Σελίδες:
  • #1 από ΠΑναϊς στις 08 Apr 2013
  • Γεια παιδες. Ειμαι 46, οχι πολυς ελευθερος χρονος, γραφω συνεχεια τραγουδια απο folk μεχρι rock για τη πλακα μου, προσωπικη ευχαριστηση. Παιζω ρυθμικη κιθαρα ερασιτεχνικα, εχω και μια 12 χορδη και μπορω να παιξω και μπασο με πενα. Α, εχω και φυσαρμονικα... Οπως καταλαβαινετε δεν ψαχνομαι για καριερες κλπ αφου δεν ειμαι μουσικος, απλα για κανα παρεακι να περνα ευχαριστα η ωρα, και ισως και κανα λαιβ, κανα βιντεο στο You Tube αμα λαχει, βλεπουμε.
    Εχω μια ιδεα για ενα πουροσυγκροτημα με "νεους" που δε χαμπαριαζουν και αρνουνται να μεγαλωσουν η να υποκυψουν στη μιζερια των καιρων, ονομα The PIIGS (μπορει να υπαρχει κι'ολας δε ξερω...) να τα χωσουμε και στη Μερκελ αμα λαχει  >:( . Γουσταρω να προκαλω και να ειμαι bad boy  >:D σαν ενα απειρου καλλους ασμα μου με τιτλο "i'm just an not a very nice person" χαχα...τεσπα, πολλα λεω, αν ενδιαφερεται κανενας φιλος ας γραψει, μενω βορεια προαστια, ευχαριστω  ;D
  • #2 από Βραζίλης στις 08 Apr 2013
  • Χαίρε! Έχεις κάποιο δείγμα για να ακούσουμε; ή έστω αγαπημένους σου καλλιτέχνες...

    Βασικά, ο πίνακας Συνεργασίες είναι για συγκεκριμένες προτάσεις συνεργασίας, π.χ. κάποιον να παίξει ένα όργανο σε ένα τραγούδι και έτσι να ηχογραφηθεί κάτι συλλογικό.
    Αν απλά ψάχνεις άτομα για μπάντα, το κατάλληλο μέρος είναι μάλλον αυτό: Αγγελίες » Μουσικοί 
Σελίδες: