Αποστολέας Θέμα: Βόλτα  (Αναγνώστηκε 59361 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #125 στις: 15/03/08, 19:57 »
πάντως το δεξί τραπέζι πολύ αγενές. :P μείναμε με την απορία. όποιος έρχεται συστήνεται. ζητήσαμε και απο τον παρη να κάνει συστάσεις αλλά μάλλον τον πίασαμε αδιάβαστο...:P και μέχρι να το δεί να απαντήσει...φέξε μου και γλίστρησα. Α, παιδιά περιμένω τα πμ που λέγαμε...
βρε για σενα και για ολους που μας την λενε..εσεις εισαστε οι παλιοι εμεις ειμασταν ψαρωμενα..και ηρθαμε και τελευταιοι κανονικα εσεις επρεπε να μας καλοσωρισετε και να μας συστηθητε..οπως εκανε ο ιζνογκουντ..(καλα αμα δεν ηταν ο παρης δεν το κοβω :P), ο οποιος εσκισε την αρχο 3-0 ;D

Υ.Γ.2:Αν ξέραμε πως μας φωτογράφιζες Amylo τότε σίγουρα θα είχαμε γυρίσει... ;)
επρεπε να τ καταλαβεις απο το ταπεραμεντο... :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #126 στις: 15/03/08, 20:01 »
Eπ είσαι φάουλ...και μεις ήμασταν κάποτε ψαρωμένοι και πρωτάρηδες όπως ήταν και ο gimli πχ σήμερα ο οποίος μόλις ήρθε συστήθηκε αλλά αν δε μας πείτε εσείς για τον εαυτό σας εμείς τι να κάνουμε?
Άλλωστε είχαμε βγάλει τους κυνόδοντες να μη φαίνονται σήμερα... ;D
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #127 στις: 15/03/08, 20:03 »
Ξεθεόθηκα αλλά άξιζε τον κόπο!  :D

Εσύ amylo μίλα μας κι ας μη μας αγαπάς.  :P

Ναι! Η ReNu είχε και φωτογραφική μηχανή! (Φράση που κυριάρχησε στο διάλογο μεταξύ μας  :P)

hot_sause, δε συγκράτησα το όνομά σου. ( :-[)

FSL! Η Veron κι εγώ έπρεπε να είμαστε τα πρώτα ονόματα γιατί εμείς περιμέναμε από την αρχή.  :P

And, last but not least,
Υπάρχουν ντοκουμέντα άπειρης καφρίλας από το πάρκο που είχαμε καθίσει με τις κιθάρες.
Σύντομα θα δείτε πως μπορούν τρία άτομα να βασανίζουν μια κιθάρα ταυτόχρονα.  ;D 

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #128 στις: 15/03/08, 20:06 »
Eπ είσαι φάουλ...και μεις ήμασταν κάποτε ψαρωμένοι και πρωτάρηδες όπως ήταν και ο gimli πχ σήμερα ο οποίος μόλις ήρθε συστήθηκε αλλά αν δε μας πείτε εσείς για τον εαυτό σας εμείς τι να κάνουμε?
Άλλωστε είχαμε βγάλει τους κυνόδοντες να μη φαίνονται σήμερα... ;D
συγνωμη ρε φσλ..αλλα καθομουν σχεδον απεναντι σου..η βερον  καθοταν σχεδον διπλα μυ..δλδ μας χωριζε ενα ατομο..και μου μιλησε η βερον που δεν ειχαμε συναντηθει ουτε καν διαδικτυακα και εσυ ουτε να μας φτυσεις... :P
ελα πλακιτσα κανω....σας αναγνωρισα..αλλα οπως εχω κανει και αλλες φορες σε ατομα του κιθαρα ζντεπομαι να μιλησω :-[ :P
θυμασαι Παρλατς; ::) ::) ;D ;D :P


Εσύ amylo μίλα μας κι ας μη μας αγαπάς.  :P

εσενα βρε ποτε δεν σου μιλησα;!!!...ισα ισα σε ματιασα κιολας στην αρχη...!!! :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #129 στις: 15/03/08, 20:08 »
Τεσπα δεν το συνεχίζω...όποιος θέλει να μιλήσει μιλάει...σας βεβαιώνω δε δαγκώνουμε!
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #130 στις: 15/03/08, 20:15 »


Εσύ amylo μίλα μας κι ας μη μας αγαπάς.  :P

Παράθεση
εσενα βρε ποτε δεν σου μιλησα;!!!...ισα ισα σε ματιασα κιολας στην αρχη...!!! :P


Ναι, όταν μιλούσα με κάποιον μου έλεγες ότι δεν μιλάω και όταν γύρναγα να απαντήσω έπιανες κουβέντα αλλού. Πφφ...

Αποσυνδεδεμένος gimly

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #131 στις: 15/03/08, 20:16 »
ναι ωραια ηταν σημερα (αν και αισθανομουν λιγο αμηχανα στην αρχη επειδη δεν ηξερα κανενα). χαρηκα που γνωρισα και τα παιδιά του κιθαρα. σορρυ που δεν χεραιτησα καποιους στο τελος. ελπιζω να ματαγινει :)

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #132 στις: 15/03/08, 20:19 »
ναι ωραια ηταν σημερα (αν και αισθανομουν λιγο αμηχανα στην αρχη επειδη δεν ηξερα κανενα). χαρηκα που γνωρισα και τα παιδιά του κιθαρα. σορρυ που δεν χεραιτησα καποιους στο τελος. ελπιζω να ματαγινει :)

Βάζω στοίχημα ότι υπάρχει κι άλλος με το ίδιο nick γι αυτό και σ έγραψα με i στο τέλος...
Όπως και να χει καλωσήρθες στην παρέα μας!
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #133 στις: 15/03/08, 21:46 »


ΥΓ.Μικα μας υποβαθμιζεις μαλλον... :P..επισης ειναι κατεβαινω οχι ανεβαινω :P...επισης εμεις κανουμε τις καλυτερες συναντησεις!Αντε και στη μπασκετοσυναντηση οταν γινει καλα ο μπλακι!Θελω να δω φωτογραφιες!




Eνταξει Γιάννη, σόρι κατεβω ήθελα να γραψω...Και ναι σας υποβαθμίζω γιατί κάνατε μια συνάντηση στην οποία η μισοί δεν γνωριστήκατε μεταξυ σας  ;D(είμαι κακιά  :P) ενω στη δική μας θα μάστε λίγοι και καλοί...(εδω και αν γελάμε..!!!)  ;D

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #134 στις: 15/03/08, 21:54 »
Eνταξει Γιάννη, σόρι κατεβω ήθελα να γραψω...Και ναι σας υποβαθμίζω γιατί κάνατε μια συνάντηση στην οποία η μισοί δεν γνωριστήκατε μεταξυ σας  ;D(είμαι κακιά  :P) ενω στη δική μας θα μάστε λίγοι και καλοί...(εδω και αν γελάμε..!!!)  ;D
Αφού θα είστε λίγα άτομα, πως είναι δυνατόν να είναι και "ΜΕΓΑΛΗ" ?  :P

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #135 στις: 15/03/08, 21:55 »
Eνταξει Γιάννη, σόρι κατεβω ήθελα να γραψω...Και ναι σας υποβαθμίζω γιατί κάνατε μια συνάντηση στην οποία η μισοί δεν γνωριστήκατε μεταξυ σας  ;D(είμαι κακιά  :P) ενω στη δική μας θα μάστε λίγοι και καλοί...(εδω και αν γελάμε..!!!)  ;D
Αφού θα είστε λίγα άτομα, πως είναι δυνατόν να είναι και "ΜΕΓΑΛΗ" ?  :P

Ε πια άσε μας να έχουμε ελπίδες!!! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία που να πάρει!!  :P ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #136 στις: 15/03/08, 22:00 »
Ε πια άσε μας να έχουμε ελπίδες!!! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία που να πάρει!!  :P ;D ;D
Εκτός κι αν πληρώσετε κανέναν και τελικά ξεπεράσετε τους  10   :P    ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 15/03/08, 22:06 από Vampovorator »

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #137 στις: 15/03/08, 22:32 »
Ε πια άσε μας να έχουμε ελπίδες!!! Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία που να πάρει!!  :P ;D ;D
Εκτός κι αν πληρώσετε κανέναν και τελικά ξεπεράσετε τους  10   :P    ;D ;D

Σε παρακαλώωω με την αφεντομουτσουνάρα μου φτάσαμε τους 14!!! :P ;D

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #138 στις: 16/03/08, 01:02 »
Μόνο που γίνεται διαγωνισμός με ξενερώνει το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #139 στις: 16/03/08, 10:24 »

Απ ότι έμαθα εμφανίστηκε και ο anaximandros αλλά για κάποιο λόγο δεν ήθελε να μας χαιρετήσει...νεξτ ταιμ...

ROFL
 :P :P :P

Βασικά ο Αναξίμανδρος έχει ξεγραφτεί από το φόροθμ, αλλα΄πέρα από αυτό είπε γεια και δεν έδωσε κανείς σημασια. Τες πα.

Λοιπον η συναντηση ηταν παρα πολυ ωραια (αν κ καποιοι μας στησανε, σα δεν ντρεπονται  ::) :P)
Επειδη ειχα κ φωτογραφικη μηχανη (ρωτηστε και τον Μαρινο αν δεν πιστευετε  :P), απο βδομαδα θα ανεβασω και καποιες φωτος που τραβηξα.
Μονο που ειχα την αισθηση οτι ειχαμε χωριστει σε 2 "στρατοπεδα" και με καποιους ουτε που συστηθηκαμε. :-\
Ελπιζω το καλοκαιρι να ειμαστε πιο οργανωμενοι...  :P


Το καλοκαίρι που θα ανέβω εγω θα οργανωθούμε...!!  ;D

Μμμμ!! Σωθήκαμε!! ::) :P



Πάντως, θα μπορούσατε να προσπαθήσετε να μιλήσετε κ εσείς από την άλλη πλευρά. Μπορώ να πω ότι ήσασταν τόσο απόμακροι, που στην αρχή νόμιζα ότι ήσασταν πελάτες του μαγαζιού, άσχετοι με τη συνάντηση. ::)

Πάντως με τους λίγους που γνώρισα (Amylo, Annezoo, Angel~Archo, Σταυροφόρος, Βραζίλης, parlats και Isnogood) μπορέσαμε να συνεννοηθούμε...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #140 στις: 16/03/08, 10:35 »
Mε κάθε καλή πρόθεση δε θα μπορούσα να πω και γω το ίδιο που ξαφνικά ήρθαν κάποια άτομα που κάθισαν δίπλα μας χωρίς να πουν τίποτα?Θα μπορούσα να θεωρήσω κάλλιστα ότι ηταν φίλοι του Πάρη για παράδειγμα...άλλωστε εγώ περίμενα τουλάχιστον εσένα που άνοιξες το θέμα να σε βρω πρώτη στο σταθμό στο θησείο...
Όσο για τον anaximandro επειδή τον κοίταξα τυχαία όταν μπήκε -μετά έμαθα ποιος ήταν- σε κάποιον έκανε νόημα να βγει κι έφυγε...κανένας δεν τον έγραψε...
Δεν πάμε πρώτη φορά σε συνάντηση και πάνω απ όλα σκοπός μας είναι να συναντιόμαστε να περνάμε καλά?Λες να χαμε τίποτα προσωπικό μαζί σου που ούτε καν σε ξέρουμε και να μη θέλουμε να σου μιλήσουμε?
Συνήθως τα καινούργια μέλη επειδή φατσικά δεν τα γνωρίζουμε έρχονται και λένε γεια σας είμαι η/ο τάδε...
« Τελευταία τροποποίηση: 16/03/08, 10:43 από FSL »
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #141 στις: 16/03/08, 10:51 »
Mε κάθε καλή πρόταση δε θα μπορούσα να πω και γω το ίδιο που ξαφνικά ήρθαν κάποια άτομα που κάθισαν δίπλα μας χωρίς να πουν τίποτα?Θα μπορούσα να θεωρήσω κάλλιστα ότι ηταν φίλοι του Πάρη για παράδειγμα...άλλωστε εγώ περίμενα τουλάχιστον εσένα που άνοιξες το θέμα να σε βρω πρώτη στο σταθμό στο θησείο...
Όσο για τον anaximandro επειδή τον κοίταξα τυχαία όταν μπήκε -μετά έμαθα ποιος ήταν- σε κάποιον έκανε νόημα να βγει κι έφυγε...κανένας δεν τον έγραψε...
Δεν πάμε πρώτη φορά σε συνάντηση και πάνω απ όλα σκοπός μας είναι να συναντιόμαστε να περνάμε καλά?Λες να χαμε τίποτα προσωπικό μαζί σου που ούτε καν σε ξέρουμε και να μη θέλουμε να σου μιλήσουμε?
Συνήθως τα καινούργια μέλη επειδή φατσικά δεν τα γνωρίζουμε έρχονται και λένε γεια σας είμαι η/ο τάδε...

Νταξ σε αυτό που λες ότι θα έπρεπε να είμαι πρώτη στο σταθμό, έχεις απόλυτο δίκιο.
Δεν είπα ότι έχετε κάτι προσωπικό μαζί μου, ούτε εγώ έχω. Νομίζω ότι θα έπρεπε να προσπαθήσουμε κ οι 2 πλευρές να μιλήσουμε κ όχι να ρίχνουμε ο ένας στον άλλον την ευθύνη και να λέμε "όχι εσύ έπρεπε να μιλήσεις πρώτος" ή "έπρεπε να κάνεις το πρώτο βήμα" κ.α. όπως κάνουμε τώρα. Δεν έχει νόημα. Τέλος πάντων, απλά δεν ήμασταν οργανωμένοι. Ελπίζω την επόμενη φορά να μπορέσουμε να γνωριστουμε όλοι.
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #142 στις: 16/03/08, 10:55 »
ω ρε παιδια.....ΣΚΑΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! σιγα το θέμα. και οι μεν φταίνε και οι δε. αλλά καλό είναι οι νέοι να παρουσιάζονται...:P..τι μόνο εμέις θα περνάμε τα ρεζιλίκια και τα πειράγματα της πρώτης φοράς; χαχαχαχαχαα

όταν ανεβάσετε φωτος να γράψετε και ποια παιδιά είναι για να μαθαίνουμε και εμείς..
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος annezoo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Γυναίκα
  • CH3CH(NH2)COOH
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #143 στις: 16/03/08, 11:40 »
λοιπον.μαλλον ειμαι η μονη που θα παραδεχτω την ασυχροριτη συμπεριφορα μου αλλα θα τη συνοδεψω με τις κλασικες χαζες αφελεις δικαιολογιες μου!ηρθα εκατσα στο δεξι τραπεζι στην κεφαλι στο κοκκινο σκαμπο που ηταν και λιγο λερωμενο.ναι ναι ειμαι αυτη που εφερα το ταυλι...αυτι που σηκονοταν και χοροπηδουσε καθε λιγο και λιγακι...δεν καταλαβα απο την αρχη οτι ημασταν δυο τραπεζια...καποια στιγμη οταν το συνειδητοποιησα δεν ηταν αργα βεβαια αλλα σκεφτηκα θα παω σε λιγο να τραβηξω και απο κει την προσοχη.ωστοσο εφτασε 2 η ωρα χωρις να το καταλαβω και ειχα μαθημα η αναθεματισμενη.εχετε καθε δικαιομα την επομενη φορα που θα βρεθουμε να με πλακωσετε στις γρηγορες.χαρηκα πολυ που σας....ειδα...αφου δε σας μιλησα... :'(ειμαι ζωαδι λεμε το ξερω μα το χειροτερο ειναι που δεν ειχα χρονο να ειμαι παρον στις καφριλες και τα λοιπα της υπολοιπης μερας που ανεφερε ο φιλτατος μαρινος που εγω μια χαρα ομιλητικο τον βρηκα σε αντιθεση με μερικες αλλες!! :P
ωστοσο οταν ο ενας δεν κανει την κινηση ας την κανει ο αλλος βρε αδερφε.δε χρειαζεται να ριχνουμε ευθυνες.τωρα που το ζησαμε την επομενη φορα θα ειναι καλυτερακαι ελπιζω να κατσουμε κικλοτικα και να σταματησω να κανω τοσα ορθογραφικα...εσυ τυπε που μου μιλησες στο τελος οταν εφευγα ποιος εισαι τελος παντων.ενα συγχαρητιρια που μιλησες εστω και οταν εφευγα!χαοχαοχαο
ΕΠΙΣΗΣ Ο ΦΤΕΧΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΙΣΤΕΡΙΣΗ ΕΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΕΝΟΥΣ ΗΤΟ Η ΑΜΥΛΟ!!!ΣΕ ΕΔΩΣΑ ΣΤΕΓΝΑ ΜΑΡΗ!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 16/03/08, 14:20 από annezoo »
how i wish you were here

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #144 στις: 16/03/08, 14:51 »
χαχαχαχαχααχ μεσανατολικο εγινε...τωρα και σε μορφη συναντησης :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος annezoo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Γυναίκα
  • CH3CH(NH2)COOH
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #145 στις: 16/03/08, 15:07 »
πειτε μου ολοι ποιοι ειστε λεμε!!αοαοαοαοαο :P
how i wish you were here

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 483
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #146 στις: 16/03/08, 15:14 »
Κάτσε, βρε, να ανέβουν οι φωτογραφίες.  :P
Είναι και μια που έχεις πάρει μια ωραία πόζα με την Ειρήνη.  ;D

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #147 στις: 16/03/08, 18:19 »
Με κάλυψε η αννεζού!! Όχι παίζουμε τώρα... Μα στι σκ*τα άλτερ έγκο θα ήταν αν δεν με κάλυπτε...  8)
Επίσης εχω να πω ότι έχω μια φώτο που είναι μόνος του ο Μαρίνος... Θα την ανεβάσω να γελάσουμε... :P ;D ;D
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #148 στις: 16/03/08, 18:59 »
Παιδια δεν ξερω για σας εγω τουλαχιστον ξεσκασα..λυπαμαι και γω βεβαια που δεν σας γνωρισα ολους και σχετικα με το ολο θεμα που συζητιεται,ολοι φταιμε.και αυτο γιατι επρεπε να αφησουμε τις ντροπουλες και να μιλησουμε ολοι σαν μια  παρεα..πιστευω οτι ισως καποιος γνωστος ολων επρεπε να αναλαβει να κανει τις γνωριμιες και απο κει και περα θα περναμε ολοι μπρος...
Παράθεση
(καλα αμα δεν ηταν ο παρης δεν το κοβω :P), ο οποιος εσκισε την αρχο 3-0 ;D

καλα αυτο για το 3-0 ηταν αναγκη να το πεις?ε?εε?εεε?
« Τελευταία τροποποίηση: 16/03/08, 19:05 από Angel~Archo »
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Βόλτα
« Απάντηση #149 στις: 16/03/08, 19:11 »
Ελπίζω την επόμενη φορά να μπορέσουμε να γνωριστουμε όλοι.
Aν καταφέρεις σε μια συνάντηση να τους γνωρίσεις όλους, θα είσαι θεα...

Κάτσε, βρε, να ανέβουν οι φωτογραφίες.  :P
Ξέρεις πολύ καλά οτι τα ντοκουμέντα σου είναι απο τα πλέον αναμενόμενα...

Παιδια δεν ξερω για σας εγω τουλαχιστον ξεσκασα..λυπαμαι και γω βεβαια που δεν σας γνωρισα ολους και σχετικα με το ολο θεμα που συζητιεται,ολοι φταιμε.και αυτο γιατι επρεπε να αφησουμε τις ντροπουλες και να μιλησουμε ολοι σαν μια  παρεα..πιστευω οτι ισως καποιος γνωστος ολων επρεπε να αναλαβει να κανει τις γνωριμιες και απο κει και περα θα περναμε ολοι μπρος...
Βρε μανία που την έχετε να γνωρίζετε άτομα ανα δεκάδες... Δεν είναι ακριβώς θέμα ντροπής, απλά φανταστείτε να πάτε σε μια παρέα 15 ατόμων:
-Γειά σας, είμαι το καθίκι απο το Κithara.gr, ήρθα για τη συνάντηση...
-Δεν το ξέρουμε το site.....

Η όποια ντροπαλοσύνη υπάρχει (μη κράξετε, επίτηδες δεν το λέω ντροπή) δεν αφορά τα μεταξύ μας, αλλα το ενδεχόμενο άκυρο ρεζίλι... Απο την άλλη όπως σωστά ειπώθηκε, είναι ένα "καψόνι" που το έχουμε περάσει όλοι... ;D ;D Εγώ ευτυχώς, έχω ένα parlats πρόχειρο, για αυτές τις περιπτώσεις... :P :P

καλα αυτο για το 3-0 ηταν αναγκη να το πεις?ε?εε?εεε?
Δηλαδή να μην αναφέρουμε οτι το σκορ αυτό έγινε σε ΔΥΟ παρτίδες? :P :P
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
28 Απαντήσεις
12169 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/08, 23:00
από taxfreesax
17 Απαντήσεις
5990 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/08/08, 20:10
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ
3 Απαντήσεις
2871 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/02/13, 12:37
από Πέτροc
3 Απαντήσεις
4103 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/14, 08:55
από armagedon
2 Απαντήσεις
2871 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/05/18, 23:22
από Dagoth
1 Απαντήσεις
1402 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/07/20, 00:18
από panixgr
3 Απαντήσεις
2731 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/22, 23:40
από charllestone