Αποστολέας Θέμα: ΕΣΥ ΞΑΝΑ  (Αναγνώστηκε 2008 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος axrwmos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
ΕΣΥ ΞΑΝΑ
« στις: 22/12/08, 15:53 »
                                                               Είσαι ότι αξίζει από αυτά που φωτίζει το φώς.
                                                                                  Μόνο εσένα.
                                                        Τίποτα δεν είναι ίδιο για μένα όταν είμαι τριγύρω σου.
                                                          Είσαι όλες οι σκέψεις μου σε μια πράξη τελιότητας.
                                                                   Πίστεψα ότι υπάρχεις και σε βρήκα.
                                                  Πάντα πίστευα ότι όταν πιστέψεις σε κάτι πολύ αυτό υπάρχει.
                                                                              Υπάρχεις για μένα.
                                                        Δεν σε ξέρω καθόλου και δεν με νοιάζει να σε μάθω
                                                          είσαι αυτό για μένα και δεν θα το αλλάξει τίποτα.
                                           Απλά μπορώ να λέω ότι κάποτε σε είδα, σου μίλησα και δεν με νοιάζει
                                                      τίποτα άλλο απλά ότι κάποτε σε βρήκα έστω και για λίγο.
                                              Όταν είσαι εκεί ο κόσμος δεν υπάρχει, εσύ είσαι ο κόσμος για μένα.
                                                 Σε θαύμαζα πολύ πριν σε γνωρίσω όταν σε γνώρισα τρελάθηκα
                                                            τώρα που θα μιλάω για σένα θα σε λατρεύω.
                                                            Δεν θα μάθεις τίποτα ποτέ επιλογή μου είναι.
                                     Και να μάθεις το μόνο που θα σου προκαλέσω είναι θλίψη οπότε καλύτερα έτσι.
                                     Γιατί ξέρεις πολλές φορές τα αισθήματα και η φαντασία δεν είναι τόσο αμοιβαία.
                                                          Δεν είμαι τίποτα για σένα και ίσως καλύτερα έτσι.

Αποσυνδεδεμένος x-versous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 730
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες !!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • youtube
Απ: ΕΣΥ ΞΑΝΑ
« Απάντηση #1 στις: 22/12/08, 15:58 »
Πολύ καλό φίλε και νομίζω πως θα αρέσει και πολύ σε ένα φίλο.(neiko για εσένα χτυπάει η κουδούνα)
Με θάψανε  πολύ βαθιά μα ούτε που σκεφτήκανε ότι εγώ είμαι σπόρος.

https://www.youtube.com/watch?v=Uded2fw0xho

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: ΕΣΥ ΞΑΝΑ
« Απάντηση #2 στις: 24/12/08, 18:34 »
ψυχογραφημα... απο τα πολυ δυνατα.... σε γραφη κατα κυριο λογο πεζη...
καταγραφεις την αληθεια που φανερωνετι μονο στα ματια σου... μια αληθεια που την πιστευεις και αυτο εχει σημασια...
καποια απο τα συναισθηματα που περιγραφεις μου ειναι πολυ γνωριμα...
ειδικα τα πιο ακραια...
τι πιστευω?

πιστευω πως αυτο που μολις διαβασα με εκφραζει πολυ αλλα θελει λιγο δουλεια παραπανω...
και δεν αναφερομαι (για να μη παρεξηγηθω) σε καμια αλλη δουλεια απο το να κατσεις και να γραφεις
πρωτα πρωτα για σενα και μετα για οποιον αλλον...

καλως ορισες στην παρεα μας...
περιμενουμε κι αλλα εργα σου...!!

Αποσυνδεδεμένος axrwmos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: ΕΣΥ ΞΑΝΑ
« Απάντηση #3 στις: 26/12/08, 16:10 »
Ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά!Καλώς σας βρίκα   :)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1502 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/05/08, 07:58
από eleos
5 Απαντήσεις
2560 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/03/09, 21:45
από x-versous
2 Απαντήσεις
2295 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/09, 14:56
από Mean
8 Απαντήσεις
3915 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/02/11, 22:01
από dio21
1 Απαντήσεις
1956 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/07/11, 17:06
από diji grampsas
6 Απαντήσεις
3097 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/08/12, 00:57
από zeromancer
16 Απαντήσεις
6683 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/05/13, 17:06
από mobius
39 Απαντήσεις
20851 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/06/18, 16:24
από Spyros Delta
0 Απαντήσεις
1027 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/12/19, 11:04
από ivikos
0 Απαντήσεις
333 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/02/23, 15:21
από diji grampsas