Αποστολέας Θέμα: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;  (Αναγνώστηκε 8084 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ag313

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Άντρας
  • Earthbound Misfit
    • Προφίλ
Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« στις: 10/02/08, 01:25 »
Εχει καποιος γνωμη γι αυτο τον συνδυασμο με evoution σε μαονι με flame maple top;; Σε βαρια κουρδισματα ειδικοτερα;; Η dimarzio τον συστηνει για LP, καλα κανει;; (μιλαω παντα για bridge)  ::)
« Τελευταία τροποποίηση: 10/02/08, 01:58 από ag313 »

Αποσυνδεδεμένος silver surfer

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #1 στις: 10/02/08, 13:04 »
Εγω τον φορεσα σε μια ibanez s1675fm με κανονικο κουρδισμα οταν εψαχνα για τον lead ηχο μου, κι επεσα μεσα. Ο μαγνητης ταιριαζει τελεια και αναδεικνυει με ανεση τις συχνοτητες του ξυλου με εμφαση στις μεσαιες.Εχει μεγαλη εξοδο και γι αυτο τον εχω σχετικα μακρια απο τις χορδες, ετσι μου ακουγονται πιο καθαρες οι πενιες(τουλαχιστον στα αυτια μου). Στα ρυθμικα δεν με ενθουσιασε, χωρις να ειναι κακος.. ισως σε basswood να ταιριαζε καλυτερα.. Παντως για rock-fusion, hard-rock, metal κλπ lead τον συστηνω με κλειστα ματια(αλλα με ανοιχτα αυτια ;))

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 653
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #2 στις: 10/02/08, 13:22 »
Εβαλα τον evolution bridge σε μια κιθαρα maple through mahogany σωμα με standard κουρδισμα,
πρεπει να σου πω οτι εβγαλα τον πιο ωραιο ηχο που εχω ακουσει ποτε σε κιθαρα που εχει βρεθει στα χερια μου και οχι μονο.
Παιζοντας κυριως στα καντινια,αυτη η χροια,αυτη η χροια που βγαζει ειναι απλα απιστευτη,"νικησε" ακομα και
τον αγαπημενο μου tone zone
Στα μπασσα τωρα και κυριως για riffing δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενος,αυτο βεβαια γιατι ηθελα να βγαλω μπροστα
το γκαζι που δινει αυτη η κιθαρα με μια πιο μπασομεσαια χροια ας πουμε,ενω με στανταρ κουρδισμα εβγαιναν αρκετα πριμαριστα
Δεν δοκιμασα χαμηλοτερο κουρδισμα,ενδεχομενως να ισορροπειται το πραγμα
Στην τελικη, τον εβγαλα και εβαλα εναν d-sonic,o οποιος βγαζει αυτο που ηθελα να ακουσω,ειναι εξισου καλος σε οτι και αν παιζω,με standard κουρδισμα και ασ τον διαφημιζει η dimarzio περισσσοτερο για χαμηλα κουρδισματα,
τον εβαλα με τη λεπιδα προς το μανικι,σπλιταρει επισις πολυ ωραια
Θα ελεγα οτι ο evolution ειναι σολιστικος μαγνητης,και σε αυτο τον τομεα ειναι απιστευτος,οι αρμονικες του ειναι ολα τα  λεφτα,μου λειπει αυτη η χροια!!
Γενικα πιστευω οτι θα ταιριαξει ωραια και σε ενα μαονι σωμα,αλλα βεβαια τα αυτια και τα χερια ολων μας δεν ειναι τα ιδια,και η χροια που στην τελικη θα βγει εξαρταται απο παρα πολλα πραγματα
Επισις υπαρχει και ο evo2 για τσεκαρε τον,εγω σιγουρα θα τον δοκιμασω αλλα σε αλλη κιθαρα
Αυτα,ελπιζω να βοηθησα καπως.

Αποσυνδεδεμένος ag313

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Άντρας
  • Earthbound Misfit
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #3 στις: 10/02/08, 13:44 »
Ευχαριστω πολυ :) Πολυ διαφωτιστικα αυτα που μου λετε! Και μαζι με τα δικα μου ακουσματα βγαζω σαφεστερη ακρη!
Παντως απ οτι φαινεται ουτε ο μαγνητης χανει το χαρακτηρα του σε μαονι, ουτε το μαονι χανει πολυ τον δικο του. Σημαντικο αυτο!! Serviani τι ενισχυτη εχεις;;
« Τελευταία τροποποίηση: 10/02/08, 13:55 από ag313 »

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #4 στις: 10/02/08, 13:56 »
Πολύ σολιστικός μαγνήτης, υψηλό output, χάνει στα μπάσα, ιδανικός για feedback/τρέμολο dive bombs/lead.

Εκεί που χάνει είναι στα μπουκωμένα βαριά riffs, δεν θα τον σύστηνα για les paul, ούτε κ για βαριά κουρδίσματα.

Το θέμα είναι να τον ακούσεις εσύ όμως...
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος ag313

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Άντρας
  • Earthbound Misfit
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #5 στις: 10/02/08, 14:02 »
Το θεμα ειναι οτι τον ειχα σε basswood και σε C κουρδισμα μ αρεσε παρα πολυ!!Τοσο που να θελω αυτην την "συμπεριφορα", attack, αρμονικες ξανα, αλλα θελω κ θα εχω μαονι κ γι αυτο ρωταω! ;D

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 653
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #6 στις: 10/02/08, 14:11 »
Ευχαριστω πολυ :) Πολυ διαφωτιστικα αυτα που μου λετε! Και μαζι με τα δικα μου ακουσματα βγαζω σαφεστερη ακρη!
Παντως απ οτι φαινεται ουτε ο μαγνητης χανει το χαρακτηρα του σε μαονι, ουτε το μαονι χανει πολυ τον δικο του. Σημαντικο αυτο!! Serviani τι ενισχυτη εχεις;;
Εχω ενα Randall rg75 combo
Βλεπω οτι οσοι απαντησαμε διαπιστωσαμε τα ιδια πραγματα,αυτο σιγουρα λεει αρκετα για να καταλαβεις τι παιζει
Παντως στη συγκεκριμενη περιπτωση για χαμηλα κουρδισματα το πιθανοτερο να μην ειναι ο πιο καταλληλος
Σαφη "εικονα" βεβαια θα εχεις μονο αν τον ακουσεις πανω στην κιθαρα σου

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #7 στις: 10/02/08, 14:40 »
Στην τελικη, τον εβγαλα και εβαλα εναν d-sonic,o οποιος βγαζει αυτο που ηθελα να ακουσω,ειναι εξισου καλος σε οτι και αν παιζω,με standard κουρδισμα και ασ τον διαφημιζει η dimarzio περισσσοτερο για χαμηλα κουρδισματα,
τον εβαλα με τη λεπιδα προς το μανικι,σπλιταρει επισις πολυ ωραια

Ηθελα να σε ρωτησω αν ο D-Sonic ειναι αποκλειστικα μεταλ μαγνητης και δεν μπορει να αποδωσει αλλα μουσικα ειδη οπως, Rock,Hard Rock,κανα Blues solo σε clean,Ρυθμικο παιξιμο σε clean.Ρωτω γιατι σκεφτομουν να τον αγορασω αλλα χωρις να με περιορισει μουσικά.
Tι λες;
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 653
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #8 στις: 10/02/08, 15:00 »
Στην τελικη, τον εβγαλα και εβαλα εναν d-sonic,o οποιος βγαζει αυτο που ηθελα να ακουσω,ειναι εξισου καλος σε οτι και αν παιζω,με standard κουρδισμα και ασ τον διαφημιζει η dimarzio περισσσοτερο για χαμηλα κουρδισματα,
τον εβαλα με τη λεπιδα προς το μανικι,σπλιταρει επισις πολυ ωραια

Ηθελα να σε ρωτησω αν ο D-Sonic ειναι αποκλειστικα μεταλ μαγνητης και δεν μπορει να αποδωσει αλλα μουσικα ειδη οπως, Rock,Hard Rock,κανα Blues solo σε clean,Ρυθμικο παιξιμο σε clean.Ρωτω γιατι σκεφτομουν να τον αγορασω αλλα χωρις να με περιορισει μουσικά.
Tι λες;
Κοιτα προκειται για εναν hot outpout μαγνητη οπως γνωριζεις,αλλα εξαρταται με ποσο γκαζι παιζεις,μπορεις να βγαλεις
ανετα rock και hard rock ηχους και το γεγονος οτι εχεις τη δυνατοτητα να τον σπλιταρεις με τα 2 του πηνια να εχουν λιγο διαφορετικο ηχο τον κανει ενα αρκετα ευελικτο μαγνητη,τωρα για clean blues μαλλον καπιος αλλος μαγνητης θα ηταν καταλληλοτερος,εξαρταται και σε τι κιθαρα θα τον βαλεις

Αποσυνδεδεμένος ag313

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Άντρας
  • Earthbound Misfit
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #9 στις: 10/02/08, 15:01 »
Σου απανταω και εγω μιας κ τον εχω στην 7χορδη. Οχι δεν ειναι μονο μεταλ κατα τη γνωμη μου. Οντως σπλιταρει πολυ ωραια, και επισης δεν εχω βρει κανεναν bridge humbucker πιο ωραιο για καθαρα(στην θεση που δουλευει ολοκληρος)!!Πολυ round και ζεστος, και δεν εχει αυτα τα πριμα που ακους σε κλασσικες LP και αλλες κιθαρες. Δεν παιζω Blues και δεν εχω αποψη, ομως στο καθαρο ρυθμικο humbucking κομματι σκιζει κατ εμε και μου ακουγεται διαφορετικος, και σιγουρα μπορεις να παιξεις και ροκ, δεν παραμοφωνει ευκολα οσο ο evolution νομιζω, ακομα και ο "κατι σαν steve's special" που εχω στην petrucci μου φαινεται να τσιτωνει πιο πολυ (αν και χωρις πολλα μεσαια δεν τιθεται θεμα αν βρωμιζει ευκολα)..
« Τελευταία τροποποίηση: 10/02/08, 15:03 από ag313 »

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #10 στις: 10/02/08, 16:03 »
Eυχαριστω παιδια, βοηθησατε μεγιστα! Αν γνωριζει κανεις καταστημα στη Θεσ/νικη που να πωλει Dimarzio ας μου πει παρακαλω, και αν υπαρχει & website ακομα καλυτερα.
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος if_it_is?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #11 στις: 11/02/08, 00:10 »
Πάρε D-sonic!!!
τον έβαλα κ ησύχασα! δεν παίζω μέταλ.. παίζω rock blues fusion funk κ είναι ο ιδανικός lead κ rythm μαγνήτης κ με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ευελιξία!!


Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #12 στις: 11/02/08, 02:28 »
Θελω να παρω D-Sonic αλλα να φανταστεις στην ελλαδα κοστιζει 119€ ενω στον γερμανο 88€ κουφο ε;
Θελω να βαλω και τον Air-Norton αλλα νομιζω δεν σπλιταρει με coil tap οπως ο D-Sonic.Αν κανω λαθος διορθωστε με.
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος ag313

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Άντρας
  • Earthbound Misfit
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #13 στις: 11/02/08, 02:46 »
Ευτυχως εννοειται οτι κανεις λαθος!! Ολοι οι διπλοι dimarzio πια εχουν 4 καλωδια για συνδεσεις (2 μαγνητες x 2 πολοι καθενας) και με καταλληλες γειωσεις σπλιταρουν. Κ ορμα κ στον air norton, πραγματικα παιζεις οτι θες μ αυτον! ;)

Αποσυνδεδεμένος if_it_is?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #14 στις: 11/02/08, 10:48 »
Εγώ πάλι για neck πήρα τον paf classic γιατί ήθελα πιό γλυκά κ jazzέ καθαρά...
δουλεύει απίστευτα κ με βρώμα!!

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #15 στις: 11/02/08, 13:28 »
Για τον Air Norton θα συμφωνήσω, όντως κάνει τρελή δουλειά, κι είναι πολύ ωραίος και στο split, αλλά εγώ αντί για D-Sonic έβαλα κάτι πιο medium στη bridge το οποίο μου βγήκε αρκετά καλό και συμμαζεμένο, και όντως παίζει τα πάντα. Air Zone. Αλλά για τον D-Sonic όλοι λένε τα καλύτερα (κι εγώ μαζί), ειδικά αφού η DiMarzio τον πρωωθεί ως nu metal μαγνήτη, ενώ είναι χαλαρά απ'τους καλύτερους και πολύπλευρους μαγνήτες.

Αποσυνδεδεμένος if_it_is?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #16 στις: 11/02/08, 15:08 »
Για τον Air Norton θα συμφωνήσω, όντως κάνει τρελή δουλειά, κι είναι πολύ ωραίος και στο split, αλλά εγώ αντί για D-Sonic έβαλα κάτι πιο medium στη bridge το οποίο μου βγήκε αρκετά καλό και συμμαζεμένο, και όντως παίζει τα πάντα. Air Zone. Αλλά για τον D-Sonic όλοι λένε τα καλύτερα (κι εγώ μαζί), ειδικά αφού η DiMarzio τον πρωωθεί ως nu metal μαγνήτη, ενώ είναι χαλαρά απ'τους καλύτερους και πολύπλευρους μαγνήτες.

πες κι άλλα, πες κι άλλα!!! 8)

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 653
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #17 στις: 11/02/08, 18:08 »
Θελω απλα να προσθεσω σε ολα αυτα που λεμε οτι ετυχε να βαλω σε μια 7χορδη ibanez ενος φιλου to
συνδυασμο air norton neck kai evolution bridge και επαθα πλακα με το ηχητικο αποτελεσμα,οπως και ο
ιδιοκτητης της,ειδικα για τον evolution εχουν κανει φοβερη δουλεια οι ανθρωποι,ουτε να λασπωνει στη Β,
ατακα,αρμονικες,μπραβο τους,εχουν κανει καποιες αλλαγες δεν ειναι ακριβως ο ιδιος με της 6χορδης
Nickmanak που βρηκες τετοια τιμη τον d-sonic?Γιατι τον ειχα παρει στα 90κατι απο εδω Ελλαδα πριν κανα χρονο,
εκτος αν αναιβηκαν τοσο οι τιμες,που δεν νομιζω

Αποσυνδεδεμένος ag313

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Άντρας
  • Earthbound Misfit
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #18 στις: 11/02/08, 19:04 »
Θελω απλα να προσθεσω σε ολα αυτα που λεμε οτι ετυχε να βαλω σε μια 7χορδη ibanez ενος φιλου to
συνδυασμο air norton neck kai evolution bridge και επαθα πλακα με το ηχητικο αποτελεσμα,οπως και ο
ιδιοκτητης της,ειδικα για τον evolution εχουν κανει φοβερη δουλεια οι ανθρωποι,ουτε να λασπωνει στη Β,
ατακα,αρμονικες,μπραβο τους,εχουν κανει καποιες αλλαγες δεν ειναι ακριβως ο ιδιος με της 6χορδης

Σοβαρα;; Ειναι ο πιο αμφιλεγομενος απ τους μαγνητες για 7χορδη!! Ωραια! κ μια ερωτηση για μενα που στο κατω κατω ξεκινησα το Thread! μου προτεινεις δηλαδη d-sonic σε μαονι;; τον εχω τωρα σε 7χορδη Ibanez. Παιζει τελειως καθαρα και διακριτα, το ποσο βαρια ακουγεται η κιθαρα οφειλεται μονο στις ρυθμισεις του ενισχυτη μου!! Παιζει στι Σι λες και εισαι μια οκταβα πανω! Μπορεις μηπως κ να συγκρινεις tone zone με d sonic?

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #19 στις: 11/02/08, 19:12 »
Nickmanak που βρηκες τετοια τιμη τον d-sonic?Γιατι τον ειχα παρει στα 90κατι απο εδω Ελλαδα πριν κανα χρονο,
εκτος αν αναιβηκαν τοσο οι τιμες,που δεν νομιζω


http://musica.gr/pegasus/h002/showproduct.php?code=7659&pcode=H002_I007659

Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 653
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #20 στις: 11/02/08, 19:45 »


Σοβαρα;; Ειναι ο πιο αμφιλεγομενος απ τους μαγνητες για 7χορδη!! Ωραια! κ μια ερωτηση για μενα που στο κατω κατω ξεκινησα το Thread! μου προτεινεις δηλαδη d-sonic σε μαονι;; τον εχω τωρα σε 7χορδη Ibanez. Παιζει τελειως καθαρα και διακριτα, το ποσο βαρια ακουγεται η κιθαρα οφειλεται μονο στις ρυθμισεις του ενισχυτη μου!! Παιζει στι Σι λες και εισαι μια οκταβα πανω! Μπορεις μηπως κ να συγκρινεις tone zone με d sonic?
Βασικα θα προτεινα d-sonic σε οποιοδηπωτε ξυλο,και μη ξεχνας οτι μπορεις να τον βαλεις με οποια απο τις 2 κατευθυνσεις
θελεις,σε αυτον τον μαγνητη κανει διαφορα,προφανως στην 7χορδη σου τον εχεις με τη μπαρα προς τη γεφυρα
Εχω διαβασει πολλα reviews σε ξενα forums οπου δεν εμειναν ευχαριστημενοι με tone zone σε 7χορδη,και να σου πω
και γω δεν θα στον προτεινα
Τωρα για τη συγκριση που με ρωτας,εχω τον tone zone  σε basswood,γνωστο και πολυ καλο το αποτελεσμα,εχει τα μπασα και τα μεσαια του τσιτωμενα,κατι που χρειαζοταν αυτη η κιθαρα,τον d-sonic σε maple through mahogany,αλλα τον εχω ακουσει και σε basswood και alder,πολυ καλος σε ολα,θα ελεγα οτι εχουν καποια κοινα στοιχεια,με τον d-sonic να ακουγεται πιο "μοντερνος" ας πουμε
Επομενη δοκιμη που εχω στα σκαρια ειναι ο Evo2 σε μια maple through alder

Αποσυνδεδεμένος ag313

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Άντρας
  • Earthbound Misfit
    • Προφίλ
Απ: Dimarzio Evolution σε μαονι;;;
« Απάντηση #21 στις: 11/02/08, 19:51 »
thnx! Για 6χορδη ρωταω, την 7χορδη την πουλαω! Ναι μπαρα προς την γεφυρα εννοειται! Κ δεν ξεχναω τις 2 επιλογες! Μεχρι να τον παρω ημουν ενθουσιασμενος, αλλα κατι μου λειπει τελικα ακουγοντας τον στην 7χορδη (rg2077xl prestige). Νομιζω ομως οτι φταει η ιδια η κιθαρα μιας κ την συγκρινω με musicman κ η musicman σε ηχο την σκιζει. (οχι σε ογκο προφανως!)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
14 Απαντήσεις
7063 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/03, 15:23
από marcius
7 Απαντήσεις
5200 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/04, 20:41
από PanouleXxX
12 Απαντήσεις
11696 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/08/06, 22:59
από Sound of Rock
112 Απαντήσεις
30160 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/08/07, 12:28
από Σιδηρόπουλος
27 Απαντήσεις
8692 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/02/08, 10:52
από Neikos
15 Απαντήσεις
5712 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/06/08, 00:42
από Jacksonized
2 Απαντήσεις
3436 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/04/08, 12:59
από vgls_7
7 Απαντήσεις
3717 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/08, 14:10
από Jacksonized
8 Απαντήσεις
3876 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/10/09, 20:09
από Serviani
0 Απαντήσεις
5159 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/12, 14:05
από DreamRiff