Αποστολέας Θέμα: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ  (Αναγνώστηκε 14685 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #25 στις: 05/02/06, 20:17 »
ρε παιδες δεν ειχα την προθεση να προσβαλω κανεναν.και αν το εκανα ζητω συγνωμη.τι να πω?ισως απλα ειμαι αρρωστος με τον σωστο ηχο και τις καλες κιθαρες.τελοσπαντων.επειδη καταντησε κουραστικο και δεν μπορω να γραψω οσα θα ηθελα,δεν ξαναγραφω.οποτε θελει καποιος ας κανονισουμε να παμε για μπυρονια να τα πουμε καλυτερα.να ειστε καλα και να σολαρετε οσο πιο πολυ μπορειτε  ;)

Συγχωρεμένος τέκνον μου
May Adonos bless your 2500eyro-price guitar! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #26 στις: 05/02/06, 20:50 »
dunkan στο τελευταίο post σου είσαι άρχοντας!!! ;)
Το θέμα είναι λήξαν.Κουβέντα κάνουμε,κανείς δεν θέλει να θίξει κανέναν και κανένας δεν σηκώνει κακό σχόλιο για την κουκλάρα του (αυτήν με τις έξι χορδές εννοώ  ;D ;D ;D ;D).

Κιθαρωδοί όλου του κόσμου keep on jamming!!!!!!!!!

kyklotron
I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #27 στις: 05/02/06, 21:35 »
ρε παιδες δεν ειχα την προθεση να προσβαλω κανεναν.και αν το εκανα ζητω συγνωμη.τι να πω?ισως απλα ειμαι αρρωστος με τον σωστο ηχο και τις καλες κιθαρες.τελοσπαντων.επειδη καταντησε κουραστικο και δεν μπορω να γραψω οσα θα ηθελα,δεν ξαναγραφω.οποτε θελει καποιος ας κανονισουμε να παμε για μπυρονια να τα πουμε καλυτερα.να ειστε καλα και να σολαρετε οσο πιο πολυ μπορειτε  ;)

Φίλε μου ..με συγχωρείς απο την μεριά μου για τα λεγόμενα μου, ίσως να είμαι και εγώ ωρες ώρες λιγακι σπασ@@δης. πάντως καλο είναι να έχουμε μια "σχετική" εικόνα στο μυαλό μας...δλδ..δεν υπάρχει καλύτερη κιθάρα, ή καλύτερος ήχος..υπάρχει συγκριση...πχ σε σχέση με την δικια μου κιθάρα η μεξικάνα είναι καλύτερη...( αν και τα ευκόλως εννοόυμενα παραλειπονται)..όπως και με τον ήχο..αλλα και πάλι υπάρχει η έννοια του υποκειμενικού κριτηρίου μεσα..Όσο για τα μπυρόνια...ασε να τελειώσει η εξεταστική... ;)
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #28 στις: 05/02/06, 22:29 »
Πάντως ρε παιδιά , τι να σας πω. Βάζει κάποιος ένα θέμα και όλες οι απαντήσεις που διάβασα είναι εκτός θέματος. Επί της ουσίας έχει δίκιο στο πρώτο του ποστ. Πολλές φορές έχει τύχει να διαβάσω πράγματα που δεν ισχύουν από μερικούς (και δε λέω στο ποιά κιθάρα είναι καλή που είναι υποκειμενικό θέμα). Καλό θα ήταν αυτό που λέει ο φίλος μας να το προσέχουμε λίγο. Όταν δε ξέρουμε καλύτερα να μη μιλάμε και να αφήνουμε άλλους που ξέρουν περισσότερα να μας διαφωτίσουν. Υπάρχουν κι αλλοιο τρόποι να αυξήσετε τα μηνύματά σας.
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #29 στις: 06/02/06, 00:51 »
Λυπάμαι, αλλα θα διαφωνήσω. Κανείς δεν ήταν εκτός θέματος και όλοι αναγνωρίσαμε οτι είχε δίκιο. Το θέμα είναι πως επιτέλους πρέπει να είμαστε ευγενικοί με τους υπόλοιπους και να τους σεβόμαστε. Ας μην γινόμαστε υπερόπτες, είναι κάτι που σιχαίνομαι. Πως καταφέρνεις να με εκνευρίζεις πάντα;......Στο κάτω - κάτω και εσύ εκτός θέματος είσαι και πετάγεσαι κιόλας...
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

Αποσυνδεδεμένος alex68

  • Ο μπαγλαμάς
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 421
  • Φύλο: Άντρας
  • e, loipon nai
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #30 στις: 06/02/06, 01:01 »
Λυπάμαι, αλλα θα διαφωνήσω. Κανείς δεν ήταν εκτός θέματος ......Στο κάτω - κάτω και εσύ εκτός θέματος είσαι και πετάγεσαι κιόλας...
  ;D τελειο

τωρα θελω να ρωτησω αν βαλω την απορια για τον μετρονομο μου που κανει γκλινκ
αντι για ντιν στο θεμα μετρονομος θα ειμαι εκτος η εντος?? ???
...ωραίο πράγμα να γρατζουνάς ...

Αποσυνδεδεμένος kyklotron

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #31 στις: 06/02/06, 18:02 »
fatses asteies άστο καλύτερα...... ???
με αυτό που έγραψες μας έστειλες όλους για τσάι.....γιατί??????

δες πρώτα πόσα post έχω και μέτα πες μου αν είχα σκοπό να τα αυξήσω.....πλάκα μας κάνεις?
I hear a blues riff in the still of the night.
Is that you little boy blues?
Your cross was found on some faraway hill,
They say where wild flowers grow.
Are you up there somewhere playing your blues?
Oh Lord I think I know . . .

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #32 στις: 06/02/06, 22:14 »
Παράθεση
Ας μην γινόμαστε υπερόπτες, είναι κάτι που σιχαίνομαι.
Η υπεροψια σε ολο της το μεγαλειο ειναι αυτο που ειπες :P

Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #33 στις: 06/02/06, 23:34 »
Λυπάμαι, αλλα θα διαφωνήσω. Κανείς δεν ήταν εκτός θέματος και όλοι αναγνωρίσαμε οτι είχε δίκιο. Το θέμα είναι πως επιτέλους πρέπει να είμαστε ευγενικοί με τους υπόλοιπους και να τους σεβόμαστε. Ας μην γινόμαστε υπερόπτες, είναι κάτι που σιχαίνομαι. Πως καταφέρνεις να με εκνευρίζεις πάντα;......Στο κάτω - κάτω και εσύ εκτός θέματος είσαι και πετάγεσαι κιόλας...

Δε θα σου απαντούσα (σιγά μην ανοίξω διάλογο μαζί σου) αλλά επειδή δεν είναι η πρώτη φορά που ανοίγεις το στόμα σου και δε ξέρεις τι λες, ούτε και σε ποιόν το λες, οφείλω να σε πληροφορήσω ότι όπως εσύ σιχαίνεσαι τους υπερόπτες εγώ σιχαίνομαι τα χαζοχαρούμενα κοριτσάκια και τους βλάκες γενικότερα. Άρα μάλλον δε μπορούμε να συζητήσουμε εμείς οι δύο. Γιατί φοβάμαι ότι θα προσβληθώ από απόλυτη σιχαμάρα.
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος Μένια..

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Θα λέω ψέματα πως δε θα ξαναφύγω...
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #34 στις: 07/02/06, 19:48 »
Δεν θα προσπαθήσω να αλλάξω κάτι από αυτά που πιστεύεις για μένα. Δεν μου καίγεται καρφί. Έχω αυτογνωσία φίλε μου και ξέρω τι είμαι και τι όχι.
Από τη αρχή επέμενες να με προκαλλείς παρουσιάζοντας τις απόψεις μου γελοίες - αν όχι ηλίθιες.
Όντως, δεν σε ξέρω.
Επειδή όμως ούτε και εσύ ξέρεις ποια είμαι, τι κάνω στη ζωή μου και από που έρχομαι σε παρακαλώ να αναιρέσεις αυτά που με τόση χυδαιότητα και θρασύτητα με αποκάλεσες και μάλιστα σύντομα.
Αν μου το επέτρεπαν οι αρχές μου, θα σε είχα κάνει σκουπίδι. Το κατάλαβες?
There's a shark in the pool
And a witch in the tree
A crazy old neighbor and he's been watching me
And there's footsteps loud and strong coming down the hall

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #35 στις: 08/02/06, 01:38 »
ΞΥΛΟ ΞΥΛΟ ΞΥΛΟ!!!!!! ;D
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #36 στις: 08/02/06, 13:03 »
Όχι μόνο ΗΜΙΜΑΘΕΙΣ αλλά και ανορθόγραφοι επιπλέον!

Αααα......dgkostas, τα σχετικά περί γνώμης δεν τα είπε κανένας πρόγονός μας, ούτε αρχαίος ούτε νέος. Το είπε ο Clint Eastgood....... ???
djkostas (ντιτζέϊκώστας είναι, όχι ντιγκέϊκώστας :P :P :P)

Αν κάνεις μια ερώτηση θα πάρεις 30 απαντήσεις. Δεν είναι απαραίτητα όλες λάθος, είναι πως το αντιλαμβάνεται ο καθένας. Φυσικά υπάρχουν και πολλές ξεκάρφωτες πολλές φορές αλλά δεν είναι και αποφάσης ζωής ή θανάτου. Αν σε παρασείρει κάποιος σε λάθος αγορά δεν χάλεσε ο κόσμος. Στην τελική dunkan, εσύ δεν είσαι που υποστιρίζεις ότι τα ξύλα στις ηλεκτρικές δεν επιρρεάζουν καθόλου τον ήχο (εκτός αν σε μπερδεύω με άλλον, οπότε ζητώ συγνώμη προκαταβολικά). Πως θα συμβούλευες κάποιον που θέλει να διαλέξει μια κιθάρα? Σύμφωνα με τα ηλεκτρικά? Για το 99% χρηστών του φόρουμ θα είναι λάθος η πληροφορία σου.
Τέλος δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να δώσει μια απάντηση, σε οποιοδήποτε θέμα, με 100% επιτυχία. Όλο και κάτι θα τυο ξεφύγει, κάτι θα συμπληρώσει άλλος, κάπου θα σε μπερδέψει ένας τρίτος και πάει... λέγοντας. :) ;)
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος djkostas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 385
  • Φύλο: Άντρας
  • Death Before Dishonor!
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #37 στις: 08/02/06, 13:28 »
ΕΕ εε γιατί το dgkostas να είναι ντιγκέικώστας και να μην είναι ντιτζικώστας??? :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-\ :-\
Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου αλλά νομίζω πως το δεύτερο με κάνει να ακούγομαι λιγότερο γκέι! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Freedom is only a hallucination
That waits at the edge of the places you go when you dream....

Αποσυνδεδεμένος dunkan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #38 στις: 08/02/06, 14:03 »
καρχαμουθ δεν ειπα απο τα ηλεκτρικα μονο...αλλα αν θυμασαι τοτε ειχα πει απο τον τροπο κατασκευης της κιθαρας.τεσπα.επειδη βαρεθηκα να εξηγω γραφοντας τα υπολοιπα οποιος θελει θα τα πουμε απο κοντα,πινοντας μπυρονια και κανοντας καμακι στις γυναικες στο διπλανο τραπεζι... ;)
κιθαρα χωρις μεσσαιες ειναι 'καλημερα ζωη' χωρις θεοχαρη

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #39 στις: 08/02/06, 20:34 »
καρχαμουθ δεν ειπα απο τα ηλεκτρικα μονο...αλλα αν θυμασαι τοτε ειχα πει απο τον τροπο κατασκευης της κιθαρας.τεσπα.επειδη βαρεθηκα να εξηγω γραφοντας τα υπολοιπα οποιος θελει θα τα πουμε απο κοντα,πινοντας μπυρονια και κανοντας καμακι στις γυναικες στο διπλανο τραπεζι... ;)

Μέσα!!! όχι πλάκα κάνω (μη με περάσετε και για γκομενιάρη εγώ είμαι υψηλών αρχών)
Παιδιά βλέπω ότι από τότε που έκοψα να βρίζω ή να μιλάω απότομα πήραν όλοι φόρα! μήπως πρέπει να γυρίσω στον παλιό μου εαυτό??
Δεν απευθύνομαι στην ''αστεία φάτσα'' αλλά και σε άλλους πιο πάνω αλλά και σε άλλα topics. Coolάρετε λίγο πάντα υπάρχουν δύο τρόποι να εκφράσει τις απόψεις του.

Αποσυνδεδεμένος {SLASH}

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • h mousiki pigaini me polous ala gami--ai mazi mou
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #40 στις: 04/07/06, 17:39 »
ρε τσακαλια πλεων ο ηχως της κιθαρας ειναι υποκιμενεικος πλεων με τους ενυσχητες και τις τοσες παραμορφωσεις σε δευτερη μοιρα ερχετε η κιθαρα αν εχεις μια κιθαρα πανω τον 400 500 ευρω εχεις ας πουμε μια αξιολογη κιθαρα. αλωστε ο ηχως  που θες διαφερη απο μουσικη σε μουσικη (HARD,HEAVY,BLUZ,JAZZ)κ.α GIBSON LESPAUL FOREVER AND CLASSIC DISTORTION AND WAW   SLASHHHHHHHHHHHHHHH

Αποσυνδεδεμένος sun

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοίταξε τον ήλιο και νοιώσε αυτό που νοιώθω
    • Προφίλ
Απ: H IMIMAΘEIA ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ
« Απάντηση #41 στις: 26/08/06, 22:40 »
Κατα τη γνώμη μου δεν υπάρχει ημιμάθεια σε ζητήματα μουσικής και -σε γενικότερες γραμμές- σε ζητήματα ήχου.Πρώτον διότι μουσική και ήχος δεν έχουν όρια και κανόνες πέρα απο ελάχιστες φόρμουλες στις οποίες πρέπει να κινείται κανείς ωστε να μην ''ξεφεύγει'' τελείως απο το ευκολοάκουστο αποτέλεσμα και καταλήγει να είναι φάλτσος για τη μουσική ή απογοητευτικός ας πούμε για την λήψη ενός ήχου και δεύτερον διότι μουσική και ήχος δεν έχουν και πολλές διαφορές απο έναν πίνακα ζωγραφικής.Με λίγα λόγια είναι δημιουργήματα.Τόσο η μουσική όσο και ο ήχος είναι επιστήμες που σπουδάζονται για μια ζωή και ποτέ κανείς δε μπορεί να πεί ότι τις κατέχει πλήρως.Τώρα όσον αφορά ζητήματα του τύπου:Πώς λειτουργεί ένας ''compressορας'' και ποιός είναι ο καλύτερος που κυκλοφορεί στην αγορά;Είναι πράγματα τα οποία μέρα με τη μέρα αλλάζουν και με τις ταχύτητες που βελτιώνονται κανείς δε μπορεί να μην είναι ''ημιμαθής'' με τον τρόπο που ορίζεις.Το σίγουρο είναι ότι αν θέλει κανείς πραγματικά να κατέχει σε βάθος θέματα μουσικής και ηχοληψίας,πρέπει να έχει καλές γνώσεις σε φυσική,μαθηματικά και ηλεκτρονικά.Επίσης πολλοί γνωρίζουν να δουλεύουν προγράμματα επεξεργασίας ήχου,περιφερειακά μηχανήματα,μικρόφωνα και ένα σωρό σχετικά με την επιστήμη του ήχου αλλα δε γνωρίζουν τις αρχές λειτουργίας τους όχι μόνον σε σχέση με τα παθητικά στοιχεία που τα συγκροτούν ή τα λογισμικά εάν πρόκειται για προγράμματα αλλα και σε σχέση με τις πηγές παραγωγής ήχου πέρα απο τα μουσικά όργανα.Ήχους της καθημερινότητας
Ελευθερία είναι να είσαι αέρας και οι άλλοι να μην σε αναπνέουν

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2280 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/05/02, 15:44
από GothicCrusader
44 Απαντήσεις
36389 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/11, 17:01
από theblind
10 Απαντήσεις
6115 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/08, 22:33
από Jezus
142 Απαντήσεις
76568 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/04/11, 19:40
από Lo.Lee.Ta
7 Απαντήσεις
2939 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/11/05, 01:36
από Σ.απ.φώΣ
141 Απαντήσεις
37411 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/01/09, 21:10
από LILAKI
8 Απαντήσεις
3532 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/12/05, 17:41
από Stergios Kourou
8 Απαντήσεις
4204 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/01/06, 19:45
από poll_18
23 Απαντήσεις
7354 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/08/08, 18:21
από m@ster k@frer
1 Απαντήσεις
2419 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/08/10, 12:22
από conny