Αποστολέας Θέμα: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?  (Αναγνώστηκε 13655 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
καλημερα...θα ηθελα να ρωτησω τους πιο εμπειρους εδω εαν αξιζει να παρω μια πεταλιερα γυρω στα 100-170 ευρω...κοιταω μια  digitech rp255....απλα ειμαστε πια παρεα και ξεκινησαμε πριν καιρο παιζοντας..και εχουμε κανει μια εμφανιση σε liVe και ενδιαφερομαι για να εχω μια ποικιλια σε ηχους και εφε και το stile του ηχου που θελω....ευχαριστω. :)
« Τελευταία τροποποίηση: 05/07/12, 11:23 από Page_Thrill »
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος adr1anos

  • Συντονιστής
  • Συναλλαγές: (2)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 4476
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάρα πολλές ιδέες, πολύ λίγος χρόνος..
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • My LinkedIN Profile
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #1 στις: 05/07/12, 11:32 »
Γειά σου και καλώς ήρθες.
Βεβαίως αξίζει να πάρεις μία μεταχειρισμένη πεταλιέρα. Θα έχεις μία καλή βάση για ήχους με μνήμες και θα εξοικιωθείς με effects και διαμόρφωση ήχων και χροιάς, ώστε το επόμενο βήμα σου όποιο και να είναι, να είναι εύστοχο.
Τώρα από την digitech rp255 που ανέφερες, στα λεφτά που ανέφερες, υπάρχουν πολύ καλύτερες μεταχειρισμένες πεταλιέρες.
Κοίταξε για πιο τελευταίας γενιάς αλγόριθμους και περισσότερους ποδοδιακόπτες ώστε να έχεις αρκετές μνήμες ενώ παίζεις.
Ψάξε στις αγγελίες και τα ξαναλέμε.
Απλά άνοιξε τα φτερά σου!.. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.



→ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ DIY Άρθρων μου στο Kithara.gr 

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #2 στις: 05/07/12, 11:57 »
Στα χρήματα που διαθέτεις σ θα σου πρότεινα μια μεταχειρισμενη BOSS ME 25 και θα είσαι άρχοντας, παρα πολυ εύκολη στην χρήση και ποοοολυ καλη ποιότητα Ήχου !!
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #3 στις: 05/07/12, 12:19 »
Γειά σου και καλώς ήρθες.
Βεβαίως αξίζει να πάρεις μία μεταχειρισμένη πεταλιέρα. Θα έχεις μία καλή βάση για ήχους με μνήμες και θα εξοικιωθείς με effects και διαμόρφωση ήχων και χροιάς, ώστε το επόμενο βήμα σου όποιο και να είναι, να είναι εύστοχο.
Τώρα από την digitech rp255 που ανέφερες, στα λεφτά που ανέφερες, υπάρχουν πολύ καλύτερες μεταχειρισμένες πεταλιέρες.
Κοίταξε για πιο τελευταίας γενιάς αλγόριθμους και περισσότερους ποδοδιακόπτες ώστε να έχεις αρκετές μνήμες ενώ παίζεις.
Ψάξε στις αγγελίες και τα ξαναλέμε.




καταρχας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες...απλα μεταχειρισμενες και δεν ξερω που μπορω να βρω αλλα και τις φοβαμαι λιγο σαν ποιοτητα σε σχεση με μια καινουργια...δεν θελω να παρω κατι και να εχει προβληματα...νομιζω ειναι κατι που ο καθενας φοβαται...
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #4 στις: 05/07/12, 12:22 »
Στα χρήματα που διαθέτεις σ θα σου πρότεινα μια μεταχειρισμενη BOSS ME 25 και θα είσαι άρχοντας, παρα πολυ εύκολη στην χρήση και ποοοολυ καλη ποιότητα Ήχου !!
\


ναι την εχω δει και εγω αλλα δεν μπορω να συκρινω την digitech με την boss...
εχω δουλεψει λιγακι  μια boss gt-10 απο εναν φιλο και μου αρεσε πολυ...νομιζω πως ειναι αξιοπιστη αρκετα...ευχαριστω παντως
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #5 στις: 05/07/12, 13:54 »
http://forum.kithara.gr/index.php?action=classifieds;sa=view;id=28836


βρηκα αυτην εδω...αξιζει..?
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος metalmike

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 815
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #6 στις: 05/07/12, 15:41 »
Καλή τιμή αλλά θα σου έλεγα να φύγεις τρέχοντας μακριά από τη συγκεκριμένη, την είχα για 1 χρόνο και την είχα ξεκοκαλίσει. Το μόνο που με ικανοποίησε ήταν τα εφέ της, πανδύσκολη πεταλιέρα στο χειρισμό, θα σου βγει η πίστη για να φτιάξεις ικανοποιητικό ήχο και με όχι τοσο καλό για 'μένα distortion. Η GT-10 είναι βελτιωμένη και στα distortion και στην ευκολία στο χειρισμό. Θα σου πρότεινα να πας σε αυτή http://smart.noiz.gr/details.php?id=92032 (δεν έχω σχέση με τον πωλητή) ή σε αυτή http://www.thomann.de/gr/toneworks_ax3000g.htm :)

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #7 στις: 05/07/12, 16:00 »
Καλή τιμή αλλά θα σου έλεγα να φύγεις τρέχοντας μακριά από τη συγκεκριμένη, την είχα για 1 χρόνο και την είχα ξεκοκαλίσει. Το μόνο που με ικανοποίησε ήταν τα εφέ της, πανδύσκολη πεταλιέρα στο χειρισμό, θα σου βγει η πίστη για να φτιάξεις ικανοποιητικό ήχο και με όχι τοσο καλό για 'μένα distortion. Η GT-10 είναι βελτιωμένη και στα distortion και στην ευκολία στο χειρισμό. Θα σου πρότεινα να πας σε αυτή http://smart.noiz.gr/details.php?id=92032 (δεν έχω σχέση με τον πωλητή) ή σε αυτή http://www.thomann.de/gr/toneworks_ax3000g.htm :)
Ναι οντως εχει πολυ καλη τιμη...για το λες κατι θα ξερεις...η gt 10 ειναι οντως πολυ ωραια και βολικη αλλα δυστυχως και ακριβη :-\
ωραιες εκείνες που μου εδειξες....ευχαριστω πολυ για την βοήθεια... :)
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος metalmike

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 815
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #8 στις: 05/07/12, 16:11 »
Για να μην είμαι απόλυτος πάντως και επειδή εγώ είχα αυτή την εμπειρία από την GT-8 (αν και το ότι είναι δύσχρηστη το λένε σχεδόν όλοι), αν και έχουν περάσει αρκετές πεταλιέρες από τα χέρια μου, αν θες και μπορείς, δοκίμασε την GT-8 του φίλου στην αγγελία, μπορεί να σου αρέσει και να σε ικανοποιήσει, απλά πιστεύω πως η λύση μιας μεταχειρισμένης RP500 είναι πολύ καλύτερη, γιατί είναι και πιο καινούργια σαν γενιά και για 'μένα είναι αρκετά καλύτερη ηχητικά από την GT-8, η οποία βέβαια έχει πολύ καλά εφέ (αν την ήθελες μόνο για αυτό θα σου την πρότεινα άνετα). Να 'σαι καλά και όταν δοκιμάσεις ή επιλέξεις κάποια από αυτές πες μας τις εντυπώσεις σου :)

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #9 στις: 05/07/12, 16:20 »
Ναι καταλαβα...και εκτιμω την συμβουλη σου και νομιζω πως θα την ακολουθησω...βεβαια η digitech με φοβιζει...ξερεις προτιμω κατι καινουργιο ετσι και αλλιως...δεν ειναι βεβαια και πολλα τα λεφτα που μπορω να διαθεσω...θα δειξει..το σιγουρο ειναι πως θα ενημερωσω για ολες τις εντυπωσεις μου απο την πεταλιερα οποια και εαν ειναι αυτη...ευχαριστω και παλι.. ;)
Let Rock Rule Υour Life


Αποσυνδεδεμένος kkmspm (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1322
    • Προφίλ
    • Black Body Radiation
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #11 στις: 05/07/12, 16:55 »
η GT-8 ειναι αρκετα παρεξηγημενη πεταλιερα. δεν ειναι και τοσο δυσκολη αρκει να βρεις τα κουμπια της και αν ψαχτεις μονος σου θα παιδευτείς αρκετα, αλλα μπορω να σε βοηθησω εγω να την "κουρδισεις" και να την απολαυσεις!!!


ειχα την GT-8 και τωρα εχω την GT-10...και ενω φαινομενικα η 10 μοιαζει πιο ευκολη για τον πρωταρη τελικα ειναι ποιο δυσχρηστη στο fine tuning ακομα και για τον εμπειρο. Τελικα λατρευω την πληθωρα των ρυθμιστικων που εχει η 8 και εχω κουραστει με τα menu/υποmenu/παραυποmenu της 10


δες και τις προτασεις και αν αποφασισεις να παρεις την GT-8 με χαρα θα σε βοηθησω να τη φερεις στα μετρα σου!!!

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #12 στις: 05/07/12, 17:01 »
η GT-8 ειναι αρκετα παρεξηγημενη πεταλιερα. δεν ειναι και τοσο δυσκολη αρκει να βρεις τα κουμπια της και αν ψαχτεις μονος σου θα παιδευτείς αρκετα, αλλα μπορω να σε βοηθησω εγω να την "κουρδισεις" και να την απολαυσεις!!!


ειχα την GT-8 και τωρα εχω την GT-10...και ενω φαινομενικα η 10 μοιαζει πιο ευκολη για τον πρωταρη τελικα ειναι ποιο δυσχρηστη στο fine tuning ακομα και για τον εμπειρο. Τελικα λατρευω την πληθωρα των ρυθμιστικων που εχει η 8 και εχω κουραστει με τα menu/υποmenu/παραυποmenu της 10


δες και τις προτασεις και αν αποφασισεις να παρεις την GT-8 με χαρα θα σε βοηθησω να τη φερεις στα μετρα σου!!!
Πρεπει να αποφασισω αμεσα διοτι την χρειαζομαι...ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον..εαν οντως παρω την gt 8 σιγουρα θα σε ρωτησω για τις λειτουργιες τις... :)
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος kkmspm (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1322
    • Προφίλ
    • Black Body Radiation
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #13 στις: 05/07/12, 17:03 »
αν εισαι αθηνα μπορουμε να βρεθουμε κιολλας για training! ;)

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #14 στις: 05/07/12, 17:04 »
αν εισαι αθηνα μπορουμε να βρεθουμε κιολλας για training! ;)
χαχα...ευχαριστω αλλα δυστυχως μενω Χιο... :P
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #15 στις: 05/07/12, 20:44 »
http://www.musica.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%9C%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%99%CE%9A%CE%91%CE%9F%CE%A1%CE%93%CE%91%CE%9D%CE%91/%CF%80%CE%9F%CE%9B%CE%A5%CE%95%CE%A6%CE%A6%CE%95-%CF%80%CE%95%CE%A4%CE%91%CE%9B%CE%99%CE%91/BOSS/ME-20%CF%80%CE%9F%CE%9B%CE%A5%CE%95%CE%A6%CE%A6%CE%95%CE%97%CE%9B.%CE%9A%CE%99%CE%98%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%A3PEN001072.html


Αυτη εδω..??Την εβλεπα εδω και καιρο..και θα ηθελα την γνωμη σας...

 
Αυτη που σου προτεινα εξ αρχης ειναι το νεοτερο μοντελο αυτης της σειρας.............. >:D >:D >:D
 
http://www.bossus.com/gear/productdetails.php?ProductId=1058
 
http://www.thomann.de/gr/boss_me25.htm
 
ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΑΙΣΘΗΤΑ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ !!!!!!!!!!  Εγω την δικια μου την πουλησα 150 μεταχειρησμενη πριν ενα χρονο περιπου !!!!!!
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #16 στις: 06/07/12, 00:27 »
http://www.musica.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%9C%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%99%CE%9A%CE%91%CE%9F%CE%A1%CE%93%CE%91%CE%9D%CE%91/%CF%80%CE%9F%CE%9B%CE%A5%CE%95%CE%A6%CE%A6%CE%95-%CF%80%CE%95%CE%A4%CE%91%CE%9B%CE%99%CE%91/BOSS/ME-20%CF%80%CE%9F%CE%9B%CE%A5%CE%95%CE%A6%CE%A6%CE%95%CE%97%CE%9B.%CE%9A%CE%99%CE%98%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%A3PEN001072.html


Αυτη εδω..??Την εβλεπα εδω και καιρο..και θα ηθελα την γνωμη σας...

 
Αυτη που σου προτεινα εξ αρχης ειναι το νεοτερο μοντελο αυτης της σειρας.............. >:D >:D >:D
 
http://www.bossus.com/gear/productdetails.php?ProductId=1058
 
http://www.thomann.de/gr/boss_me25.htm
 
ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΑΙΣΘΗΤΑ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ !!!!!!!!!!  Εγω την δικια μου την πουλησα 150 μεταχειρησμενη πριν ενα χρονο περιπου !!!!!!
Xαχα..το φανταστηκα :P Ειναι καλη επιλογη αλλα ακομα δεν εχω αποφασισει.. :/
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #17 στις: 06/07/12, 10:06 »
μια Boss ME 50 μεταχειρισμενη και απο οσο ξερω σε πολυ καλη κατασταση..??

Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος kkmspm (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1322
    • Προφίλ
    • Black Body Radiation
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #18 στις: 06/07/12, 11:10 »
εχε στο νου σου οτι η me-50 δεν εχει preamps. λειτουργει σαν stomp boxes τα οποια δεν μπορεις να βαλεις και στη σειρα που θες....
 
πολυ καλο μηχανακι αλλα να ξερεις αν σου κανει!

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #19 στις: 06/07/12, 12:50 »
εχε στο νου σου οτι η me-50 δεν εχει preamps. λειτουργει σαν stomp boxes τα οποια δεν μπορεις να βαλεις και στη σειρα που θες....
 
πολυ καλο μηχανακι αλλα να ξερεις αν σου κανει!
Θα δειξει...παντως σαν ευκαιρια μ αρεσει....
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #20 στις: 06/07/12, 14:13 »
θα συμφωνήσω με τον μεταλλικό MIKE. η gt-8 ειναι δυσκολη και για εμένα δεν με πείθει να σου πω την αληθεια.απο την άλλη η Digitech RP500 πιστεύω πως ειναι πολύ καλή λύση.
Βεβαια απο την στιγμή που ο kkmspm προσφέρεται να σου λύσει τυχών απορίες εγώ θα τον "εκμεταλλευόμουν" αν ήμουν στην θέση σου. κατι σε pod xt live δεν σε ενδιαφέρει? (αν μπορέσεις να βρείς)
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Tasos_G

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Give Up
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #21 στις: 06/07/12, 14:49 »
θα συμφωνήσω με τον μεταλλικό MIKE. η gt-8 ειναι δυσκολη και για εμένα δεν με πείθει να σου πω την αληθεια.απο την άλλη η Digitech RP500 πιστεύω πως ειναι πολύ καλή λύση.
Βεβαια απο την στιγμή που ο kkmspm προσφέρεται να σου λύσει τυχών απορίες εγώ θα τον "εκμεταλλευόμουν" αν ήμουν στην θέση σου. κατι σε pod xt live δεν σε ενδιαφέρει? (αν μπορέσεις να βρείς)
Eιναι πολλα τα λεφτα για την POD Xt Live....Δεν ενδιαφερομαι τελικα για την Gt 8
Σκεφτομαι για την ΜΕ 50..μεταχειρισμενη..η Digitech που λες ειναι παλι αρκετα τσιμπημενη η τιμη της...
Let Rock Rule Υour Life

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #22 στις: 06/07/12, 15:19 »
εγω θα σου έλεγα να μη βιαστείς...αν μπορείς να μαζέψεις κάτι παραπάνω και να επενδύσεις σε μια καλύτερη πεταλιέρα κάντο.
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος metalmike

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 815
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #23 στις: 06/07/12, 15:58 »
Εφόσον πας για μεταχειρισμένη τότε η RP500 τις ξεπερνά άνετα όλες τις υπόλοιπες που σκέφτεσαι. Αλλιώς αν πας για καινούργια η Korg AX3000G είναι πολύ καλή επιλογή (είναι ακριβώς ίδια με την Tonelab LE, εκτός από τη λάμπα της τελευταίας, η οποία δεν προσφέρει τίποτε στον ήχο). To Pod XT Live μπορείς να το βρεις σχετικά εύκολα μεταχειρισμένο στα 200 ευρώ.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: οικονομικη πεταλιερα..αξιζει?
« Απάντηση #24 στις: 06/07/12, 16:18 »
Την Pod XT Live  την θεωρω μια απο τις καλυτερες λυσεις...και βεβαια την RP500
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
224 Απαντήσεις
74196 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/11, 16:09
από papous
3 Απαντήσεις
2801 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/09, 20:19
από J.P. DiMaggio
27 Απαντήσεις
8700 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/05/09, 21:04
από hot_sauce (φλουτσ)
16 Απαντήσεις
4969 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/11/09, 19:17
από Ammon Jerro
3 Απαντήσεις
2498 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/02/10, 18:42
από Aggelos_chem
3 Απαντήσεις
2171 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/02/10, 14:02
από Holyshock
17 Απαντήσεις
6517 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/08/10, 13:02
από themos
4 Απαντήσεις
2747 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/09/10, 11:20
από fuZZed
69 Απαντήσεις
16163 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/10/10, 19:04
από tech21man
17 Απαντήσεις
5471 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/06/20, 22:54
από Απόλλων