Αποστολέας Θέμα: Saxon- The inner sanctum  (Αναγνώστηκε 2307 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

paran0id

  • Επισκέπτης
Saxon- The inner sanctum
« στις: 11/03/07, 18:42 »
οι θρυλοι του nwobhm, saxon, ειναι και παλι εδω. χωρις πολλες φαμφαρες βγαζουν ενα νεο αλμπουμ. εχουμε και λεμε:ωραια παραγωγη, τραγουδια που χωρις να ξεφευγουν απο το στυλ των saxon δεν ειναι χιλιοειπωμενες επαναληψεις , και παιγμενα με σιγουρια που δινει η 30χρονη πορεια τους. για τους λατρεις του ειδους, καθως και γενικα των british metal καταστασεων. για μενα το nostradamus των priest θα πρεπει να ειναι παραπανω απο καλο για να τους κρατησει στην κορυφη. lemmy τρεμε!!! ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Saxon- The inner sanctum
« Απάντηση #1 στις: 15/03/07, 21:25 »
Περιμενω πως και πως να βρω λεφτα!!!!!!!Και βγαινει και το νεο trouble gmt :P..Αντε να δουμε τι εχει να πει ο Biff! ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Saxon- The inner sanctum
« Απάντηση #2 στις: 16/03/07, 21:55 »
Τους παραδέχομαι γιατί είναι κοντά 70 και είναι ακόμη τόσο φρέσκοι οι άτιμοι :)
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Saxon- The inner sanctum
« Απάντηση #3 στις: 21/04/07, 23:19 »
Τον πηρα τον δισκο.Εχει μεσα κομματαρες εχει και πιο απροσωπα.Γενικως κινειται στο στυλ των τελευταιων τους δισκος επομενως μπορει να θεωρηθει πολυ καλος!

Αυτο που με εξεπληξε ειναι οτι στο ντιβιντι που περιλαμβανεται λενε οτι καναν μια εντελως 80s περιοδεια στην αγλλια οχι ομως παιζοντας μονο 80s κομματια αλλα εχοντας τιμες εισητηριων 80s και τιμες t shirts 80s!Εγω αυτο θεωρω true σταση συγκροτηματος!Και οποιος απο αυτους τους παλιους εχει τα αρχ**ια ας κανει μια περιοδεια σε πολλες χωρες παιζωντας παλια κομματια(ολοι αυτο κανουν) αλλα χωρις να αναζητα το κερδος απλα να βγαζει τα εξοδα του(αλλωστε λεφτα μπολικα εχουν).Ετσι θα εχουν τιμες λογικες και θα δειχνουν οτι πραγματικα αγαπανε αυτο που κανουν!!!Εγω παντως πολυ θα το γουσταρα!

ΥΓ Βεβαια θα μου πειτε οτι αναμεσα υπαρχουν προμοτερς κλπ..ναι σιγουρα ισχυει αυτο αλλα καπως.Τεσπα δεν ξερω ακριβως.Παντως συγκροτηματα βεληνεκους μειντεν και πρηστ θα μπορουσαν να το οργανωσουν και απο μονοι τους!

γ**ωτο παιζαν οι σαξον χτες κ δν πηγα ατυχια...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Randy31

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
  • http://metalheadsgr.darkbb.com/portal.htm
    • Προφίλ
Απ: Saxon- The inner sanctum
« Απάντηση #4 στις: 11/05/07, 21:11 »
Fovero Cd porofika ;D kai apoti exo viavasi exi pari pari poli kales kritikes se\sxesi me tous Manowar (tous anafero giati vgalane to neo tou cd tin ivia periovo pou to vgalane kai i SAXON)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
2893 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/06, 17:09
από Kiratzoharris
6 Απαντήσεις
4307 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/02/11, 03:14
από Wise_One
5 Απαντήσεις
2672 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/04/11, 00:31
από Ibanezos
0 Απαντήσεις
1798 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/12, 04:14
από davemurrayaris