Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 272714 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #250 στις: 06/03/06, 19:03 »
1)Ένας από τους παίκτες που είχα ακόμα σε υπόληψη ήταν ο Σορεντίνο.Στη φάση του γκολ του ΠΑΟ που ακυρώθηκε έκατσε ακίνητος λες και δεν ήταν παίκτης.Εγώ κουνήθηκα απ τη θέση μου αρκετά χιλιόμετρα μακριά αυτός που ήταν στα 3 μέτρα τίποτα.
Αν παρατηρήσεις καλά μάλλον ο Σορεντίνο άκουσε το σφύριγμα για το οφσάιντ για αυτό σήκωσε το χέρι και δεν έκανε κίνηση να αποκρούσει , μετά έτρεξε και πήρε την μπάλα για να εκτελέσει το ελέυθερο.

Το πρόγραμμα του ΠΑΟ είναι σαφώς πιο δύσκολο
Έξω ΠΑΟΚ, Ηρακλή, Ξάνθη, Λάρισα και Καλαμαριά + 3 εντός
ενώ της ΑΕΚ
Έξω ΠΑΟΚ, Καλαμαριά, Καλλιθέα + 5 εντός
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος Flanger

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 70
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξεπουλησα επιτελους!!!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #251 στις: 06/03/06, 19:41 »
δεν ξερω αν εχει συζητηθει...ομως πραγματικα πιστευω οτι αξιζει να (ξανα)συζητηθει..ο βιενλισκι ξερει μπαλα;;;;;;;θεωρω οτι το παλικαρι(καλα να ειναι)ειναι το πολυ για καμια ομαδα της β εθνικης...ειναι απιστευτα χασογκολης.και μου αρεσει που πριν λιγο καιρο γκρινιαζε οτι δεν ειχε ευκαιριες κτλ κτλ...χθες την ειχε δει αμυντικος...η εστω αμυντικο χαφ!ελεος!!!!ολοι τον εκραξαν-ακομα και στην συνεντευξη τυπου ο σαντος και ο τσανκο...ακουω γνωμες αν και δεν νομιζω να διαφωνησετε



και κατι ασχετο...θελω να βρω το cmscout για το championship manager 03-04(4.1.1)
που θα το βρω;;;μην με κραξετε για το ασχετο αλλα τι να εκανα...να εβαζα post για αυτο το πραγμα...;;; ???
« Τελευταία τροποποίηση: 06/03/06, 20:48 από Flanger »
I WAS LOST AND FOUND!

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #252 στις: 06/03/06, 20:29 »
Φαίνεται ότι ο Βιενλίνσκι κάνει παρέα με το Λάκη....
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #253 στις: 07/03/06, 01:31 »
Μ' αρεσει που με το που εβαλε το πρωτο του γκολ ο Βιεγλινσκι ή οπως διαολο λεγεται αυτος, τον εβγαλαν "εκτελεστης", επιθετικος με μελλον στο ελληνικο ποδοσφαιρο" και αλλα τετοια ...ρεαλιστικα.Μελλον μπορει να εχει στο 5x5, στην Α' Εθνικη δεν νομιζω....
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #254 στις: 07/03/06, 19:57 »
Μέλλον έχει μόνο σε γήπεδο στη παραλία με τέρμα τη θάλασσα...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Σπύρος

  • Συνήγορος του Διαβόλου
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1576
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #255 στις: 07/03/06, 21:11 »
Δεν φταίει ο Βιεγλίνσκι αν είναι σέντερ φορ και τον βάζει σε όλο τον αγώνα να ανεβοκατεβαίνει την αριστερή πλευρά αν και δεξιοπόδαρος.
Και δεν είναι τυχαίο ότι και τις δύο ευκαιρίες (η πρώτη μάλιστα με φοβερό κοντρόλ στον αέρα και γύρισμα την οποία έκοψε ο Γκούμας) τις έκανε βγαίνοντας από το κέντρο.
Τέλος πάντων παίκτης που βγήκε καλύτερος Ουκρανός πρίν δύο χρόνια δεν μπορεί να είναι άσχετος
Forgive me if I'm out of order this NU METAL has no soul.
It may be good for making money sadly that is not my goal.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #256 στις: 09/03/06, 01:23 »
Κι επειδή πέρασε και λίγο στο ντούκου το παρα-αθλητικό έγκλημα που συντελέστηκε έξω από το στάδιο, θεωρώ πως υπήρξε μία από τις πλέον ανάλγητες, άνανδρες κι αισχρές επιθέσεις που έχουμε δει μέσα από το τηλεοπτικό μάτι. 30 άτομα με λοστούς να χτυπάνε ανηλεώς έναν ξαπλωμένο μέχρι θανάτου είναι ένα θέαμα συγκλονιστικά αποτρόπαιο και ανήθικο. Γνωρίζω πως το άτομο βρέθηκε τελικά στο νοσοκομείο σε κρίσιμη κατάσταση, αλλά αγνοώ την τελική κατάληξη της ιστορίας...ελπίζω όχι μόνο να επέζησε ο άνθρωπος, αλλά να μην του μείνει και κάποιο κουσούρι.

Ντροπή στους υπάνθρωπους που έχουν φτάσει σε τέτοια επίπεδα θράσους που δε φορούν ούτε καν μάσκα...πως να κρύψεις άλλωστε τόση ασχήμια.

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #257 στις: 09/03/06, 09:15 »
Τον άλλον που "τραβούσε" με το κινητό του το συμβάν, πάνω από τον άτυχο, τον προσέξατε? 

Αποσυνδεδεμένος dio21

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 358
  • Φύλο: Άντρας
  • ENA RIFF ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #258 στις: 09/03/06, 10:17 »
ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΑΙΣΧΟΣ!
εδω παει το κομματι των death.....MISANTHROPE!

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #259 στις: 09/03/06, 16:03 »
Αυτοι οντως ηταν ζωα, οχι ανθρωποι...Και το κακο για τον Παναθηναικο, περα απο την ζωη του ανθρωπου, ειναι οτι θα κατηγορηθει η ομαδα εξαιτιας αυτων...
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #260 στις: 09/03/06, 19:40 »
Το δίκαιο θα είναι, όχι απλά να κατηγορηθεί αλλά και να τιμωρηθεί, όπως και η ΑΕΚ.
Πολύ πρόσφατα, τιμωρήθηκε άλλη ομάδα για τους οπαδούς της.
Άδικο δεν θα είναι?

Στο ζήτημα της βίας στα γήπεδα η λύση θα είναι ή ολική, τυφλή και ισοπεδωτική προς όλους ή δεν θα είναι λύση παρά διαχείριση ευαίσθητων ισορροπιών. Και επειδή ως τώρα, η πολιτεία επιλέγει συνεχώς το δεύτερο, η βία θα αναπαράγεται.

Για να το πω αλλιώς, η πολιτεία κάνει τον μάγγα, εκεί που την παίρνει.
Όπως ακριβώς και τα τσογλάνια τα οποία, σάρκα από τη σάρκα της, είναι.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #261 στις: 09/03/06, 21:48 »
Είπαν στις ειδήσεις πως ο ξυλοδαρμένος έφυγε απ το νοσοκομείο με δική του ευθύνη παρά τις αντιρρήσεις των γιατρών.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #262 στις: 10/03/06, 14:45 »
Το δίκαιο θα είναι, όχι απλά να κατηγορηθεί αλλά και να τιμωρηθεί, όπως και η ΑΕΚ.
Πολύ πρόσφατα, τιμωρήθηκε άλλη ομάδα για τους οπαδούς της.
Άδικο δεν θα είναι?
   Το δικαιο αυτο ειναι, αλλα οι ανθρωποι αυτοι δεν ηταν φιλαθλοι του Παναθηναικου.Ειναι καποιοι που πηγαινουν συνεχως στο γηπεδο, χωρις να υποστηριζουν καποια ομαδα και απλα δημιουργουν επισοδεια με σκοπο να τιμωρηθει καποια ομαδα...Αυτα τα ξερετε, να μην τα ξαναλεμε...
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #263 στις: 10/03/06, 15:17 »
αλλα οι ανθρωποι αυτοι δεν ηταν φιλαθλοι του Παναθηναικου.Ειναι καποιοι που πηγαινουν συνεχως στο γηπεδο, χωρις να υποστηριζουν καποια ομαδα και απλα δημιουργουν επισοδεια με σκοπο να τιμωρηθει καποια ομαδα...Αυτα τα ξερετε, να μην τα ξαναλεμε...

Ή θα είναι φίλαθλοι του ΠΑΟ και θα πρέπει να τιμωρηθεί η ομάδα, ή καμιά ομάδα δεν θα έπρεπε να τιμωρηθεί για χάρη των οπαδώ της. Εκτός αν η βία στα γήπεδα είναι χωροταξικό θέμα και το δικαιολογήσουμε ότι έγιναν εκτός γηπέδου.
Πάλι αρχίσαμε τις επιλεκτικές ευαισθησίες και κρίμα για την ομάδα, για τους παίκτες, για τις επενδύσεις που κάνει?

Μπορεί να μην το καταλαβαίνεις, αλλά με αυτή τη νοοτροπία, στρώνεις το χαλί στην αδικία και άρα και στη βία.

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #264 στις: 10/03/06, 15:30 »
   Δεν με πιανεις...Να τιμωρηθει η ομαδα...Αλλα αυτο που πρεπει να σταματησει ειναι η υποκινουμενη βια...Οι βαλτοι ανθρωποι που πανε γηπεδο μονο για να παιξουν ξυλο...Εγω ειμαι οπαδος, αλλα αυτο το ξυλο δεν το γουσταρω...Δεν παω για να δειρω...Οταν πηγαινα, πηγαινα για να δω την ομαδα, εβριζα, εκανα καζουρα μετα τον αγωνα αλλα δεν πηγαινα για να δειρω καθαρα τον αλλο...Αυτοι οι τυποι αυτο κανουν!
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #265 στις: 10/03/06, 15:41 »
Το μόνο εύκολο είναι να καταδικάζουμε τα επεισόδια. Είναι ανέξοδο και το κάνουν όλοι. Από τον υπουργό αθλητισμού μέχρι τους τσουκαλάδες και σία.

Να συνηθίζουμε στη ιδέα να "πετσοκόβονται" άπαντες ανεξαρτήτου κόστους (συνήθως ψηφοθηρικού-οικονομικού)
« Τελευταία τροποποίηση: 10/03/06, 15:43 από geosim »

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #266 στις: 11/03/06, 03:38 »
Τον άλλον που "τραβούσε" με το κινητό του το συμβάν, πάνω από τον άτυχο, τον προσέξατε? 
γιατί το ασθενοφόρο για background τι σου λέει;;
Ρίξανε,λεει, οι αστυνομικοί δακρυγόνα πάνω του γιατί δν μπορούσαν να πλησιάσουν...
 >:(
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #267 στις: 11/03/06, 16:44 »
Περιττό να πώ ότι τέτοια σκηνικά είναι σχεδόν συνηθισμένα (να βάζουν έναν κάτω και να τον ποδοπατούν),απλά λείπουν οι κάμερες.
Έχω γίνει μάρτυρας σε τουλάχιστον 10 τέτοια σκηνικά και έχω ακούσει για πολύ περισσότερα :-[.
Αυτή είναι πρακτική γνωστή από τους ΜΑΤάδες (πιάνουμε έναν για εξιλέωση). Οι συλλήψεις έχουν φασαρία (καταθέσεις, δικαστήρια) ενώ στο ποδοπάτημα ξεδίνουν και ξενοιάζουν..

Αποσυνδεδεμένος Jimmy_Page

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαν ξυπνήσεις μονομιάς θα 'ρθει ανάποδα ο ντουνιάς
    • Προφίλ
    • Tribute to Rory Gallagher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #268 στις: 12/03/06, 18:49 »
Επεισόδεια? Ποιος φταίει? Τα μουνόπανα σε κάθε Τσουκαλο-εκπομπή, σε κάθε Derby και Πρωταθλητή! Οι καργιόλιδες οι πρόεδροι που τους πληρώνουν! Αλλά χρειάζεται κατάργηση των συνδέσμων και αποβολή από τα γήπεδα των συνδεσμιτών, να τρέχουν ο πού**ης ο Τσουκαλάς και ο γ**ιόλης ο Θέμος να ψάχνουν δουλειά! Μιας και το έφερε και η κουβέντα προτείνω και ένα πρόσκαιρο μέτρο: θάνατος στους 30 καργιόλιδες που βαράγαν το παιδί και κρέμασμα από τα εντόσθια τους στα γκολπόστ του γηπέδου! Μη σοκάρεστε, στη χειρότερη δεν έχω κανένα πρόβλημα να το κάνω!
Πύρ στη Αλαμάνα και φωτιά στο Γοργοπόταμο...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #269 στις: 10/05/06, 20:09 »
Για να κινηθεί λίγο το θέμα....

Ο τελικός όπου να ναι τελειώνει, χάσαμε το παιχνίδι, αναμενόμενο.
Χαίρομαι τουλάχιστον που στο μεγαλύτερο μέρος η ομάδα υπήρχε και στάθηκε καλά στο γήπεδο.Η δυστοκία που αλύπητα μας δέρνει χτύπησε ξανά.
Ελπίζω στον τελευταίο αγώνα του πρωταθλήματος να μη βάλουμε τα χεράκια μας να βγάλουμε τα ματάκια μας.
Δε μπορώ να πω πως λυπάμαι ιδιαίτερα που φεύγει ο Σάντος γιατί έχουμε αξιόμαχους ποδοσφαιριστές στον πάγκο που ίσως με άλλο προπονητή να έχουν περισσότερο χρόνο συμμετοχής.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Kerwyn

  • The Epic Rogue
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 661
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #270 στις: 11/05/06, 03:04 »
2 faseis ta katafere kai tis xalase monos tou o Lakhs...Ti na peis gi ayton ton paixth, otan to 2o an den kanw la8os gkol tou sth saizon to ebale me thn kalamaria, mono kai mono gia na bgei o PAO tritos...Kai xasogkolhs kai kwlofardos... ;D
Let me bleed inside your arms and let me die beneath your eyes...

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #271 στις: 11/05/06, 04:20 »
εγω ειμαι βαζελος και εχω να πω οτι
αυτη η μαλακια του κοκκαλη και σια πρεπει να σταματησει
και η αεκ αλλα καθε ομαδα που εχασε ετσι χαζα φετος πρεπει να καταλαβει
οτι πλεον δεν υπαρχει πρωταθλημα αλλα
ολυμπιακο παιχνιδι καθε χρονο!
τα επεισοδεια τι να πω
αυτες οι μαλακιες απο καθε ομαδα που γινονται πρεπει να σταματησουν!
και οι οργανομενοι να πανε να σπασουν τα σπιτια τους και οχι τα ελληνικα γηπεδα.
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #272 στις: 11/05/06, 04:36 »
Δε σε καταλαβαίνω joef...τι εννοείς ως "μαλ***α του κόκκαλη και σία";

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #273 στις: 11/05/06, 04:56 »
Δε σε καταλαβαίνω joef...τι εννοείς ως "μαλ***α του κόκκαλη και σία";

ενοω οτι απο τα στημενα παιχνιδια και τα πετσινα κυπελα εως την υποστηριξη καποιων μαλακισμενων
οπως τσουκαλα και λοιπον.
δεν λεω και ο παναθηναικος δεν εχει κανει τετοια πραγματα το παραδεχομαι
αλλα οχι για 8 χρονια !
αλλα γενικα δεν αξιζει να ασχολουμαστε πια καθε χρονο με τα ιδια!
τωρα θα μου πειτε εσυ πριν 2 χρονια δεν πηρες πρωταθλημα με την νεα δημοκρατια??
ισως να εγινε ετσι αλλα τουλαχιστον το καναμε μια φορα για να δωσουμε κατι στους οπαδους μας να
αρχιζουν να ξανα παρακολουθουν την ομαδα!
αλλα δεν το κανουμε καθε χρονια ουτε βγαζουμε dvd και να λεμε τα 7+1 ουτε η γαματη μας πορεια στην ευρωπη!
το πανυγυριζουμε οσο παει και οχι καθε μερα  βριζοντας και δερνοντας αντιπαλες ομαδες!
δεν λεω οι οργανωσεις και οι φανατικοι πανε και τα σπανε στα γηπεδα
αλλα εμενα η μονη μου απαιτηση ειναι να δω καλη μπαλα απο την ομαδα μου και
αμα λαχει να παω και στο γηπεδο μια κυριακη αν εχει καλη μερα
και οχι πληση εγκεφαλου απο μερικους "δηθεν" μεγαλους και αρχηγους των οπαδων .βλεπε τσουκαλα
τεσπα σε τετοια ζητηματα δεν υπαρχει ληση ελπιζω τα καλητερα σε καθε ομαδα του χρονου
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #274 στις: 11/05/06, 07:16 »
Εχει δίκιο ο τζέφ. Το ελληνικό ποδόσφαιρο πρέπει να σταματήσει να είναι υποχείριο των μεγάλων προέδρων.  >:( Παροτι ειμαι ολυμπιακός