Αποστολέας Θέμα: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )  (Αναγνώστηκε 95520 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #175 στις: 19/12/10, 20:41 »

 + μπροστα απο τον αριθμο ? απλα καλω τον αριθμο η παταω και καποιο κωδικο μπροστα απο τον αριθμο ?
 
Επειτα απο τη στιγμη που κανω την παραγγελια λογικα θα μου ζητηθει, να στειλω καποια φωτοτυπια ταυτοτητας κ της πιστωτικης, η κατι τετοιο ετσι ?Και απο εκει και περα αν ολα πανε καλα και τα πραγματα ερθουν με το καλο, τι γινεται με την εταιρεια courier που θα φερει τα πραγματα, επικοινωνουν αυτοι μαζι μου ?.Και ρωταω διοτι το προγραμμα μου ειναι ιδιεταιρα ιδιοτροπο κ συγκεκριμενα θα ηθελα να ξερω, με την προυποθεση βεβαια οτι επικοινωνουν αυτοι μαζι μου αν γινεται να επιλεξω εγω τη μερα (και την ωρα στο περιπου) που θα τα φερουν ?


ας δώσει τα φώτα και ο παλιός :P 36 παραγγελίες και συνεχίζουμε
ταυτότητα ΙΣΩΣ χρειαστείς αν κάνεις μεγαααλη παραγγελία με πιστωτική (1200Ε+)
τηλέφωνο δεν θα χρειαστεις. +=00
τα πράγματα εφοσον εισαι αθηνα ερχονται με ελτα κουριερ.αν δεν σε βρουν σου αφήνουν σημείωμα
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος RORY GALLAGHER

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 476
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #176 στις: 19/12/10, 21:13 »
Αν γινεται πραγματικα αυτο με την αποστολη στο σπιτι, τοτε πραγματικα ειναι αιτια για να μην παραγγειλω !

Αυτό υποτίθεται πως είναι καλό.να παραγγέλνεις και να σου ρχεται σπίτι. Αν δεν είσαι σπίτι πας με το χαρτί που σου αφήνουν στο ταχυδρομείο και το παίρνεις μόνος σου το πακέτο. Που είναι το πρόβλημα?Πιστεύω όμως πως ό,τι θέλεις σε σχέση με τα κούριερ/ ταχυδρομεία κλπ μπορείς να τους τα πεις και με ένα μέιλ.
 
Πάντως και γω 5-6 φορές που έχω ψωνίσει από thomann μόνο καλά λόγια έχω να πω.από συσκευασία μέχρι χρόνο (θυμάμαι τα μόνιτορ τα είχα παραγγείλει δευτέρα από πάτρα και ήρθαν σπίτι μου την πέμπτη)
.......sex fai skata kai ypnos!

Αποσυνδεδεμένος jim.ni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 817
  • Φύλο: Άντρας
  • The Day That Never Comes
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #177 στις: 20/12/10, 01:09 »
ο ένας λεει οτι δεν χρειάζεται καμιά ταυτότητα ο άλλος άμα κάνεις 1200+ κτλ  εγω όμως θα πω τα πράγματα όπως τα έζησα και θα σας την σπάσω  ;D

για παραγγελία 400 εουρος με κάρτα προπληρωμένη visa απο την κυπρου (οχι χρεωστική ούτε πιστωτική αλλα προπληρωμένη) μου ζητήθηκε να στείλω με email σκαναρισμενη ταυτότητα, απόδειξη κατάθεσης και την κάρτα κρύβοντας τα 8 απο τα 16 ψηφία. Επίσης χρειάστηκε να πάρω τηλ 2 φορές και να στείλω άλλα 2 email μέχρι να συνεννοηθούμε (όπου στο τελευταίο email τους απείλησα οτι η υπομονή μου τελειώνει και να στείλουν την παραγγελια πριν την ακυρώσω). Ευτυχώς τα πράγματα ήρθαν με ΕΛΤΑ σε μια βδομάδα και πήγα τα πείρα εγω απο το ταχυδρομείο  (2 δέματα με διαφορά μιας μέρας) και ευτυχώς ο εν λόγο υπάλληλός (salim) απολύθηκε μετά απο λίγο καιρό  ::)   κατα τα άλλα καλά

φρόντισε να βρεις τηλ και email για να σου απαντάει απευθείας ελληνικά και φυσικά αν πάρειςτηλ  θα βάλεις μπροστά το +49 ή 0049
 
Εχω λαμπατο LePou.......  :run

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #178 στις: 20/12/10, 08:45 »
jim.ni  μαλλον ησουν υπεργκαντεμης...
 
ιμειλ για απευθειας επικοινωνία greece@thomann.de
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #179 στις: 20/12/10, 09:03 »
off topic

Πριν ανοιξουμε ενα θεμα κανουμε ενα search ( στα ελληνικα "αναζητηση" ;D ) για να δουμε εαν υπαρχει ηδη μια αντιστοιχη συζητηση.

Το θεμα συγχωνευθηκε στη σωστη συζητηση!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
7 Απαντήσεις
5901 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/08, 08:32
από armagedon
0 Απαντήσεις
2933 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/04/09, 17:36
από georgalasg
1 Απαντήσεις
4445 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/07/09, 13:13
από MPARMPOUDIS
8 Απαντήσεις
4765 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/12/09, 19:33
από valex_van_halen
7 Απαντήσεις
10000 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/10, 12:58
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)
8 Απαντήσεις
6698 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/05/10, 21:24
από loukask6
4 Απαντήσεις
3338 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/08/10, 20:05
από zeromancer
10 Απαντήσεις
6745 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/04/11, 14:49
από vagtanplan
27 Απαντήσεις
9725 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/11, 22:40
από omega
2 Απαντήσεις
13022 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/11/13, 16:35
από klaus77