα που δε μπαίνω εγώ??
Τεσπα το έμαθα πριν λίγες ώρες και μάλλον θα σας τιμήσω με τη θεϊκή μου παρουσία....
Να φέρω και κιθάρα??
Φοβάμαι λίγο τον καιρό αν και προς το παρόν ο ουρανός είναι σχετικά καθαρός και είμαι στα 10 λεπτά απ το σημείο συνάντησης.Απ ότι είδα πάντως στις προγνώσεις μέχρι αύριο το μεσημέρι προβλέπουν μόνο σύννεφα,
Αυτά....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Λοιπόν, εντυπώσεις:
Δυστυχώς η συνάντηση ήταν ίσως η πιο ανοργάνωτη συνάντηση που έχω λάβει μέρος. Και δεν αναφέρομαι στο
πόσα σουβλάκια φέραμε, πόσες κιθάρες κτλ κτλ κτλ
Αναφέρομαι στο τρόπο που τελικά έγινε, στο πως συναντηθήκαμε. Το αρχικό ραντεβού ήταν στο Σύνταγμα κατά τις 10:15 - 10:30. Σύμφωνα με τον prince εκεί θα υπήρχε κάποιος με μια μπλούζα του κιθάρα για όσους δεν γνωριζόντουσαν. Ο Dave ήταν εκεί λίγο πιο νωρίς (κατα τις 10 και κάτι) εγώ με τον Zappa πήγαμε κατά τις 10:20. Περιμέναμε λοιπόν να φανεί έστω ο τύπος με την μπλούζα, τίποτα. Πέρνει o Dave μετά από κανένα εικοσάλεπτο τηλέφωνο τον prince ο οποίος (prince) του λέει ότι επειδή βρέχει (!!!!) το πάρτυ αναβλήθηκε και ξέχασε να μας ειδοποιήσει.
Έτσι μένουμε οι τρεις μας με μια κιθάρα, ένα ψυγειάκι με μπύρες κρασί κτλ κτλ και με πολύ διάθεση και λέμε τι κάνουμε; Και αποφασίσαμε να πάμε οι τρεις μας. Στην παρέα προστέθηκε και η FSL και τελικά οι τέσσερεις τραβήξαμε για Καβούρι. Εκεί στην αρχή λέγαμε να πάμε σε καμια ταβέρνα και να αφήσουμε την παραλία τελικά αποφασίσαμε να κάτσουμε.
Ε τα υπόλοιπα κύλησαν ομαλά αφού μαζευτήκαμε τελικα καμια 12ρια άτομα αφού και άλλοι δεν ήξεραν ότι το πάρτυ είχε αναβληθεί!!! Ας μην αποφασίζαμε να πάμε και αρκετοί θα κάνανε πολλά χιλιόμετρα χωρίς λόγο.

Αλλη φορά καλό είναι αυτός που αναλαμβάνει κάτι, πόσο μάλλον μια συνάντηση, να είναι πιο υπεύπυνος. Ελπίζω η  dorry_sings τελικά να μην πήγε στο Σύνταγμα...

Τις παρουσίες ας τις γράψει κάποιος που θυμάται.Κατά τα άλλα χάρηκα που είδα τον Skylla μετά από πολύ καιρό

Οι τελευταίοι φύγαμε κατα τις 5:30.

"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Θα συμφωνησω και εγω με τον π@νο... ηταν η πιο ανοργανωτη συναντηση που εχω βρεθει... ημουν συνταγμα απο τις 10 εξω απο τα μακ και δεν βρηκα κανεναν...ακουσα οτι ενα παιδι με μπλουζα του κιθαρα που ακουει στο ονομα τριχορδος ηταν εκει και μας περιμενε...δεν τον ειδα και σιγουρα δεν με ειδε και αυτος...τελικα ο πανος και ο ζαπας με περιμαζεψαν και περιμεναμε σχεδον μεχρι τις 11... δεν φανηκε κανεις και κατηφορισαμε μοναχοι για την παραλια,ακολουθοντας πια δικο μας προγραμμα, αφου ο prince μου ειπε οτι η συναντηση ακυρωθηκε λογω βροχης...εκει οπως τα λεει ο προλαλησαντας εγινε μια συναντηση σχεδον απο το πουθενα...στην αρχη ειμασταν μονο οι τεσσερις αλλα μεχρι τις 2μισι ειχαμε γινει αρκετοι...τραβηξε μεχρι νωρις το πρωι...

Αντε και στις επομενες...

Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος 3xordos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Παιδιά καλησπέρα,
Συγγνώμη για την λάθος συνεννόηση χτες,
εγώ ήμουν 10:00 στο Σύνταγμα μαζί με τον αδερφό μου,
φορούσαμε και οι δυο μπλούζες του kithara.gr είχα παρκάρει στη γωνία των Mc Donalds με alarm &
μ' ένα άσπρο yaris, περιμέναμε για κανα 20λεπτο και δεν είχε έρθει κανείς
(ούτε είχαμε αναγνωρίσει εμείς κανένα) και κατόπιν τηλεφωνήματος του
prince μάθαμε ότι αναβάλεται η συνάντηση (λόγω βροχής) και έτσι φύγαμε...

Καλό θα είναι στις επόμενες συναντήσεις να έχουμε και κανένα τηλεφωνο
να μπορούμε να επικοινωνήσουμε μεταξύ μας...εγώ εκτός του prince δεν είχα κανενός άλλου...
(Και να δηλώνουμε συγκεκριμένα τη συμμετοχή μας  ???)
Eγωιστής: ένα άτομο που ενδιαφέρεται περισσότερο για τον εαυτό του παρά για μένα !!!

Αποσυνδεδεμένος Apoptygma

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 82
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ?
    • Προφίλ
παιδιά εγω είμαι ο άσχετος που βρέθηκε χθες (ο φίλος του prince).Μπορεί να έχετε δίκιο για όλη την ανοργάνωτη φάση...αλλά γούσταρα πολύ!!!

C U ! ! !
άραγε θα βρεις τρόπο να εκφράσεις αυτό που υπάρχει μέσα σου???

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Προς DAVE: Δεν ντρέπεσαι ρε? Μου είπες ότι θα φεύγατε νωρίς. 5μισι είναι νωρίς???
Αχ και είχα πακετάρει μπύρες, σαντουιτσάκια και κιθάρα.  :P

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Προς DAVE: Δεν ντρέπεσαι ρε? Μου είπες ότι θα φεύγατε νωρίς. 5μισι είναι νωρίς???
Αχ και είχα πακετάρει μπύρες, σαντουιτσάκια και κιθάρα.  :P

Ρε συ η ωρα που μιλησαμε ηταν 12 και μισι...εκεινη την ωρα ειμασταν οι 4 μας και το πηγαιναμε για διαλυση...οπως ειπα πηγε αργα μεχρι να μαζευτουμε...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Aν και Ο.Φ.Α (Οπου Φυσάει ο Άνεμος) συνάντηση τελικά ήταν όμορφα.Βρήκαμε και τα κορίτσια στην παραλία με την δεύτερη κιθάρα - προφανώς όχι εγώ με την Iroukos....- και γίναμε πολλοί......
Απ όσο θυμάμαι ήμασταν οι P@nos,zappas,Dave,o Kareem με ένα φίλο του για λίγο,Skyllas,Iroukos,Mhxanobios και κάποιοι φίλοι τους,Prince και  F@z, και η αφεντιά μου....
Υπάρχει βέβαια φωτογραφικό υλικό - δυστυχώς οι δυνατότητες της ψηφιακής μου όσο κι αν είναι μεγάλες δεν επαρκούσαν ώστε να τραβήξει τα αστέρια στον ξάστερο ουρανό - το οποίο θα είναι στη διάθεση του κοινού σύντομα!
Και εις άλλα με υγεία....
« Τελευταία τροποποίηση: 07/08/05, 00:48 από FSL »
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος prince

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
  την απαντηση σε πανο και ντειβ νομιζω την εδωσε αυτος που επρεπε,δεν ειδα να σχολιασατε κατι σχετικο,ή εστω να ζητησετε καποια συγνωμη για την κριτικη σας!!περιμενω....
 αν ειχατε προβλημα νομιζω με ειδατε θα μπορουσατε να μου το πειτε,μαλλον ομως σας αρεσει το φορουμ,ε;
   λυπαμαι παντως για ενα πραγμα που δεν οργανωσα καλα τον καιρο και εβρεξε
    επισης θελω να  ευχαριστησω το τριχορδο που ηταν στο σημειο συναντησης και περιμενε υπομονετικα
                                         νικηφορος
 Υ.Γ η χολη- ιατρικα- βγαινει(αφαιρειται) ευκολα!!
« Τελευταία τροποποίηση: 07/08/05, 01:21 από prince »
Eίχα μια  καρδιά,μα ήρθες και την πήρες,
και έμεινα μοναχός,με ένα καφάσι μπύρες...

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
  την απαντηση σε πανο και τειβ νομιζω την εδωσε αυτος που επρεπε
Πραγματι απαντηση ειδα... ανθρωπο με μπλουζα του κιθαρα παντως εγω δεν ειδα...

ή εστω να ζητησετε καποια συγνωμη για την κριτικη σας!!
Αν καποιος θελει να ακουσει συγνωμη... ειναι ο 3χορδος...και αυτος δεν βλεπω να αξιωνει τιποτα... μην αυτοπροσδιοριζεσαι δικηγορος των αλλων και υπερασπιστης του δικαιου...

αν ειχατε προβλημα νομιζω με ειδατε θα μπορουσατε να μου το πειτε

Προβλημα δεν ειχαμε κανενα...κριτικη καναμε για το θεμα της ανοργανωσιας...αν δεν την αντεχεις μην αναλαμβανεις ευθυνη για διοργανωση...


λυπαμαι παντως για ενα πραγμα που δεν οργανωσα καλα τον καιρο και εβρεξε
 

Δεκτη η συγνωμη σου....αν και στο μερος που γινοταν το μπητς παρτυ δεν εριξε σταλα...την επομενη φορα μπορουμε να ακυρωσουμε μια συναντηση γιατι θα βρεξει στο Κονεκτικατ... ;D

Υ.Γ η χολη- ιατρικα- βγαινει(αφαιρειται) ευκολα!!

Πραγματι...ρωτησα τον πατερα μου που ειναι γιατρος...και μου ειπε οτι ειναι μια σχετικα ευκολη εγχειρηση.....
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος prince

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
  δεν μου αρεσει να γραφω στο φορουμ για να αυξανω τα μυνηματα μου....
     οποτε για μενα εκλεισε το θεμα εδω με καποια απογοητευση διοτι αλλιως ηξερα -καποτε- καποια πραγματα οσον αφορα την κριτικη,τον διαλογο και την φιλια
                              νικηφορος
Eίχα μια  καρδιά,μα ήρθες και την πήρες,
και έμεινα μοναχός,με ένα καφάσι μπύρες...

Αποσυνδεδεμένος 3xordos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πραγματι απαντηση ειδα... ανθρωπο με μπλουζα του κιθαρα παντως εγω δεν ειδα...

Αν καποιος θελει να ακουσει συγνωμη... ειναι ο 3χορδος...και αυτος δεν βλεπω να αξιωνει τιποτα... μην αυτοπροσδιοριζεσαι δικηγορος των αλλων και υπερασπιστης του δικαιου...

δε ξέρω τι εννοείς...

δεν αξιώνω καμία συγγνώμη, το θέμα είναι να περνάμε καλά
ΥΓ: Ευχαριστώ τον prince
ΥΓ: Δε νομίζω ότι έχει ύφος δικηγόρου (μάλλον γιατρού...χε χε χε χε χε χε)
Eγωιστής: ένα άτομο που ενδιαφέρεται περισσότερο για τον εαυτό του παρά για μένα !!!

Αποσυνδεδεμένος P@nos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
  • Κι όσα λόγια αν ξοδέψεις, για να ζήσεις δε φτάνουν
    • Προφίλ
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες του στυλ " Εγώ ήμουν εκεί. Εσείς δεν είσασταν " κτλ κτλ

Αυτό που βλέπω είναι ότι Νικηφόρε δεν αντέχεις την κριτική; Αν νομίζεις ότι κριτική είναι μόνο ωραία λόγια τότε τι να πω... έχεις δίκιο!

Όπως στο παρελθόν έχεις εισπράξει αρκετά μπράβο για κάποιες από τις συναντήσεις έτσι έπρεπε να δεχτεις ότι τωρα δεν τα πήγες καθόλου καλά.

Και αντί να πεις απλά ένα " Δίκιο έχετε ρε παιδια , βλακεία μου" ψάχνεις να βρεις φαντάσματα και δολοπλοκίες που σκοπό έχουν την εξόντωση σου. Ούτε βιβλίο σσν του Λιακόπουλου να έγραφες! Αν είναι δυνατόν! Και θες να ζητήσουμε εμείς συγνώμη!

Συγνώμη λοιπόν Νικηφόρε που είμασταν μόνοι στο Σύνταγμα την προκαθορισμένη ώρα...
Συγνώμη που σε ενοχλήσαμε και σε πήραμε μετα από κανένα μισάωρο τηλέφωνο για να μας πεις ότι όλα αναβλήθηκαν και ξέχασες να μας ειδοποιήσεις.
Συγνώμη που πήγαμε μόνοι μας στο Καβούρι και γλύτωσαν την ταλαιπωρία οι υπόλοιποι(εαν δεν έβρισκαν κανέναν)
Συγνώμη επίσης που θίξαμε το θέμα σε ένα άσχετο μέρος όπως το forum του Κιθάρα
Συγνώμη και για ότι άλλο θες εσύ...

Λυπάμαι εαν το μήνυμα είναι ειρωνικό αλλά κάποιες φορές δεν μπορώ την αχαριστία...

Υ.Γ. Επίσης, επειδή θέλω να ανεβάσω τον αριθμό των μηνυμάτων μου δεκτή κάθε απάντηση που θα οδηγήσει σε άλλο ένα μήνυμα... (Τι να πω...... )





"Έλα, μου ‘πε, πάμε τώρα, δε φοβόμαστε τη μπόρα... Θα πετάξουμε παντού, έχω θύελλα στο νου,
αστραπή μες στην καρδιά μου , ουρανό τα όνειρά μου"

Αποσυνδεδεμένος Embrance-Ειμαι μοναχος,μεσα στην νυχτα...

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 22
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ηθελα παντα να παρεβρεθω σε μια τετοια συναντηση,αλλα η αληθια ειναι οτι κολοσα.Την επομενη φορα ομος... :)

Λοιπον παιδια εχω να προτηνω το εξης:
Να χωριστουμε σε γκρουπ ατομων απο ιδιες περιοχες και υστερα να συναντιομαστε ολοι καπου.
ΠΧ,ενα γρουπ ατομω απο καλλιθεα,ενα απο Μοσχατο κτλ κτλ...
Πιστευω οτι θα ειναι πιο ευκολο για ολους μας,και σαφος πιο οργανομενο.

Αποσυνδεδεμένος Jo.

  • Great Melaggeus
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ανάγκη ν' αγαπάω.....
    • Προφίλ
I alithia einai pos ola ayta ego ta ematha tora, gia mena pantos itan mia oraia synantisi
Mporei na min paixame arketa,na min tragoudisame arketa, alla goustara poly pou katsame kai ta eipame meta, pou eida pali ton Skylla, pou "syntaxidepsame" me ton Dave
Gelasa arketa to opoio eixa anagi
Episis xarika pou gia mena itan kati aythormito giati eida to minima stis 01:45 kai eimoun ekeis stis 2:05 (Pros Dave-> 7 lepta Kalamaki-Kavouri  :P)

Sigoura den itan ena kala organomeno Beach Party ,alla pera apo tin taleporia ton paidion, den egine kai tipota

Isos fteei pou den to organosa ego,afou to pame re paidia ta beach parties einai dika mou, exalou ( meta apo emena ego,meta apo ego emena kai meta to XAOS)  ;D ;D................................ ???

Next time then, na gyrisoun kai oi polloi apo tis diakopes tous kai tha kanonisoume kati kalo
Call me Jo

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
καλησπερα σε όλους!
είναι η πρωτη φορα που ψιλοξενερωσα με το κιθαρα! όχι βασικα ότι εφτεξαν τα παιδια αλλα το όλο μπαχαλο!
μαλιστα είχα σκοπο να κατσω μεχρι το τελος αλλα εφυγα πολυ νωριτερα γιατι ψυχολογικα ήμουν άστα να πανε!
χαρηκα πολυ που είδα ξανα μετα απο καιρο τον dave, FSL,P@no, κ που γνωρισα επιτελους τον jo!
θα χαρω πολυ να τα ξαναπουμε με όλα τα παιδια κ να είμαστε λιιιιιιγο ποιο οργανωμενοι!

κ  κατι για σενα prince... ξερεις πως απο την αρχη ήμουν θετικη με την ιδεα αν κ τελευταια στιγμη συναντισεις τετοιου είδους όπως είδες δεν οργανωνονται καθολου καλα! μας μπερδεψε λιγακι ο καιρος, δε λεω ,αλλα ρε Νικηφορε σκεψου το λιγο...αντε πες κ εβρεχε τι θα παθεναμε; θα λιωναμε; το πολυ πολυ να το διαλουσαμε νωριτερα ή να πεθεναμε στο γελιο απο το απρόοπτο!
δε κρινω την ενεργεια σου λαθος να ειδωποιησεις ότι ακυρωνεται η συναντιση αλλα τουλαχιστον καντο με όλους! ;)
είμαι συγουρη πως το συμβαν ήταν "μοναδα" κ δεν θα ξαναεπαναληφθει! ;D

πάντως όπως παντα είμαι μεσα σε ότι κ να οργανωσεται!
φιλια! :)
« Τελευταία τροποποίηση: 07/08/05, 22:31 από Iroukos »

Αποσυνδεδεμένος Apoptygma

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 82
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ?
    • Προφίλ
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΛΑΡΑ.........
ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ!!!!!
 :) :) :D :) :)
άραγε θα βρεις τρόπο να εκφράσεις αυτό που υπάρχει μέσα σου???

Αποσυνδεδεμένος Embrance-Ειμαι μοναχος,μεσα στην νυχτα...

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 22
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Συμφωνω.Το να λιβανιζουμε ενα θεμα δεν βοηθα.
Στο κατο κατο,τωρα μπορει να μην πετυχε η συναντηση,ομος εχουμε ολοκληρη ζωη μπροστα μας!Ε,η επομενη θα ειναι ΟΚ! :D

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Εγώ θα το ξαναπώ: Οι οργανωμένες συναντήσεις δεν γίνονται από τη μια μέρα στην άλλη. Έπρεπε να είχε οργανωθεί μέρες πριν. Αν ο καιρός τελικά δεν είναι για παραλία, πηγαίνουμε σε καμμιά ταβέρνα, τι πιο απλό;

Και δεν ακυρώνουμε 1-2-3 ώρες πριν! Αλλά ακόμα και αν είχαν ειδοποιηθεί μέσω τηλεφώνου όλοι αυτοί που δήλωσαν συμμετοχή, ίσως θα υπήρχε κάποιος που θα ερχόταν "αδήλωτος" και δεν θα έβρισκε κανέναν.

Αποσυνδεδεμένος Apoptygma

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 82
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ?
    • Προφίλ
--------------------------------------------------------------------------------
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΛΑΡΑ.........
ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ!!!!!
   
TO ΞΑΝΑΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ...
ΛΙΓΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ  ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΑΤΑΤΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ....
άραγε θα βρεις τρόπο να εκφράσεις αυτό που υπάρχει μέσα σου???

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
15 Απαντήσεις
5736 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/07/05, 11:51
από StRiNgBrEaKeR
69 Απαντήσεις
23384 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/08/07, 15:41
από DHMHTROS
26 Απαντήσεις
10890 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/06/08, 00:00
από Βραζίλης
32 Απαντήσεις
11300 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/08/09, 22:01
από Dio4Ever♕
4 Απαντήσεις
3350 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/03/09, 22:12
από Guitarero 240bpm
51 Απαντήσεις
19509 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/07/09, 18:55
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
31 Απαντήσεις
23026 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/07/10, 08:40
από Βραζίλης
1 Απαντήσεις
16816 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/11, 14:01
από elrich
17 Απαντήσεις
34993 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/07/14, 13:35
από johnkout7
11 Απαντήσεις
15159 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/07/19, 22:40
από Uriah