Σελίδες:
  • #1 από antonioua8 στις 30 May 2003
  • skeftome na paro tin ILEKTRIKI
    ARIA XL-DLX-3 PERIPU 400 EURO
    KAI ROTO:
    INE KALI MARKA I ARIA
    FTIAXNUN APOMIMISIS, MPORI NA INE KALI MARKA ALLA NA INE APOMIMISI ENNOO?
    PREPI NA KITAKSO PU INE KATASKEBASMENI?
    AN DEN TIN KSERETE, TI PREPI NA KANO GIA NA ELEGXO TIN PIOTITA, TIS GIATI DEN IME EMPIROS STIS ILEKTRIKES
    dite tin edo(i kafe)
    http://www.sarmc.h1.ru/electro/arproxl.htm

  • #2 από Lightstringer στις 30 May 2003
  • Φιλαρακο μου....οι κιθαρες αυτες ειναι τελειως για το πεος....Με αυτα  τα λεφτα μπορεις να παρεις ανετα (απο μαγαζι που θα σου πω εαν θες) τη FENDER MEXICO...Η οποια σα κιθαρα για τα λεφτα της γαμαει...και δερνει...και θα την εχεις για μια ζωη.

    Φιλικα J.S
  • #3 από antonioua8 στις 30 May 2003
  • eyxaristo gia tin apopsi su file

    tha ithela omos na paro k alli gnomi an iparxi
  • #4 από FiGaRo στις 30 May 2003
  • Οι Aria ειναι γενικα φθηνιαρικες κιθαρες που τις αγοραζεις μονο κ μονο για να αρχισεις να μαθαινεις ηλεκτρικη. Αργοτερα χρειαζεσαι σιγουρα καποια αλλη. Με τα λεφτα αυτα ειναι καλυτερο να παρεις μια Washburn, μια Fender (Squier) μια Samick. Τις Aria θα παψεις κ συ να τις εκτιμας ιδιαιτερα μολις δεις, ακουσεις κ μαθεις αρκετη κιθαρα (δεν ξερω ποσο ξερεις, αλλα υποθετω πως εισαι αρχαριος φιλε).
  • #5 από Panos1984 στις 31 May 2003
  • aria itan i proti mou kithara. vevea meta apo 2 xronia pira alli alla ok me kodra plake metheneis. to proto xrono epeza mono me kithara- enisxitako k den akougotan (tote den to iksera...) meta pira polieffe k anavathmistike o ixos. opos kai na to kanoume omos einai gia ta baza.
    kita, an ksekinas tora kalitera na paris kati fthino 250-350 E oste na kaneis tis straves sou pano se afto to organo k otan apofasiseis oti eise etimos pare kati kalo. an pali ksereis na pezeis astin aria k kita kamia pio sovari marka gia ta lefta pou diathetis. (squier klp)
  • #6 από kabamaru-x- στις 31 May 2003
  • aderfe mou kalytera na mhn pareis aria.akoume.tha to metaniwseis opws k oloi oi alloi.pare kalytera mia epiphone h kamia squier pou exoun k poikilia se modela.:)
  • #7 από olakala στις 01 Jun 2003
  • proti mou kithara itan mia aria pro 2 an katalaves to pro 2 simainei apomimish ths aria
    gia arxi nomizo pos ine kala an thin sindiaseis me ena samick25r enisxiti ton opoio ixa ego kai ta dio aria pro2 kai samick25r tha stoixisoun kanourgia peri ta 300-350 euro  opote sou periseuoyn lefta kai gia ena dum machime pou tha se voithisei poli
    den xero ti mousiki pezeiis pantos ego ixa meinei euxaristhmenos me thn aria para poli gia rock-blues pou meta pira gibson sg kai mou fenotan m***kia
  • #8 από Βραζίλης στις 02 Jun 2003
  • Εγώ πάντως πήρα μια φτηνή κιθάρα (Cyclone, by EKS technology) με 32000δρχ (πριν πολλά χρόνια) για να μάθω και αργότερα να πάρω άλλη. Τελικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος και δεν την άλλαξα ποτέ ούτε πήρα κι άλλη.
  • #9 από pa... στις 13 Jul 2003
  • εγω έχω μiα ARIA stg-series!την εχω 2 χρονια!κακα τα ψεματα!φτηνιάρα κιθάρα αλλα για αρχή πιστεύω οτι δεν ειναι ασχημη!παντως αν πάρεις aria θα το δεις και μονος σου οτι δε θα σε ικανοποιεί απο ενα σημειο και μετα!αυτα απο μενα!εσυ αποφασιζεις!
  • #10 από ερεβος στις 16 Jul 2003
  • Ψιλοχαλια εως εντελως χαλια....
  • #11 από FENDERAS στις 17 Jul 2003
  • ARIA???? OYTE NA TO SKEFTESAI NA PAREIS ARIA!!!

    1)FTINIARES
    2)ASXIMES
    3)KAKOS IXOS
    4)PROBLIMATA
    5)MAGNITISMOS XALIA

    KAI POLLA ALLA PROVLIMATA

    OPWS EIPE KAI O sadromanticghost  PARE MIA MEXICO POY EINAI GAM*****A
  • #12 από antonioua8 στις 17 Jul 2003
  • ok guys me pisate
    thanks
  • #13 από studio54 στις 25 Feb 2017
  • ARIA από τη δεκαετία 70 - 80 απίστευτη ποιότητα και ξύλα αλλά και αξιοπρεπή ηλεκτρικά.
  • #14 από noe13 στις 25 Feb 2017
  • Ανετα το ρεκορ αναστασης θρεντ στην ιστορια!!! ;D ;D ;D
  • #15 από Shadow_Explorer στις 25 Feb 2017
  •  ;D ;D ;D Έτσι που βγάζει τα σχετικά νήματα, εύκολο είναι.
    Κ εγώ θα θέλα να κάνω τον grave digger, σε καμιά 10αριά νήματα...
  • #16 από panixgr στις 26 Feb 2017
  • ARIA από τη δεκαετία 70 - 80 απίστευτη ποιότητα και ξύλα αλλά και αξιοπρεπή ηλεκτρικά.

    εννοείται, απορώ που τις βρήκαν τις ιστορίες οι παραππάνω. Επίσης MIJ 100%
  • #17 από Shadow_Explorer στις 26 Feb 2017
  • Νομίζω μόνο τα καλύτερα τους μοντέλα είναι MIJ πλεον.


  • #18 από sfanfan στις 26 Feb 2017
  • Η πρώτη μου κιθάρα ήταν μία Aria Pro2, μακράν η χειρότερη επιλογή που θα μπορούσα να κάνω, αλλά άσχετος τότε απλά πήρα ήταν διαθέσιμο στο κατάστημα (επαρχιακό μαγαζί με μουσικά όργανα πριν πολλά χρόνια)
  • #19 από Βραζίλης στις 28 Feb 2017
  • ;D ;D ;D Έτσι που βγάζει τα σχετικά νήματα, εύκολο είναι.
    Κ εγώ θα θέλα να κάνω τον grave digger, σε καμιά 10αριά νήματα...

    Κανένα πρόβλημα, σκάψτε ελεύθερα!  ;D

    Άλλωστε, κάποια θέματα είναι διαχρονικά...
  • #20 από panixgr στις 29 Jan 2018
  • απλά :
    20180116_202610 by panixgr, on Flickr
Σελίδες: