Αποστολέας Θέμα: Η άγνοια του homo trendius  (Αναγνώστηκε 11761 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #25 στις: 14/12/07, 11:46 »
Αστειά να κάνουμε, ειδικά στον αυτοσαρκασμό είμαι πρώτη αλλά ρε 'συ, θίγει πράγματα σε 6 ΕΝΟΤΗΤΕΣ ασταμάτητα που αφορούν (εμένα τουλάχιστον) τον τρόπο ζωής μου ουσιαστικά !! Να γιατί μετά είμαστε οι "παρεξηγημένοι" εμείς οι ροκάδες σαν άτομα....γιατί υπάρχουν αβούλωτα μερικά στοματάκια...

Όταν κράζουμε τους ΕΜΟ, είναι όλα οκ, όταν κράζουμε τα μπουζούκο-σκυλο κλαμπάκια είναι και πάλι όλα οκ. Μόλις όμως πούνε κάτι για μας, θεωρείται ύψιστη προσβόλα, η οποία σβήνεται με αίμα. Ειλικρινά, αυτό με τα αβούλωτα στόματάκια,σε συνδιασμό με το τίτλο, είναι το πλέον κομπλεξικό που μπορούσε να ειπωθεί.

Τελικά, ισχύει οτι είμαστε "παρεξηγημένοι"...Όχι επειδή ακούμε τη μουσική του διαβόλου όμως, αλλα επειδή θεωρούμε τους άλλους "κατώτερους" που δεν ακούνε το ροκ, την επαναστατική μουσική. Και αν όχι τους ίδιους κατώτερους, το χιούμορ τους.

Προσωπικα σε προτρέπω να ξαναδιαβάσεις αυτές τις 6 σελίδες, όσο και αν σε τρομάζει αυτός ο όγκος προσβλητικού υλικού... Θα καταλάβεις οτι αυτός/ή που το έγραψε δεν είναι τρέντυς, αλλα επίσης ροκάς, που έχει βαρεθεί τα πρότυπα που μόνοι μας διαιωνίζουμε...


XAaxaxxaaaaaaaaaaaaax....Εχω αρρωστησει απο το γελιο!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D
Εσύ το θυμάσαι απο παλιότερα?
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #26 στις: 14/12/07, 12:23 »
Αστειά να κάνουμε, ειδικά στον αυτοσαρκασμό είμαι πρώτη αλλά ρε 'συ, θίγει πράγματα σε 6 ΕΝΟΤΗΤΕΣ ασταμάτητα που αφορούν (εμένα τουλάχιστον) τον τρόπο ζωής μου ουσιαστικά !! Να γιατί μετά είμαστε οι "παρεξηγημένοι" εμείς οι ροκάδες σαν άτομα....γιατί υπάρχουν αβούλωτα μερικά στοματάκια...

Όταν κράζουμε τους ΕΜΟ, είναι όλα οκ, όταν κράζουμε τα μπουζούκο-σκυλο κλαμπάκια είναι και πάλι όλα οκ. Μόλις όμως πούνε κάτι για μας, θεωρείται ύψιστη προσβόλα, η οποία σβήνεται με αίμα. Ειλικρινά, αυτό με τα αβούλωτα στόματάκια,σε συνδιασμό με το τίτλο, είναι το πλέον κομπλεξικό που μπορούσε να ειπωθεί.

Τελικά, ισχύει οτι είμαστε "παρεξηγημένοι"...Όχι επειδή ακούμε τη μουσική του διαβόλου όμως, αλλα επειδή θεωρούμε τους άλλους "κατώτερους" που δεν ακούνε το ροκ, την επαναστατική μουσική. Και αν όχι τους ίδιους κατώτερους, το χιούμορ τους.


Μπράβο ρε man, γιατί έτοιμος ήμουν να γίνω πάλι πολύ κακός.. ;D
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #27 στις: 14/12/07, 12:30 »
Για χαλαρώστε λίγο λέω 'γώ, που όλοι για πόλεμο πρώτοι είστε! Καθένας λέει τη γνώμη του, και σ'όποιον αρέσει. Κανείς δεν ανάγκασε κανέναν να την ενστερνιστεί!

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #28 στις: 14/12/07, 15:40 »
 Ακριβώς όπως λές
Καθένας λέει τη γνώμη του, και σ'όποιον αρέσει. Κανείς δεν ανάγκασε κανέναν να την ενστερνιστεί!
, ακριβώς έτσι λέω και γώ τη γνώμη μου
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #29 στις: 14/12/07, 16:50 »
Εγω το ολο κειμενακι αλλα και τα αλλα 2-3 που διαβασα τα βρηκα πολυ διασκεδαστικα ;D.Αν δεν κανω λαθος αυτο ειναι ενα μπλογκ.Δλδ κοινως παραθετει την αποψη του.Απο την στιγμη που εχει το δικαιωμα και ειναι και θεμιτο δεν μπορουμε να κανουμε και τπτ.Εκτος αυτου..και εμεις ενδεχομενως εχουμε αποψεις οι οποιες για αλλους να ειναι εξισου ενοχλητικες.

Και αμα μου διναν ενα ευρω για καθε ανοητη αποψη που ακουω για το μπασο και τους μπασιστες(αλλα και για τους αριστεροχειρες μπασιστες σαν εμενα)..απο τον κοσμο που εχω γνωρισει και απο τις μπαντες που εχω παιξει..πιστευω οτι θα ειχα λυσει το οικονομικο μου θεμα :P.ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει ομως.Το ποσο θα σταθουμε και θα ασχοληθουμε με τα λεγομενα του καθενα ειναι ενα αλλο θεμα. ;)
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Kundera

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #30 στις: 14/12/07, 16:51 »
Συμφωνώ απόλυτα με τον Isnogood και θέλω μόνο να προσθέσω ότι κάποιοι αρνούνται ή αδυνατούν να ξεχωρίσουν τα όρια μεταξύ σάτιρας (το εν λόγω κείμενο) και κακοπροαίρετης και ανούσιας κριτικής (βλ. θέμα περί ΕΜΟ).

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #31 στις: 14/12/07, 17:05 »
Κι όταν μάλιστα είχα αναφέρει στο thread περί EMO πως τους αλλάξαμε τον αδόξαστο και μίλησα για διάφορα ευτράπελα και σε άλλους χώρους (είτε αυτό είναι metal, rock και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο), μου το έπαιξαν άπαντες super cool κι άνετοι στη σάτιρα, ακόμα κι όταν τους αφορά. Εδώ τους έκανε θέμα ο Τέρενς Κουίκ, μαζί με τους γκοθάδες κι όλας...δεν τιμωρήθηκαν αρκετά;

Δεν διάβασα όλο το κειμενάκι, αλλά η οξυμένη αντίδραση που προκάλεσε από τους ευκόλως θιγμένους, με κάνει να πιστεύω πως η υποκρισία περισσεύει, όπως και τα δύο μέτρα και δύο σταθμά.

Αποσυνδεδεμένος Diagrapste me epitelous

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #32 στις: 14/12/07, 17:44 »
.
« Τελευταία τροποποίηση: 10/01/09, 23:52 από Diagrapste me epitelous »

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #33 στις: 14/12/07, 18:33 »
Δεν έχω βρίσει κανέναν


Δες λίγο το τίτλο που μόνη σου έβαλες. "Homo Trendius"?
Ή δές αυτό
....γιατί υπάρχουν αβούλωτα μερικά στοματάκια...
Όταν λοιπόν ροκάδες επιδεικνύουν τέτοιες συμπεριφορές και απόψεις μη σε εκπλήσσει η έκταση και η ειρωνία διαφόρων κειμένων στο διαδίκτυο...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Diagrapste me epitelous

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #34 στις: 14/12/07, 19:01 »
.
« Τελευταία τροποποίηση: 10/01/09, 23:52 από Diagrapste me epitelous »

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #35 στις: 14/12/07, 19:04 »
Χαλαρώστεεεε...

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #36 στις: 14/12/07, 20:12 »

XAaxaxxaaaaaaaaaaaaax....Εχω αρρωστησει απο το γελιο!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D
Εσύ το θυμάσαι απο παλιότερα?

Nai, Νομιζω ειχε ξαναμπει το λινκ πριν εναμιση δυο χρονια ε?
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #37 στις: 15/12/07, 05:46 »
Ναι ναι, έχεις δίκιο είμαι το κακό παράδειγμα κ η ρίζα του κακού !! Κ άτομα σαν κ 'μένα !! Είμαι κομπλεξική, υποκρίτρια, νευρική, ψηλομύτα ροκ !!
Δεν είπα οτι είσαι κομπλεξική.Εσύ το πιπιλάς αυτό εδώ και μερικά πόστ. Αυτό που λέω είναι οτι απο τη στιγμή που δεν διστάζεις να αναφερθείς σε κάποια άτομα ώς Homo Trendius" ή να πείς οτι μιλάνε παραπάνω απο όσο τους αρμόζει, μην περιμένεις να διστάσουν αυτοί να ποστάρουν ότι τους κατέβει.

ρε μεταβαρώνε
Γιάννης.Χάρηκα.

Παίρνω στα σοβαρά αυτό που είμαι σόρυ !!
Εφόσον λοιπόν το παίρνεις στα σοβαρά, γιατί τσιμπάς στο κάθε κειμενο που έχει σκοπο να διακωμοδίσει, ή και να τσιγκλίσει λίγο?
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Diagrapste me epitelous

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #38 στις: 17/12/07, 18:02 »
.
« Τελευταία τροποποίηση: 10/01/09, 23:52 από Diagrapste me epitelous »

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #39 στις: 18/12/07, 02:20 »

Γιάννης.Χάρηκα.


Άσχετο με το θέμα αλλά Γιάννη χάρηκα που πήρες την πρωτοβουλία να μιλήσουμε κ να λυθεί η "παρεξήγηση"....

Να 'σαι καλά φίλε ;D
ναι ρε φιλαρακι,αφου ελυξαν ολα κουλ,παμε να τσουγκρισουμε τα μουστακια μας!
πφφ

λοιπον ναι,καλο το θεμα...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #40 στις: 18/12/07, 02:41 »

Γιάννης.Χάρηκα.


Άσχετο με το θέμα αλλά Γιάννη χάρηκα που πήρες την πρωτοβουλία να μιλήσουμε κ να λυθεί η "παρεξήγηση"....

Να 'σαι καλά φίλε ;D
ναι ρε φιλαρακι,αφου ελυξαν ολα κουλ,παμε να τσουγκρισουμε τα μουστακια μας!
πφφ

λοιπον ναι,καλο το θεμα...

 ???   ???   ???

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #41 στις: 18/12/07, 05:27 »
Η κιθαρα ειχε χρωμα κοκκινο, αλλα η θεια περασε απεναντι με πρασινο. Ετσι χασαμε το σκυλακι και τελικα μας εμεινε μια καλτσα...Τι να πει κανεις..Ολα ειναι τοσο συνδεδεμενα μεταξυ τους..


γενικα ενα τετοιο πραγμα....
τι να πω....  :-\
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #42 στις: 13/08/12, 16:20 »
Πολύ που χεστήκατε όλοι σας για αυτό το θέμα, ΑΛΛΑ.....

Κάνοντας ένα καθαρισμό στα mail μου που προφανώς είχα να το κάνω απο τότε που εφτιαξα ένα τέτοιο διάολο, έπεσα σε ένα μήνυμα που μου είχε στείλει η συγγραφέας του περίφημου "Το έπος της Ροκ μπάντας", του άρθρου δλδ που ξεκίνησε αυτό και άλλα υπέροχα thread στο ροζ γεμάτο καρδούλες κόσμο που λέγεται Internet. Το μήνυμα αυτό που εστάλει πριν 5 χρόνια-γ**ώ-το-κέρατο-δε-θα-καθαρίσω-ποτέ-τα-mail-μου, ήταν....εεεε.....Δε ξέρω τί ήταν. Προφανώς κάπου βρήκε φωτογραφίες μου, και έψαχνε αφορμή να μου μιλήσει. Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

Οπως και να 'χει, μου είχε επιτρέψει να αναδημοσιεύσω το μήνυμά της στο forum, και το οποίο ποτέ δεν έκανα επειδή ξεκάθαρα, απλά ήθελε να μου μιλήσει.Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. :D

Τελικά σήμερα, με μια μικρή καθυστέρηση (που άμα ήταν "καθυστέρηση" τώρα θα πήγαινε δημοτικό) αποφάσισα να το ποστάρω, για απλούς και απέριττους λόγους όπως administrators και moderators να τραβάνε τα μαλλιά τους απο το ξέθαμμ.....ξεθαψιμ.....Δε ξέρω πως είναι η λέξη. Απο όσο μπορώ να θυμηθώ, πρέπει να είναι ρεκόρ ξεθαψιμ.... Το φελέκι μου μέσα!!!! Απο την άλλη, λίγο για ιστορικούς λόγους, λίγο γιατι σχετίζεται με μια άλλη εποχή του kithara.gr . Λαβετε φάγετε!



"Αγαπητέ βαρόνε

χαιρετισμούς από τα άδυτα μου όπου κάθομαι σταυροπόδι, τρίβω τα χέρια μου, γελάω σαν την τρελή μάγισσα και κάνω δολοπλοκίες περί του πώς θα καταφέρω να προσβάλω στον ύψιστο βαθμό τους ροκάδες.

Σου γράφω γιατί παρακολούθησα την συζήτηση στο forum και μου κάνει εντύπωση που βρέθηκε μια φωνή λογικής. Συνήθως στο blog μου έρχονται - και σχολιάζουν - μόνο όσοι δεν πιάνουν το χιούμορ. Το έπος της Ροκ Μπάντας έχει προκαλέσει κι άλλα forum (και το ίδιο το δικό σας όπως σωστά ειπώθηκε) και έχω ακούσει και χειρότερα από όσα μου καταλογίζουν οι συνφορουμίστες σου. Έχω σκεφτεί να προσθέσω μία παράγραφο στα κείμενα που να εξηγεί τα πράγματα αλλά αρνιόμουν να το κάνω. Το κάνω τώρα γιατί είναι η πρώτη φορά που κάποιος είπε μια μεγάλη αλήθεια. Έγραψες εδω http://forum.kithara.gr/index.php?topic=57587.msg455951#msg455951 "Θα καταλάβεις οτι αυτός/ή που το έγραψε δεν είναι τρέντυς, αλλα επίσης ροκάς, που έχει βαρεθεί τα πρότυπα που μόνοι μας διαιωνίζουμε..."

Σιχαίνομαι να εξηγώ αλλά η πρόταση σου δείχνει άνθρωπο που διαβάζει και καταλαβαίνει αυτά που έχω γράψει κι όχι αυτά που έχει ο ίδιος στο κεφάλι του. Εννοείται ότι ακούω ροκ. Εννοείται ότι έχω παίξει με μπάντες. Εννοείται ότι ΑΓΑΠΑΩ τη σκηνή και τους ανθρώπους της. Δυστυχώς όμως μας πείσανε (κάπως) ότι είμαστε κατώτεροι. Ότι χωράμε σε κουτάκια. Κι εμείς - όπως φαίνεται από το forum - τους πιστέψαμε και νομίζουμε ότι είναι η ώρα του "Παιδιά σηκωθήτε να βγούμε στους δρόμους". Δεν γράφω για να μας χωρέσω κι εγώ σ'αυτά τα κουτάκια. Γράφω με χιούμορ και ΥΠΕΡΒΟΛΗ για να σημειώσω κάποιες αλήθειες με σκωπτικό τρόπο.

Δεν υπάρχει λόγος να πάρουμε τα όπλα. Καλό είναι να θυμόμαστε ότι μουσική κάνουμε για την ηρεμία μας, για την τέχνη, για το τσίμπιμα στα χέρια όταν θέλεις να πιάσεις την κιθάρα, το μπάσο, τα ντραμς, το μικρόφωνο. Αν κάνουμε μουσική για να αποδείξουμε κάτι τότε κάτι άλλο μας λείπει μάλλον.

Γυρνάω τώρα στα άδυτα μου, να βρω πως μπορώ να υποβαθμίσω και άλλες ομάδες. Χαρ Χαρ Χαρ. "
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #43 στις: 14/08/12, 11:39 »
1oν: Σιγά μην καθόμαστε να καθαρίζουμε email. Αυτά μόνο οι μπουζουκτσίζες.

2ον: Κρίμα που το άρθρο χάθηκε από την αρχική αν και βγαίνει νόημα και από το υπόλοιπο thread.

3oν: Μπορώ να πω τόσα πολλά και ειρωνικά αλλά δε θα το κάνω γιατί έχουν περάσει και 5 χρόνια όμως χαίρομαι που από αυτή την άλλη, λίγο περίεργη εποχή
του κιθάρα, ένα θέμα έκλεισε με αποδείξεις και όχι εντελώς καρβουνιασμένο από flames. ;D ;D ;D

4oν: Διαβάζοντας το θέμα, απορώ με την υπομονή σου απέναντι στην Δήμητρα. Εύγε.

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #44 στις: 14/08/12, 12:47 »
2ον: Κρίμα που το άρθρο χάθηκε από την αρχική αν και βγαίνει νόημα και από το υπόλοιπο thread.


http://www.digital-era.org/blog/?p=123
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος noe13

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1055
  • Φύλο: Άντρας
  • Slow must go on....!!!!
    • Skype - miflitaXD
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Super Сasual Dating - Actual Girls
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #45 στις: 14/08/12, 16:07 »
Δεν εχω διαβασει ολο το θρεντ για να δω τι συμπερασμα εχει βγει,αλλα ειναι φανερο οτι αυτα που γραφει η γκομενα,ειναι με χιουμορ (ή εστω προσπαθει,αλλωστε ποια γυναικα εχει χιουμορ!!! ;D ),παρα με κακια...τουλαχιστον φαινεται οτι εχει ασχοληθει με το ειδος...!

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #46 στις: 14/08/12, 18:58 »
1oν: Σιγά μην καθόμαστε να καθαρίζουμε email. Αυτά μόνο οι μπουζουκτσίζες.

Δεν ξέρω αν ήταν κάποιο τυπογραφικό, αλλά το "μπουζουκτσίζες" το διαβάζω "μπουζουκ-Jesus". Και έφτιαξα αυτό.

Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Απ: Η άγνοια του homo trendius
« Απάντηση #47 στις: 14/08/12, 19:17 »
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα!

Ναι, κλασικό τυπογραφικό.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
2961 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/09, 15:40
από tatanka