Αποστολέας Θέμα: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο  (Αναγνώστηκε 672883 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος constantin1

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3000 στις: 10/05/09, 00:27 »
^^^^

Δεν είναι η δουλειά μου να ρουφιανεύω και δεν μου αρέσει κιόλας.. Την αναφορά στον συντονιστή θα την έκανα αν κάποιος έβαλλε κατά προσωπικού.. Το ότι δεν σου έχει γίνει καμία σύσταση μέχρι στιγμής μου κάνει εντύπωση αλλά όχι για το λόγο που νομίζεις.. Γενικά έχω παρατηρήσει ότι συμπεριφορές σαν τη δική σου περνάνε απαρατήρητες.. Θα μου πεις αν δεν σου αρέσει "ξεγράψου" από το forum.. Δεν νομίζω ότι όμως για 5-10 θρασύδειλους που κρύβονται πίσω από το πληκτρολόγιο αξίζει κάποιος να τα βροντήξει.. Μπορεί να μην βρίζεις, αλλά ο τρόπος που γράφεις (ακόμα και αν δεν το καταλαβαίνεις) είναι ενοχλητικός για κάποιον που σε διαβάζει.. Πολύ "τσάμπα-μαγκισμός" αν με καταλαβαίνεις.. Τέλοσπάντων, το ξεχείλωσα...
φίλε μου ενοχλητικος μπορει να σου ειμαι και επειδη η αποψη μου ειναι αντιθετη με τη δικη σου.δεν παει να πει οτι θα με φιμωνει ο καθε admin γιαυτο...και αν νομιζεις οτι θα κρυφτω πισω απο πληκτρολογια κανεις μεγαλο λαθος.μπορεις να με δοκιμασεις κιολας να τα πουμε κι απο κοντα χωρις τραμπουκισμους και να σου πω και την αποψη μου για το ολο το θεμα και στο προσωπο σου. απο κει και περα δικαιωμα μου ηταν εξαρχης να postαρω οτι λετε τα ιδια και τα ιδια σε αυτο το thread και αν προσεχαν κατι τετοια οι admin και οχι το οτι τα λογια μου κατσουφιαζουν καποιους δε θα ειχε φτασει 120 ++ σελιδες ενα thread που ουτε καν εχει σχεση με τη μουσικη

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3001 στις: 10/05/09, 01:01 »
ConstantinM, για τον λόγο οτι ψεύδεσαι, σε συνδυασμό με την συνεχιζόμενη εριστική συμπεριφορά σου, σου επιβλήθηκε 5ήμερη απαγόρευση δημοσίευσης μηνυμάτων. Μετά, τα ξανασυζητάμε.


ευχαριστω δε θα παρω  ;D


Απαγορεύεται να δημιουργήσεις περισσότερους από έναν λογαριασμούς.
http://wiki.kithara.gr/Όροι χρήσης του Κιθάρα

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3002 στις: 10/05/09, 01:20 »
ConstantinM, για τον λόγο οτι ψεύδεσαι, σε συνδυασμό με την συνεχιζόμενη εριστική συμπεριφορά σου, σου επιβλήθηκε 5ήμερη απαγόρευση δημοσίευσης μηνυμάτων. Μετά, τα ξανασυζητάμε.


ευχαριστω δε θα παρω  ;D


Απαγορεύεται να δημιουργήσεις περισσότερους από έναν λογαριασμούς.
http://wiki.kithara.gr/Όροι χρήσης του Κιθάρα


Βραζίλη δεν νομίζω να χρειάζεται να είσαι διαλλακτικος με το άτομο του....έχει προσβάλει κόσμο, έχει ειρωνευτεί κόσμο....το λιγότερο ειναι που εκανε διποεγγραφη και στην τελικη να ταν και ο μονος που έχει ανοιξει δεύτερο λογαριασμο........απλά ban....:P

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3003 στις: 10/05/09, 12:33 »
http://athens.indymedia.org/local/webcast/uploads/metafiles/7585430.jpg
Απο τη χτεσινη φασιστο πορεια στην Ομονοια που και καλα ηταν πορεια ΕΛΛΗΝΩΝ!
Τελικα ολα τα καθαρματα δουλευουνε μαζι..εχει δικιο το συνθημα..
« Τελευταία τροποποίηση: 10/05/09, 12:37 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3004 στις: 10/05/09, 12:55 »
http://athens.indymedia.org/local/webcast/uploads/metafiles/7585430.jpg
Απο τη χτεσινη φασιστο πορεια στην Ομονοια που και καλα ηταν πορεια ΕΛΛΗΝΩΝ!
Τελικα ολα τα καθαρματα δουλευουνε μαζι..εχει δικιο το συνθημα..


μα κι εσυ κοιτας το indymedia...αφου ο ιδιος ο βελοπουλος εχει κανει αγώνα για να το κλείσει...!!!  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3005 στις: 10/05/09, 14:54 »
Ειναι το βιντεο που ανεβηκε στο tvxs απο την χτεσινη αντιφασιστικη. Δειτε ποσο ανενοχλητοι πετανε πετρες κροτιδες και φωτοβολιδες τα φασιστομουτρα στους μεταναστες με την αριστη προστασια των ΜΑΤ
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3006 στις: 10/05/09, 15:06 »
http://vimeo.com/4565818?pg=embed&sec= Ειναι το βιντεο που ανεβηκε στο tvxs απο την χτεσινη αντιφασιστικη. Δειτε ποσο ανενοχλητοι πετανε πετρες κροτιδες και φωτοβολιδες τα φασιστομουτρα στους μεταναστες με την αριστη προστασια των ΜΑΤ


Ε τωρα και εσυ... δεν ειναι και ετσι.... δεν φαινονται και καλα... μπορει και να μην τους ειδαν.... δεν ισχυουν αυτα τα πραγματα..... ειναι μια μειοψηφια..... κτλ κτλ κτλ. Αντε μεχρι την επομενη δολοφονια ας δικαιολογουμε τους εαυτους μας ετσι.
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3007 στις: 10/05/09, 23:12 »
ενα ρημαδοκαναλο δε μπορει να τα δειξει αυτα ρε π**στη...τρωμε στη μαπα τον καραμανλη να μιλαει στα μοσχαρια της ΟΝΝΕΔ....

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3008 στις: 10/05/09, 23:27 »
Τι να δείξει ρε φίλε; Τις ντροπές τους; Έχεις δει κανέναν να βγάζει τα άπλυτά του στη φόρα;;
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3010 στις: 11/05/09, 15:01 »
Ρε παιδιά προς τί η έκπληξις?
Γνωστά πράγματα και αναμενόμενα.Με ποιους περιμένατε να είναι ιδεολογικά συγγενείς οι ΜΑΤάδες?Με τον Λεβέντη?

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3011 στις: 11/05/09, 23:55 »
Και επειδη καναμε συζητηση περι αστυνομιας κλπ..Προφανως στη συγκεκριμενη περιπτωση ειχαν εντολες ανωτερων να κρατανε παρεα στους χρυσαυγιτες..Να τους δωσουν και καμια κροτου-λαμψης..
http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1027246
Ειναι στο ιντυμιντια αλλα δεν ειναι φοτοσοπ :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3012 στις: 12/05/09, 12:29 »
Γιατι και περσυ που τα δειχνανε στα καναλια μιλησε κανεις για αυτο το θεμα;..ολοι μιλαγαν για "τους αλητες τους μπαχαλους που κατεβηκαν να τα σπασουν παλι"...  :-\
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3013 στις: 12/05/09, 15:30 »
Και επειδη καναμε συζητηση περι αστυνομιας κλπ..Προφανως στη συγκεκριμενη περιπτωση ειχαν εντολες ανωτερων να κρατανε παρεα στους χρυσαυγιτες..Να τους δωσουν και καμια κροτου-λαμψης..
http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1027246
Ειναι στο ιντυμιντια αλλα δεν ειναι φοτοσοπ :P


Αποκλείεται! Είναι σίγουρα πειραγμένες οι φωτογραφίες! Πρώτ' απ' όλα οι τύποι με τα κράνη μοτοσυκλέτας παραβαίνουν τον κουκουλονόμο που ψηφίστηκε μόλις πριν από μια βδομάδα. Είναι δυνατόν οι δυνάμεις ασφαλείας να μην τους κάνουν τουλάχιστον σύσταση να τα βγάλουν? Δεν το πιστεύω....

Δεύτερον σε μια φώτο διακρίνεται καθαρά ένας τύπος που υψώνει το χέρι του με έναν περίεργο χαιρετισμό. Κάμψη του μέσου να το πω...  ως κωλοδάχτυλο να το πω.... ??? Όπως και να έχει είναι πασιφανές ότι κοπιάραν τον συγκεκριμένο τύπο από άλλη φωτό, από επεισόδια μέσα στο Πολυτεχνείο όπου εκεί το άσυλο του δίνει το δικαίωμα να βρίζει, να κοροϊδεύει, και να χαιρετά με τον συγκεκριμένο χαιρετισμό, αφού πρώτα έχει προκαλέσει βίαια επεισόδια στον περιβάλλοντα χώρο....

Εκτός ασύλου δεν γίνονται τέτοια πράγματα....

edit: Άλλη μια δύσκολη κατάσταση σήμερα. Δύο τύποι με μοτοσυκλέτα απείλησαν δύο αστυνομικούς με όπλο, και ξέφυγαν. Ανακοινώθηκε από το δελτίο τύπου της Αστυνομίας. Αναρωτιέμαι: τόσο ειλικρινείς είναι ώστε δεν τους ενδιαφέρει να βγάζουν στην φόρα τις πομπές τους, ή κάπου αλλού αποσκοπεί αυτό το περιστατικό?

Μπα... μάλλον είμαι πολύ καχύποπτος...
« Τελευταία τροποποίηση: 12/05/09, 15:37 από papous »
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3014 στις: 17/06/09, 14:38 »
Αλλο ενα αδικοχαμενο παλικαρι...

http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_7308.html

Μεγαλες αληθειες...

http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_1562.html

Και μεγαλες αλητειες...

http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_5656.html

Μονο στην ελλαδιτσα αυτα...
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3015 στις: 17/06/09, 21:11 »


Μεγαλες αληθειες...

http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_1562.html



Πόσο πιο γελοίο μπορεί να καταντήσει το πρωκτικό πια?Ένας άνθρωπος σκοτώθηκε και ασχολούνται με τον συριζα.Τραγικοί όπως πάντα...


Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3016 στις: 18/06/09, 16:20 »


Μεγαλες αληθειες...

http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_1562.html



Πόσο πιο γελοίο μπορεί να καταντήσει το πρωκτικό πια?Ένας άνθρωπος σκοτώθηκε και ασχολούνται με τον συριζα.Τραγικοί όπως πάντα...


Συμφωνω..τοση εμπαθια πια;!... :-\
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3017 στις: 18/06/09, 22:12 »


Μεγαλες αληθειες...

http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_1562.html



Πόσο πιο γελοίο μπορεί να καταντήσει το πρωκτικό πια?Ένας άνθρωπος σκοτώθηκε και ασχολούνται με τον συριζα.Τραγικοί όπως πάντα...


Συμφωνω..τοση εμπαθια πια;!... :-\

απλά προς χάριν δικαιοσύνης,πιστεύω πως θα έπρεπε όπως ασχολήθηκαν με τον Αλέξανδρο , έτσι να ασχοληθούν και με αυτόν τον αστυνομικό.Απλά και οι 2 ήταν άνθρωποι.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3018 στις: 19/06/09, 15:53 »
απλά προς χάριν δικαιοσύνης,πιστεύω πως θα έπρεπε όπως ασχολήθηκαν με τον Αλέξανδρο , έτσι να ασχοληθούν και με αυτόν τον αστυνομικό.Απλά και οι 2 ήταν άνθρωποι.
Συγνωμη εσενα σε νοιαζει οτι ενα κομμα δεν βγηκε να κανει πορειες γτ ενας ανθρωπος πεθανε ή το οτι πεθανε ενας ανθρωπος και κανεις δνε μπορεις στις πλατες του νουμερα;...
Αλλωστε τον εναν τον σκοτωσε αστυνομικος (χωρις λογο) και τον αλλον ενας εγκληματιας...
Αν ειναι ετσι να κανουμε θεμα καθε ανθρωπο που θα σκοτωνοταν..(???)

Να ζητησεις απο ενα κομμα να ασχοληθει με τον δολοφονο του αστυνομικου γτ η δικαιοσινη δεν αποδιδει δικαιοσυνη οκ..αλλα οχι να ζητας δικαιοσυνη γτ.....ουτε καν αιτιολογια γιαυτο δεν υπαρχει..
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3019 στις: 20/06/09, 15:16 »
απλά προς χάριν δικαιοσύνης,πιστεύω πως θα έπρεπε όπως ασχολήθηκαν με τον Αλέξανδρο , έτσι να ασχοληθούν και με αυτόν τον αστυνομικό.Απλά και οι 2 ήταν άνθρωποι.
Συγνωμη εσενα σε νοιαζει οτι ενα κομμα δεν βγηκε να κανει πορειες γτ ενας ανθρωπος πεθανε ή το οτι πεθανε ενας ανθρωπος και κανεις δνε μπορεις στις πλατες του νουμερα;...
Αλλωστε τον εναν τον σκοτωσε αστυνομικος (χωρις λογο) και τον αλλον ενας εγκληματιας...
Αν ειναι ετσι να κανουμε θεμα καθε ανθρωπο που θα σκοτωνοταν..(???)

Να ζητησεις απο ενα κομμα να ασχοληθει με τον δολοφονο του αστυνομικου γτ η δικαιοσινη δεν αποδιδει δικαιοσυνη οκ..αλλα οχι να ζητας δικαιοσυνη γτ.....ουτε καν αιτιολογια γιαυτο δεν υπαρχει..

Οι αποψεις πολλων ανθρωπων περι αστυνομιας ειναι γνωστες.Πολυ απλα ο αστυνομικος ισοδυναμει με ενα αναλωσιμο ζωον και δεν πειραζει κανεναν αμα σκοτωθει.Απο τον Δεκεμβρη και μετα οι θανατοι αστυνομικων εχουν αυξηθει ομως.Εχουμε την δολοφονικη αποπειρα στο παλικαρι απο τα ΜΑΤ,τον θανατο ενος οικογενειαρχη αστυνομικου που προσπαθησε να σταματησει εναν ληστη,τον θανατο ενος αστυνομικου απο την ομαδα Δ(το περιστατικο που πεταχτηκε μια ηλιθια μες την μεση και σαν αποτελεσμα αποσπασε την προσοχη των αστυνομικων και εγινε οτι εγινε) και τωρα εχουμε την εκτελεση εν ψυχρω ενος αλλου αστυνομικου.Ολα αυτα εγω τα βρισκω πολυ ανησυχητικα.Και οχι δεν θεωρω οτι επειδη ενας ανθρωπος κανει αυτη τη δουλεια ειναι φυσιολογικο να πεθαινει.

Οσο για τις αναφορες περι κομματων τι σας κανει εντυπωση?Αφου το ΣΥΡΙΖΑ δηλωνει κομμα υπερ του λαου..μεσα στην αστυνομια δεν υπαρχει λαος..?Που ειναι η φωνη του ΣΥΡΙΖΑ και για αυτους τους ανθρωπους που ενδεχομενως προσπαθουν να κανουν σωστα μια δυσκολη δουλεια?Που ειναι η φωνη του για αυτους τους αστυνομικους που κανουν καλα την δουλεια τους και εχουν πεθανει?Εγω αυτο αναρωτιεμαι.Κ δυστυχως στις εκλογες του 2007 ειχα ψηφισει ΣΥΡΙΖΑ.Μαλλον ηταν η πρωτη και τελευταια φορα.Απο την αλλη βεβαια δεν ξερω κατα ποσο θα ψηφιζα ΛΑΟΣ γιατι δεν ειμαι απολυτα πεπεισμενος περι των προθεσεων του και δεν ειμαι υπερ των ακρων.Το ΛΑΟΣ ξερει που να στοχευσει αντιθετα με το ΣΥΡΙΖΑ.Λεει στα σωματα ασφαλειας αυτα που θελουν να ακουσουν και παιρνει απο κει μεγαλο μερος υποστηριξης.Για να μην αναρωτιομαστε μετα γιατι υπαρχουν φαινομενα δεξιας και ακροδεξιας στα σωματα ασφαλειας.



Υ.Γ.:Αμυλο αμα μπορεις επαναδιατυπωσε καπως την αποψη σου..γιατι πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι γραφεις.Κεκτημενη ταχυτητα υποθετω.
« Τελευταία τροποποίηση: 20/06/09, 15:37 από bassman(sticky fingers!) »
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3020 στις: 20/06/09, 15:57 »
Υ.Γ.:Αμυλο αμα μπορεις επαναδιατυπωσε καπως την αποψη σου..γιατι πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι γραφεις.Κεκτημενη ταχυτητα υποθετω.
Να φανταστω δλδ οτι αν και η παραθεση σου συμπεριλαμβανει και το ποστ μου δεν απαντας σε μενα;...(η αληθεια ειναι οτι ακομα δνε εχω διαβασει το ποστ..
Με δυο λόγια..
Ουτε ο Συριζα ουτε κανεις δνε εχει προβλημα με τους αστυνομικους..ολοι στεναχωριομαστε για τον χαμο καποιου...
Οποτε ειναι αδικο και προπαγανδιστικο να ακουγονται τετοιες φρασεις..
Στο ποστ μου ειπε οτι Το θεμα του Δεκεμβριου δνε ηταν η αστυνομια..ηταν πολλα αλλα θεματα οσο αφορα την λειτουργια και της αστυνομιας..Δεν κατηγορισε κανεις πιστευω κανεναν αστυνομικο ως προσωπικοτητα, οποτε απαντησα στον Μακη οτι αλλο να γινεται καταχριση εξουσιας και αλλο να γινεται μια εγκληματικη ενεργεια..αν ηταν ετσι θα γινοταν πολιτικο και κοοινωνικο θεμα η καθε δολοφονια που γινεται...

Υ.Γ. εχω ζητησει επανιλημενος συγνωμη για τα βιαστικα και χαοτικα ποστ μου.. :-[
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3021 στις: 20/06/09, 16:39 »


Μεγαλες αληθειες...

http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_1562.html



Πόσο πιο γελοίο μπορεί να καταντήσει το πρωκτικό πια?Ένας άνθρωπος σκοτώθηκε και ασχολούνται με τον συριζα.Τραγικοί όπως πάντα...



Όσο και το indymedia,ε?
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3022 στις: 20/06/09, 16:47 »
Υ.Γ.:Αμυλο αμα μπορεις επαναδιατυπωσε καπως την αποψη σου..γιατι πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι γραφεις.Κεκτημενη ταχυτητα υποθετω.
Να φανταστω δλδ οτι αν και η παραθεση σου συμπεριλαμβανει και το ποστ μου δεν απαντας σε μενα;...(η αληθεια ειναι οτι ακομα δνε εχω διαβασει το ποστ..
Με δυο λόγια..
Ουτε ο Συριζα ουτε κανεις δνε εχει προβλημα με τους αστυνομικους..ολοι στεναχωριομαστε για τον χαμο καποιου...
Οποτε ειναι αδικο και προπαγανδιστικο να ακουγονται τετοιες φρασεις..
Στο ποστ μου ειπε οτι Το θεμα του Δεκεμβριου δνε ηταν η αστυνομια..ηταν πολλα αλλα θεματα οσο αφορα την λειτουργια και της αστυνομιας..Δεν κατηγορισε κανεις πιστευω κανεναν αστυνομικο ως προσωπικοτητα, οποτε απαντησα στον Μακη οτι αλλο να γινεται καταχριση εξουσιας και αλλο να γινεται μια εγκληματικη ενεργεια..αν ηταν ετσι θα γινοταν πολιτικο και κοοινωνικο θεμα η καθε δολοφονια που γινεται...

Υ.Γ. εχω ζητησει επανιλημενος συγνωμη για τα βιαστικα και χαοτικα ποστ μου.. :-[

Καλη μου δεν υπαρχει λογος να ζητας συγνωμη ;).Αλιμονο.Εγω στον προφορικο λογο συχνα απο κεκτημενη ταχυτητα μπερδευω τη γλωσσα μου ποσο μαλλον και στον γραπτο.

Ενταξει καταλαβα καπως το σκεπτικο σου.Σεβαστη η αποψη σου.
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3023 στις: 20/06/09, 16:55 »


Μεγαλες αληθειες...

http://troktiko.blogspot.com/2009/06/blog-post_1562.html



Πόσο πιο γελοίο μπορεί να καταντήσει το πρωκτικό πια?Ένας άνθρωπος σκοτώθηκε και ασχολούνται με τον συριζα.Τραγικοί όπως πάντα...



Όσο και το indymedia,ε?

Ανέλυσέ το λίγο αν θες αυτό.

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Aστυνομία και αλητεία Μέρος 2ο
« Απάντηση #3024 στις: 20/06/09, 17:10 »
υπάρχουν 200 φωτό (της αστυνομίας) στο ιντι και οι 190 ειναι φώτοσοπ.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.