Αποστολέας Θέμα: Metallico tis Evdokias  (Αναγνώστηκε 11920 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Metallico tis Evdokias
« στις: 16/06/09, 20:50 »
Το ζεϊμπέκικο της Ευδοκίας του Μάνου Λοΐζου διασκεύασαν οι Private Government από το Dubai. Ακούω απόψεις.

Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #1 στις: 16/06/09, 20:52 »
Θελω να θεωρω τον εαυτο μου ενα συντηρητικο ανθρωπο που καποια πραγματα τον ενοχλουν...


....


....καταλαβατε τι εννοω προφανως και τι αποψη εχω γι'αυτο που ακουσα!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #2 στις: 16/06/09, 21:01 »
Δλδ τί σε ενοχλεί? Ο πειραματισμός? Οι καινούργιες προσσεγγίσεις?

Το δικό μου σχόλιο είναι οτι ήταν βλακεία να κάνουν το ίδιο παίξιμο του μπουζουκιού στη κιθάρα.Μπορούσαν να το είχαν προσαρμόσει πολύ καλύτερα πάνω στον ήχο της..
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #3 στις: 16/06/09, 21:05 »
Πολλες φορες δεν ειναι αναγκη να επιδοτουμε ως "νεα προσεγγιση" οτιδηποτε μας πασαρουν ως "πρωτοποριακο" και "ριζοσπαστικο".

Δοξα τον Θεο υπαρχουν παρα πολλες επιλογες για πρωτοτυπες διασκευες. Το γεγονος πως πηραν ενα κομματι που το παιζει πλεον ο πρωτομηνιτης στο μπουζουκι και το εκαναν μεταλλοκατασταση δεν θα τους αφησει στην ιστορια της μουσικης ως πρωτοποριακους και ιδιαιτερους μουσικους.

Απεχει αρκετα η χαζομαρα απο το πρωτοτυπο! Κι αυτο ειναι απλως μια χαζομαρα!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #4 στις: 16/06/09, 21:17 »
let there be WAR
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #5 στις: 16/06/09, 21:20 »
Εμένα προσωπικά μου άρεσε.......το πρωτότυπο το έχω λιώσει....δεν θεωρώ όμως πως η διασκευή δεν ειναι ικανοποιητική....μου φάνηκε αρκετά ενδιαφέρουσα.....θα μπορούσε να ειναι και καλύτερη.......αλλα νταξ....χαλαρά.....

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #6 στις: 16/06/09, 21:23 »
Για μενα ειναι μια βλακεια...δεν θα μου λειψει που δεν θα το ξανακουσω....σαν τραγουδι(η μεταλ εκδοση) μαπα,σαν γελιο μαπα..ποιος ο λογος της διασκευης?αντε να κανουμε και το αγαλμα...αν και θα υπαρχει καπου.
« Τελευταία τροποποίηση: 17/06/09, 08:31 από Βραζίλης »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος PlasmaPool

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #7 στις: 16/06/09, 21:27 »
Προσωπικα δε νομιζω οτι καποιοι πρεπει να βρισκονται στο απυροβλητο.Η διασκευη ηταν αρκετα καλοπαιγμενη κ οχι προχειροδουλεια.Τωρα πρωτοποριακο κ ριζοσπαστικο δεν θα το ελεγα γτ οι πλειοψηφια αν οχι ολοι εδω μεσα οταν πρωτοπηρανε κιθαρα σιγουρα προσπαθησαν να παιξουν το συγκεκριμενο κομματι.Το αξιοπροσεκτο της υποθεσης ειναι οτι η μπαντα ειναι απο το Nτουμπαι (εστω κ αν υπαρχει ελληνικο μελος στην συνθεση της)

Σιγουρα δεν θα βρει θεση στην playlist μου παντως οπως θεση δεν θα βρει ουτε το πρωτοτυπο.
« Τελευταία τροποποίηση: 16/06/09, 21:29 από PlasmaPool »

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #8 στις: 16/06/09, 21:31 »
Προσωπικα δε νομιζω οτι καποιοι πρεπει να βρισκονται στο απυροβλητο.Η διασκευη ηταν αρκετα καλοπαιγμενη κ οχι προχειροδουλεια.Τωρα πρωτοποριακο κ ριζοσπαστικο δεν θα το ελεγα γτ οι πλειοψηφια αν οχι ολοι εδω μεσα οταν πρωτοπηρανε κιθαρα σιγουρα προσπαθησαν να παιξουν το συγκεκριμενο κομματι.Το αξιοπροσεκτο της υποθεσης ειναι οτι η μπαντα ειναι απο το Nτουμπαι (εστω κ αν υπαρχει ελληνικο μελος στην συνθεση της)

Σιγουρα δεν θα βρει θεση στην playlist μου παντως οπως θεση δεν θα βρει ουτε το πρωτοτυπο.

Να ωραιες απαντησεις ρε...μαθετε μπαλιτσα ρε...ωραιες απαντησεις
+φωνω παντως
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #9 στις: 16/06/09, 21:57 »
Δοξα τον Θεο υπαρχουν παρα πολλες επιλογες για πρωτοτυπες διασκευες. Το γεγονος πως πηραν ενα κομματι που το παιζει πλεον ο πρωτομηνιτης στο μπουζουκι και το εκαναν μεταλλοκατασταση δεν θα τους αφησει στην ιστορια της μουσικης ως πρωτοποριακους και ιδιαιτερους μουσικους.


Freemind, πραγματικά, την επόμενη φορά που θα σε πουν υπερβολικό και επιθετικό,μην απορήσεις, αλλα θυμήσου αυτό το πόστ.

Ουδέποτε μίλησα για πρωτοποριακούς και ιδιαίτερους μουσικούς, ούτε οτι θα μείνουν στην ιστορία. Και απο ότι βλεπω στο βίντεο κανείς δεν αυτοπασάρεται για πρωτοπόρος και ριζοσπαστικός.Και τί σημαίνει οτι το παίζει ο πρωτομηνίτης? Είναι κακό κομμάτι? Aν
έπαιζε Χιώτη
θα ήσουν ικανοποιημένος?

Ξαναλέω: Δεν θα τους κατηγορήσω για την επιλογή του κομματιού, αλλα για το οτι δεν εκμεταλλεύτηκαν τις προοπτικές του κομματιού σε μέταλ διασκευή.
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #10 στις: 16/06/09, 22:19 »
Καταρχας δεν ειπα κατι υποτιμητικο για τον πρωτομηνιτη που παιζει το συγκεκριμενο κομματι. Για να μην παρεξηγουμαστε. Οχι ο,τι λεει ο freemind να ειναι παντα κακο ή ειρωνικο!
Απλως τοκ ομματι αυτο εχει διαδοθει, μεταδοθει και διδαχθει με ενα συγκεκριμενο τροπο και η ευκολια του μαζι με την ομορφια της μελωδιας του το κανει οσο το δυνατον πιο προσιτο στα πρωτα επιπεδα της εκμαθησης του μπουζουκιου!

Κατα δευτερον, μην αρπαζεστε απο τα λογια μου. Απλως οι πιο πρωτοτυπες και πρωτοπορες διασκσυες ειναι αυτες που μενουν στην ιστορια.

Μερικα κομματια υπαρχουν για να ακουγονται οπως ειναι. Οπως το Comfortably numb δε θα γινει ποτε μεταλ, ετσι και καποια κομματια της παραδοσης μας πρεπει να ειναι λιιιιγο πιο προσεγμενα ως προς τη χρηση τους.

Και τελοσπαντων μαθετε πως η αποψη του αλλου δεν ειναι παντα ειρωνικη, κακια, υπερβολικη ή στραβη επειδη τυχαινει να ειναι ο freemind ή οποιος αλλος συνεχως την "λεει" σε αλλα θεματα!

Να σωπασω μηπως και να μην λεω την αποψη μου; Λεω, μπας κι ενοχλω τοσο πια!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #11 στις: 16/06/09, 22:59 »
Και τελοσπαντων μαθετε πως η αποψη του αλλου δεν ειναι παντα ειρωνικη, κακια, υπερβολικη ή στραβη επειδη τυχαινει να ειναι ο freemind ή οποιος αλλος συνεχως την "λεει" σε αλλα θεματα!

Να σωπασω μηπως και να μην λεω την αποψη μου; Λεω, μπας κι ενοχλω τοσο πια!

Δηλαδή όταν τη λέξη "πειραματισμό" που χρησιμοποίησα,  την εκλαμβάνεις ως απόπειρα και πρόθεση των παιδιών να μείνουν στην ιστορία ως πρωτοπόροι, δεν γίνεσαι υπερβολικός? ΟΚ, όπως νομίζεις.

Απο κεί και πέρα δε χαρακτήρισα τη γνώμη σου ούτε κακιά ούτε ειρωνική ούτε στραβή. Θα μπορούσα να πω οτι και πάλι υπερβάλλεις, αλλα μάλλον δε το νομίζεις..

Ούτε σου ζήτησε κανείς να σωπάσεις, αλλα το να εφαρμόσεις τους κανόνες που κυρήττεις θα ήταν μια καλή αρχή..
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #12 στις: 16/06/09, 23:24 »
εμένα μ άρεσε....ντάξει...δεν είναι τόσο πρωτοποριακό πια το να πάρεις ένα κλασσικό κομμάτι και να το διασκευάσεις αλλά μ'άρεσε η ενορχήστρωση....

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #13 στις: 16/06/09, 23:26 »
Πρεπει να ξεχωρισουμε το πρωτοποριακο απο το κακόγουστο. Θυμαμαι πριν 2-3 χρονια κατι μεταλλαδες ειχαν κανει διασκευη το ''number one'' της Παπαρίζου. Και το θεωρησαμε σαν ενα χαβαλετζιδικο ακουσμα και καλά κάναμε. Τωρα αυτη τη διασκευη,επειδη ειναι του Λοιζου και ειναι ενα πασιγνωστο ζειμπεκικο, την επεξεργαζομαστε και αρχιζουμε να λεμε για ριζοσπαστικα ακουσματα,(κατα)κρίνοντας όποιον δε του αρέσει...

« Τελευταία τροποποίηση: 16/06/09, 23:28 από Garvin »

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #14 στις: 16/06/09, 23:42 »
Τωρα αυτη τη διασκευη,επειδη ειναι του Λοιζου και ειναι ενα πασιγνωστο ζειμπεκικο, την επεξεργαζομαστε και αρχιζουμε να λεμε για ριζοσπαστικα ακουσματα,(κατα)κρίνοντας όποιον δε του αρέσει...

Ελα ρε, πού το είδες αυτό?
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος jimmy 1916

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 261
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • spicy rice
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #15 στις: 17/06/09, 00:22 »
Ωραία διασκευούλα, δεν καταλαβαίνω πώς κάποιοι αυτοαναγορεύονται σε κριτές του τι επιτρέπεται και τι απαγορεύεται στη μουσική. Ο μόνος που δικαιούται να αντιδράσει σε τέτοια περίπτωση είναι ο δημιουργός ή ο κάτοχος των πνευματικών δικαιωμάτων..

Παρόμοια φάση, 100 φορές πιο επιτυχημένη και 1000 πιο αστεία είναι οι Beatallica, των οποίων είμαι τεράστιος φαν (για όσους δεν είναι εξοικειωμένοι, αναμειγνύουν τραγούδια Beatles με Metallica - κρατούν τη βασική μελωδία των τραγουδιων των μπιτλς, παίζοντάς τα όπως θα ήταν αν τα χαν γραψει οι μεταλλικα, αλλάζοντας και τους στιχους - απλά καταπληκτικοί! )
« Τελευταία τροποποίηση: 17/06/09, 00:26 από jimmy 1916 »

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #16 στις: 17/06/09, 00:41 »
Ο μόνος που δικαιούται να αντιδράσει σε τέτοια περίπτωση είναι ο δημιουργός ή ο κάτοχος των πνευματικών δικαιωμάτων..

δλδ για να κρινει καποιος εναν αγωνα ποδοσφαιρου πρεπει να ειναι παιχτης!!!!Δεν +φωνω οι αποψεις ειναι σαν τις κλανιες..ολοι εχουμε.και η αντιδραση εκφραζει μια αποψη.
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος jimmy 1916

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 261
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • spicy rice
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #17 στις: 17/06/09, 01:02 »
Ο μόνος που δικαιούται να αντιδράσει σε τέτοια περίπτωση είναι ο δημιουργός ή ο κάτοχος των πνευματικών δικαιωμάτων..

δλδ για να κρινει καποιος εναν αγωνα ποδοσφαιρου πρεπει να ειναι παιχτης!!!!Δεν +φωνω οι αποψεις ειναι σαν τις κλανιες..ολοι εχουμε.και η αντιδραση εκφραζει μια αποψη.

Βασικά το γνωμικό μιλάει για ...τρύπες.....

επίσης..

Δεν είπα ότι δε μπορεί να εκφέρει άποψη, αλλά μπορώ κι εγώ να πω ότι διαφωνώ με την άποψη αυτή 8)

Σοβαρά τώρα, απλά μου φάνηκε ολίγον υπερβολική η αντίδραση του freemind. Αυτό είναι όλο.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #18 στις: 17/06/09, 02:10 »
εγω το τονιζω...δεν μ αρεσε η διασκευη οχι επειδη ειναι κομματι του λοιζου και ειναι στο πανθεον των κομματιων(για καποιους)....δεν μ αρεσε γιατι αλπα δεν ηταν του γουστου μου
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος jim.ni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 817
  • Φύλο: Άντρας
  • The Day That Never Comes
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #19 στις: 17/06/09, 02:13 »
μια χαρά ακούγετε, γούστα είναι αυτά

Παράθεση
Θελω να θεωρω τον εαυτο μου ενα συντηρητικο ανθρωπο που καποια πραγματα τον ενοχλουν..
 

freemind θύμισε μου γιατί σε λένε freemind ?  ;D
Εχω λαμπατο LePou.......  :run

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #20 στις: 17/06/09, 09:18 »
Καλή μου φάνηκε αυτή η προσπάθεια για διασκευή. Γενικά είμαι υπέρ των πειραματισμών, κι ας μην είναι τέλειοι. Και δεν πιστεύω ότι κάποια κομμάτια δεν πρέπει να τα "ακουμπάμε", έστω κι αν κάποιες διασκευές προσωπικά μου σηκώνουν την τρίχα από την φρίκη... (Σε κάποιους αρέσουν, τι να κάνουμε; )

Μερικα κομματια υπαρχουν για να ακουγονται οπως ειναι. Οπως το Comfortably numb δε θα γινει ποτε μεταλ, ...


Μακάρι να γινόταν μέταλ. Απ'οτι φαίνεται δεν έχεις ακούσει ακόμα αυτό:
  :'(

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #21 στις: 17/06/09, 09:31 »

Μακάρι να γινόταν μέταλ. Απ'οτι φαίνεται δεν έχεις ακούσει ακόμα αυτό: http://www.youtube.com/watch?v=eXCuwkTJbgI  :'(


 :o

Νομίζω ότι τέτοιου είδους link θα 'πρεπε να απαγορεύονται από τους κανόνες του forum... >:( :P
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος hoba

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 406
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #22 στις: 17/06/09, 10:00 »
Eμενα παλι μου αρεσε πολυ η ενορχηστρωση. Και οντως, ο καθενας μπορει να εχει αποψει, ειδικα πανω στη μουσικη, ειτε τραγουδοποιος ειναι ειτε απλα ακροατης.

Και ελεος πια. Δεν χρειαζεται κατι να ειναι εντελως πρωτοποριακο/ριζοσπαστικο/καινοτομο για να μας αρεσει η για να αφησουμε θετικο σχολιο. Ποιον ενοχλησαν δηλαδη τα παιδια με τη διασκευη; Και στην τελικη αν δεν σας αρεσε η αν βρισκετε οτι δεν σεβαστηκαν την παραδοση μας, οριστε: http://www.myspace.com/privategovernment, μπορειτε να επικοινωνησετε μαζι τους και να τους εκφρασετε τις αντιρησεις σας. Οχι μονο ''α και τι ειναι αυτα και πως το εκαναν ετσι το κομματι''.

Και για να πω την αληθεια εμενα με ενθουσιασαν και σαν μπαντα τα παιδια, και ναι, δεν διαφερουν πολυ απο το μεσο ορο των νεο-μεταλ συγκροτηματων.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #23 στις: 17/06/09, 10:31 »


freemind θύμισε μου γιατί σε λένε freemind ?  ;D

Γιατι επιλεχθηκε πριν 10 περιπου ( οταν αποκτησα ιντερνετ...αχ...56αρα συνδεση ) τελειως τυχαια! Δηλαδη εαν λεγομουν "Ψινακης" θα ηταν πιο κοντα στις αποψεις μου ;D

Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Aganippi

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 665
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ποιος ζωντανός προικισμένος μ' αισθήσεις δεν ποθει
    • Προφίλ
    • http://aganipi.blogspot.com
Απ: Metallico tis Evdokias
« Απάντηση #24 στις: 17/06/09, 11:53 »
Καλή προσπάθεια αλλά όχι συγκλονιστική.  :)
Τρελά νερά αντιμέτωπα με ερμηνευτες της λογικής. Είναι να μην τρελαίνεσαι;
(Maybe dear, oh maybe, maybe, maybe,
Let me help you show me how.
Honey, maybe, maybe, maybe, maybe)