Σελίδες:
  • #1 από ΠΟΙΟΣ στις 17 Sep 2014
  • ενα αναπηρο τραγουδι
         
    rock μυθιστορημα
           
    ΩΡΑ ΝΑ ΦΕΥΓΩ
       ενα μικρο δειγμα
     
  • #2 από ΠΟΙΟΣ στις 17 Sep 2014
  • ενα αναπηρο τραγουδι     rock μυθιστορημα        ΩΡΑ ΝΑ ΦΕΥΓΩ   ενα μικρο δειγμα

    θα μπορουσε καποιος να διασκευασει και τραγουδισει καποια απο τα τραγουδια μου;
  • #3 από Lo.Lee.Ta στις 19 Sep 2014
  • Ιδιαίτερα το ανάπηρο τραγούδι φίλε ΠΟΙΟΣ, είναι αστέρι! Εύγε! Χαίρομαι που το νιώθεις αυτό που κάνεις.
    Όταν λες διασκευάσει και τραγουδήσει τα τραγούδια σου, εννοείς ενορχηστρώσει ? Πως το φαντάζεσαι ας πούμε ?
    Γιατί δεν το κάνεις μόνος σου ?
  • #4 από ΠΟΙΟΣ στις 19 Sep 2014
  • φιλε μου συνηθως ακουω τα χειροτερα για τα τραγουδια μου οποτε αυτο ηταν μια ωραια εκπληξη. ο λογος που θελω καποιος να αναλαβει τα τραγουδια μου ειναι γιατι το ταβανι μου σε μουσικες γνωσεις αλλα και σε ενεργεια σταματαει σε αυτο που ειδες, και ενα τραγουδι για να ειναι τραγουδι πρεπει να ντυθει με τα καλα του και να βγει εξω,   αν δεν τραγουδηθει δεν υπαρχει,  και τα αγαπαω πολυ τα τραγουδια μου για να τα κραταω φυλακισμενα μεσα μου,    στα αληθεια σε ευχαριστω για την προσοχη σου
  • #5 από Lo.Lee.Ta στις 19 Sep 2014
  • Τα γούστα διαφέρουν ΠΟΙΟΣ, αλλά είναι φως φανάρι, ότι χρόνια, έχει στραβώσει και ο γυαλός! Το ανάπηρο τραγούδι είναι εξαιρετικής ευαισθησίας και με φοβερά επιλεγμένους στίχους! Σίγουρα η μουσική, μπορεί να απογειώσει ένα τραγούδι, όπως και μια καλή φωνή! Απλά υπάρχει το απλό, σκέτο, κιθαρούλα και φωνή (πιο σύνθετο παίξιμο από το δικό σου ) αλλά και πιο σύνθετες ενορχηστρώσεις. Εσύ τι ακριβώς από τα 2 θέλεις ? Πάντως η συνεργασία καλών μουσικών με τους στίχους του φόρουμ, δεν πολύδουλεύει. Ίσως κάποιος σχετικά χαμηλού επιπέδου ερασιτέχνης, να ξεκινούσε να κάνει κάτι με τα τραγούδια σου, λίγο παραπάνω από εκεί που τα άφησες εσύ.
  • #6 από ΠΟΙΟΣ στις 19 Sep 2014
  • καταρχην σε ευχαριστω για τον χρονο σου.αυτο το απλο με κιθαρουλα και φωνη ειναι ακριβως αυτο που θελω,ομως με κιθαρα το ιδιο ευαισθητη οπως ο στιχος, και εγω αυτο δυστυχως δεν το εχω,   σε οτι ειπες συμφωνω, εχεις δικιο,
  • #7 από adr1anos στις 19 Sep 2014
  • ...Το ανάπηρο τραγούδι είναι εξαιρετικής ευαισθησίας και με φοβερά επιλεγμένους στίχους!
    Συμφωνώ και εγώ, μου άρεσε πολύ, όπως το άκουσα το φαντάστηκα σε διάφορα στύλ, έχεις πολύ ταλέντο!..
  • #8 από ΠΟΙΟΣ στις 19 Sep 2014
  • καταρχην τρελαθηκα με τα φτερουγισματα των πουλιων.  σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια
  • #9 από Καθόδιος (φλουτσ) στις 20 Sep 2014
  • Φίλτατε Ποιέ άκουσα όλα τα κομμάτια σου και μόνο το λαϊκότροπον δε με ενθουσίασε. Δεν πιστεύω οτι κάποιος άλλος θα ερμηνεύσει καλύτερα τα τραγούδια σου από εσένα τον ίδιο. Βρες δυο φίλους και ξεκινήστε να δουλεύετε τα κομμάτια μετά ζύθου και μεζέ! Ας πούμε 2η κιθάρα και φυσαρμόνικα, όχι πολλά πράγματα. Η φωνή αυτή ταιριάζει απόλυτα.

    Άσε που θυμήθηκα και τη δισκάρα απ την οποία προέρχεται το ακόλουθο άσμα
    https://www.youtube.com/watch?v=3J-qypcyDOg
  • #10 από ΠΟΙΟΣ στις 20 Sep 2014
  • σε ευχαριστω ποιο πολυ για το υπεροχο τραγουδι που ανεβασες μαζι με το σχολιο σου,  το κακο για μενα ειναι οτι δεν εχω κανενα φιλο η συγγενη που να ασχολειτε με την μουσικη οποτε !!!!!
  • #11 από Καθόδιος (φλουτσ) στις 20 Sep 2014
  • Βρές!
  • #12 από ΠΟΙΟΣ στις 20 Sep 2014
  • το ποδι μου το αγαπω
    και κεινο μ αγαπαει
    μα εχει τωρα κουραστει
    και μακρια δεν παει
Σελίδες: