Αποστολέας Θέμα: Ευνουχισμός παιδεραστών  (Αναγνώστηκε 30764 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #75 στις: 11/12/07, 00:07 »
Και ποιος ειναι αυτος που θα κρινει το ποτε γινεται καταχρηση του πλουραλισμου; Οταν καποιοι λενε πως δε θελουν το ΛΑΟΣ στη βουλη (κομμα ψηφισμενο απο τον Ελληνικο λαο) αυτο ειναι φασιστικη αποψη η οχι; Εχω την εντυπωση πως ο φασισμος κυριαρχει στη χωρα μας πολυ πριν το ΛΑΟΣ και τον οποιο Καρατζαφερη η Πλευρη. Εκτος και αν εννοουμε ως φασιστα μονο οποιον μιλα υπερ της πατριδας του η ειναι δεξιος. Εξαιρετικα αφελης αποψη πιστευω.. sorry Mika :)
Βασικα σε μενα αναφέρεσαι? :P
Γιατί εαν αναφέρεσαι σε μένα μάλλον εχεις πιάσει λάθος το συλλογισμό μου.... :P 

Vaiking ευφυέστατη τοποθέτηση θα την χαρακτήριζα, αλλά δεν έπιασες αυτό που θέλει να πει η Μίκα! όντως...Μάλλον, εάν κατάλαβα καλά, θέλει να πει ότι δεν είναι κακό που ένα τέτοιου είδους κόμμα μπαίνει στην βουλή, και μάλιστα με περισσότερες έδρες από κάθε άλλη φορά, αλλά το τρομακτικό είναι πώς τέτοιας ιδεολογίας κόμματα γίνονται εκλεκτά από τον λαό! Αφού οι ίδιες οι προγραμματικές τους διατάξεις ναι μεν οφείλουν να είναι αποδεκτές από όλους, στα πλαίσια της δημοκρατίας πάντα, αλλά εδώ βλέπεις ενδεχομένως την παγίδα, ότι οι ίδιες αυτές απόψεις, απειλούν την δημοκρατία και οι λόγοι που το λέω αυτό είναι ευνόητοι πιστεύω.  ;)
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!! Κάποιος που κατάλαβε επιτέλους τι λέω!!!!!!
Να σαι καλά !!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #76 στις: 11/12/07, 02:39 »
Εμενα με ενοχλουν τα "κορκοδειλια" κλαμματα ορισμενων "πολιτικων", που τωρα ανακαλυψαν την επαναστατικη και αγωνιστικη αριστερα...

Ξεχασαν βεβαια, πως μεσα στη Βουλη, εχουν εκλεχθει επειδη ο λαος τους επελεξε. Εαν θεωρουν λοιπον πως το ΛΑΟΣ, σαν κομμα, εκλεχθηκε με "κακο" τροπο, πρεπει να αναθεωρησουν και εαν η δικη τους παρουσια μεσα στη Βουλη οφειλεται σε.."κακο" τροπο επισης...

Οχι, γιατι το "2 μετρα και 2 σταθμα" ειναι ενοχλητικο..
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #77 στις: 11/12/07, 12:29 »
Μάλλον, εάν κατάλαβα καλά, θέλει να πει ότι δεν είναι κακό που ένα τέτοιου είδους κόμμα μπαίνει στην βουλή, και μάλιστα με περισσότερες έδρες από κάθε άλλη φορά, αλλά το τρομακτικό είναι πώς τέτοιας ιδεολογίας κόμματα γίνονται εκλεκτά από τον λαό!

Ψήφοι δυσαρέσκειας προς τη ΝΔ από τους περισσότερους οι οποίοι μάλλον μένουν αδιάφοροι από την ιδεολογία του.
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #78 στις: 11/12/07, 13:01 »
δεν καταλαβαινω πως η ιδεολογια του λαος ''μολυνει'' το ελληνικο κοινοβουλιο η τους δημοκρατικους θεσμους....
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #79 στις: 11/12/07, 13:59 »
Vaiking ευφυέστατη τοποθέτηση θα την χαρακτήριζα, αλλά δεν έπιασες αυτό που θέλει να πει η Μίκα! όντως...Μάλλον, εάν κατάλαβα καλά, θέλει να πει ότι δεν είναι κακό που ένα τέτοιου είδους κόμμα μπαίνει στην βουλή, και μάλιστα με περισσότερες έδρες από κάθε άλλη φορά, αλλά το τρομακτικό είναι πώς τέτοιας ιδεολογίας κόμματα γίνονται εκλεκτά από τον λαό! Αφού οι ίδιες οι προγραμματικές τους διατάξεις ναι μεν οφείλουν να είναι αποδεκτές από όλους, στα πλαίσια της δημοκρατίας πάντα, αλλά εδώ βλέπεις ενδεχομένως την παγίδα, ότι οι ίδιες αυτές απόψεις, απειλούν την δημοκρατία και οι λόγοι που το λέω αυτό είναι ευνόητοι πιστεύω.  ;)

Το ίδιο ακριβώς όμως θα μπορούσε να πει κανείς και για τα κομμουνιστικά κόμματα! Ας μην εισερχόμαστε εκ νέου σε τέτοιου είδους αντιπαραθέσεις (ως πολιτικό σύστημα εννοώ).
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #80 στις: 11/12/07, 18:04 »
 Μικα μου ναι μεν σε εσενα μιλουσα αλλα δεν απευθυνομουν ακριβως σε εσενα.. αλλα σε ολους αυτους που κοιμιζουν τη "δημοκρατικη" τους συνειδηση δαιμονοποιοντας το ΛΑΟΣ η το οποιο ΛΑΟΣ. Και...οσο να΄ναι πιστευω πως η ευφυια μου, μου επιτρεπει να καταλαβαινω τι εννοει καποιος οταν κρινει πως κατι ειναι "καταχρηση πλουραλισμου". Οποτε η που δεν εκφραστηκες με τον πιο σωστο τροπο η που απλα υπερεβαλλες ολιγον για να δειξεις την οποια σου αγανακτηση.. η που απλα ειμαι χαζος και πρεπει να το παρω αποφαση :P Δε νομιζω παντως πως η οποια δημοκρατια στην Ελλαδα κινδυνευει απο τον Καρατζαφερη η τον Πλευρη.. τουλαχιστον οχι λιγοτερο απο αλλους!! Μη ξεχνιομαστε παντως... το θεμα μας ειναι η παιδεραστια και οι πιθανη τροποι αντιμετωπισης της..
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #81 στις: 11/12/07, 18:22 »
δεν καταλαβαινω πως η ιδεολογια του λαος ''μολυνει'' το ελληνικο κοινοβουλιο η τους δημοκρατικους θεσμους....

Δεν ''μολύνει'' το ελληνικό κοινοβούλιο ούτε και τους δημοκρατικούς θεσμούς.Τώρα αν κάποιοι δεν θέλουν να το καταλάβουν δεν γίνεται κάτι.Εφόσον όμως εκλέχτηκε ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ,θα εκφέρει άποψη είτε αρέσει είτε δεν αρέσει.Σε άλλους δεν αρέσει το να είναι πατριώτες και δεν τους νοιάζει αν θα λέγεται το κράτος Μακεδονία ή vardarska όπως είναι το κανονικό,εγώ το σέβομαι.Εκτός και αν είναι οι ίδιοι 'δημοκράτες' που έκαναν λίμπα το βιβλιοπωλείο του Α. Γεωργιάδη 4 φορές.Μάλλον θα φοβούνται μήπως στις επόμενες εκλογές είμαστε από πάνω τους, και τρέχουν να σπιλώσουν ''δημοκρατικά'' άλλες ιδεολογίες,Μίκα και το κακό συναπάντημα.Μάλλον εσείς είστε οι επικίνδυνοι για το κράτος που δεν κάνετε στην πράξη αυτά που πρεσβεύεται;) ;D
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #82 στις: 11/12/07, 23:31 »
Μικα μου ναι μεν σε εσενα μιλουσα αλλα δεν απευθυνομουν ακριβως σε εσενα.. αλλα σε ολους αυτους που κοιμιζουν τη "δημοκρατικη" τους συνειδηση δαιμονοποιοντας το ΛΑΟΣ η το οποιο ΛΑΟΣ. Και...οσο να΄ναι πιστευω πως η ευφυια μου, μου επιτρεπει να καταλαβαινω τι εννοει καποιος οταν κρινει πως κατι ειναι "καταχρηση πλουραλισμου". Οποτε η που δεν εκφραστηκες με τον πιο σωστο τροπο η που απλα υπερεβαλλες ολιγον για να δειξεις την οποια σου αγανακτηση.. η που απλα ειμαι χαζος και πρεπει να το παρω αποφαση :P Δε νομιζω παντως πως η οποια δημοκρατια στην Ελλαδα κινδυνευει απο τον Καρατζαφερη η τον Πλευρη.. τουλαχιστον οχι λιγοτερο απο αλλους!! Μη ξεχνιομαστε παντως... το θεμα μας ειναι η παιδεραστια και οι πιθανη τροποι αντιμετωπισης της..

 Eπειδή με κουράζουν τα πολλά λόγια, και επειδή από όλα αυτά που έχουν ειπωθεί έχουμε χάσει λίγο τη μπάλα με αποτέλεσμα να λέει ο καθενας ότι θέλει (και μιλάω γενικώς, δεν αναφέρομαι σε σενα) νομίζω ότι είναι καιρός να ξεκαθαρίσουμε επιτέλους κάποια πράγματα ...
 Λοιπόν, ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή :
 Στην Ελλάδα ως γνωστών, έχουμε Κοινοβουλευτική Δημοκρατία ως πολίτευμα...
Αυτό σημαίνει ότι είναι αναγκαίο για την εύρυθμη λειτουργία της να υπάρχει πλουραλισμός!
Κάτι που σημαίνει ότι πρέπει να ακούγονται όλες οι απόψεις αναιξερέτως...!!
 Και ερχόμαστε τώρα στο ΛΑΟΣ
α)Έχοντας δημοκρατικό πολίτευμα, είναι απαραίτητο να υπάρχει πλουραλισμός και να ακούγονται όλες οι απόψεις και όλες οι πολιτικές μερίδες του εκλογικού σώματος!Το ΛΑΟΣ ως γνωστών έχει φασιστική ιδεολογία και είναι το κατεξοχήν ακροδεξιό κόμμα που έχει εισέλθει στη βάση της Δημοκρατίας, που είναι η Βουλή και φυσικά εχει το ελεύθερο να λέει δημοσίως τις ακροδεξιες και φασιστικές απόψεις του...!
 
β)Το ΛΑΟΣ όμως είναι όπως είπαμε ένα φασιστικό και ακροδεξιό κόμμα πράγμα που σημαίνει ότι είναι το ακριβως αντίθετο από αυτό που πρεσβεύει η Δημοκρατία!Έτσι λοιπόν, όταν ακούγονται σε ένα δημοκρατικό πολίτευμα φασιστικά λογίδρια είναι φυσικό να προκαλείται ο εκφυλισμός της Δημοκρατίας και να κινδυνεύει άμεσα, καθώς το ΛΑΟΣ με τις απόψεις του τίθεται κατά των όσων ορίζει η Δημοκρατία και παραβιάζει ασύστολα τα ανθρώπινα δικαιώματα...!!
 Άρα, έχουμε μπει σε έναν φαύλο κύκλο, στον οποίο και από τις 2 μεριές διακυβέυεται η Δημοκρατία καθώς αν δεν αφήσουμε το ΛΑΟΣ να εκφράζει τις απόψεις του ελεύθερα, τότε θα ακολουθήσουμε δικτατορικές τακτικές και θα χαθεί το δικαίωμα του πλουραλισμού!Από την άλλη πάλι, όταν σε εν καιρώ δημοκρατίας ακούγονται αβίαστα φασιστικές απόψεις και προβάλονται φασιστικά ιδεώδη, τότε η δημοκρατία σαπίζει, φθίνει, εκφυλίζεται και βρίσκεται σε κίνδυνο...!
 Συμπερασματικά, όποια εδοχή και να διαλέξουμε και στις 2 θα βγει χαμένο το Δημοκρατικό Πολίτευμα...! Οπότε, δεν είναι δική μου άποψη, ούτε υποστηρίζω ότι δεν πρέπει να δίνεται στο ΛΑΟΣ λόγος αλλά βγάζω ένα συμπέρασμα στο οτι ορισμένες απόψεις του φθίνουν ολοένα τη δημοκρατία καθως είναι περα για πέρα αντίθετες από αυτή!!
  Επίσης, κατηγορείτε εμένα, τον χι,ψι,φι όταν εκφράζουμε την αηδία μας που εν καιρώ δημοκρατίας ακούγονται αισχρές και ντροπιαστικές απόψεις και προτάσεις, όπως ο ευνουχισμός των παιδεραστών,η επαναφορά της θανατικής ποινής, η αμνηστία στους χουντικούς και υψώνεται παντιέρα τον πλουραλισμό τον οποίο τον κάνετε καραμέλα για να μας κατηγορήσετε ότι ενω φωνάζουμε στο να υπάρχει, με ορισμένες αντιδράσεις μας το καταργούμε εμείς οι ίδιοι !
 Σας ακούω τόσο καιρό να διαρρηγνύεται τα ιμάτια σας ώστε να έχει λόγο το ΛΑΟΣ επειδή έχουμε δημοκρατία, και το σέβομαι αυτό διότι πιστεύω στην ανάγκη ύπαρξης πλουραλισμού!ΑΛΛΑ δεν αντέχω να μην απευθυνθώ στην υποκρισία που σας διακρίνει! Φωνάζετε για τον πλουραλισμό, και σας ρωτώ :
 Υπάρχει ο πλουραλισμός στη Ελλάδα????
Αφού λοιπόν τόσο μάχεστε και εσείς για πλουραλισμο, γιατί ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ανέφερε να υπάρχει στη Βουλή και ένα κόμμα Αναρχικών??Ναι, μπορεί να ακούγεται κουλό αυτό που λέω, διότι η αναρχική ιδεολογία δεν συμβιβαζεται με κοινοβουλευτικούς θεσμούς, αλλάαπό την στιγμή που μιλάμε για πλουραλισμό και στο ότι επιβάλλεται να ακούγονται όλοι, γιατί λοιπόν να ακούγεται μόνο το ένα άκρο και όχι το άλλο?? Από τη στιγμή που υπάρχει η ακροαριστερά ως πολιτική μερίδα στον λαό, γιατί να μην αντιπροσωπεύεται και αυτή στη Βουλή?? Ή μήπως επειδή υπάρχει μία αριστερά, αυτή αρκεί για όλους??Τότε το ίδιο δεν θα πρεπε να συμβαίνει και με τη δεξιά??
 Συμπερασματικά λοιπόν, το να λέτε ωραία λογάκια και κάνετε τον πλουραλισμό καραμέλα είναι πολύ εύκολο!Όμως  από πότε αυτός ο πλουραλισμός ισχύει μονο για την ακροδεξιά και όχι και για την ακροαριστερά??Από τη στιγμή που επιλέγεται να μπει το ένα άκρο, γιατί να μη μπει και το άλλο??? Ωστε λοιπόν γίνονται διακρίσεις στα άκρα, ή μου φαίνεται???
 Οριστε λοιπόν χαρείτε τον πλουραλισμό σας αυτόν!! Αφού σας αρκεί για την ύπαρξη δημοκρατίας να ακούγονται στη Βουλή οι φασιστικές απόψεις, τότε πρέπει να είστε ευχαριστημένοι πια από την έκβαση του αποτελέσματος!
Και για να μην αρχίσετε να με κατηγορείτε, σας πληροφορώ ότι εγω δεν είμαι υπερ κανενός άκρου!Ούτε της ακροδεξιάς (σαφως!!) ούτε της ακροαριστεράς..!Απλά ακούντας σας να μιλάτε και γνωρίζοντας το πολιτικό μας παρόν, εβγαλα αυτό το συμπέρασμα που δεν μπορούσα πια να μην δημοσιεύσω!
 Οπότε, όταν με τόσο πομπώδη λόγια μιλάτε για πλουραλισμό, σκεφτείτε αν όντως υπάρχει πλουραλισμός εν ελλάδι!!Γιατί εαν νομίζουμε ότι αφού μπήκε το ΛΑΟΣ στη Βουλή τότε όλα τα δημοκρατικά μας προβήματα, νομίζω ότι κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας και κοριδεύουμε τον εαυτό μας βάζοντας βιτρίνα έναν ανύπαρκτο πλουραλισμό....!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #83 στις: 11/12/07, 23:32 »
Επίσης, συγγνώμη για το μεγάλο ποστ μου, δεν ήξερα ότι θα έβγαινε τόσο... :-\

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #84 στις: 12/12/07, 01:08 »
Μικα, ο ΣΥΡΙΖΑ τι ειναι; Γιατι ειπες πως δεν εισαι των ακρων και ειμαι περιεργος να μαθω τι εννοεις ακριβως..
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #85 στις: 12/12/07, 01:37 »
Μικα, ο ΣΥΡΙΖΑ τι ειναι; Γιατι ειπες πως δεν εισαι των ακρων και ειμαι περιεργος να μαθω τι εννοεις ακριβως..
Καλά ο κλασικός φριμαιντ, που κόλλησε σε μια κουβέντα, βλέποντας το ΄δεντρο και χάνοντας το δάσος...
 Πάντως όχι ένα κόμμα ανρχικών!!! ΕΛΕΟΣ!! Αριστερό κόμμα σκέτο!Κόμμα που ασπάζεται την αριστερή ιδεολογία και που πρσπαθεί να πετύχει μια ενωμένη αριστερά, σε αντίθεση με το κκε..!Αριστερό κόμμα με ψέγματα οικολογικού κόμματος..
 Πάρτο όπως θέλεις, διάλεξε την εμηνεία που σ βολεύει, αλλα σε παρακαλώ μην λες και το συριζα αναρχικό κόμμα επειδή δεν ξέρω τί να κάνω?Να κλάψω ή να γελάσω με την αμάθεια?  :P
 Αλλά όχι και αναρχικό το συριζα...Τί άλλο θα ακούσω...
Εαν το σύριζα είναι άκρο, τότε το ΛΑΟΣ τί είναι?

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #86 στις: 12/12/07, 01:52 »
Ισα ισα, που εσυ οδηγησες την ερωτηση μου στην Αναρχια!!
Προσεξε την ερωτηση μου:
"Το ΣΥΡΙΖΑ τι ειναι;"

Ειπα εγω πως ειναι αναρχικο κομμα; Εσυ μιλησες για ακρο-αριστερα και ακρο-δεξια και ηθελα να δω που καταττασεις το ΣΥΡΙΖΑ...Ουδεποτε εκανα την τιμη στο ΣΥΡΙΖΑ να "θυμιζει" αναρχικο κομμα ( που δεν υφισταται καν και σαν εννοια ).

Καλυτερα να διαβαζεις προσεκτικα τις ερωτησεις μου..Και φαντασου πως αυτη ηταν μονο μια γραμμη ερωτηση!!!

Παμε λοιπον στην απαντηση..
Αριστερο κομμα το ΣΥΡΙΖΑ...με τασεις "ενωμενης αριστερας" ( που βεβαιως αποδειξε περιτρανα οταν κατηγορουσε το ΚΚΕ, και αντιστροφα. Να χαρω εγω ενωτικες τασεις...).

Οκ, μου αρκει αυτη η απαντηση..Κλαψε, γελασε, κανε ο,τι θες..Μολις μαθεις να διαβαζεις προσεκτικα τι ρωταει ο αλλος, χορεψε και στο κεφαλι σου. Δεν με ενδιαφερει ειλικρινα.

Το ΛΑΟΣ ειναι ακριβως το αντιθετο του ΣΥΡΙΖΑ...Μη Ενωτικο μη Αριστερο κομμα.. :D
« Τελευταία τροποποίηση: 12/12/07, 01:54 από freemind »
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #87 στις: 12/12/07, 02:04 »
Ισα ισα, που εσυ οδηγησες την ερωτηση μου στην Αναρχια!!
Προσεξε την ερωτηση μου:
"Το ΣΥΡΙΖΑ τι ειναι;"

Ειπα εγω πως ειναι αναρχικο κομμα; Εσυ μιλησες για ακρο-αριστερα και ακρο-δεξια και ηθελα να δω που καταττασεις το ΣΥΡΙΖΑ...Ουδεποτε εκανα την τιμη στο ΣΥΡΙΖΑ να "θυμιζει" αναρχικο κομμα ( που δεν υφισταται καν και σαν εννοια ).

Καλυτεαρ να διαβαζεις προσεκτικα τις ερωτησεις μου..Και φαντασου πως αυτη ηταν μονο μια γραμμη ερωτηση!!!

Παμε λοιπον στην απαντηση..
Αριστερο κομμα το ΣΥΡΙΖΑ...με τασεις "ενωμενης αριστερας" ( που βεβαιως αποδειξε περιτρανα οταν κατηγορουσε το ΚΚΕ, και αντιστροφα ).

Οκ, μου αρκει αυτη η απαντηση..Κλαψε, γελασε, κανε ο,τι θες..Μολις μαθεις να διαβαζεις προσεκτικα τι ρωταει ο αλλος, χορεψε και στο κεφαλι σου. Δεν με ενδιαφερει ειλικρινα.

Το ΛΑΟΣ ειναι ακριβως το αντιθετο του ΣΥΡΙΖΑ...Μη Ενωτικο μη Αριστερο κομμα.. :D
Eγω μίλησα στο ποστ μου για την αναρχία...Εσύ με ρωτάς τι είναι το σύριζα, και εγω με βάση το ποστ μου σου απαντώ..Δεν μπορώ να μυρίσω τα χέρια μου τί στο καλό εννοεί ο καθένας σας εδω μέσα..Άρα καλύτερα να κάνεις πιο συγκεκριμένες ερωτήσεις και όχι να ρωτας γενικά ''τί είναι το σύριζα'' προσπαθώντας με γλωσσικά τερτίπια να με ρίξεις σε παγίδα ώστε να με φέρεις στα νερα σου για να μπορείς μετά να μου πεις ότι έχω πρόβλημα κατανόησης.....!  :P ::) :P (Με προκάλεσες..!)
 Εντάξει, αφού το θετεις έτσι, τότε απλοποιημενα μπορούμε να πούμε ΛΑΟΣ=/ (Σήμα αντιθετου τέσπα! :P) ΣΥΡΙΖΑ
Αν μόνο αυτό είναι το ΛΑΟΣ για σενα...
Αν και νομίζω ότι λίγο το ρίξαμε στην πλάκα έτσι...? ::) :P
« Τελευταία τροποποίηση: 12/12/07, 02:06 από Mίκα ! »

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #88 στις: 12/12/07, 02:11 »


 Eπειδή με κουράζουν τα πολλά λόγια, και επειδή από όλα αυτά που έχουν ειπωθεί έχουμε χάσει λίγο τη μπάλα με αποτέλεσμα να λέει ο καθενας ότι θέλει (και μιλάω γενικώς, δεν αναφέρομαι σε σενα) νομίζω ότι είναι καιρός να ξεκαθαρίσουμε επιτέλους κάποια πράγματα ...
 Λοιπόν, ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή :
 Στην Ελλάδα ως γνωστών, έχουμε Κοινοβουλευτική Δημοκρατία ως πολίτευμα...
Αυτό σημαίνει ότι είναι αναγκαίο για την εύρυθμη λειτουργία της να υπάρχει πλουραλισμός!
Κάτι που σημαίνει ότι πρέπει να ακούγονται όλες οι απόψεις αναιξερέτως...!!
 Και ερχόμαστε τώρα στο ΛΑΟΣ
α)Έχοντας δημοκρατικό πολίτευμα, είναι απαραίτητο να υπάρχει πλουραλισμός και να ακούγονται όλες οι απόψεις και όλες οι πολιτικές μερίδες του εκλογικού σώματος!Το ΛΑΟΣ ως γνωστών έχει φασιστική ιδεολογία και είναι το κατεξοχήν ακροδεξιό κόμμα που έχει εισέλθει στη βάση της Δημοκρατίας, που είναι η Βουλή και φυσικά εχει το ελεύθερο να λέει δημοσίως τις ακροδεξιες και φασιστικές απόψεις του...!
 
β)Το ΛΑΟΣ όμως είναι όπως είπαμε ένα φασιστικό και ακροδεξιό κόμμα πράγμα που σημαίνει ότι είναι το ακριβως αντίθετο από αυτό που πρεσβεύει η Δημοκρατία!Έτσι λοιπόν, όταν ακούγονται σε ένα δημοκρατικό πολίτευμα φασιστικά λογίδρια είναι φυσικό να προκαλείται ο εκφυλισμός της Δημοκρατίας και να κινδυνεύει άμεσα, καθώς το ΛΑΟΣ με τις απόψεις του τίθεται κατά των όσων ορίζει η Δημοκρατία και παραβιάζει ασύστολα τα ανθρώπινα δικαιώματα...!!
 Άρα, έχουμε μπει σε έναν φαύλο κύκλο, στον οποίο και από τις 2 μεριές διακυβέυεται η Δημοκρατία καθώς αν δεν αφήσουμε το ΛΑΟΣ να εκφράζει τις απόψεις του ελεύθερα, τότε θα ακολουθήσουμε δικτατορικές τακτικές και θα χαθεί το δικαίωμα του πλουραλισμού!Από την άλλη πάλι, όταν σε εν καιρώ δημοκρατίας ακούγονται αβίαστα φασιστικές απόψεις και προβάλονται φασιστικά ιδεώδη, τότε η δημοκρατία σαπίζει, φθίνει, εκφυλίζεται και βρίσκεται σε κίνδυνο...!
 Συμπερασματικά, όποια εδοχή και να διαλέξουμε και στις 2 θα βγει χαμένο το Δημοκρατικό Πολίτευμα...! Οπότε, δεν είναι δική μου άποψη, ούτε υποστηρίζω ότι δεν πρέπει να δίνεται στο ΛΑΟΣ λόγος αλλά βγάζω ένα συμπέρασμα στο οτι ορισμένες απόψεις του φθίνουν ολοένα τη δημοκρατία καθως είναι περα για πέρα αντίθετες από αυτή!!
  Επίσης, κατηγορείτε εμένα, τον χι,ψι,φι όταν εκφράζουμε την αηδία μας που εν καιρώ δημοκρατίας ακούγονται αισχρές και ντροπιαστικές απόψεις και προτάσεις, όπως ο ευνουχισμός των παιδεραστών,η επαναφορά της θανατικής ποινής, η αμνηστία στους χουντικούς και υψώνεται παντιέρα τον πλουραλισμό τον οποίο τον κάνετε καραμέλα για να μας κατηγορήσετε ότι ενω φωνάζουμε στο να υπάρχει, με ορισμένες αντιδράσεις μας το καταργούμε εμείς οι ίδιοι !
 Σας ακούω τόσο καιρό να διαρρηγνύεται τα ιμάτια σας ώστε να έχει λόγο το ΛΑΟΣ επειδή έχουμε δημοκρατία, και το σέβομαι αυτό διότι πιστεύω στην ανάγκη ύπαρξης πλουραλισμού!ΑΛΛΑ δεν αντέχω να μην απευθυνθώ στην υποκρισία που σας διακρίνει! Φωνάζετε για τον πλουραλισμό, και σας ρωτώ :
 Υπάρχει ο πλουραλισμός στη Ελλάδα????
Αφού λοιπόν τόσο μάχεστε και εσείς για πλουραλισμο, γιατί ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ανέφερε να υπάρχει στη Βουλή και ένα κόμμα Αναρχικών??Ναι, μπορεί να ακούγεται κουλό αυτό που λέω, διότι η αναρχική ιδεολογία δεν συμβιβαζεται με κοινοβουλευτικούς θεσμούς, αλλάαπό την στιγμή που μιλάμε για πλουραλισμό και στο ότι επιβάλλεται να ακούγονται όλοι, γιατί λοιπόν να ακούγεται μόνο το ένα άκρο και όχι το άλλο?? Από τη στιγμή που υπάρχει η ακροαριστερά ως πολιτική μερίδα στον λαό, γιατί να μην αντιπροσωπεύεται και αυτή στη Βουλή?? Ή μήπως επειδή υπάρχει μία αριστερά, αυτή αρκεί για όλους??Τότε το ίδιο δεν θα πρεπε να συμβαίνει και με τη δεξιά??
 Συμπερασματικά λοιπόν, το να λέτε ωραία λογάκια και κάνετε τον πλουραλισμό καραμέλα είναι πολύ εύκολο!Όμως  από πότε αυτός ο πλουραλισμός ισχύει μονο για την ακροδεξιά και όχι και για την ακροαριστερά??Από τη στιγμή που επιλέγεται να μπει το ένα άκρο, γιατί να μη μπει και το άλλο??? Ωστε λοιπόν γίνονται διακρίσεις στα άκρα, ή μου φαίνεται???
 Οριστε λοιπόν χαρείτε τον πλουραλισμό σας αυτόν!! Αφού σας αρκεί για την ύπαρξη δημοκρατίας να ακούγονται στη Βουλή οι φασιστικές απόψεις, τότε πρέπει να είστε ευχαριστημένοι πια από την έκβαση του αποτελέσματος!
Και για να μην αρχίσετε να με κατηγορείτε, σας πληροφορώ ότι εγω δεν είμαι υπερ κανενός άκρου!Ούτε της ακροδεξιάς (σαφως!!) ούτε της ακροαριστεράς..!Απλά ακούντας σας να μιλάτε και γνωρίζοντας το πολιτικό μας παρόν, εβγαλα αυτό το συμπέρασμα που δεν μπορούσα πια να μην δημοσιεύσω!
 Οπότε, όταν με τόσο πομπώδη λόγια μιλάτε για πλουραλισμό, σκεφτείτε αν όντως υπάρχει πλουραλισμός εν ελλάδι!!Γιατί εαν νομίζουμε ότι αφού μπήκε το ΛΑΟΣ στη Βουλή τότε όλα τα δημοκρατικά μας προβήματα, νομίζω ότι κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας και κοριδεύουμε τον εαυτό μας βάζοντας βιτρίνα έναν ανύπαρκτο πλουραλισμό....!!!!!

Κανω quote ολοκληρο το post σου..

Πες μου μια προταση απο εκει μεσα, στην οποια μιλας για την αναρχια ξεκαθαρα!

Οσο για τα "ιμματια" μου, δεν θα επεκταθω. Ειναι προφανες πως ο,τι δεν ειναι μαζι σας, ειναι καταδικαστεο, κατακριτεο και αναξιο λογου. Δεν θα καθισω να μιλησω για δημοκρατια σε μια κοπελα 17 χρονων, που εχει ηδη αναπτυξει τη κοσμοθεωρια της  :-\


YΓ: Δεν μιλησε κανεις για πλουραλισμο βεβαια, αλλα απο πομπωδη λογια, τα πας μια χαρα :D Ποιος τα αρθογραφει;
« Τελευταία τροποποίηση: 12/12/07, 02:17 από freemind »
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #89 στις: 12/12/07, 02:13 »
Ασε ρε μίκα που μιλάς για αισχρές απόψεις..και εσείς καψατε το βιβλιοπωλείο του Γεωργιάδη 4 φορές...Εσείς είστε οι δημοκράτες??και όχι,δεν είστε εσε΄ς αναρχικοί..Κάτω η χούντα των μαρξιστών...Απάτριδες και αναρχικοί είστε οι περισσότεροι..
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #90 στις: 12/12/07, 02:16 »
Ασε ρε μίκα που μιλάς για αισχρές απόψεις..και εσείς καψατε το βιβλιοπωλείο του Γεωργιάδη 4 φορές...Εσείς είστε οι δημοκράτες??και όχι,δεν είστε εσε΄ς αναρχικοί..Κάτω η χούντα των μαρξιστών...Απάτριδες και αναρχικοί είστε οι περισσότεροι..
Μακη, επιτρεψε μου να σου υπενθυμισω πως η Μικα απλως συμμετεχει στη συζητηση με τα πιστευω της. Δεν νομιζω πως πρεπει να της καταλογιζουμε αμεσα τη καταστροφη αυτη. ;) Ενταξει, ειπαμε..να διαφωνουμε και να μαλωνουμε, αλλα τετοιες κατηγοριες ειναι λιγο πιο βαριες απο τις συνηθισμενες..

Ο,τι δεν ειναι δημοκρατικη πραξη παντως, νομιζω πως και η Μικα θα το αναγνωρισει. Οποτε δεν υπαρχει λογος να την κατηγορουμε αμεσα και για κατι που δεν εκανε :/
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #91 στις: 12/12/07, 02:19 »
Ασε ρε μίκα που μιλάς για αισχρές απόψεις..και εσείς καψατε το βιβλιοπωλείο του Γεωργιάδη 4 φορές...Εσείς είστε οι δημοκράτες??και όχι,δεν είστε εσε΄ς αναρχικοί..Κάτω η χούντα των μαρξιστών...Απάτριδες και αναρχικοί είστε οι περισσότεροι..

Εδω θα περίμενα ένα ''+1'' απ τον The Boss....
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #92 στις: 12/12/07, 02:24 »
Ασε ρε μίκα που μιλάς για αισχρές απόψεις..και εσείς καψατε το βιβλιοπωλείο του Γεωργιάδη 4 φορές...Εσείς είστε οι δημοκράτες??και όχι,δεν είστε εσε΄ς αναρχικοί..Κάτω η χούντα των μαρξιστών...Απάτριδες και αναρχικοί είστε οι περισσότεροι..
Δεν νομίζω να έκαψα εγω το βιβλιοπωλείο του Γεωργιάδη!!!Το ότι υπαρχουν κάποιοι κολλημένοι δεν κάνει το σύνολο των αριστερων κολλημένους!!
Και άντε τωρα γιατί σε μια τέτοια συζήτηση αριστερών αντί φασιστων , αν και δεν είμαι υπερ τέτοιας διαμάχης, δεν πρόκειται να υπερτερήσεις εσύ και οι απόψεις σου...Απόψεις των ακρων ποτε δεν υπερτερούν, όποιο άκρο και να ναι αυτό και ειδικότερο το δεξιό άκρο...!
 Μάθε πρώτα ποιός ήταν ο Μαρξ, τί έγραψε και τί έλεγε και μετά πες κάτω οι μαρξιστες..Στα συνθήματα όλοι είμαστε πολύ καλοί!!
Δηλαδή απορρώ τί στο καλό βρίσκεται στην ακροδεξιά και την προσκυνάτε...!Δεν σας έμαθε πολλά το αίμα του Νοέμβρη που έλεγε και ο μακαρίτης ο Άσιμος..???

Φρι θα σου απαντήσω αύριο γιατί τώρα πάω για ύπνο.. :P ;D

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #93 στις: 12/12/07, 02:30 »
Απόψεις των ακρων ποτε δεν υπερτερούν, όποιο άκρο και να ναι αυτό και ειδικότερο το δεξιό άκρο...!
 

Δηλαδη το αριστερο ακρο, κατα τα λεγομενα σου, εχει πιο καλα επιχειρηματα για τις πραξεις του; :/ Ποσο ευκολα καταδικαζεις το δεξιο, αλλα οταν πας στο αριστερο ( που αν καταλαβα καλα κλινεις προς τα αριστερα...δεν λεω πως ανηκεις στην ακροαριστερα..για να μην παρεξηγηθω ) δεν κανεις το επομενο βημα και να το καταδικασεις εξισου το ιδιο...
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος MakisSRV

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 296
  • Φύλο: Άντρας
  • Thor the mighty...Other bands play MANOWAR kill
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #94 στις: 12/12/07, 02:35 »
Δεν είμαι ακροδεξιός,ούτε φασίστας,ούτε και χουντικός επειδή ψηφίζω ΛΑΟΣ...και ούτε την προσκυνάω,και δεν είμαι κατά της γιορτής του πολυτεχνίου ούτε και αυτών που συνέβησαν,δεν είμαι χουντικός...και οι δικές σας απόψεις των άκρων είναι...απλά είστε κολλημένοι κα δεν το καταλαβαίνετε...και μιλάς με εμένα κα όχι  με τον Boss για να λες για ακροδεξιούς...
Ηλεκτρικής κιθάρας μαθήματα παραδίδονται. Ανάλυση Rock/Blues/Metal/Funky τεχνοτροπίας, σύμφωνα με σύγχρονες τεχνικές.Ear training,soloing,αυτοσχεδιασμός.Εκμάθηση θεωρίας.Περιοχές:Aιγάλεω,Νίκαια,Κορυδαλλός,Περιστέρι,Χαιδάρι.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #95 στις: 12/12/07, 02:39 »
και οι δικές σας απόψεις των άκρων είναι...απλά είστε κολλημένοι κα δεν το καταλαβαίνετε.

Αυτο ειναι η πιο σωστη προταση που μπορει να καλυψει το 99% των αιτιων που γινονται τετοιες συζητησεις ;)
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #96 στις: 12/12/07, 02:40 »
φριμαιντ δεν χρειαζεται κανεις να ειναι 80 χρονων για να εκφερει μια αποψη και να σχολιασει με επιχειρηματα ενα θεμα...
''When I Meet You There...''

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #97 στις: 12/12/07, 02:43 »
Συγχωρεσε με, αλλα δεν μπορω να καταλαβω το νοημα αυτης της παρεμβασης :/

Αν αναφερεσαι σε αυτο που ειπα στη Μικα, τοτε προσεξε το post της και την καταληξη αυτου και θα καταλαβεις γιατι το ειπα ;)
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #98 στις: 12/12/07, 02:44 »
Απόψεις των ακρων ποτε δεν υπερτερούν, όποιο άκρο και να ναι αυτό και ειδικότερο το δεξιό άκρο...!
 

Δηλαδη το αριστερο ακρο, κατα τα λεγομενα σου, εχει πιο καλα επιχειρηματα για τις πραξεις του; :/ Ποσο ευκολα καταδικαζεις το δεξιο, αλλα οταν πας στο αριστερο ( που αν καταλαβα καλα κλινεις προς τα αριστερα...δεν λεω πως ανηκεις στην ακροαριστερα..για να μην παρεξηγηθω ) δεν κανεις το επομενο βημα και να το καταδικασεις εξισου το ιδιο...
Ααα δεν θα μαφήστε να κοιμηθώ απόψε..χαχ :P ;D

και τα 2 τα καταδικάζω εννοείται!! Βέβαια τους αναρχικούς-χούλιγκανς όχι τους αναρχικούς με την παργματική σημασία της ιδεολογίας όπως την όρισε ο Μπακούνιν, για να μην παρεξηθω...
Απλά Θαναση, νομίζω πως τα εγκληματα μέχρι στιγμής της ακροδεξιάς είναι πολύ μεγαλύτερα από της ακροαριστεράς...Από τις απαρχές της αριστερής ιδεολογίας στην ελλάδα μέχρι σήμερα οι ακροδεξιοί έχουν κάνει αμέρτητους φόνους,άμεσα και έμμεσα σε αριστερούς...Οπότε, δικαιολογημένα απευθύνομαι στο δεξιό άκρο...

@Μakis
Τότε μάλλον το ψήφισες τυχαία, σόρι και όλας.. :P Το ΛΑΟΣ είναι το κατεξοχην ακροδεξιό και συντηρητικό κόμμα στην ελλάδα...

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
Απ: Ευνουχισμός παιδεραστών
« Απάντηση #99 στις: 12/12/07, 02:45 »
Δεν είμαι ακροδεξιός,ούτε φασίστας,ούτε και χουντικός επειδή ψηφίζω ΛΑΟΣ...και ούτε την προσκυνάω,και δεν είμαι κατά της γιορτής του πολυτεχνίου ούτε και αυτών που συνέβησαν,δεν είμαι χουντικός...και οι δικές σας απόψεις των άκρων είναι...απλά είστε κολλημένοι κα δεν το καταλαβαίνετε...και μιλάς με εμένα κα όχι  με τον Boss για να λες για ακροδεξιούς...
ναι φιλε μου αλλα ψηφιζεις ενα κομμα που ειναι και ακραιο...που ειναι φιλοβασιλικο(ΕΛΕΟΣ) που ειναι ακροδεξιο και που ο προεδρος του εχει πει οτι και η χουντα με λιιιγες αλλαγες θα ηταν πολυ καλη...πως λοιπον συμμεριζεσαι την ιδεολογια του κομματος αυτου ρωτω εγω ο ασχετος απο πολιτικη και κομματα,χωρις να εισαι τιποτα απ'οσα το κομμα σου ειναι...?
« Τελευταία τροποποίηση: 12/12/07, 02:50 από kurdt kobain :-) »
''When I Meet You There...''

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
165 Απαντήσεις
48035 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/02/07, 21:40
από stavros75