Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 521583 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2175 στις: 05/12/08, 18:41 »
με χαλανε αυτοι που βρίσκουν τα χριστούγενα καταθλιπτικα!!!!!!  >:( >:(

Εμείς που αδιαφορούμε αν είναι 25 Δεκεμβρίου ή 25 Νοεμβρίου, τί κάνουμε?
Eσυ δεν τσιμπας λεφτα τοτε για αυτο(γεννεθλια γιορτη και χριστουγεννα yeah :P)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2176 στις: 05/12/08, 19:45 »
με χαλανε αυτοι που βρίσκουν τα χριστούγενα καταθλιπτικα!!!!!!  >:( >:(

Εμείς που αδιαφορούμε αν είναι 25 Δεκεμβρίου ή 25 Νοεμβρίου, τί κάνουμε?
Eσυ δεν τσιμπας λεφτα τοτε για αυτο(γεννεθλια γιορτη και χριστουγεννα yeah :P)

Καλά.. Περίμενε λίγα χρόνια ακόμα... Είσαι στη χρυσή (μπαααα) ηλικία, όπου τα δώρα χάνουν τη €ινή μορφή τους, και και μετατρέπονται σε άσχημα πουλόβερ...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2177 στις: 06/12/08, 01:55 »
Όταν χωρίς να το πολυσκεφτώ, γίνομαι αδιάκριτος. Συγγνώμη...(ξέρει ποιός....ή ποιά...) :-[ :-[ :-[ :-[
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2178 στις: 06/12/08, 08:15 »
Εμένα με χαλάνε οι πραγματικά αδιάκριτοι κι όχι αυτοί που νομίζουν ότι είναι ;)

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2179 στις: 06/12/08, 12:39 »
Με χαλάνε τα ποίματα.
Κ με χαλάει ο ελιτισμός.

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2180 στις: 06/12/08, 12:52 »
Μη  τα διαβάζεις!

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2181 στις: 06/12/08, 13:21 »
Φυσικά και δε τα διαβάζω.
Τους μονους στιχους που διαβαζω ειναι στιχοι εμπορικων τραγουδιων. Κυριως ξενων.
Που εχουν πολυ περισσοτερα να πουν. Σορυ αν ειμαι λιγο καυστικος, αλλα αυτη ειναι η αποψη μου.

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2182 στις: 06/12/08, 13:40 »
όχι βρε, τι καυστικός, αλλά πως σε χαλάει κάτι αν δε το διαβάζεις... ;)

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2183 στις: 07/12/08, 16:20 »
Με χαλαει που η κοντρα ΜΑΤ- κουκουλοφορων εχει βγει εκτος ελεγχου με αποτελεσμα το θανατο ενος 15χρονου απο αστυνομικα πυρα.  >:(
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2184 στις: 07/12/08, 19:17 »
που κλειδωνεται το θεμα την ωρα που εχει ποσταρει ο ιχνηλατης...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2185 στις: 07/12/08, 22:44 »
Με χαλαει που η κοντρα ΜΑΤ- κουκουλοφορων εχει βγει εκτος ελεγχου με αποτελεσμα το θανατο ενος 15χρονου απο αστυνομικα πυρα.  >:(
Mε χαλαει που ο κοσμος δεν καταλαβαινει τι γινεται.
Τη στιγμη που ειναι 1000+ ατομα στο πολυτεχνειο και συγκρουονται με τα ΜΑΤ και μεσα σε αυτους ειναι κατοικοι, ηλικιωμενοι, μεσηλικες, παιδια και ο κοσμος συνεχιζει να πιστευει οτι ειναι 30-40 κουκουλοφοροι που σπαμε μπακαλικα. Ειμαστε ολοι κουκουλοφοροι.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2186 στις: 07/12/08, 23:09 »
Που σκοτώθηκε ένα παιδί και τελικά όλοι μας κοιτάμε ακόμη και γι' αυτό πώς θα την πούμε ο ένας στον άλλον και πως θα αποδείξουμε την δήθεν ανωτερότητά μας... Κοιτάμε το κλαδί και χάνουμε το δάσος...  :-\ :-\ :'( :-[ :-[ :-X :-X
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος morpheas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2187 στις: 07/12/08, 23:17 »
ME ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΟΥ ΥΠΡΑΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΝΟΗΜΩΝΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!!!
ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2188 στις: 07/12/08, 23:23 »
Εαν η νοημοσυνη ηταν τσαμπα μαγκια, τοτε ξερω πολλους που θα ηταν αρκετα χαζοι.. :o :p

Με χαλαει που μπερδευουμε τα πραγματα τοσο πολυ, ωστε να μην μπορουμε να αντιληφθουμε τον ανθρωπινο πονο πισω απο τα λογια!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2189 στις: 07/12/08, 23:25 »
Ναι επειδη αυτο που ειπα θεωρειται εσεις τζαμπα μαγκια, εγω αυτο το παιδι το ηξερα, ηταν φιλος μου, μια μερα πριν αραζαμε και συζηταγαμε στα εξαρχεια. Και δεν νιωθω κανεναν ενδιασμο για τα επισοδεια που γινονται. Δεν ειναι επιδειξη δυναμης δεν ειναι τιποτα τεοτιο. ΕΙναι εμπρακτη αντιδραση στην κρατικη αυθαιρεσια, εμπρακτος τροπος για να αποδωσουμε φορο τιμης στον νεκρο μας συντροφο. Και θα πρεπε να ειναι ο καθενας σας κατω και να διαδηλωνει. Αλλα οταν θα σκοτωσουν τα παιδια σας τοτε μονο θα βγειτε απ τα κλουβια σας.
« Τελευταία τροποποίηση: 07/12/08, 23:27 από Roufus-King Mob »
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2190 στις: 07/12/08, 23:31 »
Ναι επειδη αυτο που ειπα θεωρειται εσεις τζαμπα μαγκια, εγω αυτο το παιδι το ηξερα, ηταν φιλος μου, μια μερα πριν αραζαμε και συζηταγαμε στα εξαρχεια. Και δεν νιωθω κανεναν ενδιασμο για τα επισοδεια που γινονται. Δεν ειναι επιδειξη δυναμης δεν ειναι τιποτα τεοτιο. ΕΙναι εμπρακτη αντιδραση στην κρατικη αυθαιρεσια, εμπρακτος τροπος για να αποδωσουμε φορο τιμης στον νεκρο μας συντροφο. Και θα πρεπε να ειναι ο καθενας σας κατω και να διαδηλωνει. Αλλα οταν θα σκοτωσουν τα παιδια σας τοτε μονο θα βγειτε απ τα κλουβια σας.

Αχ μη λες τέτοια πράγματα κι έχουμε μικρά παιδιά.Το ότι δε συμμετέχουμε στα επεισόδια δε σημαίνει ότι δε μας αγγίζουν κιόλας...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2191 στις: 08/12/08, 00:46 »
Ναι επειδη αυτο που ειπα θεωρειται εσεις τζαμπα μαγκια, εγω αυτο το παιδι το ηξερα, ηταν φιλος μου, μια μερα πριν αραζαμε και συζηταγαμε στα εξαρχεια. Και δεν νιωθω κανεναν ενδιασμο για τα επισοδεια που γινονται. Δεν ειναι επιδειξη δυναμης δεν ειναι τιποτα τεοτιο. ΕΙναι εμπρακτη αντιδραση στην κρατικη αυθαιρεσια, εμπρακτος τροπος για να αποδωσουμε φορο τιμης στον νεκρο μας συντροφο. Και θα πρεπε να ειναι ο καθενας σας κατω και να διαδηλωνει. Αλλα οταν θα σκοτωσουν τα παιδια σας τοτε μονο θα βγειτε απ τα κλουβια σας.
καταλαβαινω την οργη σου..λογικο αλλωστε,να σου πω την αληθεια και γω στην θεση σου δεν ξερω τι θα εκανα...
στην Πατρα τουλαχιστον μεχρι τωρα εχουν γινει 2 πορειες,με ολους σχεδον τους αριστερους πολιτικους (φοιτητικους)χωρους μαζι(εκτος απο την ΚΝΕ KKE ΠΚΣ,κατι το οποιο μου φαινεται υποπτο πολυ,η οποια καλει και σημερα δευτερα ξεχωριστη απ την πρωινη που θα κανουν ξανα ολοι οι χωροι μαζι...ειναι καθυστερημενοι το ξερω...) και εχουν παει ολα καλα μεχρι τωρα...μερικα επεισοδια σιγουρα...5 συλληφθεντες,οι οποιοι ευτυχως αφεθηκαν ελευθεροι...σημερα το πρωι θα γινει πανικος!

RIP
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος sk

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
  • είμαι αλλού!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2192 στις: 08/12/08, 17:00 »
με χαλαει η ημερα Δευτερα!!!!!
ειμαι αλλου!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2193 στις: 08/12/08, 17:16 »
που τα ΜΜΕ ασχολουνται περισσοτερο με τις περιουσιες των καταστηματων παρα με τον θανατο του αλεξη

και που οι παραταξεις εχουν παρει τον θανατο ενος παιδιου κ το εχουν κανει τροπο προβολή του κόμματος τους!!!! >:( >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2194 στις: 08/12/08, 17:32 »
Που όποιον πολιτικό δω στην τηλεόραση μιλάει σαν μαριονέτα...
σκέφτεται 2 χρόνια τι θα πει...λέει συνέχεια φράσεις κλισέ...προσπαθούν να "πείσουν"...και από ουσιαστικές πράξεις τίποτα....

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2195 στις: 08/12/08, 22:43 »
Που όποιον πολιτικό δω στην τηλεόραση μιλάει σαν μαριονέτα...
σκέφτεται 2 χρόνια τι θα πει...λέει συνέχεια φράσεις κλισέ...προσπαθούν να "πείσουν"...και από ουσιαστικές πράξεις τίποτα....
δεν ειναι γελοιο οταν καποιος 40 και μιλαει λες και λεει το μαθημα του;...
ελα πλακα εχει μην σε χαλαει... :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2196 στις: 08/12/08, 23:13 »
που τα ΜΜΕ ασχολουνται περισσοτερο με τις περιουσιες των καταστηματων παρα με τον θανατο του αλεξη

και που οι παραταξεις εχουν παρει τον θανατο ενος παιδιου κ το εχουν κανει τροπο προβολή του κόμματος τους!!!! >:( >:( >:( >:( >:(
εκατομμύρια παιδιά σκοτώνονται την ημέρα,λίγα απο χέρια αστυνομικού
αλλά πρέπει να ηρεμήσουμε λίγο πια με τον αλέξη στου οποίου το όνομα καταστρέφουμε σαν είναι κάποιος μοντέρνος χριστός αντί να επιτεθούμε κατευθείαν εκεί που πρέπει,στην κυβέρνηση και όχι στους συνανθρώπους μας
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2197 στις: 08/12/08, 23:49 »
Που η Αθήνα έχει γίνει ένα μπουρδέλο και αυτοί που την καταντήσαν έτσι καμαρώνουν ότι κάνουν επανάσταση μη χεσω!!  ::)Σε κανέναν μας δεν θα βγει σε καλό, αλλά για να το καταλάβουν μερικοί θα πρέπει να λειτουργεί το νιονιο τους κάτι που δεν συμβαίνει δυστυχώς για όλους μας!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-X :-X :-X :-X
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2198 στις: 09/12/08, 14:14 »
Που στην Ελλαδα εχει χαθει το μετρο...απο ολους.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2199 στις: 09/12/08, 17:42 »
Που η Αθήνα έχει γίνει ένα μπουρδέλο και αυτοί που την καταντήσαν έτσι καμαρώνουν ότι κάνουν επανάσταση μη χεσω!!  ::)Σε κανέναν μας δεν θα βγει σε καλό, αλλά για να το καταλάβουν μερικοί θα πρέπει να λειτουργεί το νιονιο τους κάτι που δεν συμβαίνει δυστυχώς για όλους μας!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-X :-X :-X :-X

Εισαι σιγουρη οτι ολα αυτα τα κανανε οι ανρχικοι, αντιεξουσιαστες η τελος παντων ολοι αυτοι που δηλωνουν οτι κανουν επανασταση??..εμενα κατι αλλο μου μυριζεται..

εμενα με χαλανε τα ατομα της Κνε και του ΚΚΕ. Χτες παρακαλούσα να μου ανοίξουν να περάσω απο την πανεπιστημίου στη σταδίου που ήταν το μπλοκ της σχολής μου, ενω στην ομοινοια γίνοταν χαμος, και με αντιμετωπιζαν λες και είμαι κουκουλοφορος. αναγκαζοντας με να παω γυρω απο την ομονοια, μεσα απο τα μπαχαλα, για να φταασω τελικα στη σταδιου....ποσο ηλιθιοι!!!! >:( >:( >:( >:(