Αποστολέας Θέμα: ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.........ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΟΔΗΓΗΤΕ?  (Αναγνώστηκε 31617 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
παιδια πηγα σημερα σε μια αντιπροσωπια αυτοκινητων συγκεκριμενα στην AUDI και ειδα τα αμαξια :o :o.....εχει βγαλει φοβερα μοντελα.....σκεφτομαστε να παρουμε το Q5 ή το S5 ........δεν ξερω αν τα εχετε ακουστα αλλα μαλλον θα καταληξουμε στο S5.........και ετσι σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το θεμα και εδω στο κιθαρα.gr.....απο οτι ειδα δεν υπαρχει κατι παρομοιο.......εσεις τι αμαξι εχετε?εχετε σκοπο να παρετε καποιο καινουργιο αυτοκινητο τωρα που βγαινουν παρα πολλα μοντελα απο ολες τις εταιριες? ακομα θα μπορειτε να προτεινετε καποιο μοντελο και να σχολιασετε καινουργια και παλια μοντελα αυτοκινητων........περιμενω τις απαντησεις σας και τις αποψεις σας......

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Νομίζω πως τελικά θα επιλέξω τη πίτσα... Πιο ευέλικτη όσον αφορα τα υλικά...Αν και όχι τόσο οικονομική...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Βασικά τα δυο μοντέλα που σκέφτεστε να πάρετε δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους... ούτε σαν αυτοκίνητα ούτε στην τιμή... μόνο στην μάρκα... Προσωπικά το Q5 δεν μου αρέσει εμφανησιακά...
Αν έψαχνα για SUV από την audi μάλλον θα έπαιρνα το Q7 που είναι και στα ίδια χρήματα περίπου με το S5...
Το S5 τώρα είναι ένα γρηγορο κουπε που δεν νομίζω να φανεί χρήσιμο και βολικό σε μια οικογέννεια ( αν κατάλαβα καλά για οικογεννειακό αυ/το μιλάμε ε? ).
Τέσπα, σε αυτά τα χρήματα υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές... οπότε γίνε και εσύ λίγο πιο συγκεκριμένος στο τι ακριβώς ψάχνετε και τα ξαναλέμε...

Υ.Γ. Isnogood μου άνοιξες την όρεξη τώρα με τις πίτσες....
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ΜΗΝ ΜΙΛΆΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΡΕΛΗ ΠΕΙΝΑ!!

(philip the great sorry για το off... :P )

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Το S5 τώρα είναι ένα γρηγορο κουπε που δεν νομίζω να φανεί χρήσιμο και βολικό σε μια οικογέννεια ( αν κατάλαβα καλά για οικογεννειακό αυ/το μιλάμε ε? ).

εδω κανεις ενα λαθακι..σημερα ειδα και εγω το S5..τρομερο οικογενιακο αυτοκινητο με τρομερες σπορ επιδοσεις..οτι πρεπει για εναν οικογενιαρχη που θελει γκαζια(δλδ θελει να βρει και γκομενα....δεν το λεω για εσας...γενικα μιλαω).το Q5 ειναι απλα αθλιο...ειναι για αυτον που δεν μπορει να παρει Q7..τοσο απλα...πολλα τετοια παραδειγματα X3/X5,330Ci/M3(τα παλαιοτερα μοντελα)...εμενα και η M3 sedan δεν θα με χαλουσε..σχετικα οικογενιακο αυτοκινητο για 4 ατομα...Χ6 το 3λιτρο καλο και αμαξι σπορ και οικογενιακο αλλα μηδεν φινετσα ειναι το lancer evoX...αλλα μιλαμε για πολυ γκαζι οχι αστεια...
Για μενα σκεφτομαι το MITO turbo benzina αλλα τα 18.000 για 1400cc και φοιτητης μου κανουν πολλα...εκτως των αλλων η γαμ%^τη εκδοση βγαινει στα 24.000 οποτε καλυτερα να παρω πτυχιο και μετα :o

τωρα που ξαναδιαβαζω το ποστ του φιλου  sakman εχει δικιο στο οτι ειναι πιο δυσκολο για οικογενια επειδη ειναι κουπε αρα και λιγοτερο βολικο(2 πορτες γαρ)αλλα μεσα ειναι πολυ οκ για τους πισω...μικρο το κακο...

« Τελευταία τροποποίηση: 20/09/08, 17:41 από zeromancer »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Εγώ θα κάνω την έκπληξη μιας και είμαι μάλλον από τους ελάχιστους ενήλικες που δεν οδηγάνε και δεν έχουνε αυτοκίνητο.Δεν ένοιωσα ποτέ την ανάγκη να το κάνω και έχω συνηθίσει πλέον σε τόσο μεγάλο βαθμό την ελευθερία μετακίνησης μου με άλλους τρόπους ,που δεν το βρίσκω πραγματικά απαραίτητο.Αφήστε που αν το υπολογίσεις και οικονομικά την σημερινή ειδικά εποχή,δεν συμφέρει καθόλου.Επίσης το να μην έχω αυτοκίνητο ,με βοηθάει να περπατάω αρκετά, πράγμα που ως γνωστόν είναι πολύ καλό για την υγεία.Για μένα το αυτοκίνητο είναι υπερτιμημένη ανάγκη την οποία δεν την ένοιωσα ποτέ.Αυτά! :)
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Εμενα παντως δεν μου αρεσουν τα καινουρια αυτοκινητα, γιαυτο μαλλον θα παω για καποιο παλιο.
Γενικα γουσταρω μικρα και ελαφρια πισωκινητα  ;D γιαυτο μαλλον το πρωτο μου αυτοκινητο θα ειναι ενα mazda mx5 mk1 (με τα popup φωτα)
Αργοτερα θα παρω ενα mazda rx7 fd  ;D :D

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
παρκάρει στα Πατήσια ένα απίστευτο Renault 5 Turbo,
Enema!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Koursaros

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 81
  • Φύλο: Άντρας
  • εγώ είμαι γω και τα χω βρει με τη δική μου φάτσα..
    • Προφίλ
εγώ παιδιά οδηγώ ένα toyota auris 1.4 είμαι πολυ ευχαριστημένος προς το παρόν...αν και μερικά άλογακια παραπάνω δε θα με χαλούσαν
und gott verweiss ich will kein engel sein...!

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
ενα Nissan Almera
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
ενα Nissan Almera

Μια απο τα ιδια...11 χρονια αμαξι πλεον, με ελαχιστες ζημιες στο ενεργητικο του και μια καλη συντηρηση που και που! Δεν προδιδει  παντως ;)
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Εγώ οδηγώ τα πόδια μου στη στάση του λεωφορείου συνήθως....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
ενα Nissan Almera

Μια απο τα ιδια...11 χρονια αμαξι πλεον, με ελαχιστες ζημιες στο ενεργητικο του και μια καλη συντηρηση που και που! Δεν προδιδει  παντως ;)
11 χρονο και το δικο μου!εμενα πεταει απο καθε αποψη,το προσεχουμε και ιδιαιτερα,και ναι αυτο που λες,δεν προδιδει!ωραιο αυτοκινητο!
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
εγώ παιδιά οδηγώ ένα toyota auris 1.4 είμαι πολυ ευχαριστημένος προς το παρόν...αν και μερικά άλογακια παραπάνω δε θα με χαλούσαν
εμεις εχουμε ενα yaris 1.4....ειναι πολυ καλο αμαξι.....για μεσα στην πολυ ειναι οτι πρεπει....δεν καει πολυ και ειναι και γρηγορο δεν μπορω να πω......αλλα αυτο το auris ειναι ποιο καλο γενικα ειναι λιγο ποιο πανω σε κατηγορια με το yaris.....
Βασικά τα δυο μοντέλα που σκέφτεστε να πάρετε δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους... ούτε σαν αυτοκίνητα ούτε στην τιμή... μόνο στην μάρκα... Προσωπικά το Q5 δεν μου αρέσει εμφανησιακά...
Αν έψαχνα για SUV από την audi μάλλον θα έπαιρνα το Q7 που είναι και στα ίδια χρήματα περίπου με το S5...
Το S5 τώρα είναι ένα γρηγορο κουπε που δεν νομίζω να φανεί χρήσιμο και βολικό σε μια οικογέννεια ( αν κατάλαβα καλά για οικογεννειακό αυ/το μιλάμε ε? ).
Τέσπα, σε αυτά τα χρήματα υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές... οπότε γίνε και εσύ λίγο πιο συγκεκριμένος στο τι ακριβώς ψάχνετε και τα ξαναλέμε...

Υ.Γ. Isnogood μου άνοιξες την όρεξη τώρα με τις πίτσες....
το ξερω οτι ειναι 2 εντελως διαφορετικα αμαξια αλλα διαφωνουμε σε αυτο το θεμα.......εγω του λεω το S5 και ο πατερας μου το Q5...για να πηγαινει για μπεκατσες τον χειμωνα.....ο καθενας με το γουστο του......οσον αφορα το q7 που διαβασα διαφορα ειναι πολυ μεγαλο σαν αμαξι.....τι να το κανεις?ειναι σαν το land cruiser tis toyota(το μακρυ).........με λιγα λογια ειναι σαν τανξ........το S5 για καποιους που δεν ξερουν κανει 80.000 Ε και ειναι και γαμο τα αμαξια δεν συγκρινετε ευκολα με αλλα της κατηγοριας του......μπειτε στο site της audi να δειτε χαρακτηριστηκα.........ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ.......οσον αφορα τους χορους μπορει να ειναι coupe αλλα δεν υπαρχει κανενα προβλημα στον εσωτερικο χορο καθεσαι πολυ ανετα........σε γενικες γραμμες ειναι τελειο αλλα ειναι παρα πολλα τα 80.000 οποτε θα ειναι δυσκολη επιλογη....τι αλλα εχετε να προτεινετε που πιστευετε οτι ειναι ποιο καλο απο αυτο περιπου στα ιδια χρηματα?

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Piaggio Zip Sp!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Lightstringer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 564
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
swift sport

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
σου ειπα και πανω,εσυ θες σπορ ο μπαμπας θελει τζιπ....απλα Χ6 και ειστε και οι δυο χαρουμενοι...βεβαια μη περιμενεις απο κανενα SUV να ειναι στο βουνο σαν τζιπακι...εχω δει Cayenne να κολλαει πολυ ασχημα ακομα και σε λεπτο χιονι..αρα αν θες βουνο και μπεκατσες πρεπει να πας η σε μικρα Lada ,δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι κυνηγοι εχουν αυτα,η για οικογενιακο σε range rover το οποιο απλα ειναι οτι καλυτερο για εκτος δρομου..
Οσο για το Q5 σε σχεση με το Q7...ειναι το 75% το 5αρι....για δεν αξιζει...αλλα δεν θα το παρετε με δικα μου λεφτα...
οσο για το S5 ειναι αρκετα κατωτερο(για μενα) απο το M3 sedan..αλλη αισθηση η πισωκουνα ε?
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
σου ειπα και πανω,εσυ θες σπορ ο μπαμπας θελει τζιπ....απλα Χ6 και ειστε και οι δυο χαρουμενοι...βεβαια μη περιμενεις απο κανενα SUV να ειναι στο βουνο σαν τζιπακι...εχω δει Cayenne να κολλαει πολυ ασχημα ακομα και σε λεπτο χιονι..αρα αν θες βουνο και μπεκατσες πρεπει να πας η σε μικρα Lada ,δεν ειναι τυχαιο που ολοι οι κυνηγοι εχουν αυτα,η για οικογενιακο σε range rover το οποιο απλα ειναι οτι καλυτερο για εκτος δρομου..
Οσο για το Q5 σε σχεση με το Q7...ειναι το 75% το 5αρι....για δεν αξιζει...αλλα δεν θα το παρετε με δικα μου λεφτα...
οσο για το S5 ειναι αρκετα κατωτερο(για μενα) απο το M3 sedan..αλλη αισθηση η πισωκουνα ε?
το lada ειναι μια λυση εδω που τα λεμε....... ;D ;D ;D ;Dκαταλαβαινω τι θες να πεις......εχω ακουσει οτι θα βγει και S8......ΤΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ.....ενταξει δεν ειναι το θεμα τα χρηματα  θα περναμε και το R8 αλλα που να μας χωρεσει 4 ατομα?αλλα δεν λεει να πεταξεις και λεφτα ετσι χωρις να παρεις κατι που να μην σου αρεσει...........

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Θα στην πω την σκέψη μου και ας με βρίσετε... Έγω είμαι της άποψης ότι δεν αξίζει να δίνουμε τόσα πολλά λεφτά για αυ/το ( εκτός αν έχουμε τόσα που δεν ξέρουμε τι να τα κάνουμε ). Στα 40000€ μπορείς να βρεις πολυ καλές περιπτώσεις...

Η δικιά μου λοιπόν η πρόταση για την δικιά σας την περίπτωση είναι να πάρετε 2 αυτ/τα  ;D. Ένα 4x4 για να κάνει ο πατέρας σου το κέφι του ( το lada που είπε ο φίλος zeromaster είναι πολύ καλή περίπτωση και η τιμή του γύρω στα 12-13 χιλ ) και πάρτε και ένα A4 ( όχι το φθηνό, το 2000κ.ε. με πάνω από 200hp και τιμή γύρω στα 40000€) που είναι και οικογεννειακό και το συγκεκριμένο έχει πολύ καλές επιδόσεις.... και θα είστε όλοι ευχαριστημένοι...
Επίσης όσο πιο πολλά τα κυβικά τόσο περισσότερα και τα € για την "τροφή" του αυτ/του...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος morpheas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Subaru Foreseter.. makran to kalytero suv!!!!!!!

y.g.pali sorry gia ta greeklish...8a to spasw to plhktrologio!!!!

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
παρκάρει στα Πατήσια ένα απίστευτο Renault 5 Turbo,
Enema!! ;D

Ossan, εγκω μιλαει γιαπωνεζικα, ντεν ξερει γαλλικα ;D
KAMPAI

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Δεν ξερω γενικα δεν τρελαινομαι για αυτοκινητα.Τα θεωρω και λιγο υπερτιμημενα...και βλεπω πολυ κοσμο να τα χρησιμοποιει σαν προεκταση ανδρικου μοριου αλλα και για να χει να λεει κιολας.Αν παρω ποτε αυτοκινητο θα ειναι κατι μικρο και απλο..π.χ. Opel Astra 1.2 κ αυτο καθαρα για πρακτικους λογους οπως κρυο,βροχη η ισως οταν χρειαζεται να κουβαλησω πραματα που δεν μπορω με το μηχανακι.

Υ.Γ.:Bikers rule...

It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Δεν μας ειπες πως δεν υπαρχει προβλημα με λεφτα..καλα για να παρεις το S5 παει να πει πως σιγουρα δεν εχεις προβλημα αλλα εσυ μιλας για R8 αρα μιλαμε για διπλασια και βαλε χρηματα...αρα μπορεις χαλαρα να παρεις:
1)maserati quattroporte
2)cayenne
3)M5
4)AMG 3,2 clk
κτλ κτλ κτλ και ολα αυτα που σου ειπα ειναι μακραν καλυτερα απο το S5 και σαφως πιο ακριβα
ενταξει δεν ειναι το θεμα τα χρηματα  θα περναμε και το R8 αλλα που να μας χωρεσει 4 ατομα?αλλα δεν λεει να πεταξεις και λεφτα ετσι χωρις να παρεις κατι που να μην σου αρεσει...........
[/quote]

ελπιζω να καταλαβαινεις πως ακουγεται αυτη η εκφραση...ειδικα αυτο το ενταξει στην αρχη ειναι πολυ εγωκεντρικο/ψωνιστικο(οπως το βλεπω εγω)
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
@zeromancer: εγώ ήθελα niva ρεεε αλλά τελικά πήραμε fiesta!  :-\
όχι οτι με χάλασε....τέλειο είναι κ αυτό....!  >:D

@Enema: καλά...άμα το δεις....με τις εισαγωγούλες αέρα του....που ναι κ γυαλισμένο...θα σου πέσει το σαγόνι....!  ;D
το ξέρεις πως είναι πισωκούνα έτσι?

@philip the great : αφού δεν υπάρχει πρόβλημα ένα cayenne για suv ή η καινούρια mercedes για οικογενειακό θα σας έρθει κουτί....


Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
@Enema: καλά...άμα το δεις....με τις εισαγωγούλες αέρα του....που ναι κ γυαλισμένο...θα σου πέσει το σαγόνι....!  ;D
το ξέρεις πως είναι πισωκούνα έτσι?

To ξερω, ειναι και κεντρομηχανο!  ;D ;D
Iστορικο, αλλα σκοτωστρα ρε παιδακι μου....

Αμα ηταν για κεντρομηχανο θα επερνα ενα mr2 (το οποιο επισης σκεφτομαι αντι για το mx5 :yeah:)
Οτι και να λετε maxda rx7 fd rulez. Ειναι και 1300cc οποτε δεν στον πιανουν φοροι+ασφαλειες  ;D Μονο που καιει πολυ  >:D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
26 Απαντήσεις
11012 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/04/03, 00:47
από freemind
24 Απαντήσεις
8697 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/05, 18:25
από Joef - Über Alles
11 Απαντήσεις
4649 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/08, 15:16
από Johnie Darko
24 Απαντήσεις
7227 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/03/09, 20:05
από Transparent_criminal
15 Απαντήσεις
6994 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/11, 19:32
από Απόλλων
36 Απαντήσεις
12999 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/11, 17:43
από ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος
13 Απαντήσεις
4749 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/07/12, 14:16
από hot_sauce (φλουτσ)
8 Απαντήσεις
7931 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/11/14, 11:14
από Βραζίλης
0 Απαντήσεις
1008 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/07/20, 01:16
από ΠΟΙΟΣ
5 Απαντήσεις
2508 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/08/22, 16:40
από panixgr