Αποστολέας Θέμα: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 24123 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ ότι άκουσα στην τηλεόραση, σήμερα το πρωί βρήκαν τον Νικο σεργιανόπουλο  (Αυτός που έπαιζε στου 2 ξένους) μαχαιρωμένο στο σπίτι του.Είχε 7 μαχαιριές και ήταν γυμνός.Ακομα δεν  εχουν βρει ποιος τον σκότωσε και τέτοια. Κρίμα και ήταν από τους αγαπήμένους μου έλληνες ηθοποιούς.   :-\ :-\ :-\ :-\ :'( :'( :'( :'(

RIP :'( :'(
« Τελευταία τροποποίηση: 04/06/08, 13:42 από scurlet fairy »

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #1 στις: 04/06/08, 13:52 »
Aπο οτι εμαθα δεν υπηρχαν ιχνη παραβιασης.Αρα μαλλον τον ηξερε τον δραστη.Βεβαια αμα συνδεσεις τον φονο με το θεμα των ναρκωτικων..ισως κατι να παιζει...
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #2 στις: 04/06/08, 13:53 »
http://www.madata.gr/index.php?news=20060

Διστυχως, ισχυει .. Κριμα  :(

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #3 στις: 04/06/08, 13:53 »
Kρίμα...

Η αλήθεια είναι ότι σοκαρίστηκα παραπάνω απ' ότι περίμενα. Τον συμπαθούσα πολύ ως ηθοποιό. Ήταν και ξαφνικό, ήταν και δολοφονία...
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #4 στις: 04/06/08, 13:55 »
Μαλλον εδωσε αυτους που του προμυθευαν κοκα στην αστυνομια η κατι τετοιο, δεν με ξαφνιασε το νεο ειναι η αληθεια αν και τον συμαπθουσα αρκετα ως ηθοποιο. Λετε σειρα να εχει ο παπμιχαηλ?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #5 στις: 04/06/08, 14:01 »

λενε οτι η πορτα ηταν κλειδωμενη, κ παραβιαστηκε απο μεσα...
αρα οποιος κ αν ηταν μεσα μαλλον δε πηγε για μια απλη επισκεψη...  ::)

πολυ κριμα παντως.. κ μενα ηταν ενας απ τους αγαπημενους μ...
rip...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #6 στις: 04/06/08, 14:09 »
πιστευω πιθανοτατα ηταν εγκλημα παθους η κανα βαπορακι τ

κριμα ηταν φοβερος
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #7 στις: 04/06/08, 14:47 »
συμφωνω με τον απο πανω!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #8 στις: 04/06/08, 15:21 »
Βαπορακι του?Ο σεργιανοπουλος δεν ηταν εμπορος..τουλαχιστον ετσι ειχε ακουστει..Απο τη στιγμη που βγηκε στο κηνικο με τα ναρκωτικα στη τηλεοραση θα γιονταν αργα η γρηγορα..Επιβαρυνθηκε και απο τον Ππαμιχαηλ μιας και λαλησε.. κριμα
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #9 στις: 04/06/08, 15:28 »
Βαπορακι του?Ο σεργιανοπουλος δεν ηταν εμπορος..

Και που το ξερεις ρε γιαννη αυτο...?
Του ζητησες και δεν ειχε...? :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος Blue Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 365
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • The Paradox Society
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #10 στις: 04/06/08, 15:43 »
Τι λέτε ρε!!!  :o :o :o :o :o Έμεινα! Crime-α.... είχε στύλ
"dealing with the absurdity of existence by shoving absurdity down existence’s throat"

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #11 στις: 04/06/08, 16:01 »
Ακουσα πως οι αστυνομικοι που εκαναν αυτοψια δηλωσαν πως το σωμα γυμνωθηκε μετα το εγκλημα, πιθανως για να στραφουν οι ερευνες σε κινητρα παθους...

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #12 στις: 04/06/08, 16:45 »
παντως ο τιτλος ειναι λιγο κουλος.. διοτι το "Σκοτωσαν τον Σεργιανοπουλο" δηλωνει οτι ξερουμε ποιοι τον σκοτωσαν
ενω για παραδειγμα το "Δολοφονηθηκε ο Σεργιανοπουλος" παρουσιαζει την πραγματικη κατασταση.....
το λεω γιατι αυτη την εντυπωση σχηματισα αρχικα....

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #13 στις: 04/06/08, 16:58 »
Επιβαρυνθηκε και απο τον Ππαμιχαηλ μιας και λαλησε.. κριμα

ωπ.. δ γνωριζω τπτ επ αυτου.. τ ειχε γινει;;;..
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #14 στις: 04/06/08, 17:09 »
Και εγώ συμφωνώ με τον Roufus ότι την προηγούμενη φορά που πιάστηκε με κοκαΐνη έδωσε κάποια ονόματα και ήθελαν τον βγάλουν από τη μέση...
Να το έκανε προμηθευτής του για οικονομικούς λόγους ή κάτι τέτοιο δύσκολο γιατί οι έμποροι σχεδόν ποτέ δεν σκοτώνουν πελάτες και μάλιστα κοκαΐνης (που είναι μετρημένοι)...
Τώρα είναι λίγο πολύπλοκο το θέμα γιατί ήταν κάποια άτομα εκεί πριν και έπιναν μπύρες, παραβιασμένη πόρτα δεν βρέθηκε, το θύμα δεν αντέδρασε... Πάντως απ ότι άκουσα ο δολοφόνος θα βρεθεί σύντομα...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #15 στις: 04/06/08, 17:09 »
το χειροτερο ειναι οτι βρισκουν κατι ανεγκεφαλοι ευκαιρεια εις βαρος της μνημης του και της αξιοπρεπειας του να τον θιγουνε και να τον ξευτελιζουν μονο και μονο για λιγα λεπτα δημοσιοτητας...τα κομπλεξ τους ολα πανω στον ανθρωπο θα βγουν..κριμα...ειλικρινα...

παντως ο δολοφονος αν ειχε σχεση με τα ναρκωτικα δεν ειχε σκοπο να δρασει ετσι..ηταν πολυ συνχισμενος και μπερδεμενος στο μυαλο για να ηταν απλα μια ψυχρη δολοφονια,ηταν φανεερα παρορμητικη..πιθανον να εδρασε ετσι γτ πικαριστικε ο δραστης
« Τελευταία τροποποίηση: 04/06/08, 17:12 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Tempus

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 149
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #16 στις: 04/06/08, 19:27 »
παντως ο δολοφονος αν ειχε σχεση με τα ναρκωτικα δεν ειχε σκοπο να δρασει ετσι..ηταν πολυ συνχισμενος και μπερδεμενος στο μυαλο για να ηταν απλα μια ψυχρη δολοφονια,ηταν φανεερα παρορμητικη..πιθανον να εδρασε ετσι γτ πικαριστικε ο δραστης


Συμφωνώ.Το προμελετημένο δε θα γινόταν με εφτά μαχαιριές.Κρίμα βέβαια για τον άνθρωπο αλλά ήδη θεωρώ ότι το θέμα έχει λάβει μεγαλύτερες διαστάσεις από ότι θα έπρεπε.
Προσωπικά πιο πολύ λυπήθηκα και σοκαρίστηκα για τον περιπτερά πχ που είχαν σκοτώσει για 500 ευρώ ή για τον σεκιουριτά της τράπεζας που τον σκότωσαν παρά για τον κ.Σεργιανόπουλο.
« Τελευταία τροποποίηση: 04/06/08, 19:29 από Tempus »

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #17 στις: 04/06/08, 19:29 »

Συμφωνώ.Το προμελετημένο δε θα γινόταν με εφτά μαχαιριές.Κρίμα βέβαια για τον άνθρωπο αλλά ήδη θεωρώ ότι το θέμα έχει λάβει μεγαλύτερες διαστάσεις από ότι θα έπρεπε.
Προσωπικά πιο πολύ λυπήθηκα και σοκαρίστηκα για τον περιπτερά πχ που είχαν σκοτώσει για 500 ευρώ παρά τον κ.Σεργιανόπουλο.
και για τους δυο λυπητερο ειναι..αν σκεφτεις οτι στιγματιζεται ετσι η μνημη τους...ως αγρια και αδικα δολοφονημενων....
κανεις μα κανεις δεν αξιζει τετοιο πραγμα..οσα λεφτα και να του αφερεσουν... :)
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #18 στις: 04/06/08, 19:40 »
Επιβαρυνθηκε και απο τον Ππαμιχαηλ μιας και λαλησε.. κριμα

ωπ.. δ γνωριζω τπτ επ αυτου.. τ ειχε γινει;;;..
Ε τιποτα βγηκε προχτες οτι και ο Παπαμιχαηλ ο μικρος επαιρνε διαφορα και απο οτι καταλαβα λαλησε...

Γερασιμε ετσι λεγαν..Αν ητανε εμπορας θα ειχε φαει μερικα χρονακια..(οχι οτι τρωνε κανονικα αλλα τον ειχε βγαλει η τηλεοραση..)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #19 στις: 04/06/08, 19:48 »
παντως ο δολοφονος αν ειχε σχεση με τα ναρκωτικα δεν ειχε σκοπο να δρασει ετσι..ηταν πολυ συνχισμενος και μπερδεμενος στο μυαλο για να ηταν απλα μια ψυχρη δολοφονια,ηταν φανεερα παρορμητικη..πιθανον να εδρασε ετσι γτ πικαριστικε ο δραστης


Συμφωνώ.Το προμελετημένο δε θα γινόταν με εφτά μαχαιριές.Κρίμα βέβαια για τον άνθρωπο αλλά ήδη θεωρώ ότι το θέμα έχει λάβει μεγαλύτερες διαστάσεις από ότι θα έπρεπε.
Προσωπικά πιο πολύ λυπήθηκα και σοκαρίστηκα για τον περιπτερά πχ που είχαν σκοτώσει για 500 ευρώ ή για τον σεκιουριτά της τράπεζας που τον σκότωσαν παρά για τον κ.Σεργιανόπουλο.

Διαφωνω για το αν ηταν ή οχι προμελετημενο...ο αριθμος των χτυπηματων δε ειναι κ το πιο ενδεικτικο στοιχειο...

Οπως και το αν ο δραστης σχετιζοταν με τα ναρκωτικα...αν ο Σεργιανοπουλος χρωστουσε φραγκα κ μιλησε και στην αστυνομια τοτε γιατι να μην τον βγαλουν απο τη μεση???

Δε λεω οτι εγινε ετσι, αλλα με αυτα τα λιγα που ξερουμε, ο,τι υποθεσεις και να κανουμε ειναι απλα υποθεσεις...

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #20 στις: 04/06/08, 20:29 »
Είμαι κυνικός μέχρι αηδίας, αλλά δεν την πάλεψα...


Nick walks warily down the street, with the brim pulled way down low...


 :-*

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #21 στις: 04/06/08, 20:36 »



Συμφωνώ.Το προμελετημένο δε θα γινόταν με εφτά μαχαιριές.Κρίμα βέβαια για τον άνθρωπο αλλά ήδη θεωρώ ότι το θέμα έχει λάβει μεγαλύτερες διαστάσεις από ότι θα έπρεπε.
Προσωπικά πιο πολύ λυπήθηκα και σοκαρίστηκα για τον περιπτερά πχ που είχαν σκοτώσει για 500 ευρώ ή για τον σεκιουριτά της τράπεζας που τον σκότωσαν παρά για τον κ.Σεργιανόπουλο.

Διαφωνω για το αν ηταν ή οχι προμελετημενο...ο αριθμος των χτυπηματων δε ειναι κ το πιο ενδεικτικο στοιχειο...

Οπως και το αν ο δραστης σχετιζοταν με τα ναρκωτικα...αν ο Σεργιανοπουλος χρωστουσε φραγκα κ μιλησε και στην αστυνομια τοτε γιατι να μην τον βγαλουν απο τη μεση???

Δε λεω οτι εγινε ετσι, αλλα με αυτα τα λιγα που ξερουμε, ο,τι υποθεσεις και να κανουμε ειναι απλα υποθεσεις...
γτ φιλε μου θα προτιμουσε ενας δολοφονος να τον καθαρισει γρηγορασ και αθορυβα..παρα ετσι..απο οτι δειχνει και εγω υποθετω οτι αυτος που το σκοτωσε ναι μεν ειναι εγκληματιας..αλλα ειναι και δειλος..σκεψου μονο οτι δεν εξαφανισε το οπλο παρα το αφησε εκει...τεσπα εγκληματολογοι δεν ειμαστε
πριν ακουγα τους συναδελφους του... :-\
« Τελευταία τροποποίηση: 07/06/08, 11:03 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #22 στις: 04/06/08, 20:59 »
παιδια στεναχωριθηκα πολυ για τον γεγονος αυτο... :-[ :-[ :-\ηταν ενας απο τους καλυτερους ηθοποιους στην χωρα μας και εκτος αυτο τον ειχα γνωρισει προσωπικα............οταν ακουσα οτι πεθανε νομιζα πως ηταν απο τα ναρκωτικα....μετα ακουσα για τις 7 μαχαιριες.....ποιος ξερει που ειχε μπλεξει και τη μαφια βρισκετε απο πισω.....

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #23 στις: 05/06/08, 00:08 »
ου γαρ ερχεται μονον


αμα μπλεξεις με μαφιες....κριμα γιατι ηταν αξιολογος ανθρωπος που δεν ειχε πειραξει μυρμηγκι παρα μονο τον εαυτο του...


(αποτι διαβασα μου κανε εντυπωση πως ενας τετοιος ζεν πρεμιε που οποια ηθελε στα ποδια του την ειχε ηταν μοναχικος...)
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #24 στις: 05/06/08, 00:23 »
Και εγω στεναχωρηθηκα περισσοτερο λογω της ολης φασης που ειχε γινει απο πριν και βεβαια της χολης που βγαζουν τα μεσημεριανα αλλα καλυτερος ηθοποιος της χωρας..Ειχε παιξει καπου αλλου εκτος απο συριαλ?Δεν ξερω για αυτο και ρωταω..Σε καποια αξιολογη ταινια δεν τον θυμαμαι παντως..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE