Ψηφοφορία

ΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ?

Michael Romeo
16 (76.2%)
Jon Schaffer
5 (23.8%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 21

Η ψηφοφορία έληξε: 24/04/10, 12:35

Αποστολέας Θέμα: Michael Romeo VS Jon Schaffer  (Αναγνώστηκε 6501 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
Michael Romeo VS Jon Schaffer
« στις: 25/03/10, 11:35 »
εχουμε βαλει ενα στοιχηματακι με ενα φιλο μου που ειναι μελος και στο kithara για το ποιος απο τους 2 ειναι καλυτερος....φυσικα εχουμε βαλει και αμοιβη 100 ευρω στον νικητη...και αποφασισαμε να βαλουμε το θεμα εδω για να ψηφησετε εσεις ποιος ειναι ο καλυτερος...δεν θα πω ποιος πιστευω οτι ειναι καλυτερος...απλα αν ψηφησετε θα παρακαλουσα αν δεν ξερετε το ονοματα τους να δειτε βιντεακια με τις ικανοτητες του καθενος και μετα να ψηφισετε....μην πανε ετσι ασκοπα οι ψηφοι....ειναι πολλα τα λεφτα... :) ;) 8)


Για Michael Romeo(symphony x)












Για  Jon Schaffer (iced earth)


http://www.youtube.com/watch?v=Yh8_KZwfC_g (Embedding disabled, limit reached)

http://www.youtube.com/watch?v=YDp5HkH18mE&feature=related (Embedding disabled, limit reached)


http://www.youtube.com/watch?v=ikSpzA_o_hU (Embedding disabled, limit reached)

http://www.youtube.com/watch?v=e0E1rSS5Bkw&feature=related (Embedding disabled, limit reached)

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #1 στις: 25/03/10, 11:47 »
Καλα είναι δυνατόν να βάζετε τέτοια στοιχήματα;; :D Θέλω να ξέρω ποιος στοιχημάτισε υπερ του Schaffer;; Όσο και να πιστεύω ότι η κιθάρα δεν είναι μόνο τεχνική και ταχύτητα, εν τούτοις μεταξύ των δύο κιθαριστών δεν τίθεται σύγκριση, η διαφορά είναι χαώδης..

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #2 στις: 25/03/10, 12:03 »
Καλα είναι δυνατόν να βάζετε τέτοια στοιχήματα;; :D Θέλω να ξέρω ποιος στοιχημάτισε υπερ του Schaffer;; Όσο και να πιστεύω ότι η κιθάρα δεν είναι μόνο τεχνική και ταχύτητα, εν τούτοις μεταξύ των δύο κιθαριστών δεν τίθεται σύγκριση, η διαφορά είναι χαώδης..

+100 καποιος θα χασει τα λεφτα του!!!!!ο νικητης ας ανοιξει ενα θεμα με τιτλο "τα 100 πιο ευκολα ευρω που εβγαλα πως να τα ξοδεψω???"

τωρα που το σκεφτομαι ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ....στοιχηματα στο κιθαρα >:D >:D >:Dνα το σβησουν αμεσως(ελα το κανω για να σωσω τον φιλο που εβαλε λεφτα στον Schaffer...με ενα 50αρικακι φιλε μου ειμαι μια χαρρρρρρρα)
« Τελευταία τροποποίηση: 25/03/10, 13:30 από zeromancer »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος bironi

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 153
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #3 στις: 25/03/10, 12:27 »
Καλα είναι δυνατόν να βάζετε τέτοια στοιχήματα;; :D Θέλω να ξέρω ποιος στοιχημάτισε υπερ του Schaffer;; Όσο και να πιστεύω ότι η κιθάρα δεν είναι μόνο τεχνική και ταχύτητα, εν τούτοις μεταξύ των δύο κιθαριστών δεν τίθεται σύγκριση, η διαφορά είναι χαώδης..
συμφωνω απολυτα...ειναι σα να συγκρινεις τον Hetfield με τον Friedman...αλλοι ειναι μαστορες στη ρυθμικη και αλλοι στη σολο...βεβαια υπαρχουν και αυτοι που συνδυαζουν και τα 2...Satriani, Mustaine, Waters... :P

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #4 στις: 25/03/10, 12:51 »
βρε φίλε Φίλιππε Μεγάλε συμφωνώ απόλυτα με τον faser πιο πάνω.
τι είδους στοιχήματα είναι αυτά και τι σύγκριση να κάνω μεταξύ εσού και του φίλου σου?
τα χεράκια σου <αν και λίγο παχουλά :)> τρέχουν σαν το νερό επάνω στην ταστιέρα και στις χορδές. για μένα είσαι σπουδαίος κιθαρίστας και μάλλον χάνεσαι εδώ στην ψωρο-ελλάδα μας. οπότε τι σύγκριση να κάνουμε? στάθηκα στο δεύτερο βίντεο που παραθέτεις επειδή εκεί φαίνεται καθαρά το πολύ καλό παίξιμό σου. συνέχισε έτσι, συνέχισε. κάποιοι θα βρεθούν να σε αναγνωρίσουν τελικά  :)
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος bironi

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 153
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #5 στις: 25/03/10, 13:11 »
βρε φίλε Φίλιππε Μεγάλε συμφωνώ απόλυτα με τον faser πιο πάνω.
τι είδους στοιχήματα είναι αυτά και τι σύγκριση να κάνω μεταξύ εσού και του φίλου σου?
τα χεράκια σου <αν και λίγο παχουλά :)> τρέχουν σαν το νερό επάνω στην ταστιέρα και στις χορδές. για μένα είσαι σπουδαίος κιθαρίστας και μάλλον χάνεσαι εδώ στην ψωρο-ελλάδα μας. οπότε τι σύγκριση να κάνουμε? στάθηκα στο δεύτερο βίντεο που παραθέτεις επειδή εκεί φαίνεται καθαρά το πολύ καλό παίξιμό σου. συνέχισε έτσι, συνέχισε. κάποιοι θα βρεθούν να σε αναγνωρίσουν τελικά  :)
::)  :o

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #6 στις: 25/03/10, 13:13 »
Ψηφίζω Jon Schaffer και περιμένω πμ από αυτόν που στοιχημάτισε υπέρ του...

-  Πέρα από την πλάκα, ο Romeo δε θα γράψει ποτέ πιθανότατα τις ριφάρες του Jon.. Γούστα είναι βέβαια αυτά!
-  Τι πάει όμως να πει ποιος είναι καλύτερος? Ναι, ο Romeo είναι ασύγκριτα καλύτερος στην τεχνική, όμως δε σημαίνει ότι είναι και καλύτερος μουσικός και ο κιθαρίστας είναι (ή θα έπρεπε να είναι) μουσικός, όχι ποζέρι!
-  Το ποσό είναι όντως 100ε?


Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #7 στις: 25/03/10, 13:28 »
Πεδγια μιν το πσαχνεται αλλο καλιτερροως και απο τους δυο ινε ο Ριτσι Τζαμπορα...
Εγο στιχιματισα υπερ του πεζει να παρο λεφτα?


Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #8 στις: 25/03/10, 13:29 »
βρε φίλε Φίλιππε Μεγάλε συμφωνώ απόλυτα με τον faser πιο πάνω.
τι είδους στοιχήματα είναι αυτά και τι σύγκριση να κάνω μεταξύ εσού και του φίλου σου?
τα χεράκια σου <αν και λίγο παχουλά :)> τρέχουν σαν το νερό επάνω στην ταστιέρα και στις χορδές. για μένα είσαι σπουδαίος κιθαρίστας και μάλλον χάνεσαι εδώ στην ψωρο-ελλάδα μας. οπότε τι σύγκριση να κάνουμε? στάθηκα στο δεύτερο βίντεο που παραθέτεις επειδή εκεί φαίνεται καθαρά το πολύ καλό παίξιμό σου. συνέχισε έτσι, συνέχισε. κάποιοι θα βρεθούν να σε αναγνωρίσουν τελικά  :)

εεε???
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #9 στις: 25/03/10, 13:52 »
Γούστα είναι βέβαια αυτά!

αλλά και δίχως τεχνική που πας? πας να μάθεις ορθοφωνία στις σοπράνο και στους τενόρους χωρίς να έχεις ιδέα περί ορθοφωνίας? ας σοβαρεύομαστε και πότε-πότε. δεν κάνει κακό. τα άτομα που ξεχωρίζουν στην κάθε είδους καλλιτεχνία έχουν αναπτύξει ασφαλώς το ταλέντο τους αλλά ταυτόχρονα έχουν σπουδάσει και την τεχνική της τέχνης τους. για να μη λέμε κι ό,τι θέλουμε. :)
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #10 στις: 25/03/10, 14:21 »
FloatingPoint, συμφωνώ γι αυτό που λες όσον αφορά την τεχνική απλά αν δεις την παράθεση που έκανες στα λόγια μου και αυτά που γράφεις από κάτω (!!!) θα καταλάβεις ότι το ποστ σου ήταν ολίγον τι άκυρο..

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #11 στις: 25/03/10, 15:07 »
Jon Schaffer, σαφώς...ποιος ασχολειται με την τεχνικη του Romeo, μωρε? Tα κομματια των Iced Earth ειναι 30 φορες καλυτερα, τι να λεμε τωρα...Δε λεω, γουσταρω φουλ Symphony X, αλλα υπαρχουν και οι Allen, Pinella, Lepond και Rullo στην μπαντα...με κοινους μουσικους, οι Symphony X θα ηταν σαν σχημα του Malmsteen...πιο προβλεψιμοι κι απο το ποδοσφαιρο που επαιζε ο ΠΑΟ επι Μαρκαριαν!

Αποσυνδεδεμένος bironi

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 153
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #12 στις: 25/03/10, 15:11 »
FloatingPoint, συμφωνώ γι αυτό που λες όσον αφορά την τεχνική απλά αν δεις την παράθεση που έκανες στα λόγια μου και αυτά που γράφεις από κάτω (!!!) θα καταλάβεις ότι το ποστ σου ήταν ολίγον τι άκυρο..
μην εισαι τοσο σκληρος...απλως ο FloatingPoint νομισε οτι ο Michael Romeo ειναι ο philip the great ...  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #13 στις: 25/03/10, 15:51 »
Jon Schaffer, σαφώς...ποιος ασχολειται με την τεχνικη του Romeo, μωρε? Tα κομματια των Iced Earth ειναι 30 φορες καλυτερα, τι να λεμε τωρα...Δε λεω, γουσταρω φουλ Symphony X, αλλα υπαρχουν και οι Allen, Pinella, Lepond και Rullo στην μπαντα...με κοινους μουσικους, οι Symphony X θα ηταν σαν σχημα του Malmsteen...πιο προβλεψιμοι κι απο το ποδοσφαιρο που επαιζε ο ΠΑΟ επι Μαρκαριαν!
Δηλαδή τεχνικά θες να μου πεις οτι ο Schaffer είναι ένας άριστος κιθαρίστας??? ??? ??? ??? :o
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #14 στις: 25/03/10, 16:07 »
Κατά τη γνώμη μου ο Schaffer είναι αριστότατος τεχνικά, πάντα σε σχέση με τη μουσική που παίζει! Ας βγάλει κανείς live σαν αυτό των Iced Earth (ή των Lamb of God κλπ) και αν δεν τον πιάσει τενοντίτιδα, είναι άξιος συγχαρητηρίων! Το ρυθμικό παίξιμο (όταν δε μιλάμε για Maiden) δεν είναι και τόσο εύκολο ρε παιδιά...

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #15 στις: 25/03/10, 16:19 »
Κατά τη γνώμη μου ο Schaffer είναι αριστότατος τεχνικά, πάντα σε σχέση με τη μουσική που παίζει! Ας βγάλει κανείς live σαν αυτό των Iced Earth (ή των Lamb of God κλπ) και αν δεν τον πιάσει τενοντίτιδα, είναι άξιος συγχαρητηρίων! Το ρυθμικό παίξιμο (όταν δε μιλάμε για Maiden) δεν είναι και τόσο εύκολο ρε παιδιά...
Εντάξει ο "καλπασμός" του Schaffer είναι ασύγκριτος. Όπως και το tapping του Romeo. Εκαστος στο είδος του.Εκτός απο τον Govan που τους έχει όλους.
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #16 στις: 25/03/10, 17:13 »
Μήπως να βάλω κι εγώ ένα στοίχημα για το αν είναι καλύτερη η τυρόπιτα ή η μπεσαμέλ?  ::)

Όσο για τον Floating Point, ενδιαφέρον το post αλλά νομίζω ότι τον μπερδέψαμε με τα τόσα καλά video που κυκλοφορούν στο site και νόμιζει ότι έχουμε τέτοιας φήμης κιθαρίστες εδωμέσα.  ;D

Πάντως από ικανότητα νομίζω ότι έχουμε....
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #17 στις: 25/03/10, 17:29 »
100Ε ρε?
Πατε καλα?Βαζετε τετοια χαζο-στοιχηματα?
Και μετα λενε οτι ο Ελλην λεφτα δεν εχει...

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #18 στις: 25/03/10, 19:49 »
Jon Schaffer, σαφώς...ποιος ασχολειται με την τεχνικη του Romeo, μωρε? Tα κομματια των Iced Earth ειναι 30 φορες καλυτερα, τι να λεμε τωρα...Δε λεω, γουσταρω φουλ Symphony X, αλλα υπαρχουν και οι Allen, Pinella, Lepond και Rullo στην μπαντα...με κοινους μουσικους, οι Symphony X θα ηταν σαν σχημα του Malmsteen...πιο προβλεψιμοι κι απο το ποδοσφαιρο που επαιζε ο ΠΑΟ επι Μαρκαριαν!
Δηλαδή τεχνικά θες να μου πεις οτι ο Schaffer είναι ένας άριστος κιθαρίστας??? ??? ??? ??? :o

Aυτο καταλαβες? Δεν ειπα αυτο...νομιζω πως τεχνικα ο Romeo ειναι καλυτερος, αλλα οι συνθεσεις του Schaffer μου αρεσουν πιο πολυ...κ επιπλεον, ανεφερα οτι ο Romeo εχει κ αλλους 4 φοβερους μουσικους που συμβαλλουβ στα κομματια των Symphony X, σε αντιθεση με τον Schaffer που τα γραφει μονος του.

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #19 στις: 26/03/10, 06:08 »
FloatingPoint, συμφωνώ γι αυτό που λες όσον αφορά την τεχνική απλά αν δεις την παράθεση που έκανες στα λόγια μου και αυτά που γράφεις από κάτω (!!!) θα καταλάβεις ότι το ποστ σου ήταν ολίγον τι άκυρο.

...απλως ο FloatingPoint νομισε οτι ο Michael Romeo ειναι ο philip the great ...  ;D ;D ;D

Όσο για τον Floating Point νομίζω ότι τον μπερδέψαμε με τα τόσα καλά video που κυκλοφορούν στο site και νόμιζει ότι έχουμε τέτοιας φήμης κιθαρίστες εδωμέσα.  ;D
Πάντως από ικανότητα νομίζω ότι έχουμε....

gers, δεν ήρθα σε αντιπαράθεση μαζί σου. απλώς μου συνέβη αυτό που λέει ο Ritchie77
κι επιβεβαιώνει ο ArgO. μπερδεύτηκα αληθινά, δε γνωρίζω τον Michael Romeo, σίγουρα θα έχω ακούσει κάποια μουσική του δημιουργία αφού ακούω συνέχεια μουσική όταν δουλεύω, στο ράδιο συνήθως, αλλά περί των σύγχρονων μουσικών groups είμαι πολύ σκράπας. ξεφυτρώνουν διαρκώς νέα κι αδυνατώ να παρακολουθήσω την πορεία. εγώ είδα ένα βίντεο με κάποιον εξαίρετο στην τεχνική του κιθαρίστα και νόμιζα ότι ήταν το μέλος philip the great. αν και στην πραγματικότητα μπερδεύτηκα ακόμα πιο πολύ όταν είδα άλλο όνομα να βγαίνει στα links κι άλλο όνομα να τα στέλνει. ήμουν και σε φάση όπου φτιάχνω ένα πρόγραμμα για κάποιον πελάτη μου, ένα μικρό διάλειμμα έκανα μονάχα, και δεν είχα χρόνο να το ψάξω. βλέποντας τώρα τις απαντήσεις σας και με ήρεμο μυαλό κατάλαβα. πάντως παιδιά επιμένω. αυτός που είδα κι άκουσα, ο Michael Romeo τελικά, είναι άριστος κιθαρίστας. μπήκα πριν λίγο στο youtube κι άκουσα διάφορα δικά του. για να ενημερώνομαι. παιδιά συγγνώμη αλλά ο άνθρωπος παίζει κομμάτια συμφωνικής μουσικής με μόνο όργανο την ηλεκτρική κιθάρα του. έλεος δηλαδή, τι άλλο να ζητήσουμε από έναν άνθρωπο. και δεν είδα πουθενά την ποζερί στα βίντεό του. το άτομο απλώς παίζει και συμπάσχει με αυτά που είναι βασικά έργα άλλων αλλά αυτός τα άλλαξε σε ηλεκτρονικό ήχο. εμένα καθόλου δε με χαλάει αυτό. μ'αρέσει πολύ η κλασσική μουσική και συμφωνώ απόλυτα με τον gers "γούστα είναι αυτά". ειλικρινά δε βρίσκω για ποιον λόγο θα απορρίψω ως "ποζερί" έναν σύγχρονο ηλεκτρο-κιθαρίστα επειδή παίζει κλασσικά κομμάτια . καλά κάνει και τα παίζει έτσι καλά που τα παίζει.
αυτά τα λόγια από έναν φτωχό και μοναχικό προγραμματιστή
<όχι κάου-μπόϋ τύπου λούκυ-λιουκ>.

<άλλαξα και την υπογραφή μου προς αποφυγή παρεξηγήσεων  ;D>
« Τελευταία τροποποίηση: 26/03/10, 06:18 από FloatingPoint »
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος kostaschaffer

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #20 στις: 20/06/10, 11:07 »
egw psifizw Schaffer       kai  oi ipolipoi prin psifisetai ditai auto

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #21 στις: 21/06/10, 22:07 »
egw psifizw Schaffer       kai  oi ipolipoi prin psifisetai ditai auto http://www.youtube.com/watch?v=oVRLaFfexhE&feature=related


Εντάξει, τώρα που είδα οτι κρατάει γ**άτα ρυθμικά, δε μπορώ παρα να ψηφίσω κρέμα Γιώτης.
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #22 στις: 22/06/10, 00:46 »
[quote author=Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood link=topic=78298.msg624083#msg624083
Εντάξει, τώρα που είδα οτι κρατάει γ**άτα ρυθμικά, δε μπορώ παρα να ψηφίσω κρέμα Γιώτης.



Εϊ φιλως ισε σιγυρος? Κε γιατη οχι φρουί ζελε Γιοτης??


Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #23 στις: 22/06/10, 00:46 »
H' μηπως ανθος αραβοσιτου?

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: Michael Romeo VS Jon Schaffer
« Απάντηση #24 στις: 22/06/10, 16:08 »
Υπάρχει πάντα και τα μύγδαλα!
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
3204 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/07, 10:08
από PlusYeaR
0 Απαντήσεις
1625 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/08, 15:02
από Μαργαρίτα Π.
5 Απαντήσεις
3503 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/05/08, 17:06
από Jezus
2 Απαντήσεις
2677 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/10/08, 08:39
από Vaisilis
12 Απαντήσεις
6839 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/08/09, 05:38
από kopaniamento
92 Απαντήσεις
23768 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/07/09, 13:41
από O_Menelaos
11 Απαντήσεις
3865 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/10, 13:24
από mick77
0 Απαντήσεις
1245 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/12/09, 09:50
από Βραζίλης
13 Απαντήσεις
3557 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/02/10, 21:33
από mick77
0 Απαντήσεις
2086 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/05/18, 14:07
από SotosBakas