Αποστολέας Θέμα: Samples απ' το νέο album των Metallica  (Αναγνώστηκε 50013 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Vasiliki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #75 στις: 03/09/08, 15:58 »
Το άλμπουμ διέρρευσε! Δε λέω καμιά λεπτομέρεια μη διαγραφεί το ποστ. Mια λεξούλα μόνο: torrents >:D

'Ηδη ακούμε και μοιράζουμε  ;D

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #76 στις: 03/09/08, 16:35 »
Πρωτη φορα βλεπω τοσα πολλα ατομα να μοιραζουν :D. Για την ακριβεια 4555 και 3553 ατομα κατεβαζουν. Ολα αυτα απο εναν τρακερ! Φαινεται οτι πολλοι το περιμεναν το αλμπουμ.

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #77 στις: 03/09/08, 17:14 »
μεχρι τωρα,σε 2 ολοκληρες ακροασεις,με προσοχη που εχω κανει,το θεωρω ALBUMΑΡΑ!
δεν το περιμενα...
τι να πω..
Metallica is freakin' Back!
\m/
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #78 στις: 03/09/08, 18:08 »
Πρωτη φορα βλεπω τοσα πολλα ατομα να μοιραζουν :D. Για την ακριβεια 4555 και 3553 ατομα κατεβαζουν. Ολα αυτα απο εναν τρακερ! Φαινεται οτι πολλοι το περιμεναν το αλμπουμ.

που να δεις τι γινοταν με το Lost :yeah:

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #79 στις: 03/09/08, 18:46 »
Πρωτη φορα βλεπω τοσα πολλα ατομα να μοιραζουν :D. Για την ακριβεια 4555 και 3553 ατομα κατεβαζουν. Ολα αυτα απο εναν τρακερ! Φαινεται οτι πολλοι το περιμεναν το αλμπουμ.

Ντάξει, δεν γίνονται αυτά! :P

Αποσυνδεδεμένος the bard

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #80 στις: 03/09/08, 20:24 »
Αν με  πείραξε κάτι περισσότερο σ’ αυτό το δισκο είναι ...τα μαλλιά τους.Εξηγούμαι αμέσως:

Γιατι κυριε Ulrich έχεις κοντά μαλλιά και καράφλα μπροστά?Ενταξει απο πανω δεν έχεις πολύ μαλλί, αλλά γιατι δεν καλλιεργείς έστω τα πίσω? (καραφλοχετουλας σαν τον Townsend ).Κι εσύ ρε Hammett γιατι αφηνεις να σου πέφτουν τα πάνω και να φαίνεται έτσι?Χάθηκαν τα extension να βάλεις?Τι σοι μεταλλας είσαι?

Ενταξει για τον Hetfield δε θα πω κατι γιατί είναι καλό παιδι και ξέρει και κιθάρα, αλλα ο άλλος ο ασχετος γιατί είναι έτσι σα μαιμού?...
Αλλα τι λέω αφού είναι γέροι και καράφλες δεν δικαιούνται καν να παίζουν μέταλ?(Οι Iron Maiden αν και είναι μεγαλύτεροι σε ηλικία εξαιρούνται απ τον κανόνα μου γιατί έχουν πιο πολλους μαλλιάδες στη μπάντα)Ο θεός να το κάνει μέταλ βεβαια αυτό το μίγμα alternative,techno,country,pop,AOR…Ευπεπτα τραγουδάκια για νοικοκυρες δηλαδη...

Τολμάνε να (ΜΟΥ) βγάζουν και instumental κομμάτι που είναι χειρότερο από το To Live Is To Die (που το εχω γραψει εγω και γι αυτο εχω το δικαίωμα να τους τη λέω όσο θέλω)...

NΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΞΕΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ!

 ;D ;D ;D


« Τελευταία τροποποίηση: 03/09/08, 20:29 από the bard »

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #81 στις: 03/09/08, 20:41 »
unforgiven III .-

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #82 στις: 03/09/08, 21:02 »
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #83 στις: 03/09/08, 21:50 »
εντάξει δεν παίζει το album...απλά...και οι τύποι είναι 45 χρονών..live θέλω να δω...

metallica is back όπως είπα και πριν...you'd better accept it... ;)

cheers!!  8)

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #84 στις: 03/09/08, 21:55 »
live θέλω να δω...

15 σεπτεμβρίου...Λονδίνο....πετάας τώρα!

Αποσυνδεδεμένος PanouleXxX

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #85 στις: 04/09/08, 00:15 »
Ρε αυτο το ρημαδι το χερι του James ποσα ριφφς ακομα θα βγαλει ; Τα 2 πρωτα tracks μαζι με τα ρεφραιν του Cyanide και Judas Kiss ειναι τρομερα. Ενταξει το album βρωμαει μοντερνο μεταλ αλλα ειμαστε στο 2008.

Αποσυνδεδεμένος harisz

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #86 στις: 04/09/08, 00:30 »
παιδιά βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο λέμε!!τα αυτιά μου έχουν σπάσει !! το σπίτι καταρρέει!!! 8α ξαναγίνω μεταλλάς μου φαίνεται  ;D   

Unforgiven ΙΙΙ και τα μυαλά στα κάγκελααααα!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #87 στις: 05/09/08, 00:01 »
Ρε αυτο το ρημαδι το χερι του James ποσα ριφφς ακομα θα βγαλει ; Τα 2 πρωτα tracks μαζι με τα ρεφραιν του Cyanide και Judas Kiss ειναι τρομερα. Ενταξει το album βρωμαει μοντερνο μεταλ αλλα ειμαστε στο 2008.
Το θεμα ειναι να μην τα ριχνουν ολα μεσα στα κομματια γτ νταξει καπου κουραζει...

Ακροασεων συνεχεια βεβαια και θα εχουμε και λεπτομερη κριτικη..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος the bard

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #88 στις: 05/09/08, 10:07 »
Για τους ...νομιμους οι λεφtalliaca  :P  ;D ανέβασαν 6 τραγουδια στο site τους

http://www.metallica.com/index.asp?item=601197

Ειδικα τα 3 τελευταια τα σπανε!


« Τελευταία τροποποίηση: 05/09/08, 12:26 από the bard »

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #89 στις: 05/09/08, 16:44 »
Λοιπόν, μια γενική εκτίμηση του album.. Είναι αρκετά καλό χωρίς να είναι κορυφαίο.. Τα κομμάτια ως επί το πλείστον μου άρεσαν εν τέλει (αν και είχα μερικές ενστάσεις για τα The Day That Never Comes και The Apocalypse τα οποία όταν ακούγονται σε σύνολο με όλο το δίσκο κολλάνε).. Θα έλεγα ότι είναι αρκετά progressive ως προς την τεχνοτροπία των riffs.. Σε μερικά σημεία τα τελευταία μου θύμισαν (καινούργιοι) Theater meet (παλιούς) Megadeth.. Ευχάριστη έκπληξη το ορχηστρικό Suicide and Redemption, η απίστευτη riffάρα του Judas Kiss (αν δεν ήμουν γραφείο θα έριχνα ακατάπαυστο headbanging ;D) και η ορχήστρα και τo πιάνο στην εισαγωγή του Unforgiven III (κάτι το οποίο μετά το S&M έδειχνε ότι τους πήγαινε).. Λόγω του γεγονότος ότι στα αυτιά μου ακουγότανε αρκετά prog το όλο σκηνικό και δεδομένου ότι prog χωρίς πλήκτρα είναι μάλλον σαν παστίτσιο χωρίς κιμά (τρώγεται αλλά με δυσκολία), η έλλειψη πλήκτρων (έτσι για να σπάσει λίγο η riffίλα) θεωρώ ότι το καθιστά λίγο κουραστικό με την έννοια ότι δεύτερη φορά στη σειρά λίγο δύσκολο να το ξανακούσω (παρόλο που έχω βάλει το Ink Complete των Spastic Ink 5 φορές με repeat να παίζει ;D).. Ο ήχος στις κιθάρες δεν μου άρεσε πολύ, λόγω του ότι στα αυτιά μου είναι σαν να μην έχει αυτό το punch των Boogie (δεν ξέρω αν ηχογράφησαν με Boogie) και ακούγονται κάπως ξερές.. O ήχος των drums σε σχέση με το St. Anger ήταν μια ανακούφιση για τα αυτάκια μου :D..
Από κομμάτια ξεχωρίζω τα All Νightmare Long, Cyanide, Unforgiven III (αν και το θεωρώ το πιο αδύναμο της "τριλογίας") και το The End of the Line.. Τέλος ένα ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ respect στον James για το ότι θα παίξει live αυτά τα κομμάτια με τα δεκάδες σύνθετα riffs και θα τραγουδάει ταυτόχρονα.. Δεν μπορώ να θυμηθώ κάποιον που να τα κάνει και τα 2 ταυτόχρονα τόσο καλά, με εξαίρεση τον Kai Hansen (o οποίος μάλλον νιαουρίζει παρά τραγουδάει ;D --> πλακίτσα -- respect στον ιδρυτή του ευρωπαικού power)...

Στα συν: η διάθεση τους να παίξουν και να γράψουν καλή μουσική και καλά κομμάτια, τα πολύ βελτιωμένα drums του Lars και σε ήχο και σε τεχνική (δεν έγινε ξαφνικά Hellhammer αλλά τα drums ήταν καλού επιπέδου)..
Στα πλην: όχι και τόσο καλή παραγωγή στις κιθάρες, το wah του Kirk (άρχοντα μας πέθανες αυτή τη φορά!!)

Lyrics' peak: "How can I be lost, if I got nowhere to go?" (δίστιχο με απίστευτο νόημα, μόνο ο James τα σκέφτεται αυτά -- τέλλλλος)..

P.S. Ελπίζω να μην ξέρει κανείς από το management των Metallica ελληνικά, μπει στο forum και με δώσει που άκουσα το album τους πριν κυκλοφορήσει ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #90 στις: 05/09/08, 17:33 »

Στα πλην: όχι και τόσο καλή παραγωγή στις κιθάρες, το wah του Kirk (άρχοντα μας πέθανες αυτή τη φορά!!)
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Εμένα με κούρασαν κάπως τα riffs πάνω σε riffs που έχουν κάτι από τα προηγούμενα riffs... Αλλιώς μπορώ να πω ότι είναι ένα καλό album, και οτι ο Rubin το έκανε τα θαύμα του και αυτή τη φορά...

btw, δηλώσεις του Ulrich για τη διέρευση του album:
Παράθεση
“ Listen, we're ten days from release. I mean, from here, we're golden. If this thing leaks all over the world today or tomorrow, happy days. Happy days. Trust me. Ten days out and it hasn't quote-unquote fallen off the truck yet? Everybody's happy. It's 2008 and it's part of how it is these days, so it's fine. We're happy. "
Πως το έπαθε???

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #91 στις: 06/09/08, 02:23 »
έμαθε πως δουλεύουν τα πραγματα πια...



καλώς ή κακώς...

Αποσυνδεδεμένος Αύγουστος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 124
  • Φύλο: Άντρας
  • STRATOCASTER ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
    • Προφίλ
    • Στάθης Δρογώσης Unofficial
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #92 στις: 07/09/08, 14:26 »
Αν είχε βγεί αυτό το album το 1996....  ::)
" Ο Θεός κινεί τον παίκτη κι αυτός το πιόνι.
  Μα ποιος Θεός πίσω απ' το Θεό το νήμα υφαίνει;"

Αποσυνδεδεμένος Sandman1_1

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 463
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #93 στις: 07/09/08, 21:37 »
Αν είχε βγεί αυτό το album το 1996....  ::)
Είναι κ αυτή μια άποψη την οποία δεν είχα σκεφτεί....και μάλιστα είναι πολύ σωστή...!!!

Υ.Γ. Όποιος πάντως ακούσει το δίσκο ας βάλει λίγο ένταση...
« Τελευταία τροποποίηση: 07/09/08, 21:45 από Sandman1_1 »

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #94 στις: 07/09/08, 22:17 »
Αν με  πείραξε κάτι περισσότερο σ’ αυτό το δισκο είναι ...τα μαλλιά τους.Εξηγούμαι αμέσως:

Γιατι κυριε Ulrich έχεις κοντά μαλλιά και καράφλα μπροστά?Ενταξει απο πανω δεν έχεις πολύ μαλλί, αλλά γιατι δεν καλλιεργείς έστω τα πίσω? (καραφλοχετουλας σαν τον Townsend ).Κι εσύ ρε Hammett γιατι αφηνεις να σου πέφτουν τα πάνω και να φαίνεται έτσι?Χάθηκαν τα extension να βάλεις?Τι σοι μεταλλας είσαι?

Ενταξει για τον Hetfield δε θα πω κατι γιατί είναι καλό παιδι και ξέρει και κιθάρα, αλλα ο άλλος ο ασχετος γιατί είναι έτσι σα μαιμού?...
Αλλα τι λέω αφού είναι γέροι και καράφλες δεν δικαιούνται καν να παίζουν μέταλ?(Οι Iron Maiden αν και είναι μεγαλύτεροι σε ηλικία εξαιρούνται απ τον κανόνα μου γιατί έχουν πιο πολλους μαλλιάδες στη μπάντα)Ο θεός να το κάνει μέταλ βεβαια αυτό το μίγμα alternative,techno,country,pop,AOR…Ευπεπτα τραγουδάκια για νοικοκυρες δηλαδη...

Τολμάνε να (ΜΟΥ) βγάζουν και instumental κομμάτι που είναι χειρότερο από το To Live Is To Die (που το εχω γραψει εγω και γι αυτο εχω το δικαίωμα να τους τη λέω όσο θέλω)...

NΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΞΕΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ!

 ;D ;D ;D

Εξαιρετικη η μουσικη και καλλιτεχνικη σου προσεγγιση...........Φανταζομαι σε κομμωτηριο θα διαβαζεται καλυτερα.

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #95 στις: 07/09/08, 22:22 »
Αν με  πείραξε κάτι περισσότερο σ’ αυτό το δισκο είναι ...τα μαλλιά τους.Εξηγούμαι αμέσως:

Γιατι κυριε Ulrich έχεις κοντά μαλλιά και καράφλα μπροστά?Ενταξει απο πανω δεν έχεις πολύ μαλλί, αλλά γιατι δεν καλλιεργείς έστω τα πίσω? (καραφλοχετουλας σαν τον Townsend ).Κι εσύ ρε Hammett γιατι αφηνεις να σου πέφτουν τα πάνω και να φαίνεται έτσι?Χάθηκαν τα extension να βάλεις?Τι σοι μεταλλας είσαι?

Ενταξει για τον Hetfield δε θα πω κατι γιατί είναι καλό παιδι και ξέρει και κιθάρα, αλλα ο άλλος ο ασχετος γιατί είναι έτσι σα μαιμού?...
Αλλα τι λέω αφού είναι γέροι και καράφλες δεν δικαιούνται καν να παίζουν μέταλ?(Οι Iron Maiden αν και είναι μεγαλύτεροι σε ηλικία εξαιρούνται απ τον κανόνα μου γιατί έχουν πιο πολλους μαλλιάδες στη μπάντα)Ο θεός να το κάνει μέταλ βεβαια αυτό το μίγμα alternative,techno,country,pop,AOR…Ευπεπτα τραγουδάκια για νοικοκυρες δηλαδη...

Τολμάνε να (ΜΟΥ) βγάζουν και instumental κομμάτι που είναι χειρότερο από το To Live Is To Die (που το εχω γραψει εγω και γι αυτο εχω το δικαίωμα να τους τη λέω όσο θέλω)...

NΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΞΕΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ!

 ;D ;D ;D

Εξαιρετικη η μουσικη και καλλιτεχνικη σου προσεγγιση...........Φανταζομαι σε κομμωτηριο θα διαβαζεται καλυτερα.
για πλακα τα λεει! ;)
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος the bard

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #96 στις: 07/09/08, 23:58 »
Φυσικα και εκανα πλακα!...

Αποσυνδεδεμένος ed_hunter

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 96
  • Φύλο: Άντρας
  • Child in time
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #97 στις: 08/09/08, 14:21 »
μετα απο ακροαση ολοκληρου του σιντι,εχω να πω μια λεξη μονο..


ΔΙΣΚΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!
Charvel model 4 '88 - Prs Tremonti se
........XANIA............

Αποσυνδεδεμένος Lightstringer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 564
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #98 στις: 08/09/08, 15:21 »
...οτι χειροτερο....ναι μεν επεστρεψαν σε οτι αφορα στον ηχο..αλλα απο συνθεσεις μαπα.....τελειως μαπα...δλδ πιο πατος δε γινεται ...!!!

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Samples απ' το νέο album των Metallica
« Απάντηση #99 στις: 08/09/08, 15:57 »
...οτι χειροτερο....ναι μεν επεστρεψαν σε οτι αφορα στον ηχο..αλλα απο συνθεσεις μαπα.....τελειως μαπα...δλδ πιο πατος δε γινεται ...!!!
μήπως υπερβάλεις λίγο? :P


Παράθεση από: Rolling Stone
No longer: Death Magnetic is the musical equivalent of Russia's invasion of Georgia — a sudden act of aggression from a sleeping giant.
γ**ώ τις περιγραφές από το Rolling Stone...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
8 Απαντήσεις
12091 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/06/04, 12:20
από Καρχαρίας
0 Απαντήσεις
2409 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/04/05, 18:13
από ~*^$KORP!O$^*~
3 Απαντήσεις
3248 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/05/05, 23:45
από D@ve Murray
36 Απαντήσεις
23672 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/10/07, 12:54
από RORY GALLAGHER
3 Απαντήσεις
2663 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/07, 01:30
από darthvader8119
15 Απαντήσεις
5781 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/12/08, 03:15
από Alex Flouros
0 Απαντήσεις
1900 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/09, 23:32
από AMC
1 Απαντήσεις
2455 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/09, 18:08
από Stinky
1 Απαντήσεις
39069 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/11, 11:11
από Korgy
8 Απαντήσεις
10942 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/01/15, 10:14
από freemind