ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΣ ROCK ΜΠΑΝΤΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
Περιγραφή:  Γεια χαρά, παιδιά.
 Το όνομά μου είναι Διονύσης και ασχολούμαι με τη ρoκ μουσική.Εχω τραγουδήσει για πολλά χρόνια διάφορα είδη, αλλά τα τελευταία τρία αποκλειστικά ασχολούμαι με rock κομμάτια (κυρίως αγγλικό στίχο αλλά και ελληνόφωνο ροκ).Έχω παρακολουθήσει για 5 χρόνια- και συνεχίζω- μαθήματα φωνητικής τόσο στο κλασικό όσο και πιο εξειδικευμένα στη ροκ ερμηνεία.Έχω μεγάλη εμπειρία από Live σε φεστιβάλ και rock σκηνές.. Πρόσφατα μετακόμισα στο Ρέθυμνο και ζητάω άτομα που να γουστάρουν και να έχουν όρεξη για δουλειά και μελέτη, για σχηματισμό ροκ μπάντας με βάση τον αγγλικό στίχο αλλά και ελληνικά (ηλεκτρική κιθάρα, μπάσο, ντραμς, πλήκτρα και όποιος μπορεί για backing vocals αλλά και solo σε ελληνικό στίχο), με απώτερο σκοπό τις live εμφανίσεις..Η playlist περιλαμβάναι τραγούδια των: Whitesnake, Journey, Styx, Saxon, Gary Moore, Rory Gallagher,Guns n' Roses, Pink Floyd, Deep Purple, Blind Guardian, 3 Doors Down, Alice in chains, Him, Bon Jovi, Bryan Adams, Rainbow/ Ronnie James Dio, Metallica (αγγλικός στίχος) και κυρίως Τρύπες, Ενδελέχεια, Διάφανα Κρίνα, Ξύλινα Σπαθιά (ελληνόφωνο), αλλά είμαι ανοιχτός σε δημιουργικές προτάσεις σχετικά με την επιλογή τραγουδιών. Περιοχή Ρέθυμνο Κρήτη..Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει στα τηλέφωνα: 6979146064, 6947890885 (Διονύσης) ή στο facebook Dionisis Moschopoulos
 Επίσης, e-mail στο dionmosxo_78@yahoo.gr
KEEP ON ROCKIN' https://www.youtube.com/watch?v=T1HEBOOzNj8

 
 

Περιοχή ΡΕΘΥΜΝΟ- ΚΡΗΤΗ
Εμφανίσεις: 310
Ημερομηνία καταχώρησης: 25/08/13 23:36
Εναπομείναντας χρόνος: 0 ημέρες 0 ώρες 0 λεπτά 0 δευτερόλεπτα

Κοινοποίηση

Όνομα μέλους: DIONROCK
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Μέλος από: 25/08/13, 23:24

Στείλτε μήνυμα στον πωλητή
Εμφάνιση καταχωρήσεων του μέλους

Ποσοστό θετικών αξιολογήσεων: 0%
Θετική αξιολόγηση: positive
Ουδέτερη αξιολόγηση: 0 netural
Αρνητική αξιολόγηση: negative
Μέσος όρος αξιολόγησης: 0

Υποβολή αξιολόγησης για DIONROCK
0 Μέλη και 1 επισκέπτης βλέπουν αυτήν την καταχώρηση.

Σχόλια

Επιστροφή στις Αγγελίες