Αποστολέας Θέμα: TS808 vs TS9 vs TS9dx  (Αναγνώστηκε 9156 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: TS808 vs TS9 vs TS9dx
« Απάντηση #25 στις: 01/07/09, 17:51 »
Αυτος ομως θα απαντησει με βαση τα δικα του γουστα που μπορει να μην ταιριαζουν με τα δικα σου...


Αποσυνδεδεμένος Alex_Under

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 551
  • Φύλο: Άντρας
  • Ενοχλώντας τους γείτονες από το 1997
    • Προφίλ
Απ: TS808 vs TS9 vs TS9dx
« Απάντηση #26 στις: 01/07/09, 17:59 »
Αυτος ομως θα απαντησει με βαση τα δικα του γουστα που μπορει να μην ταιριαζουν με τα δικα σου...

Νταξ' ρε παιδιά.... Από το να τρώτε τον πολύτιμο χρόνο σας και να trol-άρετε προσπαθώντας να με βάλετε στον σωστό δρόμο της προσωπικής αναζήτησης βγαίνοντας παράλληλα off-topic θα ήταν χρησιμότερο και ευκολότερο για μένα αλλά και σωστότερο για το ίδιο το topic, να μην κάνετε καθόλου reply σε ερώτηση στην οποία δεν έχετε απάντηση.

Τι ζήτησα ο έρμος, αν έχει κανείς προσωπική εμπειρία από Maxon.
Όχι το "πως νιώθετε την εσωτερική πληρότητα στο αποκορύφωμα της βουδιστικής νιρβάνας".

 :-\

Στο θέμα μας παρακαλώ.
Όσοι έχουν Ferrari ΔΕΝ οδηγούν σαν τον Σουμάχερ
Όσοι ξέρουν από προγραμματισμό ΔΕΝ θα αποκτήσουν τα λεφτά του Bill Gates
Όσοι έχουν ακριβές κιθάρες, ενισχυτές και εφέ ΔΕΝ παίζουν σαν τον Steve Vai
...
Πειράζει όμως που περνάμε καλά;

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: TS808 vs TS9 vs TS9dx
« Απάντηση #27 στις: 01/07/09, 18:30 »
τι θελεις να σου πω ρε παλικαρε....με τι κριτηριο να σου απαντησω...???...
τα εχω ακουσει ολα διπλα διπλα και τα maxon και τα Ibanez και του JAM....
πραγματικα δεν μπορω να σου πω οτι το ενα ηταν καλυτερο απο το αλλο...
Εμενα προσωπικα μου αρεσε το jam αλλα εχω εναν συγκεκριμενο ηχο στο μυαλο μου....
Τωρα αν εσυ βγαζεις κατι απο αυτο που σου ειπα και βγαζεις ακρη ετσι...ΟΚ οπως τη βρισκει ο καθενας...

Επισης, δεν εχεις διευκρινισει ως τι θελεις να το χρησιμοποιησεις.... boost? od στο καθαρο καναλι του ενισχυτη σου...?
Δωσε λιγες πληροφοριες για δικη σου βοηθεια...

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: TS808 vs TS9 vs TS9dx
« Απάντηση #28 στις: 02/07/09, 01:03 »
Αυτος ομως θα απαντησει με βαση τα δικα του γουστα που μπορει να μην ταιριαζουν με τα δικα σου...

Νταξ' ρε παιδιά.... Από το να τρώτε τον πολύτιμο χρόνο σας και να trol-άρετε προσπαθώντας να με βάλετε στον σωστό δρόμο της προσωπικής αναζήτησης βγαίνοντας παράλληλα off-topic θα ήταν χρησιμότερο και ευκολότερο για μένα αλλά και σωστότερο για το ίδιο το topic, να μην κάνετε καθόλου reply σε ερώτηση στην οποία δεν έχετε απάντηση.

Τι ζήτησα ο έρμος, αν έχει κανείς προσωπική εμπειρία από Maxon.
Όχι το "πως νιώθετε την εσωτερική πληρότητα στο αποκορύφωμα της βουδιστικής νιρβάνας".

 :-\

Στο θέμα μας παρακαλώ.

Εσυ θες να παρεις κατι λοιπον χωρις να το χεις καν ακουσει και νομιζεις οτι στην ειπα... ::)

Και θα το παρεις ακουγοντας τη δικη μου πχ γνωμη που ουτε καν με χεις δει, δεν ξερεις καν αν ειμαι κουλος η αρτιμελης και αν παιζω κιθαρα η κοντραμπασο.
Επισης δεν ξερεις καν αν εχω δει το συγκεκριμενο πεταλι... Και επιμενεις να πιστευεις πως η απαντηση μου ειναι off topic.
Εγω φιλε μου, δεν απαντησα γιατι ειχα μια αναρη ζωη και της εδωσε ενδιαφερον το θεμα σου. Ουτε βεβαια για να στην πω, αλλα απο καλη διαθεση.
Στην τελικη δε με νοιαζει αν εχεις λεφτα για πεταμα ωστε να παιρνεις γουρουνια στο σακι. Δικα σου τα λεφτα εσυ διαλεγεις πως τα σκορπας.

Απλα ηθελα ο βλακας να σου δωσω μια συμβουλη εντελως φιλικα.
Οτιδηποτε παιρνουμε ας το δοκιμαζουμε ΟΙ ΙΔΙΟΙ με την κιθαρα μας και τα χερακια μας... Και  δεν ακουμε ουτε τον Α ουτε το Β ουτε το Γ.
« Τελευταία τροποποίηση: 02/07/09, 01:08 από G.K. the Greek »


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Ibanez ts9 and ts808!!

Ξεκίνησε από Ddarkkor Εφέ

3 Απαντήσεις
1952 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/10, 18:16
από Ddarkkor