Αποστολέας Θέμα: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......  (Αναγνώστηκε 521685 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος J.P. DiMaggio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Take us out to the Ball Game!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2325 στις: 20/03/09, 00:09 »


+1
Ο Καρράς ναι, είναι μεγάλος καλλιτέχνης στο είδος του. Όμως το είδος του απέχει πάρα πολύ από το είδος του Μάλαμα (και του Περίδη και του Παπάζογλου και όποιου άλλο εκανε το λαθος να του δώσει τα τραγούδια του). Δεν θυμώνω όμως με τον Καρρά, αυτός είπε να το ρίξει στο έντεχνο, ή δεν ξέρω τι άλλο του συνέβη, θυμώνω όμως με τον Μάλαμα που φαίνεται πώς δεν σέβεται το έργο του. Από την άλλη βέβαια είναι κ οι δισκογραφικές που ίσως να του επέβαλαν κάποια πράγματα. Δεν μπορώ να ξέρω τι ακριβώς έγινε, αλλά παρόλα αυτά η ξενέρα παραμένει ξενέρα...

Να σε ενημερώσω πως η "πριγκηπεσσα" ειναι απο τα στανταρ τραγουδια που ακουγονται τα τελευταια χρόνια σε καθε νυχτερινή πιστα.  ;)
When the going gets weird, the weird turn pro.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2326 στις: 20/03/09, 13:14 »


+1
Ο Καρράς ναι, είναι μεγάλος καλλιτέχνης στο είδος του. Όμως το είδος του απέχει πάρα πολύ από το είδος του Μάλαμα (και του Περίδη και του Παπάζογλου και όποιου άλλο εκανε το λαθος να του δώσει τα τραγούδια του). Δεν θυμώνω όμως με τον Καρρά, αυτός είπε να το ρίξει στο έντεχνο, ή δεν ξέρω τι άλλο του συνέβη, θυμώνω όμως με τον Μάλαμα που φαίνεται πώς δεν σέβεται το έργο του. Από την άλλη βέβαια είναι κ οι δισκογραφικές που ίσως να του επέβαλαν κάποια πράγματα. Δεν μπορώ να ξέρω τι ακριβώς έγινε, αλλά παρόλα αυτά η ξενέρα παραμένει ξενέρα...

Να σε ενημερώσω πως η "πριγκηπεσσα" ειναι απο τα στανταρ τραγουδια που ακουγονται τα τελευταια χρόνια σε καθε νυχτερινή πιστα.  ;)


Το γνωρίζω δυστυχώς και αυτό... Είναι από τα must κομμάτια που παίζονται στο 10λεπτο wanna-be έντεχνο πρόγραμμα των σκυλλάδικων, όμως άλλο να το ακούς εκεί κ άλλο να ακούς να έχει γίνει ολόκληρη ηχογράφηση και να κυκλοφορεί σε δίσκο.
Προσωπικά με χάλασε τόσο το αποτέλεσμα, όσο και η κίνηση του Μάλαμα να δώσει τα τραγουδια του...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2327 στις: 20/03/09, 13:24 »
Στο θέμα που πιασατε παραπάνω, συμφωνώ με το καθίκι!!!

Το αποτέλεσμα στα αυτιά μου ακούγεται πολύ καλο! Όλα τα άλλα είναι ζητημα ταμπελοποίησης των καλλιτεχνών. Ο Καρράς δεν μου αρέσει καθόλου γενικά στις επιλογές του με καποιες εξαιρέσεις, αλλά εδω μου άρεσε και αυτος και η ενορχήστρωση... Ειμαι σχεδόν βεβαιος όμως ότι Live προκειται να κατακρεουργηθει η συγκεκριμένη συνθεση σε περίπτωση ερμηνείας από τον ίδιο...

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2328 στις: 20/03/09, 18:22 »
Λοιπον....Εκχμ..Γκουχ...

Αφου ξεπερασα το σοκ (και ναι, το θεωρω βεβηλωση, αλλα και τα αποτελεσμα με χαλασε >:( :down :wall) κ ηρεμησα με το 1 1/2 κουτι λεξοτανιλ που πηρα %( δηλωνω τα εξης:

1. Αν ο Μαλαμας εδωσε την αδεια του για αυτο το συμβαν, ειναι για φαπες.

2. Αν βρεθει ποτε μπροστα μου ο Καρρας θα φαει στη μαπα τα ληγμενα γιαουρτακια που φυλαγα για τον πρωθυπουργο κατευθειαν με το πηλινο κεσεδακι

3. Αν ποτε μου αισθανθω την αναγκη να αυτοκτονησω, τωρα ξερω τον πιο αποτελεσματικο τροπο. ;D


Περα απο αυτα οφειλω να ομολογησω πως η ενορχηστρωση ειχε κατι διαφορετικο... αλλα οπως ειπε ο προλαλησαντας Κουρου, στο λαιβ σιγουρα θα κατακρεουργηθει! Κ οπως κ να το κανουμε, δεν την αντεχω τη φωνη του Καρρα με τπτ! Α ρε Σωκρατη, μη σε πιασω στα χερια μου....
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος J.P. DiMaggio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Take us out to the Ball Game!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2329 στις: 21/03/09, 05:05 »
Εγω αμα σας πω πως μἀρεσει περισσότερο απο το original;;;  ;D
When the going gets weird, the weird turn pro.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2330 στις: 21/03/09, 13:41 »
Δεν ξερω τι λετε..αλλα δνε αντεξα να ακουσω το γαβγισμα του σκυλου μεσα σε γαβγισμα-ενορχηστρωση... :-\
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2331 στις: 21/03/09, 13:47 »
Νταξει  ρε παιδια, ουτε εμενα μου αρεσε ιδιαιτερα (και γενικως δεν μαρεσει ο καρας)  αλλα για να το παιξει σημαινει οτι ο μαλαμας εδωσε την αδεια για κατι τετοιο. οποτε καλα να παθει. μην κατηγορειτε τον καρρα, μια διασκευη εκανε ο ανθρωπος, και κατα την γνώμη μου για το είδος του την έκανε αρκετά καλά.  Εδω εχουν γινει χειροτερα και χειροτερα πραγματα, (βλ. εφη θωδη σμοκ ον δε γοτερ, ρουβας we will rock you κλπ). και αυτα τα περι υπερβολικης ποιοτητας και κουλτουρας του μαλαμα που την βεβηλωσε ο κατωτερος σκυλας καρρας ειναι μ...κιες. Στην τελικη αν ειναι τοσο ποιοτικος και ψαγμενος και ουαου ο μαλαμας ας μην εδινε την αδεια για κατι τετοιο

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2332 στις: 21/03/09, 18:34 »
μεσα σε γαβγισμα-ενορχηστρωση... :-\

νταξ....το.....γάβγισες...... ::)

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2333 στις: 24/03/09, 01:21 »
Δεν νομιζω οτι η Θωδη πηρε αδεια για το smoke on the water ας πουμε ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος συννεφάκι

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 384
  • Φύλο: Γυναίκα
  • * floating around*
    • Προφίλ
    • Tomb Raider GR
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2334 στις: 25/03/09, 00:21 »

Με χαλάει που δε γράφετε πια τι σας χαλάει και ασχολείστε με τον Καρρά..!

(μπορεί να ήθελε να δοκιμάσει ο χριστιανός, μην τον αποπαίρνετε!!!)

Και αυτό που με χαλάει πιο πολύ είναι όλα τα σκυλιά που δεν ξέρουν τον Μάλαμα,
θα λένε για το σούπερ νέο τραγούδι του Καρρά, χωρίς να έχουν ιδέα ότι είναι διασκευή!  >:(

Επίσης... με χαλάει που ασχολήθηκα τελικά κι' εγώ με τον Καρρά..!  0:)
"I shut my eyes and all the world drops dead, I lift my lids and all is born again. I think I made you up inside my head.."
                           S.P.

Αποσυνδεδεμένος J.P. DiMaggio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Take us out to the Ball Game!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2335 στις: 25/03/09, 06:15 »
To τραγουδι ειναι σε ενα δισκο που εβγαλε ο καρρας και εχει και αλλες διασκευες εντεχνου μεσα (τσιγάρο ατελειωτο, το κοκκινο φουστάνι κλπ).

Αν υποθεσουμε οτι πρωτοακουγατε την πριγκηπεσσα απο τον καρρα. Θα σας αρεσε σαν τραγουδι ή οχι;
Η ότι και να πει "ο σκυλας" ειναι εξ'ορισμου μάπα;  ;)
When the going gets weird, the weird turn pro.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2336 στις: 25/03/09, 12:03 »


Η ότι και να πει "ο σκυλας" ειναι εξ'ορισμου μάπα;  ;)

εχω μιλήσει σε άλλο θέμα για ντεμέκ κουλτούρα....αυτό ακριβώς εννοούσα....αν το πριγκηπέσσα το έλεγε πρώτη εκτελεση ο καρράς...αυτή την στιγμή οι περισσότεροι θα κουτουριάρηδες θα αγνοούσαν και την υπαρξη του.......αλλα επειδή δεν μ΄αρεσει να μιλάω υποθετικά...και επειδή άκουσα όλον τον δισκο....όχι..ήταν έγκλημα τα περισσότερα τραγούδια....εκτός απο το "κατι μου κρύβεις" που ταιριάζει στο στυλ του καρρα... :P 

Συνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2337 στις: 26/03/09, 01:35 »
+φωνω με το +εφακι!
Με χαλαει που ξεφυγατε απο το θεμα και το γυρισατε σε ατερμονη σκυλοεντεχνοσυζητηση...

Με χαλαει επισης που γυρισα απο το καλοκαιρι, ηλιο, θαλασσα, φυση, ξεγνοιασια, (βλεπε: 1 μηνα διακοπες στη βραζιλια) πισω στον χειμωνα, κρυο, αθηνα, δουλεια

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2338 στις: 26/03/09, 12:02 »
Εμενα με χαλαει που ενας απο τους αγαπημενους μου μαθητες (κ γιος του αφεντικου μου),ετων 11, βρισκεται αυτη τη στιγμη στο νοσοκομειο μετα απο 5ωρη εγχειρηση για ογκο στον εγκεφαλο... Κ ακομη δεν ξερουμε αν υπαρχουν ελπιδες η οχι.

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΜΑΜΑΚΙΕΣ ΡΕ ΜΑΜΩΤΟ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 :'( :'( :'(  :wall :wall :sad :sad :sad >:( >:( >:(

I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2339 στις: 28/03/09, 01:41 »
Με χαλαει που δεν φτιαχνομαι με αυτα που θελω να κανω και πρεπει να παω να ξεκουραστω γιατι αυριο εχει ολημερης δουλεια...
επισης δεν καταλαβαινω πως ασχολειστε με τραγουδια σαν το παραπανω, ειδα το λινκ (χωρις να ξερω τι ειναι), το ανοιξα, ακουσα 15 δευτερολεπτα, εκοψα φλεβες και το εκλεισα και εβαλα να ακουσω code64 & zu για να ερθω στα ισια μου, νομιζω οτι τετοια πραγματα δεν αξιζουν να ασχολειστε καν, πολυ ενεργεια καταναλωνετε που επρεπε να διοχετευετε αλλου!  ;D
Πλακα κανω, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα που λεει και ο ενδοξος ελληνικος λαος!  :P
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος jim.ni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 817
  • Φύλο: Άντρας
  • The Day That Never Comes
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2340 στις: 29/03/09, 01:02 »
είχα σκοπό να γράψω κάτι για τους ψευτοκουλτουριάρηδες....αλλά μετά απ αυτό που διάβασα GermanRock.... :-\....
εύχομαι να γίνει καλά
Εχω λαμπατο LePou.......  :run

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2341 στις: 04/04/09, 22:51 »
είχα σκοπό να γράψω κάτι για τους ψευτοκουλτουριάρηδες....αλλά μετά απ αυτό που διάβασα GermanRock.... :-\....
εύχομαι να γίνει καλά

Ευχαριστω... Χθες εγινε 2η εγχειρηση, ευτυχως τα αντανακλαστικα του λειτουργουν οκ κ τωρα περιμενουμε αποτελεσματα βιοψιας... :'( :'( :-\

Αυτο που με χαλαει ειναι πως στο χωριο ασχολειται ο καθε κουτσομπολης με το θεμα κ λεει το κοντο κ το μακρυ του κ ενοχλουνε την οικογενεια του στα κινητα, οχι απο ενδιαφερον, αλλα για να μαθουν λεπτομερειες! >:( >:( >:( :down :down

ΕΛΕΟΣ!
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2342 στις: 09/04/09, 15:44 »
που ειμαι ακομα αρρωστη. wtf????

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2343 στις: 09/04/09, 19:48 »
Που η καρδια μου ποναει καθε μερα..
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2344 στις: 10/04/09, 13:57 »
Με χαλαει μεν οτι μ πηκε ο τρελος στην σχολη μου και αρχισε να γαζωνει...αλλα δεν με χαλαει που δεν εχω μαθημα..
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος argentina

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 466
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • argentina
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2345 στις: 10/04/09, 14:11 »
Με χαλαει μεν οτι μ πηκε ο τρελος στην σχολη μου και αρχισε να γαζωνει...αλλα δεν με χαλαει που δεν εχω μαθημα..

Μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης? Ποιος τρελος? Τι εγινε?
Τι τεράστιο ψέμα πρέπει να επινοήσει το μυαλό του... για να μπορέσει να κυριαρχήσει στις αισθήσεις του... να τις γαληνέψει...;
                                                                                                             R. M. Rilke

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2346 στις: 10/04/09, 14:17 »
Με χαλαει μεν οτι μ πηκε ο τρελος στην σχολη μου και αρχισε να γαζωνει...αλλα δεν με χαλαει που δεν εχω μαθημα..

Μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης? Ποιος τρελος? Τι εγινε?
Δεν ακουσες στα επας του οαεδ τι εγινε;..για το παιδι που πυροβολησε 5 ανθρωπους;....
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2347 στις: 10/04/09, 17:08 »
εγώ άκουσα αλλά μου είπαν πως μόνο ένας είναι στο χειρουργείο....!

Αποσυνδεδεμένος argentina

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 466
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • argentina
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2348 στις: 10/04/09, 17:50 »
 :o οχι!  >:( :'(
Τι τεράστιο ψέμα πρέπει να επινοήσει το μυαλό του... για να μπορέσει να κυριαρχήσει στις αισθήσεις του... να τις γαληνέψει...;
                                                                                                             R. M. Rilke

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
« Απάντηση #2349 στις: 10/04/09, 21:22 »
3 ειναι οι τραυματισμενοι..ο ενας ειναι στην εντατικη και ο δραστης αυτοκτονησε...Καλε αργεντινα ανοιξε λιγο τηλεοραση να δεις ειδησεις... :-*
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....