Αποστολέας Θέμα: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;  (Αναγνώστηκε 14341 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος wild child

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Γυναίκα
  • some things are meant to live forever...
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #25 στις: 20/09/06, 18:56 »
εγώ μόνο μια φορά είχα πλακωθεί(στη κυριολεξία) με μια πρωην φιλή μου και δε βγήκε σε καλό...έγινε μεγάλη ιστορία και απο τότε δε το έχω ξανα κάνει και νομίζω ούτε πρόκειται...αλλά γενικά αν έχω νεύρα δε μπορώ να τα συγκρατήσω και τις περισσότερες φορές αντιδράω με άσχημο τρόπο αλλά όχι ξύλο...  :-\
I PLEDGE ALLEGIANCE TO THE STATE OF ROCK 'N' ROLL...

old_lion

  • Επισκέπτης
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #26 στις: 20/09/06, 19:06 »

Ξύλο και Παράδεισος ?

Τα έχουμε παίξει ?


Αποσυνδεδεμένος Κατερινα_

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 89
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #27 στις: 22/09/06, 06:09 »

Ξύλο και Παράδεισος ?

Τα έχουμε παίξει ?



Α γεια σου!

Διάβασα παραπάνω το εξής συγκλονιστικό "όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος"!!!! :o
Ούτε για τους θηριοδαμαστές στο τσίρκο δε το δέχομαι! Ήμαρτον.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #28 στις: 17/11/08, 15:28 »
εδώ βγήκαν οι γυναίκες,το ξύλο μας πείραξε;;; ;D ;D
εχεις ενα θεματακια εσυ με τις γυναικες... :P
για πειτε καλε ειναι ενδοιαφερον θεμα...
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Aganippi

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 665
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ποιος ζωντανός προικισμένος μ' αισθήσεις δεν ποθει
    • Προφίλ
    • http://aganipi.blogspot.com
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #29 στις: 17/11/08, 16:29 »
Το ξύλο βγήκε απ' το παράδεισο... Διαχρονική έκφραση συνήθως για να συνετίσουν ο γονείς τα μικρά παιδιά (με καμιά σφαλιαρίτσα).
Όλα λύνονται καλύτερα με το λόγο. Γιατί τους καυγάδες του λύνει ο νόμος και όχι διαφωνίες λύνονται με καυγάδες. 
Τρελά νερά αντιμέτωπα με ερμηνευτες της λογικής. Είναι να μην τρελαίνεσαι;
(Maybe dear, oh maybe, maybe, maybe,
Let me help you show me how.
Honey, maybe, maybe, maybe, maybe)

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #30 στις: 17/11/08, 16:36 »
Προσωπικά, δεν έχω εμπλακεί ποτε σε καυγα. Υπηρχε ένας ψευτομάγκας που ερχότανε και με έσπρωχνε και μου πουλούσε μαγκιές, αλλα ερχόταν πάντα με τη παρέα του, οποτε απέφευγα να κάνω κάτι.

Βασικά η μόνη φορά που "έμπλεξα" ήταν όταν ήρθαν 3 άτομα να πάρουν τα κινητά απο μένα και ένα φίλο μου. Εκεί είχε κατι ηλίθια σπρωξίματα και "ευτυχώς" οι 2 πήγαν στον φίλο μου, οπότε, μπορεσε και τράβηξα μαζί μου τον 3ο στη μέση του δρόμου όπου και περνάγαν αμάξια, μπας και σταματήσω κανένα. Απο αυτό τρομάξαν, και φύγανε.
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #31 στις: 17/11/08, 20:22 »
Εγω παλι, εχω καταφερει καποιες, εχμ, καλες ζημιες σε αλλους, αλλα οχι επειδη το ηθελα. Εγινε καταλαθος (σοβαρα) οταν ημουν ακομα δημοτικο. Επειδη τρομαξα με αυτα που εγιναν, τελευταια φορα που παλεψα ηταν αυτο το καλοκαιρι, μετα απο 6 χρονια δλδ, οταν ενας μλκς ηθελε να πλακωθουμε επειδη ειπα οτι θα τον πεταξω στο ποταμι. Ολο λογια, ρωσοποντιοι και καλα, μια μερα τον πετυχα καταλαθος (!) σε μια πλατεια με εναν κοκκινοπροσωπο κοντο, φαρδυ, τυπο, και μου λεει: παμε να το κανονισουμε. Οκ του λεω, παμε διπλα σε ενα μικρο παρκακι, και ακουστε συζητηση!

-Εγω: Ο αλλος να μην χωθει.
-Μλκς: Γιατι?!?!

Ελεος ρε που**η μου ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΑΓΚΕΣ, ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΕΙΤΕ ΕΝΑΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!

Μετα του ειπα κ κατι αλλο, αλλα εκεινη την στιγμη κανει μια κινηση να πιασει τα γυαλια μου.... και τον τραβαω κατω και τον αρχιζω... παιδια επρεπε να τον δειτε, ειχε παρει μια σταση, πως την λεμε εμβρυικη? με τα χερια να καλυπτουν το κεφαλι και μαζεμενος. Ξαφνικα ο τριτος ορμαει, με πιανει απο πισω και απο τα γυαλια, με αποτελεσμα να πεσουν κατω και να μαμηθουν αγρια, και πλακονωμαι για λιγο και με τους 2, μεχρι που ημαστε σε μια σταση εγω και ο μλκς κατω, και ο 3ος απο πανω μου με την γροθια ετοιμη. Δεν μπορω να τα βαλω και με τους 2 οκ. Εκεινη την στιγμη επειδη ημασταν και διπλα στην πλατεια, ειπαν κατι περαστικοι οτι θα φωναξουν την αστυνομια και το διαλυσαμε.

Οι μονες σωματικες βλαβες που ειχα, ηταν απο την πτωση στο εδαφος, λιγες γρατζουνιες στο αριστερο προφιλ.
Οχι οτι οι αλλοι ειχαν κατι, αλλα τις φχαριστιθηκα εκεινες τις μπουνιες που εριξα εκεινη την μερα.

Απο τοτε δεν εχω ξαναμαλωσει.

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #32 στις: 18/11/08, 10:00 »
Δεν έχω δείρει ακριβώς...αλλά έχω στραπατσάρει με το πόδι το φτερό ενός ταξί...με τον ταξιτζή μέσα.
Ο τύπος είχε διπλοπαρκάρει και είχει κλείσει τελείως τον δρόμο. Από το άλλο ρεύμα είχε κολλήσει λεωφορείο λόγω κίνησης, οπότε δεν μπορούσα να πάω πουθενά. Όταν άνοιξε ο δρόμος και τον προσπέρασα από το αντίθετο ρεύμα, σταματάω και του λέω: Ρε μεγάλε, έχεις πάρει χαμπάρι ότι έχεις κλείσει όλο τον δρόμο; Η απάντηση "Στα α*****α μου" με τρέλανε...του λέω: μισό λεπτάκι, έρχομαι.....
Σταματάω με αλάρμ μπροστά του, κατεβαίνω και όπως φόραγα και κάτι μποτάκια, σηκώνω τό πόδι και το πατάω με δύναμη πάνω στο φτερό του. Μέσα το φτερό όπως καταλαβαίνετε (είμαι και τριψήφιος στα κιλά), του λέω κι εγώ: Στα α*****α μου για το φτερό σου, και έφυγα...

Χε χε χε, πολύ το ευχαριστήθηκα!!!!
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #33 στις: 18/11/08, 12:58 »
Ψαχνω να βρω αν εχω εμπλακει ποτε μου σε καυγα αλλα το μονο που μπορω να θυμηθω αχνα ειναι μια φορα και εναν καιρο σε ηλικια δημοτικου που ειχα μαλλιοτραβηχτει με την ξαδερφη  μου...Ο λογος ηταν επειδη παιζαμε Domino και εγω ολο εχανα ,οποτε βιδωσα και αρχισα να της πεταω τα κομματια του domino πανω της,οποτε τα παιρνει και εκεινη νκαι αρχιζουμε να τραβαμε μαλλια,ξυλιες,να βριζουμε η μια την αλλη ,αααα και να φωναζουμε και "μαμα,μαμα" ως κλασικα μικρα..μετα απο λιγο μας περασε και η ξαδερφη μου αποφασισε να με αφηνει και λιγο να νικαω.Τελος παντων αυτος ηταν ο φοβερος τσακωμος μας .ακομα κλαιω τα μαλλια που εχασα αλλα το καλο ειναι οτι οταν σκεφτομαστε τι καναμε τοτε ,απλα γελαμε . :)
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #34 στις: 18/11/08, 15:54 »
Εγώ στη ζωή μου έχω πλακωθεί αρκετές φορές, αλλά ...μόνο με άντρες.Με συγχωρείτε δηλαδή,αλλά τις θέλανε τις..ψιλές τους...ΔΕν με ένοιαζε που ήταν πιο δυνατοί από εμένα, έλεγα μέσα μου : "θα φάω κι εγώ μερικές, ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!Βέβαια το ..σπορ αυτό το εγκατέλειψα όταν γνώρισα τον άντρα μου ( με "εξημέρωσε").

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #35 στις: 18/11/08, 18:48 »
εγω βαραω τον εαυτο μου πολλες φορες,η αλλιως φωναζω την κοπελα μου να με δειρει...πιστευω δεν ειμαι ανωμαλος..
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #36 στις: 18/11/08, 18:48 »
Εγώ στη ζωή μου έχω πλακωθεί αρκετές φορές, αλλά ...μόνο με άντρες.Με συγχωρείτε δηλαδή,αλλά τις θέλανε τις..ψιλές τους...ΔΕν με ένοιαζε που ήταν πιο δυνατοί από εμένα, έλεγα μέσα μου : "θα φάω κι εγώ μερικές, ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!Βέβαια το ..σπορ αυτό το εγκατέλειψα όταν γνώρισα τον άντρα μου ( με "εξημέρωσε").
:o :o :o.. να σε φοβομαστε δλδ...(εμμ... ::)..απο μακρυα.. :P)
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #37 στις: 18/11/08, 19:43 »
Αφού είπαμε, μόνο άντρες έδερνα...

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #38 στις: 19/11/08, 23:05 »
Αφού είπαμε, μόνο άντρες έδερνα...

Φιου......
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #39 στις: 20/11/08, 17:56 »
εγω βαραω τον εαυτο μου πολλες φορες,η αλλιως φωναζω την κοπελα μου να με δειρει...πιστευω δεν ειμαι ανωμαλος..

χαχαχα θεος, εχω εναν κολητο που ριχνει kidney punches στο εαυτο του ολη την ωρα, χαχα!
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #40 στις: 20/11/08, 18:08 »
εγω βαραω τον εαυτο μου πολλες φορες,η αλλιως φωναζω την κοπελα μου να με δειρει...πιστευω δεν ειμαι ανωμαλος..

χαχαχα θεος, εχω εναν κολητο που ριχνει kidney punches στο εαυτο του ολη την ωρα, χαχα!

τον φιλο σου ομως δεν τον δενουν σε κολωνες,ουτε του κλεινουν το στομα με μηλο....



 ::)

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το ξύλο, βγήκε από τον παράδεισο;;;
« Απάντηση #41 στις: 20/11/08, 21:15 »
εγω βαραω τον εαυτο μου πολλες φορες,η αλλιως φωναζω την κοπελα μου να με δειρει...πιστευω δεν ειμαι ανωμαλος..

χαχαχα θεος, εχω εναν κολητο που ριχνει kidney punches στο εαυτο του ολη την ωρα, χαχα!

τον φιλο σου ομως δεν τον δενουν σε κολωνες,ουτε του κλεινουν το στομα με μηλο....



 ::)

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
:-[... :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
2006 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/10/05, 21:46
από louloudenia
17 Απαντήσεις
4913 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/09/06, 15:11
από Μένια..
28 Απαντήσεις
11996 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/08, 23:00
από taxfreesax
3 Απαντήσεις
2634 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/01/08, 20:22
από Zeppelin
1 Απαντήσεις
1832 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/01/08, 02:47
από x-versous
42 Απαντήσεις
11892 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/09/08, 20:39
από Baroness
8 Απαντήσεις
3582 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/01/12, 13:35
από Epic
16 Απαντήσεις
13684 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/03/18, 14:41
από Uriah
0 Απαντήσεις
547 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/22, 15:31
από ΠΟΙΟΣ