Αποστολέας Θέμα: ΕΦΗ ΘΩΔΗ  (Αναγνώστηκε 3624 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« στις: 03/06/09, 00:25 »
Την Έφη Θώδη ως γνωστόν ,αφού τα ΜΜΕ την εκμεταλλεύτηκαν όσο δεν έπαιρνε , τελικά κοντέψανε και να την τρελλάνουν...Βέβαια σε ένα βαθμό έφταιγε και εκείνη, αλλά τελικά τι μπορείς να περιμένεις από μιά απλή γυναίκα της επαρχίας, που επειδή ο Θεός της έδωσε το ταλέντο να τραγουδάει καταπληκτικά τα δημοτικά τραγούδια, δεν μπόρεσε τελικά και η ίδια να διαχειριστεί αυτή την επιτυχία; Έφη μου σου εύχομαι περαστικά και γρήγορα να επιστρέψεις στα πάλκα του δημοτικού τραγουδιού, εκεί που ανήκεις και εκεί που σε αγαπήσαμε! Να'σαι καλά!!! :)
« Τελευταία τροποποίηση: 03/06/09, 00:28 από MACMISIAS »
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #1 στις: 03/06/09, 00:36 »
και με το spiritual healing που τελευταια πρεσβευε...τι θα γινει ??:o ειχα κλεισει ραντεβου για πολυυυυ κοσμο...χανω και τα ποσοστα ρε λεμε! >:(

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #2 στις: 03/06/09, 00:37 »
Τελικα MACMISIA η απειλη σου πραγματοποιηθηκε!! >:D


Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #3 στις: 03/06/09, 00:42 »
και με το spiritual healing που τελευταια πρεσβευε...τι θα γινει ??:o ειχα κλεισει ραντεβου για πολυυυυ κοσμο...χανω και τα ποσοστα ρε λεμε! >:(
Σε παρακαλώ πολύ Παναγιώτη στο θέμα μας...Ακόμα και αυτό που αναφέρεις ήταν το αποτέλεσμα , όλης αυτής της trash δημοσιότητας. Πέρνουνε ένα απλοικό, αλλά εξαιρετικά ταλαντούχο άνθρωπο, με τις αδυναμίες του και τον στέλνουνε στο Δαφνί. Αυτό για μένα είναι πολύ σοβαρό...
« Τελευταία τροποποίηση: 03/06/09, 00:47 από MACMISIAS »
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #4 στις: 03/06/09, 04:22 »
αυτό που θα έπρεπε να μας απασχολεί είναι οτι υπηρχαν ατομα που εκαναν χαβαλε με αυτην την κατασταση και εβγαζαν λεφτα,οπως το Star και το νεανικό δελτίο του. Θα μπορούσα να γράψω ατέλειωτες σελίδες για το θεμα,αλλα με καλουν οι αδελφοί σε δείπνο. Σήμερα έχουμε Εβραίο.

υ.γ.: wtf  ???

Αποσυνδεδεμένος radiator 66

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Φύλο: Άντρας
  • Asleep at the Wheel
    • Προφίλ
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #5 στις: 03/06/09, 05:46 »
Δαφνι ξεΔαφνι, ακομα δε βγηκε,  και κανει καινουργιο δισκο, εμαθα, και αρχισε τις συνεντευξεις!!!  Βρε πως αναρρωνουν μερικοι!  Εδω μια γριππη παθαινεις και... θες μια βδομαδα!   Μετανοητε!!!  >:D ... 0:)
μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10370
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #6 στις: 03/06/09, 09:34 »
Κι εγώ στεναχωρήθηκα με το πρόβλημά της, και οργίστηκα με την εκμετάλλευση του. Δεν θα πρέπει να ξεχνάμε ότι είναι άνθρωπος χωρίς κακία και ότι έχει ερμηνεύσει παλαιότερα εξαιρετικώς τα δημοτικά τραγούδια. Το αν έχει ψυχολογικό πρόβλημα δεν πρέπει να αναιρεί στο μυαλό μας τα παραπάνω.
Άλλωστε, μας αρέσουν πολλοί καλλιτέχνες που κουβαλάνε τρέλα ή πουλάνε τρέλα ή που είναι παλιοχαρακτήρες, ή ναρκομανείς, κλπ., αλλά μας ενδιαφέρει πρωτίστως η μουσική τους και ακολούθως οτιδήποτε άλλο.

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #7 στις: 03/06/09, 12:01 »
Φαινεται τουλαχιστον οτι συνηλθε η γυναικα...

http://www.zougla.gr/news.php?id=43554
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #8 στις: 03/06/09, 13:11 »
Δεν εχω παρακολουθησει το θεμα, αλλα προσωπικα θα περιμενω λιγο καιρο για να δω αν οντως ισχυουν ολα αυτα, η αν ειναι ακομα ενα παιχνιδι των media για να συνεχισουμε να ασχολουμαστε με την Θωδη.
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #9 στις: 03/06/09, 16:22 »
Δεν εχω παρακολουθησει το θεμα, αλλα προσωπικα θα περιμενω λιγο καιρο για να δω αν οντως ισχυουν ολα αυτα, η αν ειναι ακομα ενα παιχνιδι των media για να συνεχισουμε να ασχολουμαστε με την Θωδη.

μπα οχι μωρε δεν νομιζω να ειναι παιχνιδι των media. ουτως η αλλως πολύ πριν αρχισει να λεει τα κουφα η Θωδη ο κοσμος ειχε κορεστει απο την παρουσια της...

Αποσυνδεδεμένος BluesMe

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Music is the universal language of mankind..
    • Προφίλ
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #10 στις: 06/06/09, 11:55 »
Σεβαστό το θέμα και το πρόβλημα.

Ποτέ δεν μπόρεσα όμως να καταλάβω γιατί πρέπει να προβληματίζομαι για το τι συνέβη στην Θώδη και στην κάθε γνωστή και διάσημη Θώδη, όταν τα ίδια και χειρότερα συμβαίνουν σε εκατοντάδες συνανθρώπους μας, για τους οποίους αδιαφορούμε. Στην τελική η Θώδη έχει τα φράγκα να νοσηλευτεί κτλ, ενώ άλλοι δεν έχουν στον ήλιο μοίρα και τους χλευάζουν στις πλατείες.

Επίσης δεν μπορώ να πιστεψω οτι την ανάγκασε κανείς ποτέ να κάνει κάτι. Ήθελε να συμμετέχει στις διάφορες...χμ...anyway, "καλλιτεχνικές εκδηλώσεις" των Media. Τι πάει να πει "γυναίκα της επαρχίας" ?? Δεν ξέρουν στην επαρχία τι σαπίλα υπάρχει στον κόσμο τούτο ?? Από την επαρχία ήταν και οχι από τον Άρη....και είναι ενήλικη, συνεπώς υπεύθυνη για τις πράξεις της. Για το μόνο που πραγματικά στεναχωριέμαι είναι για το παιδί της, διότι ως γνωστόν "αμαρτίες γονέων...." !!!


Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Απ: ΕΦΗ ΘΩΔΗ
« Απάντηση #11 στις: 06/06/09, 12:45 »
Τα γεγονότα και η εξέλιξή τους δεν τίποτε άλλο απο τον σημερινό κόσμο των ΜΜΕ .Δυστυχώς δεν έχουν θύματα μόνο την αναφερόμενη ,αλλά εκατοντάδες απλούς ανθρώπους που τους σέρνουν στις διάφορες -κοινωνικές εκπομπές- !!! για να λένε τα προσωπικά τους και να γίνονται έρμαια της κάθε δήθεν παρουσιάστριας .
Η μόνη αντίδραση που μπορεί να έχει αποτελέσματα ,είναι η αποστροφή .Ομως ποντάρουν στην τρίτη ηλικία που δεν έχει πως αλλιώς να περάσει την ώρα της και τα παρακολουθεί (όπως και τα χαζοσήριαλ)και πολλές φορές συμπάσχει μαζί τους .

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
7 Απαντήσεις
2647 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/03/08, 03:52
από Spell@lchemist!
3 Απαντήσεις
2109 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/10/08, 16:57
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood