Αποστολέας Θέμα: Παναθηναϊκος  (Αναγνώστηκε 138085 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #150 στις: 13/03/09, 15:18 »
παντως στο θεμα μας, λετο δε παιρνεις :P
φιου :)

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #151 στις: 13/03/09, 17:19 »
Τι να τον κάνουμε τον λετο... επιστρέφει ο γιούρκας!!!  :P
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #152 στις: 14/03/09, 11:07 »
Γιούρκας: ο πιο ευνοημένος παίχτης από το θρίαμβο της Εθνικής το 2004. Κάθε μήνα και μια μεταγραφή. Χόρτασε λεφτά και μπάλα δεν έπαιξε πουθενά.
Πάντως επειδή το ξέρει το τόπι, αν αποφασίσει να σταματήσει να επιδεικνύει τον πλούτο του και τη μάπα του στα κοριτσάκια και ασχοληθεί με το άθλημα, "μπορεί να αποτελέσει αξιόπιστη λύση" όπως λένε και οι παντογνώστες δημοσιογράφοι!
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #153 στις: 14/03/09, 12:27 »
Ψήνεται και Κατσουράνης μαθαίνω?

Αποσυνδεδεμένος norway

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Φύλο: Άντρας
  • 0001 0011 0100 1001
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #154 στις: 14/03/09, 17:59 »
Γιούρκας: ο πιο ευνοημένος παίχτης από το θρίαμβο της Εθνικής το 2004. Κάθε μήνα και μια μεταγραφή. Χόρτασε λεφτά και μπάλα δεν έπαιξε πουθενά.
Πάντως επειδή το ξέρει το τόπι, αν αποφασίσει να σταματήσει να επιδεικνύει τον πλούτο του και τη μάπα του στα κοριτσάκια και ασχοληθεί με το άθλημα, "μπορεί να αποτελέσει αξιόπιστη λύση" όπως λένε και οι παντογνώστες δημοσιογράφοι!

 :up
"Without evil there could be no good so it must be good to be evil sometimes" Satan

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #155 στις: 17/03/09, 01:20 »
Ψήνεται και Κατσουράνης μαθαίνω?

θα το θελατε..... :P ο κατσουράνης όπως έχει δηλώσει σε συνεντευξη στο novasports το καλοκαιρι μόνο για μια ομάδα θα γύριζε ελλάδα....και όλοι ξέρουμε ποια ειναι αυτή....

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #156 στις: 17/03/09, 11:44 »
θα το θελατε..... :P ο κατσουράνης όπως έχει δηλώσει σε συνεντευξη στο novasports το καλοκαιρι μόνο για μια ομάδα θα γύριζε ελλάδα....και όλοι ξέρουμε ποια ειναι αυτή....

Ο κατσουράνεις έχει δηλώσει ότι θα επιστρεψει ελλάδα για οικογεννειακούς λόγους... οπότε είναι σχεδόν σίγουρο... και δεν νομίζω ότι αυτή η ομάδα που λες έχει τις τσέπες που χρειάζεται για να πάρει τον κατσουρανη... βέβαια αν αγοράσει την ομάδα ο "μεγάλος σωσίας" το καλοκαίρι μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα... αν ο παναθηναικός τον θέλει πραγματικά θα τον κλείσει από νωρίς...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #157 στις: 17/03/09, 14:46 »
θα το θελατε..... :P ο κατσουράνης όπως έχει δηλώσει σε συνεντευξη στο novasports το καλοκαιρι μόνο για μια ομάδα θα γύριζε ελλάδα....και όλοι ξέρουμε ποια ειναι αυτή....

Ο κατσουράνεις έχει δηλώσει ότι θα επιστρεψει ελλάδα για οικογεννειακούς λόγους... οπότε είναι σχεδόν σίγουρο... και δεν νομίζω ότι αυτή η ομάδα που λες έχει τις τσέπες που χρειάζεται για να πάρει τον κατσουρανη... βέβαια αν αγοράσει την ομάδα ο "μεγάλος σωσίας" το καλοκαίρι μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα... αν ο παναθηναικός τον θέλει πραγματικά θα τον κλείσει από νωρίς...

εδώ θ μαστε και θα το δείτε......

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #158 στις: 21/06/09, 18:06 »
Δυστυχία επικρατεί στην Παιανία.. Νομίζω ότι ο ΠΑΟ ζει τις χειρότερες στιγμές της τελευταίας 20ετίας του και αυτό γιατί έχουν ανέβει στη διοίκηση του ΠΑΟ άνθρωποι που δεν θέλουν να βοηθήσουν την ομάδα, αλλά να ξεπλύνουν χρήμα και άνθρωποι που μπορεί να ήξεραν καλή μπάλα όταν ήταν νέοι, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι και ικανοί managers..

Το μοντέλο που έχει διαλέξει ο ΠΑΟ (και δεν εννοώ το πολυμετοχικό που τόσο έχει επικριθεί αδίκως κατά τη γνώμη μου, αλλά το μοντέλο όπου ο Πρόεδρος δεν ασχολείται με τα πάντα και έχει ορίσει ανθρώπους στα διάφορα πόστα: αγωνιστικό κομμάτι, μεταγραφές, οικονομικά, PR, συνδέσμους, promotion, κ.λπ.) χρησιμοποιείται κατά κόρον στο ευρωπαϊκό στερέωμα τα τελευταία 10 χρόνια από μεγάλες και μικρότερες ομάδες.. Γενικά έχει φέρει επιτυχίες, ειδικά σε περιπτώσεις όπου ικανά άτομα τοποθετήθηκαν σε θέσεις-κλειδιά..

Στην Ελλάδα παρακολουθούμε όμως το εξής παράδοξο.. Το μοντέλο του Ολυμπιακού (δηλαδή ο Πρόεδρος να αποφασίζει από το τι budget θα διατεθεί, μέχρι ποιος προπονητής και παίχτες θα μεταγραφούν) έχει φέρει τόσα συνεχόμενα πρωταθλήματα.. Δεν είμαι άνθρωπος που μασάει τα λόγια του και θα πω ότι από τα τόσα πρωταθλήματα του Ολυμπιακού, ελάχιστα δεν τα άξιζε, ενώ για όλα τα άλλα οι ανταγωνιστές του φάνηκαν πολύ κατώτεροι των προσδοκιών των ομάδων τους.. Αυτό τι σημαίνει; Ότι πρέπει να γυρίσουμε στις εποχές του Καπετάνιου, όπου ο Βαρδινογιάννης έκλεινε συνδέσμους, κατείχε πόστα σε "διάφορα" κυκλώματα και αποφάσιζε μόνος του για τις τύχες των παιχτών του; Η ιστορία έχει δείξει ότι αυτό το μοντέλο ανήκει στο παρελθόν.. Αν παρατηρήσει κάποιος τις διάφορες επιχειρήσεις θα δει ότι ενώ παλιά, μια ατομική επιχείρηση μπορούσε να αντέξει, στη σημερινή εποχή οι τελευταίες παραγκωνίζονται βιαίως και τη θέση τους έχουν πάρει οι μεγάλες εταιρίες με τα πολλά τμήματα και τους πολλούς διευθυντές.. Απλά μερικές φορές τυχαίνει οι διάφοροι διευθυντές είτε "να μην το' χουν", είτε να μην έχουν κίνητρα, είτε απλώς να μην μπορούν.. Στον ΠΑΟ δεν ξέρω τι από όλα αυτά συμβαίνει, αλλά το σίγουρο είναι ότι κάτι πρέπει να αλλάξει..

Στα επιμέρους..

Σφάλμα Νο1: Ποτέ δεν δημοσιοποιείς το budget σου.. Κινδυνεύεις να εκτεθείς αν δεν το πραγματοποιήσεις και επιπροσθέτως δημιουργείς ένα κλίμα ευνοϊκό για τους διάφορους γύπες και κοράκια..

Σφάλμα Νο2: Ποτέ δεν κάνεις μια κίνηση χωρίς να σκέφτεσαι τις μακροχρόνιες συνέπειες.. Πέρυσι, όταν ο ΠΑΟ αποκτούσε τον star και αρχηγό της Εθνικής Βραζιλίας Gilberto, πλήρωσε αδρή προμήθεια στους managers του για να μην χαλάσει η μεταγραφή.. Φέτος παραλίγο να δούμε το ίδιο έργο με τον Κρουζ.. Γνωρίζοντας οι managers του Κρουζ, ότι ο ΠΑΟ πληρώνει μεγάλες προμήθειες, έσπευσαν να το εκμεταλλευτούν.. Πιστεύω ότι αν η προμήθεια που ζήτησαν οι managers δεν ήταν τόσο μεγάλη, ο ΠΑΟ θα τους την πλήρωνε και το γαϊτανάκι αυτό θα συνεχιζόταν επί πολλά χρόνια..

Σφάλμα Νο3: Ποτέ δεν πρέπει να προτιμάς τους "κράχτες" από τους παίχτες που καλύπτουν θέσεις όπου πονάς.. Η αγωνιστική εικόνα του ΠΑΟ φωνάζει για τουλάχιστον ένα κεντρικό αμυντικό, 2 ακραίους, 1 επιθετικό και ίσως έναν αντι-Καραγκούνη.. Αντί για αυτό, ο ΠΑΟ κυνηγά Angelaar και Κατσουράνη.. Δεν λέω, πολύ καλοί παίχτες και οι δύο, αλλά πρώτα εξασφαλίζεις παίχτες εκεί που δεν έχεις και μετά κυνηγάς το κάτι παραπάνω..

Σφάλμα Νο4: Κατά τη διάρκεια των μεταγραφών, ποτέ δεν βγάζεις τον προπονητή σου να εκτίθεται.. Όταν χάθηκε ο Melberg, ο Τεν Κάτε δήλωνε ότι ήταν δική τους απόφαση να μην αποκτηθεί ο εν λόγω παίχτης και ότι ο ΠΑΟ πάει για κάτι καλύτερο.. Αφενώς, όποιος κάνει μια τέτοια δήλωση εμφανίζεται μαλ**ας στα μάτια όλων και αφετέρου αν δεν αποκτηθεί ένας καλύτερος παίχτης εκτίθεται ο προπονητής, ο οποίος για κάποιο διαβολικό τρόπο έχει απενοχοποιηθεί για την περσινή εικόνα του ΠΑΟ και έχει μετατραπεί στον Luke Skywalker στο Star Wars Episode IV "A new hope"..

Θα μπορούσε να γράψω και άλλα σφάλματα αλλά κάπου βαρέθηκα.. Μου θυμίζει η όλη κατάσταση, την έκφραση "στου Κασίδη του κεφάλι", όπου πάρα πολλοί παράγοντες και scouts μαθαίνουν από τα λάθη τους, αλλά όπως έλεγε και ο Χάρρυ Κλυν για τον Μητσοτάκη: "Ο Μητσοτάκης ποτέ δεν επαναλαμβάνει τα ίδια λάθη.. Κάνει συνεχώς καινούργια.."

Η μεταγραφική περίοδος δεν έχει τελειώσει ακόμα.. Για την ακρίβεια δεν βρισκόμαστε ούτε στο μέσο της.. Απλά υπάρχουν 2 παράγοντες όπου πιέζουν καταστάσεις.. Αφενώς το γεγονός ότι μέρα με τη μέρα, οι καλοί παίχτες μεταγράφονται και λιγοστεύουν και αφετέρου, ότι η προετοιμασία ξεκινάει σε λίγες μέρες.. Αν είναι να παρακολουθήσουμε ξανά το ίδιο περσινό τσίρκο, που αμφιβάλλω αν με την τόση πληθώρα ποδοσφαιριστών, οι παίχτες γνώριζαν τα μικρά ονόματα των συμπαιχτών τους, ας το γυρίσουμε στο βόλευ..
« Τελευταία τροποποίηση: 21/06/09, 18:10 από faser »

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #159 στις: 24/06/09, 21:18 »
Κατσουράνης, Λέτο, Σισέ...

Τον πρώτο τον πίστευα ανέκαθεν σαν παίχτη και πιστεύω πως θα έχει πολύ καλή απόδοση και φέτος.. Ωστόσο, δεν τη θεωρώ και πολύ επιτυχημένη σα μεταγραφή, ο Παναθηναικός μόνο αμυντικό χαφ δε χρειάζεται αυτή τη στιγμή.. ::)

Για τον δεύτερο τι να πω, πλήρης απογοήτευση.. ::) Έκανε μια κάκιστη χρονιά στον Ολυμπιακό και τον παίρνουμε εμείς για ποιον λόγο? Όσο σκέφτομαι ότι αυτός θα παίξει στη θέση του Ίβανσιτς... :-\ Ελπίζω η μεταγραφή να έχει την ίδια πορεία με αυτή του Κρουζ ή του Ενχελάαρ... :P

Τέλος, ο Σισέ ήταν μια -αν μη τι άλλο- ευχάριστη έκπληξη! 8) Κανείς δεν μπορεί να εγγυηθεί την πορεία του παίχτη φέτος αλλά πιστεύω πως θα βοηθήσει πολύ στον επιθετικό τομέα... Αρκεί η μεταγραφή να μην είναι πάλι φούσκα... ::)

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #160 στις: 24/06/09, 21:35 »
Για τον Κατσουράνη δεν χρειάζεται να πούμε κάτι για την αξία του.. Έχεις δίκιο φίλε gers ότι είναι μια θέση που ο ΠΑΟ δεν πονάει, αλλά ήταν από νωρίς ψηλά στο transfer list της διοίκησης, επειδή πίστευαν ότι θα πουλήσουν τον Σιμάο (με καλά λεφτά), ενώ μετά από λίγο εμφανίστηκε η προοπτική να "ξεφορτωθούν" το υψηλό συμβόλαιο του Ζιλμπέρτο.. Δεν τους έκατσε τίποτε από αυτά τα δύο, αλλά ήθελαν ρελάνς για το θέμα Melberg..

Για τον Λέτο και εγώ μπορώ να πω ότι απογοητεύθηκα.. Δεν πιστεύω ότι είναι καλύτερος του Ίβανσιτς, ενώ σίγουρα είναι πολύ πιο δύστροπος.. Όταν αγοράζεις πέρυσι ένα παίχτη που πριν τον είχες δανεικό σημαίνει ότι τον δοκίμασες, σου κάνει, τον βάζεις να παίζει.. Ο Τεν Κάτε είχε άλλη γνώμη και ο Ίβανσιτς αργά ή γρήγορα θα έφευγε.. Η όλη κίνηση αυτή όμως είναι εντελώς σπασμοδική και έγινε καθαρά για επικοινωνιακούς λόγους.. Ο Λέτο ήταν ο μόνος παίχτης του ΟΣΦΠ που ήταν on-hold και ο ΠΑΟ έσπευσε να τον αγοράσει για να του την σπάσει.. Θα έχει πλάκα πάντως αν ο ΟΣΦΠ αγοράσει τον Ίβανσιτς και μας πετάξει κανένα μπαλάκι από φάουλ στο ΟΑΚΑ.. Εκεί να δω πως θα φύγουν οι πολυμετοχικοί από το γήπεδο..

Τώρα για τον Σισέ θα πω, χωρίς να κινδυνεύω να εκτεθώ, ότι είναι η μεγαλύτερη (πιο ηχηρή) μεταγραφή επιθετικού στην Ελλάδα.. Γνωστός παίχτης στο ευρωπαϊκό στερέωμα κάτι που δηλώνει και το μεγάλο ύψος της μεταγραφής του (κάτι ακούστηκε για κοντά στα € 20 εκατ.).. Αν όλα πάνε καλά θα βοηθήσει τον ΠΑΟ εκεί που πονάει, δηλαδή στο σκοράρισμα..

Πάντως, δεν ξέρω, αλλά αυτή τη στιγμή και με τα κατορθώματα της διοίκησης δεν είμαι ούτε κατά 60% σίγουρος για τις μεταγραφές αυτές.. Για να δούμε..

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #161 στις: 25/06/09, 14:01 »
γιατι τον Λετο??? γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιι???

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #162 στις: 25/06/09, 20:32 »
θα το θελατε..... :P ο κατσουράνης όπως έχει δηλώσει σε συνεντευξη στο novasports το καλοκαιρι μόνο για μια ομάδα θα γύριζε ελλάδα....και όλοι ξέρουμε ποια ειναι αυτή....

εδώ θ μαστε και θα το δείτε......

 8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #163 στις: 25/06/09, 21:49 »
θα το θελατε..... :P ο κατσουράνης όπως έχει δηλώσει σε συνεντευξη στο novasports το καλοκαιρι μόνο για μια ομάδα θα γύριζε ελλάδα....και όλοι ξέρουμε ποια ειναι αυτή....

εδώ θ μαστε και θα το δείτε......

 8) 8) 8)

με πρόλαβες...ήθελα να κάνω παράθεση στα λόγια μου...... :P


Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #164 στις: 26/06/09, 15:45 »
Συγχαρητήρια παιδιά για την μεταγγραφή της ομάδας σας, τον Σισέ εννοώ.Πα΄ντως βλέπω οτι κάποιοι είστε εναντίων του Λέτο.Κακώς.Ο ιβανσιτς είναι ντεφορμέ απ οτι φάνηκε, ο Λέτο σε αντίθεση με το άσχημο ξεκίνημα του εξαιτίας της ατομιστίας του,προς το τέλος έδειχνε συμμορφωμένος και ένα είναι το σίγουρο, έχει πολύ καλή τεχνική και είναι και ωραίος ντριπλέρ.
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #165 στις: 26/06/09, 23:28 »
Ο ιβανσιτς είναι ντεφορμέ απ οτι φάνηκε
Είναι λογικό όμως όταν ο προπονητής σε έχει στον πάγκο όλο το χρόνο να μην μπορείς να αποδόσεις σε 2-3 παιχνίδια μικρότερης σημασίας που παίζεις ανά κάτι μήνες...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #166 στις: 27/06/09, 02:06 »
Ο Ίβανσιτς είναι εντελώς διαφορετικός παίκτης από τον λέτο... ο λέτο είναι ο παίχτης που τρέχει ντριμπλάρει μπαίνει στην περιοχή και δίνει πάσα ( λέμε τώρα  :P ) ενώ ο αντρέας θα κάνει κανένα φάουλ θα προσπαθήσει να βγάλει καμιά "έξαλλη" μπαλιά... στον παναθηναικό του τεν κάτε πάντως δεν έπιασε... αν ο λέτο μετριάσει τον ατομικισμό του πιστεύω ότι θα δώσει ταχύτητα και θα βγάζει φάσεις, πράγματα που έλλειπαν από την ομάδα...

Ο κατσουράνης είναι εργαλείο για τον χώρο του κέντρου αλλά εκεί περισσεύει κάποιος... ελπίζω να μην διώξουν τον σιμάο...

Όσο για την μεγάλη μεταγραφή του καλοκαιριού προς το παρον επιφυλάσσομαι... αν θελήσει και του το επιτρέψει η υγεία του να παίξει θα ανεβάσει κατά πολύ το επίπεδο... αλλά ξαναλέω αν.... πάντως φανέλες θα πουλήσει...

Με εναν αμυντικό και ένα επιθετικό ακόμα πιστεύω ότι θα έχουμε πολύ καλό ρόστερ για την νέα χρονιά...

Υ.Γ. Ακούγεται το όνομα του καστίγιο... ωραίος παίκτης και αυτός και με γνώση της ελληνικής πραγματικότητας.... αντε να δούμε...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #167 στις: 27/06/09, 10:53 »
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχι οοοοοοοοοχι καστιγιο...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #168 στις: 27/06/09, 16:17 »
Καιστίγιο? Αν είναι δυνατόν! >:(

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #169 στις: 18/07/09, 21:30 »
Τέλος οι μεταγραφές όπως δήλωσε και ο Πατέρας... Και ενώ μάλιστα δήλωναν με βεβαιότητα πως θα έρθει ένα δεξί μπακ...  ::)

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #170 στις: 05/08/09, 00:27 »
Το σημερινό αποτέλεσμα "υπογράφτηκε" μόνο από 2 παίχτες.. Σαλπιγγίδη και Κατσουράνη.. Δυστυχώς, με τη σημερινή πρόκριση θα μας ταλαιπωρήσει ο Ολλανδός και άλλο.. Ελπίζω όχι για πολύ ::)..

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #171 στις: 05/08/09, 00:37 »
Αν μη τι άλλο χαίρομαι που υπάρχουν φίλαθλοι στον ελληνικό χώρο που δεν εντυπωσιάζονται από τις "υπερομάδες" τους αλλά βλέπουν τα πράγματα όπως ακριβώς είναι  ;)

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #172 στις: 05/08/09, 09:59 »
Το σημερινό αποτέλεσμα "υπογράφτηκε" μόνο από 2 παίχτες.. Σαλπιγγίδη και Κατσουράνη.. Δυστυχώς, με τη σημερινή πρόκριση θα μας ταλαιπωρήσει ο Ολλανδός και άλλο.. Ελπίζω όχι για πολύ ::)..

Αδελφε χωρις να τασσομαι υπερ του τεν τεν, νομιζω οτι το προβλημα του ΠΑΟ ειναι η μετριοτητα των παιχτων του.. Σκεψου απλα αν υπηρχαν αλλοι 2 αντιστοιχοι σαλπιγγιδηδες ή καραγκουνηδες.. Ποσο θα χρειαζοταν μετα ο κεθε τεν τεν κ ποσο στη τελικη θα ευκολευε το οποιο εργο του??
Με την αμυνα που εχουμε κ τη νωχελικοτητα καποιων παιχτων μας οποιος κ να ηταν προπονητης τα ιδια ζορια θα τραβαγε...!!!
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #173 στις: 05/08/09, 11:26 »
η νωχελικοτητα καποιων παιχτων

Ή αλλιώς Ζιλμπέρτο Σίλβα...
Πάλι με 10 θα παίζει ο ΠΑΟ φέτος.
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παναθηναϊκος
« Απάντηση #174 στις: 05/08/09, 12:09 »
ετσι ακριβως.....!!! :(
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
42 Απαντήσεις
22887 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/09/09, 09:37
από faser
0 Απαντήσεις
3041 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/10, 16:41
από sofitia