Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)  (Αναγνώστηκε 64891 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #125 στις: 23/06/07, 15:08 »
Παράθεση
και πεσω σε μια δεξια κωλογρια η οποιονδηποτε ηλιθιο κολλημενο πολιτικα η οπως αλλιως εξεταστη,τοτε ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ...ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΑΠ ΤΟΥΣ 2 ΤΟΥΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ...

Αν πέσεις σε αριστερό όμως; Ή υπάρχουν μόνο δεξιοί εξεταστές;

Θέλεις να αποδείξεις κάτι που δεν ισχύει, απλά επειδή ΕΣΥ το έπαθες...
Η έκθεση εμπεριέχει το υποκειμενικό στοιχείο, αλλά οι μαθητές ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ.

Εγώ είμαι που δεν καταλαβαίνω;

αυτο που σου ειπα...
ο ενας μου εβαλε 16.5
και ο αλλος 9
παρε να καταλαβεις...
και ναι..επιτηδες εβαλα πολιτικο στοιχειο μεσα...για να δω πως θα βαθμολογηθω...
προφανως και εχουμε ολοι καποια πολιτικα πιστευω,αλλα πολλοι κολωνουν να τα εκφρασουν,σε περιπτωση που ειναι ακραια,γιατιξερουν μεσα τους πως θα παιξει ρολο στη βαθμολογια τους...
και οι καθηγητες στο σχολειο τα λεγαν...
σε μας τουλαχιστον..
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #126 στις: 23/06/07, 15:11 »
Φίλε μου αυτά συμβαίνουν...Περίπου το ίδια είχα πάθει κι εγώ και σε διαβεβαιώνω πως η έκθεσή μου δεν είχε κανένα πολιτικό στοιχείο... ;)

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #127 στις: 23/06/07, 15:17 »
Φίλε μου αυτά συμβαίνουν...Περίπου το ίδια είχα πάθει κι εγώ και σε διαβεβαιώνω πως η έκθεσή μου δεν είχε κανένα πολιτικό στοιχείο... ;)
δεν καταλαβες...
μιλαω για το θεμα πολιτικης τωρα...
προφανως συμβαινουν αυτα...
προσπαθω απλα να εξηγησω,πως το τι μαθαινει ενα παιδι να εκφραζει στην εκθεση,κατα το 99% δεν ειναι οι ιδεες του...αλλα ιδεες τυποποιημενες,τις οποιες ΠΡΕΠΕΙ να εκφρασει για να τα παει καλα...
επιπλεον να ενημερωσω πως ο καθε βαθμολογητης εχει ενα χαρτι,οταν διορθωνει...
το λεγομενο υπομνημα,που περιεχει τις ιδεες που σαν βαση πρεπει να χει η εκθεση μεσα,για να θεωρηθει ΟΚ...
και επιπλεον μου λεει ο Zeppelin για τους βαθμολογητες οτι εχουν να διορθωσουν τοσες την μερα...
φιλε μου...
πληρωνονται γι αυτο που κανουν και δεν σκαβουν κιολας...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #128 στις: 23/06/07, 15:21 »
Η πληρωμή τους είναι ελάχιστη φίλε μου......Μη νομίζεις ότι θα κάτσουν να πολυσκοτιστούν για μια έκθεση....

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #129 στις: 23/06/07, 15:22 »
Η πληρωμή τους είναι ελάχιστη φίλε μου......Μη νομίζεις ότι θα κάτσουν να πολυσκοτιστούν για μια έκθεση....
δεν θα την ελεγα ελαχιστη για να καθονται και να διαβαζουν απλα...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #130 στις: 23/06/07, 15:24 »
Έχεις διορθώσει γραπτά? Γιατί εγώ σε καμία περίπτωση δε θα έλεγα ότι το να διορθώνεις είναι απλά διάβασμα...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #131 στις: 23/06/07, 15:25 »
Έχεις διορθώσει γραπτά? Γιατί εγώ σε καμία περίπτωση δε θα έλεγα ότι το να διορθώνεις είναι απλά διάβασμα...
οι 2 καθηγητες μου φιλολογοι στο σχολειο,τυχαινε να ειναι καθε χρονια διορθωτες..
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #132 στις: 23/06/07, 15:30 »
Παράθεση
προσπαθω απλα να εξηγησω,πως το τι μαθαινει ενα παιδι να εκφραζει στην εκθεση,κατα το 99% δεν ειναι οι ιδεες του...αλλα ιδεες τυποποιημενες,τις οποιες ΠΡΕΠΕΙ να εκφρασει για να τα παει καλα...

Αν διαβάσεις το αρχικό post μου, θα δεις ότι συμφωνούμε. Εκεί μιλάω για υποκειμενικότητα στους εξεταστές!

Αλλά σκέψου κ το εξής:
Πόσο ώριμος είσαι στα 18 για να εκφέρεις πολιτικό λόγο;


The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #133 στις: 23/06/07, 15:41 »
Εφόσον είσαι ώριμος αρκετά ώστε να μπορείς να επιλέγεις την κυβέρνηση του κράτους, είσαι και ώριμος να εκφέρεις πολιτικό λόγο...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #134 στις: 23/06/07, 15:47 »
Παντως εγω πιστευω οτι αν δεν εισαι ακραιος(πχ η θανατικη ποινη ειναι σκατα) αλλα εισαι πρωτοτυπος σε σχεση με τη μαζα και τεκμηριωσεις οσο μπορεις καλυτερα οι βαθμολογητες θα το εκτιμησουν εκτος αν ειναι εντελςω κολλημενοι.

Εγω παντως εκεθεση το ηξερα οτι δεν ειχα γραψει καλα ειχα γραψει μονο 13,3.Αλλα μαθηματικα γενικης ημουν ο μονος απο το σχολειο στον οποιο χρειαστηκε 3ος βαθμολογητης....Ο ενας μου εβαλε 97 και ο αλλος 80 ???...Ο τριτος μου εβαλε 81 ο ηλιθιος!Και μαλιστα με αριστα το 98 σιοτι ειχα κανει ενα σιγουρο λαθος 2 μοναδων.Αλλα κατα τα αλλα τα ειχα βρει ολα σωστα αλλα οχι με την καλυτερη δυνατη αποδειξη.nutstttt >:(
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #135 στις: 23/06/07, 16:15 »
Εγω παντως επειδη βαριεμαι να διαβασω τι λετε θα πω οτι εβγαλα 16.173. 1730 μορια πανω απο τη σχολη μου ;D
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Δαμιανός

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 545
  • Φύλο: Άντρας
  • Quality Never Goes Out Of Style...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #136 στις: 23/06/07, 16:40 »

και ναι..επιτηδες εβαλα πολιτικο στοιχειο μεσα...για να δω πως θα βαθμολογηθω...
προφανως και εχουμε ολοι καποια πολιτικα πιστευω,αλλα πολλοι κολωνουν να τα εκφρασουν,σε περιπτωση που ειναι ακραια,γιατιξερουν μεσα τους

Αυτο απο μόνο του ειναι δέιγμα ανωριμότητας.Δεν περιμενεις να εκφρασεις τις ακραιες αποψεις σου σε ενα κειμενο 600 λεξεων απο το οποιο κρινεται η υπολοιπη ζωη σου και το οποιο θα διαβασουν 2 το πολυ 3 ατομα.Ετσι δειχνεις αδυναμος να υποστηριξεις εμπρακτως τις αποψεις σου εκει που πραγματικα επιβαλλεται..Στη καθημερινοτητα σου.Θα το καταλαβεις οταν μεγαλωσεις , σε 5-6 χρονια και θα χτυπας το κεφαλι σου γιατι καμια ιδεολογια δεν ειναι πανω απο το μελλον σου..

Προς VampireLestrat:Φυσικα και στα 18 σου εισαι εντελώς ανωριμος (πλην ορισμένων εξαιρεσεων) οχι μονο να εκλεξεις τους ανθρωπους που θα κυβερνησουν και να εκφερεις πολιτικό λόγο όπως λες κι εσυ (εγω τον λεω κριτικη - πολιτικο λόγο χρησιμοποιουν οι υποψηφιοι και οι πολιτικοι για να πεισουν και οχι οι εκλογεις) αλλα δεν εισαι καν σε θεση να κατανοησεις τα τεκτενομενα σ'αυτον τον χώρο.

Αποσυνδεδεμένος ΡΕΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δε σηκώνω τσαμπουκάδες.
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #137 στις: 23/06/07, 17:18 »

και ναι..επιτηδες εβαλα πολιτικο στοιχειο μεσα...για να δω πως θα βαθμολογηθω...
προφανως και εχουμε ολοι καποια πολιτικα πιστευω,αλλα πολλοι κολωνουν να τα εκφρασουν,σε περιπτωση που ειναι ακραια,γιατιξερουν μεσα τους

Αυτο απο μόνο του ειναι δέιγμα ανωριμότητας.Δεν περιμενεις να εκφρασεις τις ακραιες αποψεις σου σε ενα κειμενο 600 λεξεων απο το οποιο κρινεται η υπολοιπη ζωη σου και το οποιο θα διαβασουν 2 το πολυ 3 ατομα.Ετσι δειχνεις αδυναμος να υποστηριξεις εμπρακτως τις αποψεις σου εκει που πραγματικα επιβαλλεται..Στη καθημερινοτητα σου.Θα το καταλαβεις οταν μεγαλωσεις , σε 5-6 χρονια και θα χτυπας το κεφαλι σου γιατι καμια ιδεολογια δεν ειναι πανω απο το μελλον σου..

Προς VampireLestrat:Φυσικα και στα 18 σου εισαι εντελώς ανωριμος (πλην ορισμένων εξαιρεσεων) οχι μονο να εκλεξεις τους ανθρωπους που θα κυβερνησουν και να εκφερεις πολιτικό λόγο όπως λες κι εσυ (εγω τον λεω κριτικη - πολιτικο λόγο χρησιμοποιουν οι υποψηφιοι και οι πολιτικοι για να πεισουν και οχι οι εκλογεις) αλλα δεν εισαι καν σε θεση να κατανοησεις τα τεκτενομενα σ'αυτον τον χώρο.

Συμφωνώ απολύτως.  Κι όσον αφορά το τελευταίο, μόλις κατανοήσεις τα τεκταινόμενα (μετά από λίγα χρόνια) ... ή μάλλον μόλις αρχίσεις να ψιλοϋποψιάζεσαι τι παίζει, το μόνο που καταλαβαίνεις είναι ότι αηδιάζεις κι ότι δε θες να έχεις καμιά σχέση μ' αυτό.
I told you, that we could fly, cause we all have wings. 
But some of us don 't know why.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #138 στις: 23/06/07, 23:54 »
Παράθεση
και πεσω σε μια δεξια κωλογρια η οποιονδηποτε ηλιθιο κολλημενο πολιτικα η οπως αλλιως εξεταστη,τοτε ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ...ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΑΠ ΤΟΥΣ 2 ΤΟΥΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ...

Αν πέσεις σε αριστερό όμως; Ή υπάρχουν μόνο δεξιοί εξεταστές;

Θέλεις να αποδείξεις κάτι που δεν ισχύει, απλά επειδή ΕΣΥ το έπαθες...
Η έκθεση εμπεριέχει το υποκειμενικό στοιχείο, αλλά οι μαθητές ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ.

Εγώ είμαι που δεν καταλαβαίνω;

αυτο που σου ειπα...
ο ενας μου εβαλε 16.5
και ο αλλος 9
παρε να καταλαβεις...
και ναι..επιτηδες εβαλα πολιτικο στοιχειο μεσα...για να δω πως θα βαθμολογηθω...
προφανως και εχουμε ολοι καποια πολιτικα πιστευω,αλλα πολλοι κολωνουν να τα εκφρασουν,σε περιπτωση που ειναι ακραια,γιατιξερουν μεσα τους πως θα παιξει ρολο στη βαθμολογια τους...
και οι καθηγητες στο σχολειο τα λεγαν...
σε μας τουλαχιστον..
Αλλο πολιτικα και αλλο κομματικα..κομματικα δεν πρεπει να γραφουμε..και φυσικα πολιτικα θελουμε δεν θελουμε γραφουμε..καθως η εκθεση ασχολειτε με κοινωμνικα θεματα και η πολιτικη...τωρα οποιος νομιζει οτι πολιτικη ειναι το πασοκ κ η νδ ειναι απλα  :-X..... ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 24/06/07, 00:03 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #139 στις: 24/06/07, 00:54 »
Φίλοι μου Δαμιανέ και Ρέα, συμφωνώ απόλυτα μαζί σας! Απλα, αναφέρω το γεγονός πως, από τη στιγμή που το κράτος σε θεωρεί αρκετά ώριμο να ψηφίσεις στα 18, σε θεωρεί και αρκετά ώριμο να κριτικάρεις τα όσα συμβαίνουν στον πολιτικό χώρο, χωρίς να συμφωνώ με αυτό! Και σίγουρα είναι τουλάχιστον βλακεία (κατα τη γνώμη μου) να αποδείξεις το πόσο επαναστάτης είσαι σε μια έκθεση στις πανελλήνιες...

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #140 στις: 24/06/07, 12:19 »
Να μαι και γώ... ;D

Εγώ έγβαλα γύρω στο 18062... πολύ καλά είναι...άν και ήθελα ΕΜΠ.. τεσπα.. :P
Πάντως εμάς στο σχολείο μας μας χαντακώσανε έκθεση. Εγώ είχα 13.2 και το μεγαλύτερο ήταν 15.  :P :P

Εγώ κοιτάω για Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πάτρας...αναλόγως  και τις βάσεις βέβαια...

Αυτά προς το παρόν...
Έλα σε μας ρεεεε...Μηχανικοί Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Και Πληροφορικής Πάτρα...
ουστ στους Ηλεκτρολόγους...

Σε σας θέλω να έρθω...φοβάμαι για τις βάσεις βέβαια....λέτε να ανέβουν τόσο πολύ ;; Άκουσα κάτι για 2000 μόρια πάνω....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #141 στις: 24/06/07, 12:27 »
Να μαι και γώ... ;D

Εγώ έγβαλα γύρω στο 18062... πολύ καλά είναι...άν και ήθελα ΕΜΠ.. τεσπα.. :P
Πάντως εμάς στο σχολείο μας μας χαντακώσανε έκθεση. Εγώ είχα 13.2 και το μεγαλύτερο ήταν 15.  :P :P

Εγώ κοιτάω για Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πάτρας...αναλόγως  και τις βάσεις βέβαια...

Αυτά προς το παρόν...
Έλα σε μας ρεεεε...Μηχανικοί Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Και Πληροφορικής Πάτρα...
ουστ στους Ηλεκτρολόγους...

Σε σας θέλω να έρθω...φοβάμαι για τις βάσεις βέβαια....λέτε να ανέβουν τόσο πολύ ;; Άκουσα κάτι για 2000 μόρια πάνω....
Οχι ρε χαλαρωσε.Αυτα λεγονται για τις οικονομικες αν και παλι ομιζω πως ειναι υπερβολικα.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #142 στις: 24/06/07, 12:52 »
Να μαι και γώ... ;D

Εγώ έγβαλα γύρω στο 18062... πολύ καλά είναι...άν και ήθελα ΕΜΠ.. τεσπα.. :P
Πάντως εμάς στο σχολείο μας μας χαντακώσανε έκθεση. Εγώ είχα 13.2 και το μεγαλύτερο ήταν 15.  :P :P

Εγώ κοιτάω για Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πάτρας...αναλόγως  και τις βάσεις βέβαια...

Αυτά προς το παρόν...
Έλα σε μας ρεεεε...Μηχανικοί Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Και Πληροφορικής Πάτρα...
ουστ στους Ηλεκτρολόγους...

Σε σας θέλω να έρθω...φοβάμαι για τις βάσεις βέβαια....λέτε να ανέβουν τόσο πολύ ;; Άκουσα κάτι για 2000 μόρια πάνω....
να ξερεις οτι σε πολυτεχνειο,δεν γινονται τρελες αυξησεις...
δλδ το πολυ 200+- να παιζουν..;)
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος SPATH

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
  • A PUBLIC PIECE OF DNA.
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #143 στις: 29/06/07, 22:42 »
Αισιως εβγαλα 19.070 μορια.Καλο αυτο :P ;D ;D ;D ;D.Βασικα οταν βγηκαν οι βασεις χαρηκα περισσοτερο που τελειωσε το μαρτυριο!!!!!!!Να πω και εγω για την εκθεση,ως παθων.Ο ενας (ο καλος ο ανθρωπος :P) μου εβαλε 92 και ο αλλος 75(ο κακος,ο αχριος :P).Ο τριτος μου εβαλε  89.Παλι καλα δλδ,γιατι ειδα περιπτωσεις συμμαθητων μου που ο ενας του ειχε 80,ο αλλος  68 και ο τριτος του ειχε 64.Αντε βγαλε ακρη.....
IF THE FACTS DON'T FIT THE THEORY,CHANGE THE FACTS.

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #144 στις: 02/07/07, 12:49 »
πω ρε... ολα τα φυτα μαζεμενα...  :P

εγω κατα πασα πιθανοτητα μετακομιζω σερρες....  8)
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος elante???

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #145 στις: 02/07/07, 19:26 »
Η πληρωμή τους είναι ελάχιστη φίλε μου......Μη νομίζεις ότι θα κάτσουν να πολυσκοτιστούν για μια έκθεση....
δεν θα την ελεγα ελαχιστη για να καθονται και να διαβαζουν απλα...
ενας καθηγητης που μου εκανε φετος εκθεση κ περυσι διορθωνε γραπτα μας ειπε οτι επαιρναν 2 ευρω το γραπτο..εμενα μια χαρα μου φαινετε ουτε λιγα ουτε πολλα.......
αλλα λεω, αλλα κανω κ αλλα εννοω...!!!

Αποσυνδεδεμένος Poseras

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 44
  • Φύλο: Άντρας
  • Creation, Peace of Mind and FREEDOM
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #146 στις: 02/07/07, 21:37 »
και εγω μαλλον Σερρες μετακομιζω.....ενδιαφερεται κανεις για συγκατοικηση..??

για τα γραπτα εμενα ο καθηγητης μου ειπε οτι περνει γυρω στα 15-20 ευρω..!!

Be careful what you wish for, cause it may come true

Αποσυνδεδεμένος Eve...!!

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 138
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I' m not here for your entertainment..........
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #147 στις: 08/07/07, 16:14 »
....ουφφφ... Ούτε φυσικοθεραπεία ούτε αισθητική ούτε καν νοσηλευτική. Από Αθήνα δε θέλω να φύγω για φοιτητιλίκι, so... ή ξαναδίνω ή με βλέπω επισκέπτρια υγείας κ  πολύ μου είναι... :(
Τι να την κάνω τη ζωή μου στο παραμύθι θα τη ρίξω να πνιγεί
Να παραμυθιαστεί η ψυχή μου να σε πιστέψει πάλι από την αρχή
Να σε πιστεύει όταν μ’ αγγίζεις τις νύχτες όταν ψιθυρίζεις
Όταν λες «θα ‘μαι κοντά σου όταν με θες»

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #148 στις: 08/07/07, 16:41 »
Σερρες ,κοζανη.καβαλα.καλαματα ή λαρισα να προτιμισω ???....τεσπα..οτι και να ναι θα ξαναδωσω....σιγα μη με φανε εμενα τα λογιστικα βιβλια και οι μαθητικες αιθουσες....δεν το κατεχω το δασκαλικι καλε....(αν το δασκαλικι δεν ειναι το μονο που μπορω να κανω πανω σε αυτον τον τομεα)...τεσπα..τα λεμε τον αυγουστο.... 8)
« Τελευταία τροποποίηση: 08/07/07, 16:43 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ-ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΔΑΓΚΩΝΕΙ)
« Απάντηση #149 στις: 01/09/07, 11:58 »
Λοιπόν, μετά από το μπάχαλο με τις βάσεις και τα λοιπά ωραία του υπουργείου  :P βγήκαν οι βάσεις....
Άντε , για πείτε πού περνάτε και σε τί τμήμα ...
Εγώ περνάω στο Μηχανικων Η/Υ & Πληροφορικής στας Πάτρας βεβαίως βεβαίως... ;D  ( Τα ακούς Spel@lcemist ?  :P)

Κανένας άλλος Πάτρα ;
« Τελευταία τροποποίηση: 01/09/07, 12:01 από Tsaggάρης »

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
3548 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/02/08, 07:15
από .:°:. Apollon .:°:.
48 Απαντήσεις
13279 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/03/08, 14:45
από GermanRock
294 Απαντήσεις
88577 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/08, 12:43
από Mithrandir
2 Απαντήσεις
2543 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/11/08, 15:48
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
33 Απαντήσεις
13969 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/09, 02:17
από themos
4 Απαντήσεις
4569 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/09, 09:27
από Ο Νέος Κιθαρωδός
7 Απαντήσεις
3864 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/10, 21:52
από MiXoLydian
44 Απαντήσεις
11797 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/10, 15:53
από blackmorefan
0 Απαντήσεις
47761 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/04/11, 21:29
από Korgy
3 Απαντήσεις
2810 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/04/11, 17:06
από hot_sauce (φλουτσ)