Αποστολέας Θέμα: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 24457 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #25 στις: 05/06/08, 00:48 »
Και εγω στεναχωρηθηκα περισσοτερο λογω της ολης φασης που ειχε γινει απο πριν και βεβαια της χολης που βγαζουν τα μεσημεριανα αλλα καλυτερος ηθοποιος της χωρας..Ειχε παιξει καπου αλλου εκτος απο συριαλ?Δεν ξερω για αυτο και ρωταω..Σε καποια αξιολογη ταινια δεν τον θυμαμαι παντως..
Δεν τον είχα πετύχει και εγώ σε τίποτα άλλο εκτός από σήριαλ, αλλά φαντάζομαι ότι θέατρο θα είχε κάνει.. Γενικά (πρέπει να) ήταν από τα καλά παιδιά της showbiz, ο οποίος όσες φορές είχα δει συνεντεύξεις του, δεν μετέδιδε σνομπισμό και σταριλίκι.. Ούτε είχε κάνει τίποτα αντιεπαγγελματικό σε κάποιον συνάδελφο του.. Συλλυπητήρια στους δικούς του.. Έχουμε γίνει ζούγκλα όμως.. Δεν είναι τρόπος να πεθαίνει έτσι ένας άνθρωπος και αν σκεφτούμε ότι αντίστοιχα πράγματα γίνονται κάθε βράδυ εδώ (αλλά και πολύ περισσότερο) στο εξωτερικό με τρομάζει..

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #26 στις: 05/06/08, 00:52 »
δεν μετέδιδε σνομπισμό και σταριλίκι.. Ούτε είχε κάνει τίποτα αντιεπαγγελματικό σε κάποιον συνάδελφο του.. Συλλυπητήρια στους δικούς του.. Έχουμε γίνει ζούγκλα όμως.. Δεν είναι τρόπος να πεθαίνει έτσι ένας άνθρωπος και αν σκεφτούμε ότι αντίστοιχα πράγματα γίνονται κάθε βράδυ εδώ (αλλά και πολύ περισσότερο) στο εξωτερικό με τρομάζει..


αυτο ακριβως συμπερανα κ γω... φαινοταν πολυ ησυχος ανθρωπος, κ απ οτι θυμαμαι δεν εδινε αφορμες για σχολια...
ηταν γενικα "εκτος πραγματων"...

καλα, αυτο ξαναπες το... ειναι πραγματικα για να τρομαζει κανεις... 
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #27 στις: 05/06/08, 01:01 »
Και εγω στεναχωρηθηκα περισσοτερο λογω της ολης φασης που ειχε γινει απο πριν και βεβαια της χολης που βγαζουν τα μεσημεριανα αλλα καλυτερος ηθοποιος της χωρας..Ειχε παιξει καπου αλλου εκτος απο συριαλ?Δεν ξερω για αυτο και ρωταω..Σε καποια αξιολογη ταινια δεν τον θυμαμαι παντως..

Πολλα θα ακουστουν στο βωμο της τηλεθεασης...θετικες και αρνητικες υπερβολες!!!

Αποσυνδεδεμένος Nikos Les Paul

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 116
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #28 στις: 05/06/08, 10:00 »
Είμαι κυνικός μέχρι αηδίας, αλλά δεν την πάλεψα...
Nick walks warily down the street, with the brim pulled way down low...

Θες να πεις ότι another one bites (ή μάλλον bit) the dust, δηλαδή ότι είναι απλώς άλλος ένας;
« Τελευταία τροποποίηση: 05/06/08, 10:19 από Nikos Les Paul »

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #29 στις: 05/06/08, 10:08 »
Aααακριβώς!  ;)


(Και είναι bit  ;D)

Αποσυνδεδεμένος Nikos Les Paul

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 116
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #30 στις: 05/06/08, 10:20 »
Το διόρθωσα. Χα,χα!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #31 στις: 05/06/08, 12:26 »
Πραγματικα ηταν απο τους λίγουσ ανθρωπους που εδιναν αξια στον βάλτο της ελληνικής τηλεόρασης....απιστευτο υποκριτικο ταλέντο και σε κάποια συνεντευξη του ειχε πει πως έγινε ηθοποιος γιατι δεν αντεχε τον πραγματικο του εαυτό...γενικα ηταν πολυ κλειστος απο οτι ακουγεται.....κατι που υπόθηκε παραπανω για θεατρο...ειχε παιξει σε πολλες θατρικες παραστασεις και ίδρυσε νομιζω το πειραματικο θεατρο εδω στην θεσσαλονικη....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #32 στις: 05/06/08, 12:37 »
Ήταν φρικτός ο τρόπος με τον οποίο τον σκοτώσανε... Για όποιο λόγο κι αν έγινε... Εγώ σοκαρίστηκα και στεναχωρέθηκα κιόλας, γιατί μου ήταν ιδιαιτέρως συμπαθής ο συγκεκριμένος ηθοποιός... :-\ :-\
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #33 στις: 05/06/08, 12:44 »
επαιξε σε θεατρικα εργα... «Όνειρο καλοκαιρινής νύχτας», «Θείος Βάνιας» και με το Κρατικό Θέατρο Βορείου Ελλάδος στον «Γλάρο», στη «Μήδεια» και στο «Πέρα από τον ορίζοντα»
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #34 στις: 05/06/08, 12:51 »
Μολις εκανε δηλωσεις ο ιατροδικαστης...δεν ηταν 7, αλλα 21 τα χτυπηματα με το μαχαιρι!!! Ηταν χτυπημενος σε λαιμο, στηθος, χαμηλα στην πλατη ενω βρεθηκαν και ιχνη παλης!

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #35 στις: 05/06/08, 12:53 »
Ο Σεργιανόπουλος όπως και πολλοί άλλοι ηθοποιοί, τραγουδιστές, καλλιτέχνες παντός είδους κλπ δυστυχώς βρήκα διεξόδους στο ποτό και στα ναρκωτικά. Οσο καλοί και να ήταν στη δουλειά τους, οι πράξεις τους αυτές, αμαυρώνουν πολλά.
Η θεοποίηση του Σεργ ειδικά από τις γυναίκες την βρίσκω υπερβολική, καθώς η δημοσιότητα τα προκαλεί όλα αυτά. Ο μακαρίτης όπως και πολλοί άλλοι, διαχειρίστικαν με λάθος τρόπο τα λεφτά, τη δημοσιότητα και την αυτοπροβολή τους.

Το αποτέλεσμα πλέον είναι γνωστό, κάποιος/κάποια τον δολοφόνησε, χάθηκε ένας σημαντικός ηθοποιός και γιατί όλα αυτά?
Επειδή οι καλλιτέχνες βγάζουν πολλά λεφτά και τα δίνουν στην κόκα. Οπου κόκα = μπλεξίματα και όπου μπλεξίματα....


Αποσυνδεδεμένος Nikos Les Paul

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 116
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #36 στις: 05/06/08, 13:02 »
Χωρίς καμία διάθεση να προσβάλω την υπόληψη του θανόντος, θέλω να πω ότι αποδεικνύεται για άλλη μια φορά πως ο χώρος της show biz είναι βρώμικος, και αποτελείται από τέτοιου είδους ανθρώπους. Όχι ότι περίμενα από το Σεργιαννόπουλο να πρεσβεύει το "ηθοποιός σημαίνει φως", αλλά με ενοχλεί που ψυχαγωγούμαι από τέτοια άτομα. Είτε πρόκειται για μουσική, είτε για τηλεόραση, είτε για οτιδήποτε άλλο.

edit: Συμφωνώ με τον parlats. Γράφαμε συγχρόνως και κατόπιν είδα το post σου.
« Τελευταία τροποποίηση: 05/06/08, 13:04 από Nikos Les Paul »

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #37 στις: 05/06/08, 13:05 »



Ο Σεργιανόπουλος όπως και πολλοί άλλοι ηθοποιοί, τραγουδιστές, καλλιτέχνες παντός είδους κλπ δυστυχώς βρήκα διεξόδους στο ποτό και στα ναρκωτικά. Οσο καλοί και να ήταν στη δουλειά τους, οι πράξεις τους αυτές, αμαυρώνουν πολλά.
Η θεοποίηση του Σεργ ειδικά από τις γυναίκες την βρίσκω υπερβολική, καθώς η δημοσιότητα τα προκαλεί όλα αυτά. Ο μακαρίτης όπως και πολλοί άλλοι, διαχειρίστικαν με λάθος τρόπο τα λεφτά, τη δημοσιότητα και την αυτοπροβολή τους.

Το αποτέλεσμα πλέον είναι γνωστό, κάποιος/κάποια τον δολοφόνησε, χάθηκε ένας σημαντικός ηθοποιός και γιατί όλα αυτά?
Επειδή οι καλλιτέχνες βγάζουν πολλά λεφτά και τα δίνουν στην κόκα. Οπου κόκα = μπλεξίματα και όπου μπλεξίματα....


Ε εντάξει δεν ήταν μόνο η δημοσιότητα. Έπαιζε ρόλους τέτοιους (και με τέτοιον τρόπο) που τον έκαναν ''ζεν πρεμιέ''. Από κει και πέρα το μόνο που κακοδιαχειρίστηκε ήταν η υγεία του. Μόνο τον εαυτό του πείραξε. Αλλά άμα μπλέξεις....


EDIT: Νίκο, κόκα έπαιρνε δεν την πουλούσε σε παιδάκια. Δεν τον κάνει κακό και ''βρώμικο'' άνθρωπο αυτό απλά βλάκα για τον τρόπο που επέλεξε να ''ξεδώσει''. Εμένα θα με πείραζε να ψυχαγωγούμαι από άτομα που κάνουν κακό στους α΄λλους...
« Τελευταία τροποποίηση: 05/06/08, 13:08 από Joevaicci »
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος harris68

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #38 στις: 05/06/08, 13:34 »
Κατά την άποψη μου ο εθισμένος στα ναρκωτικά δεν αμαυρώνει την εικόνα του, είναι ένας εξαρτημένος άνθρωπος και η εξάρτηση του προκαλεί σοβαρές βλάβες στην υγεία του έως και θάνατο αλλά και προβλήματα στην κοινωνική/επαγγελματική συμπεριφορά. Το ίδιο συμβαίνει με όλες τις εξαρτήσεις (βουλιμία, κάπνισμα κλπ). Τώρα γιατί κάποιος μπαίνει σε αυτό το τρυπάκι ενώ πλέον όλοι είναι ενημερωμένοι για τις συνέπειες σηκώνει πολύ κουβέντα και σίγουρα πρέπει να γνωρίζεις από πολύ κοντά τον άλλο για να κρίνεις. Εντάξει, σε αυτούς τους χώρους ακούγεται ότι η χρήση ναρκωτικών είναι κοινός τόπος (πόσα άλλα έχουν γίνει και θάφτηκαν) αλλά δεν σημαίνει ότι όλοι μπαίνουν σε αυτό το τρυπάκι. Γενικά σε συνεντεύξεις που τον είδα σχημάτισα καλή εντύπωση και μου έδωσε την αίσθηση ταπεινού ανθρώπου και σε καμία περίπτωση ψώνιο.
now there's a look in your eyes...like black holes in the sky... shine on you crazy diamond!

Αποσυνδεδεμένος Iced Jacob

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #39 στις: 05/06/08, 14:37 »
Χωρίς καμία διάθεση να προσβάλω την υπόληψη του θανόντος, θέλω να πω ότι αποδεικνύεται για άλλη μια φορά πως ο χώρος της show biz είναι βρώμικος, και αποτελείται από τέτοιου είδους ανθρώπους. Όχι ότι περίμενα από το Σεργιαννόπουλο να πρεσβεύει το "ηθοποιός σημαίνει φως", αλλά με ενοχλεί που ψυχαγωγούμαι από τέτοια άτομα. Είτε πρόκειται για μουσική, είτε για τηλεόραση, είτε για οτιδήποτε άλλο.

edit: Συμφωνώ με τον parlats. Γράφαμε συγχρόνως και κατόπιν είδα το post σου.

Η ψυχαγωγια σου προερχεται απο το τι προσφερει καποιος σε σενα μουσικα, θεατρικα κλπ...Οχι απο την προσωπικη του ζωη.  Αυτος δεν πειραξε κανενα.  Μονο τον εαυτο του.  Γι αυτο λεω παντα εγω πως μουσικους, ηθοποιους κλπ πρεπει να τους θαυμαζουμε για το ταλεντο τους και οχι για το ποιοι ειναι σαν ανθρωποι.  Στο τελος πολλοι θεοποιουνται και γινονται προτυπα χωρις να τους αξιζει
The road to hell is full of good intentions...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #40 στις: 05/06/08, 14:52 »
Ο Σεργιανόπουλος πριν τους "Δύο ξένους" που τον έκαναν πασίγνωστο,ήταν ένας καλός ηθοποιός του Θεάτρου,με αρκετούς καλούς και ποιοτικούς ρόλους στη καριέρα του.Μάλιστα δήλωνε φανατικά ενάντιος της τηλεόρασης και της εμπορικότητας.Όταν για τους δικούς του λόγους ,βγήκε στη τηλεόραση και κέρδισε όσα λεφτά δεν είχε κερδίσει όλα τα χρόνια που δούλευε,άρχισε απ'ότι λένε και ο προσωπικός του "κατήφορος".Ίσως να ήταν καλύτερα για αυτόν να κρατήσει τη προηγούμενη στάση του.Είναι και αυτό ένα ζήτημα.Πόσοι μπορούνε πραγματικά να αντέξουν την επιτυχία χωρίς να αλλοτριωθούν;
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #41 στις: 05/06/08, 21:22 »
Πόσοι μπορούνε πραγματικά να αντέξουν την επιτυχία χωρίς να αλλοτριωθούν;

...εχμμ..΄΄το χρημα΄΄ καλυτερα... :-\



κανεις ισως? ::)

Αποσυνδεδεμένος Evangelos 123

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #42 στις: 05/06/08, 21:43 »
Τηλεόραση = χρήμα + δόξα + ναρκωτικά + ξέπλυμα + εξουσία + αδερφές!!! και όλα αυτά τα πληρώνουμε στον λογαριασμό της ΔΕΗ

Τα καλά της τηλεόρασης είναι τόσα λίγα που δεν μπορούν να αντισταθμίσουν τα "κακά"

Τουλάχιστον το internet το κατευθύνεις εσύ!
Η τηλεόραση σου προσφέρει σάπια τροφή "φτισμένη από αδερφές!!!"

Γενικά δεν γουστάρω την τηλεόραση! Τα καλά της στοιχεία είναι η συντροφιά που προσφέρει στους νοσηλευώμενους στα νοσοκομεία, το TELETEXT για τις μετοχές, η παρέα στους ηλικιωμένους...και τα κάποια ντοκιμαντέρ ή εκπομπές που τις κάνουν και αυτές υποτίθεται οι ξύμνιοι δημοσιογράφοι οι οποίοι είναι και αυτοί του συστήματος!!!

Evangelos C. Brachos

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #43 στις: 05/06/08, 22:33 »
δεν θέλω να κάνω εικασίες για τον θάνατό του απλώς θέλω να εκφράσω τη λύπη μου για μια από τις πλέον συμπαθείς φυσιογνωμίες της τηλεόρασης. απ'ότι φαίνεται είχε μπλέξει πολύ άσχημα...κρίμα χίλιες φορές κρίμα...ένας ηθοποιός που θα μπορούσε να πρωταγωνιστεί για χρόνια να σταματήσει έτσι άδοξα και φρικτά!
λυπάμαι αφάνταστα και ελπίζω να πέσει φως στην υπόθεση και να τον θυμάται ο κόσμος για τις χάρες του και όχι τις αδυναμίες του.
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #44 στις: 05/06/08, 23:41 »
Αυτος δεν πειραξε κανενα.  Μονο τον εαυτο του. 

ααααααυτο ακριβως ημουν ετοιμη να πω...

ΦΥΣΙΚΑ κ δεν το επιδοκιμαζω (γτ σιγουρα καποιος θα το πετουσε), απλα θα το σχολιαζα συμφωνα με καποιες απαντησεις που διαβασα πιο πανω...

ο ανθρωπος δε θυμαμαι να απασχολησε ποτε τα ΜΜΕ με μια "εκκεντρικη" ζωη, ουτε δοξα και lifestyle φαινοταν να κυνηγαει, και ηταν προς τιμην του που δε προσπαθησε να κρυφτει οταν βγηκε στη φορα η εξαρτηση του οπως αλλοι...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #45 στις: 06/06/08, 00:30 »
νταξ βαλια ξες ποιο ειναι το προβλημα.....ολοι ειμαστε οι δήθεν κουλτουριαρηδες που και καλα δεν βλεπουμε τηλεόραση και κατηγορουμε αβέρτα παιρνοντας αφορμή απο την δολοφονία ενος πραγματικα ταλαντούχου ανθρώπου.....εγω λοιπόν δεν έχω κανενα κομπλεξ να πω ότι με τους 2 ξένους εχω περάσει απιστευτες στιγμές γέλιου  (όπως και με τους στάβλους της εριετας ζαιμη...)...τώρα όποιος θέλει να βγάλει το επίπεδο της κουλτουρας του σε αυτο το θεμα και να κατηγορησει για πρέζα, φήμη κτλ......ελεος.....στην γειτονια μου μένει ενας έμπορος ναρκωτικων που έστειλε στον θανατο την ιδια του την αρραβωνιαστικια...μεσα σε εναν χρόνο ήταν έξω.....δεν είδα κανεναν να το βγάζει στις ειδήσεις και στα μεσημεριανα που ενα κορίτσι 23 χρονων "δολοφονήθηκε" απο νοθευμενη δόση...και να ταν η μόνη....ο ανθρωπος δεν εβγαινε να πουλήσει μούρη σε κανεναν και όπως λεει η βάλια δεν κρύφτηκε και οταν μαθεύτηκε.....θέλει κότσια να μπορεις να το αντιμετωπίσεις.....και όσο εναντια κι ας ειμαι με τους gay ο συγκεκριμενος άνθρωπος ειχε πολλά κοτσια ώστε να προσπαθησει να το αντιμετωπισει...και γ'αυτο τον φαγαν...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #46 στις: 06/06/08, 00:49 »
Tα λαγωνικα του κιθαρα θα εξυχνιασουν την υποθεση... ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #47 στις: 06/06/08, 01:06 »
+ 10.000 ston PARLATS!!!

Είδες Γιατρέ που θα ερχότανε στιγμή να επικοινωνήσουνε τα 2 μεγάλα πνευματά μας.
Γεια στο στόμα σου!

Όλα τα άλλα είναι παραμύθες και ο Βαγγέλης ωραία τα έγραψε.
Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #48 στις: 06/06/08, 01:08 »
Tα λαγωνικα του κιθαρα θα εξυχνιασουν την υποθεση... ::)


τωρα να συσχετισω το "λαγωνικο" π μ ειπες εκτος κιθαρα κ αυτο κ να υπονοησω οτι εννοεις εμενα ή οχι;  ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #49 στις: 06/06/08, 13:47 »
Οπως κ να'χει το θεμα, κριμα ρε παιδια... :( Ηταν καλος ηθοποιος κ οπως ειπαν ηδη καποιοι παραπανω, κρατουσε λοου προφιλ, δεν ηταν ψωναρα... Το τι εκανε στην ιδιωτικη του ζωη, απο τη στιγμη που δεν ηταν εμπορος δν μ'αφορα, μπορω να κρινω μονο την ερμηνεια του στους εκαστοτε ρολους που επαιζε.

Ελπιζω να βρεθει γρηγορα το καθαρμα (η τα καθαρματα) που το εκανε, αν κ οντως ειναι ξεφτιλα που τα ΜΜΕ ασχολουνται μ'αυτο το θεμα οχι επειδη εγινε μια δολοφονια, αλλα μονο επειδη το ηταν διασημος... >:(
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG