Αποστολέας Θέμα: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 24460 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #50 στις: 06/06/08, 14:01 »
Οι πατημασιές με αίμα που βρέθηκαν είναι από γυμνά πέλματα και οι αρχές συμπέραναν ότι ήταν γυμνός και ο δράστης.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #51 στις: 06/06/08, 15:43 »
Οι πατημασιές με αίμα που βρέθηκαν είναι από γυμνά πέλματα και οι αρχές συμπέραναν ότι ήταν γυμνός και ο δράστης.
Λαγωνικα και αυτοι οπως στο κιθαρα... ::) :P
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος harris68

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #52 στις: 06/06/08, 17:33 »
Αν και σε καμία περίπτωση δεν είμαι ειδικός κάνω κάποιες απλές σκέψεις :πηγαίντε σε μία όχι και τόσο εμπορική θεατρική παράσταση (δεν μιλάω για ακραία κουλτούρα), μετρήστε περίπου τους θεατές που έχει πολλαπλασιάστε με το αντίτιμο του εισητηρίου, τις μέρες κ.α. διαιρέστε με τα μέλη του θιάσου και τα διάφορα άλλα κόστη κλπ και είναι εύκολο να ανακαλύψει κανείς ότι από το θέατρο δεν βγαίνει παρά στην καλύτερη ένας αξιοπρεπής μισθός. Και μιλάμε για ένα εξαιρετικά ασταθές "επάγγελμα" που από τον ένα χρόνο στον άλλο βρίσκεσαι εκτός χωρίς να το καταλάβεις και ψάχνεις για δουλειά για να επιβιώσεις. Αυτός πιστεύω είναι και ο λόγος που πολλοί ηθοποιοί μπαίνουν στο τρυπάκι των σήριαλ της τβ ώστε τουλάχιστον να εξασφαλίσουν αναγνωρισιμότητα κι άρα δουλειά ηθοποιού και κάποιο κόσμο στη παράσταση τους στο θέατρο; Μεγάλοι κωμικοί ηθοποιοί της δεκαετίας '50 και '60 πέθαναν όλοι στη ψάθα και ας έκοβαν τρελά εισητήρια στο κινηματογράφο
now there's a look in your eyes...like black holes in the sky... shine on you crazy diamond!

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #53 στις: 06/06/08, 22:46 »
Οι πατημασιές με αίμα που βρέθηκαν είναι από γυμνά πέλματα και οι αρχές συμπέραναν ότι ήταν γυμνός και ο δράστης.

Μπορεί ο δράστης απλά να ήταν ξυπόλητος. Χώρια που είχε πει αρχικά ο ιατροδικαστής ότι τα ρούχα του αφαιρέθηκαν μετά τα χτυπήματα που δέχτηκε.

Επίσης μια φίλη μου απ' τη Δράμα ήξερε τη μητέρα του (80 χρονών) και δεν την αφήνουνε λέει να ανοίξει την τηλεόραση για να μη σοκαριστεί. Της εχουν πει ότι πέθανε, αλλά και καλά από ανακοπή. Άσχημες καταστάσεις :-\
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #54 στις: 07/06/08, 11:14 »
Οι πατημασιές με αίμα που βρέθηκαν είναι από γυμνά πέλματα και οι αρχές συμπέραναν ότι ήταν γυμνός και ο δράστης.
πφ..ξερεις απο ποσα ειδων παπουτσια την εχουν βρει αυτην την ατημασια..να φανταστεις οτι ηταν μονο μια :P
ολο ικασιες κανουν..αρχικασ ποσα ρουχα φοραγε παιζανε κορωνα γραμματα μετα που βρεθηκε το μαχαιρι..πφ..

γελοιοι αυτοι οι ανθρωποι...οπως κατι ανθρωποι σαν τον μυλωνακη και τον κουγια
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #55 στις: 07/06/08, 12:22 »
Οπως κ να'χει το θεμα, κριμα ρε παιδια... :( Ηταν καλος ηθοποιος κ οπως ειπαν ηδη καποιοι παραπανω, κρατουσε λοου προφιλ, δεν ηταν ψωναρα... Το τι εκανε στην ιδιωτικη του ζωη, απο τη στιγμη που δεν ηταν εμπορος δν μ'αφορα, μπορω να κρινω μονο την ερμηνεια του στους εκαστοτε ρολους που επαιζε.

Ελπιζω να βρεθει γρηγορα το καθαρμα (η τα καθαρματα) που το εκανε, αν κ οντως ειναι ξεφτιλα που τα ΜΜΕ ασχολουνται μ'αυτο το θεμα οχι επειδη εγινε μια δολοφονια, αλλα μονο επειδη το ηταν διασημος... >:(
που το ξερετε ρε παιδια οτι δεν ηταν εμπορος?...
πραγματικα,ειμαι 100000000% οτι εκανε και εμπορια...σορρυ κιολας,αλλα αυτο το θεμα με τα ναρκωτικα ειναι φαβλος κυκλος..ο ενας πουλαει στον αλλο μπας και βγαλει το κατι της παραπανω,απ αυτο που αγορασε...κλασσικο πλεον...δεν γινεται να εισαι μονο χρηστης,και οχι εμπορος..ειναι σχεδον αδυνατο...τελοσπαντων,δεν θελω να αρχισω τσακωμους η οτιδηποτε αλλο,τον συμπαθουσα τον κ.Σεργιανοπουλο παρα πολυ,ειχα παρακολουθησει πανω απο 5 φορες τους 2 ξενους,ειχα καει με αλλες σειρες που επαιζε,και πραγματικα στεναχωρηθηκα που εφυγε ετσι.....R.I.P
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #56 στις: 07/06/08, 12:25 »


γελοιοι αυτοι οι ανθρωποι...οπως κατι ανθρωποι σαν τον μυλωνακη και τον κουγια

ααααααααααααα!!! για να σου πω....ΛΙΓΑ για τον Προεδρο..!!!! >:(
τον μοντελοπνιχτηηηηη............καλεεε!!
« Τελευταία τροποποίηση: 07/06/08, 12:27 από taxfreesax »

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #57 στις: 07/06/08, 12:38 »
αμα ψωνιζεις αγνωστους απο την ομονοια και απο το μοναστηρακι αυτα παθαινεις
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #58 στις: 07/06/08, 13:32 »
που το ξερετε ρε παιδια οτι δεν ηταν εμπορος?...
πραγματικα,ειμαι 100000000% οτι εκανε και εμπορια...σορρυ κιολας,αλλα αυτο το θεμα με τα ναρκωτικα ειναι φαβλος κυκλος..ο ενας πουλαει στον αλλο μπας και βγαλει το κατι της παραπανω,απ αυτο που αγορασε...κλασσικο πλεον...δεν γινεται να εισαι μονο χρηστης,και οχι εμπορος..ειναι σχεδον αδυνατο...τελοσπαντων,δεν θελω να αρχισω τσακωμους η οτιδηποτε αλλο,τον συμπαθουσα τον κ.Σεργιανοπουλο παρα πολυ,ειχα παρακολουθησει πανω απο 5 φορες τους 2 ξενους,ειχα καει με αλλες σειρες που επαιζε,και πραγματικα στεναχωρηθηκα που εφυγε ετσι.....R.I.P
Απλά για τους τύπους, όταν κάποιος πεθαίνει παύει να αποκαλείται "κύριος" ;)..

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #59 στις: 07/06/08, 13:35 »
Τώρα θα την πω την κακία μου...

 Οκ ο Σεργιανόπουλος δολοφονήθηκε πριν από λίγες μέρες, λυπήθηκα που το άκουσα όπως θα λυπόμουν για τον καθένα που θα είχε το ίδιο τέλος. Ήταν σχετικά από τους καλούς ηθοποιούς και πολύ καλύτερους από άλλους του επαγγελματος του. Ελαφρύ να ναι το χώμα από εδω και εμπρός. Ως εδω καλα...

 Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί αυτός ο ντόρος? Γιατί σε όποιο κανάλι και αν ανοίξω θα πρέπει να υποστώ όλους τους Σέρλοκ Χολμς της σκουπιδοτηλεόρασης μας που εξιχνιάζουν τα εγκλήματα. Έχω φρίξει από το να ακούω
 ''Και ήταν gay, και ψώνιζε Αιγυπτίους και ένας γκόμενος τον σκότωσε και οι πατημασίες με αίμα και οι μαχαιριές''!
Οκ παιδιά, κρίμα να μη ζει ο Κόναν Ντόιλ να βγάλει τον Σέρλοκ Χολμς σε νέες περιπέτεις και εσας να σας κάνει βοηθούς του! Δηλαδή ΕΛΕΟΣ! Δεν με νοιάζει αν ο Σεργιανόπουλος ψώνιζε ζιγκολό ή αν έπαιρνε πρέζα. Δικαίωμα του καθενός να ζει όπως θέλει τη ζωή του ακόμα και ειναι αυτοκαταστροφικός!
 
Και έρχομαι στο δεύτερο σκέλος της απάντησης μου.

 Μαμώτο, κάθε μέρα γίνονται  σκοτωμοί, βιασμοί και τόσα κακουργήματα και δεν έχει βγει κανένας ''Ηρακλής Πουαρό'' της τηλεόρασης να εξιχνιάσει το έγκλημα!Δηλαδή σόρι και όλας, κάθε μέρα πόσες γυναίκες και παιδιά πέφτουν θύματα ενδοοικογενειακής βίας και ούτε ενας δεν ενδιαφέρθηκε γιαυτά τα άτομα! Αλλά όταν μιλάμε για άνθρωπο της show biz πρωτοι να τρεξουμε να το παίξουμε ντετεκτιβ!
 Αφήστε και τα έχουμε μάθει αυτα!Αντε για κανα 2 βδομαδούλες να χουνε θέμα τα μεσημεριανά και οι παλιοφυλλάδες, θα ''εξιχνιάσουν'' όλαα τα ''πειστηρια'' του εκλήματος, θα κατηγορήσουν Αιγύπτιους, Τούρκους, Άγγλους, Γάλλους, Πορτογάλους θα αποκαλύψουν ''πιπερατες'' πτυχές της ζωής του Σεργιανόπουλου και μετα θα ασχοληθουν με την Καλομοίρα (ξανα).Αντε και τα ξέρουμε όλα αυτα πια!
 Και αυτός είναι ο λόγος που εκνευρίζομαι, γιατί ξαφνικα ακούω από όλους να λένεεε λόγιααα και να μιλάνε λες και είναι οι δεν ξέρω ποιοι εγκληματολόγοι και να εξιχνιάζουν το έγκλημα λες και τους πήρε έφεδρους η  ελας! Μια ζωή να μας αποσυντονίζουν και να μας κάνουν να ασχολιόμαστε με οτιδήποτε άσχετο εκτός από τα βασικά!

Άντε θεός σχωρέστον και τον Σεργιανόπουλο από όποιον και να πήγε. Όσες έρευνες και να γίνουν, όσους Αιγύπτιους και να πιάσουν πίσω δεν γυρνάει, εκτός βέβαια και αν οι τηλεσκουπιδάρηδες είναι και αλχημιστές και έχουν βρει κανένα ελιξηριο που επαναφέρει στη ζωή τα πτώματα...
« Τελευταία τροποποίηση: 07/06/08, 13:37 από Mίκα -Ragged Robin »

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #60 στις: 07/06/08, 13:48 »

 Μαμώτο, κάθε μέρα γίνονται  σκοτωμοί, βιασμοί και τόσα κακουργήματα και δεν έχει βγει κανένας ''Ηρακλής Πουαρό'' της τηλεόρασης να εξιχνιάσει το έγκλημα!Δηλαδή σόρι και όλας, κάθε μέρα πόσες γυναίκες και παιδιά πέφτουν θύματα ενδοοικογενειακής βίας και ούτε ενας δεν ενδιαφέρθηκε γιαυτά τα άτομα! Αλλά όταν μιλάμε για άνθρωπο της show biz πρωτοι να τρεξουμε να το παίξουμε ντετεκτιβ!

βασικα ηθελα να το γραψω κ εγω αυτο (παρολο που ανοιξα εγω το θεμα  :-[ ) και να προσθεσω ότι:

Ενώ η δολοφονία του Σεργιανόπουλου έγινε την ίδια βδομάδα με τα σκηνικά στην Κέρκυρα, ΚΑΝΕΝΑ μα ΚΑΝΕΝΑ κανάλι δεν εχει κατσει  να ασχοληθεί για το ποιος ΜΑΤας χτυπούσε το παιδί στη μηχανη κ ηταν υπαίτιος για τον θάνατο της γυναίκας. Εχει αναφερθει (αν εχει αναφερθει) στα μουλοχτά τελειως. Και τα δυο θανατοι δεν ειναι ρε π...στη μου?? Και μάλιστα ο ενας έπερνε ναρκωτικα κ θα πέθαινε καποια στιγμη, η αλλη η κακομοίρα τι εφταιγε?? ΟΛΗ η ελλαδα ειναι συγκλονισμένη απτον θάνατο του Σεργιανόπουλου, και κανεις δεν ξέρει για την Κερκυρα. Που εκει θα μπορούσε να είναι ο οποιοσδήποτε απο εμας.!!!! ΕΛΕΟΣ!! ΝΤΡΟΠΗ τους δλδ!!!! αλλά ο κόσμος δεν έχει κρίση και λογική. Για όποιο θέμα βγεί η δρούζα και το κάνει συγκινητικό γιαυτό θα συγκινηθούνε!!!!!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
« Τελευταία τροποποίηση: 07/06/08, 13:52 από scurlet fairy »

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #61 στις: 07/06/08, 13:49 »
Μη μου αγχωνεσαι Mika... τωρα εμαθες πως λειτουργει η T.V.???
υπομονη...δεν αλλαζει τιποτα...

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #62 στις: 07/06/08, 13:57 »
Ευτυχως που υπαρχουν μερικες απαντησεις εδω,που υπενθυμιζουν οτι η κακια και η κατινια ειναι παντου και οχι μονο στην τηλεοραση.

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #63 στις: 07/06/08, 14:08 »
Μη μου αγχωνεσαι Mika... τωρα εμαθες πως λειτουργει η T.V.???
υπομονη...δεν αλλαζει τιποτα...

Επειδή ξέρω πως λειτουργεί η τηλεόραση γιαυτό και συνεχίζω να διατρανώνω τη γνωμη μου γιαυτή! Τα πράγματα αλλάζουν αν εμείς προσπαθήσουμε να τα αλλάξουμε! Αν κάτσουμε σαν χάνοι και περιμένουμε να βρει η Λαμπίρη και η χ ή ψ Λαμπίρη τον δολοφόνο του Σρεγιανόπουλου τότε την κάτσαμε τη βάρκα!
  Ο κόσμος θα αλλάξει όταν αλλάξουμε εμείς συνήθειες κα ιαποβάλλουμε την αυτή την ανοχή που μας διακατέχει! Γιαυτό και διαμαρτύρομαι έστω και από αυτό το φόρουμ ακόμα για το σκουπιδαριό που δείχνει η τηλεοράση και για τη νισρβάνα που κατάφερε και μας 'εβαλε να ζούμε!Πιο αποτελεσματικό απορποσανατολισμό και ύπνωση εγκεφάλου σαν αυτό που κάνει η τηλεόραση δεν θα μπορούσε να κάνει κανένα ναρκωτικό!
 Ο Σεργιανόπουλος πέθανε και τέρμα! Δεν με νοιάζει ούτε η κηδεία του ανθρώπου ούτε οι γνώμες των συγγενών και των γειτόνων ούτε οι δοξασίες των εγκληματολόγων! Γίνεται κατάληψη στην χωματερή των Ταγαράδων για να σταματήσει να μολύνεται η περιοχή της Ανατολικής Θεσσαλονίκης και δεν άκουσα τίποτα να λένε γιαυτό από το πρωί!Μια γυναίκα σκοτώνεται στην Κέρκυρα και πάλι τίποτα! Και όχι μόνο αυτά, αλλά και πόσα εγκλήματα γίνονται και δεν τα παιρνουμε πρέφα γιατί δεν συμφέρει κανέναν από αυτα τα κοπρόσκυλα να τα αναφέρουν! Ε και εγω θα φωνάζω και θα διαμαρτύρομαι για αυτή την κατάσταση και θα προσπαθήσω όσο μπορώ να την αλλάξω με διάφορους τρόπους όπως το να κλείσω την τηλεόραση μια και καλή και να προσπαθησω να αφυπνίσω και τους άλλους επί του θέματος είτε γενικά κανοντας πράξεις αντιθετες με τα συμφέροντα όλων αυτών! 
  Και πάλι επισημαινω ότι δεν με φταίει ο Σεργιανόπουλος και ο κάθε Σεργιανόπουλος που εχει αυτό το τέλος. Ελαφρύ να ναι το χώμα του και καλοτάξιδος. Αλλά δεν μπορώ να υπομένω από όλα τα μμε και ακόμα και απο εδώ στο κιθαρα τις δοξασίες για το πως δολοφονήθηκες..ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά! Τόσα προβληματα υπάρχουν γύρω μας!Κινητοποιηθείτε και για κάτι  από αυτά επιτέλους και όχι μόνο για να εξιχνιάσετε τη ''στυγερή'' δολοφονία του χ κα ιψ Σεργιανόπουλου...

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #64 στις: 07/06/08, 14:33 »
απλα η τηλεοραση δεν ειναι εημερωση, ειναι buidness. Βαζουν αυτο που πουλαει πιο πολυ.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #65 στις: 07/06/08, 16:42 »
απλα η τηλεοραση δεν ειναι εημερωση, ειναι buidness. Βαζουν αυτο που πουλαει πιο πολυ.

και το ερωτημα παραμενει... ::) ::) ::) ::) ::) ::)

για ποιο λογο να πουλαει ενας ''βρωμοπουστας  κοκακιας'' στην ελληνικη τηλεοραση???

το ποιον θα βαλεις στον κρεβατι σου και το τι πινεις ειναι δικος σου λογαριασμος.
η τηλεοραση δυστυχως το παρουσιαζει σαν τρομερο γεγονος
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #66 στις: 07/06/08, 17:16 »
Ρε σεις, ο Σεργιανόπουλος ήταν ένα είδωλο. Ήταν ένας γνωστό ηθοποιός, ο οποίος είχε ένα άγνωστο τέλος. Αυτό πουλάει. Πουλάει να πάρεις έναν γνωστό άνθρωπο, να βγάλεις στη φόρα λεπτομέρειες, μέχρι προσφατα άγνωστες, και να βάλεις και ένα μυστήριο. Νομίζετε οτι αν έλεγαν στις ειδήσεις οτι πέθανε για γνωστό λόγο θα ήταν ακόμα ο ντόρος? Το κρατάνε, να έχει ο κόσμος να λέει να ασχολείται. Γιατι πλέον το παραδοσιακό κουτσομπολιό κατάντησε μπανάλ. Αν δεν ασχοληθούμε με κάτι με περισσότερο prestige (π.χ. IBANEZ  ;D ;D) δεν μας κάνει. ΓΙα αυτό αυτό κοιτάνε όλοι τη show biz , για να έχουν να λένε κάτι "σημαντικό"

Τόσα προβληματα υπάρχουν γύρω μας!
Απο πότε ο σκοπός των ΜΜΕ είναι αποκλειστικά η ενημέρωση για τα προβλήματα γύρω μας? Για παρακαλώ μαζέψου λιγάκι, γιατι πολύ φιλελεύθεροι την έχουμε δεί, θέλουμε και ενημέρωση :P :P. Show Biz και πολύ μας είναι. Εφόσον αυτό δείχνουμε οτι μας αρέσει, αυτό θα έχουμε...


...του χ κα ιψ Σεργιανόπουλου...
Αυτός είναι ο Σεργιανόπουλος σε Μιγαδική μορφή?
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #67 στις: 07/06/08, 17:19 »
το ποιον θα βαλεις στον κρεβατι σου και το τι πινεις ειναι δικος σου λογαριασμος.
Κοίταξε, σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο, αρκεί αυτά που κάνει κάποιος να μην είναι ποινικώς κολλάσιμα (δηλαδή να μην "σπρώχνει", να μην πηγαίνει με ανήλικα, κ.λ.π.)..

Όμως υπάρχει κάτι που λέγεται "δημόσιο πρόσωπο".. Αυτό ισχύει περισσότερο στους αθλητές και λιγότερο στους ηθοποιούς, τραγουδιστές, κ.λ.π.. Επειδή πολλές φορές οι αθλητές γίνονται πρότυπα, θα πρέπει να ζουν μια καλή ζωή.. Αν για παράδειγμα, βγει η είδηση ότι ο Ronaldo (ο πιο hot ποδοσφαιριστής αυτή τη στιγμή στην Ευρώπη) παίρνει ναρκωτικά, αυτόματα τα μικρά παιδιά (που δεν έχουν την δική σου κριτική ικανότητα) θα πουν "αφού και ο Ronaldo παίρνει ναρκωτικά, δεν πειράζει, θα πάρω και εγώ"..

Edit: Και κάτι άλλο.. Επειδή ακούω συνέχεια ότι η τηλεόραση έχει γίνει πλέον ανάλαφρη, χαμηλού επιπέδου, κ.λ.π., μην ξεχνάμε ότι όπως όλα τα πράγματα, έτσι και την τηλεόραση την διαμορφώνουμε εμείς με τις προτιμήσεις μας.. Θα μου πείτε όχι ακριβώς εμείς, αλλά οι κάτοχοι μηχανών τηλεθέασης AGB, αλλά και αυτοί βρίσκονται ανάμεσα μας, δεν είναι εξωγήινοι..
« Τελευταία τροποποίηση: 07/06/08, 17:23 από faser »

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #68 στις: 07/06/08, 18:09 »
Σεβαστητε το νεκρο ..
σταματηστε τα κουτσομπολια!
ανοιξτε κουβεντα για αυτά τα θεματα με καποιον άλλο τιτλο ..

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #69 στις: 07/06/08, 18:19 »
Σεβαστητε το νεκρο ..
σταματηστε τα κουτσομπολια!
ανοιξτε κουβεντα για αυτά τα θεματα με καποιον άλλο τιτλο ..

Μετά από λογική απαίτηση του Σκίρων, προτείνω όποιος θέλει να συνεχίσει εδώ:

Ηθοποιοί και διασημότητα

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #70 στις: 07/06/08, 18:36 »
Τα μηνύματα με βωμολοχίες διεγράφηκαν. Παρακαλώ να είστε κόσμιοι, ειδικά εσύ 7. Εδώ είναι φόρουμ όχι γήπεδο.

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #71 στις: 07/06/08, 19:12 »
συγνωμη εμενα γτ σβηστηηκε..ουτε εβριζα ..μια απλη παραθεση εκανα..και του μπερν δεν σβηστηκε...καλε παρη θα με τρελανεις; ???
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #72 στις: 07/06/08, 19:16 »
δεν θυμαμαι ακριβως τι ειχα γραψει παντως ξανα γραφω την απαντηση στον μπερν. >:(

το ποιον θα βαλεις στον κρεβατι σου και το τι πινεις ειναι δικος σου λογαριασμος.


σωστα..αλλα σε παραπανω ποστ δεν βλεπω να συμφωνεις με το πρων ποστ σου
οποιος ανθρωπος και αν ηταν θα λυπομασταν και θα ειχε την ιδια απειχηση..δεν ηταν ο σεργιανοπουλος το γεγονος αλλα ο τροπος δολοφονιας του...
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #73 στις: 07/06/08, 20:12 »
συγνωμη εμενα γτ σβηστηηκε..ουτε εβριζα ..μια απλη παραθεση εκανα..και του μπερν δεν σβηστηκε...καλε παρη θα με τρελανεις; ???

Μέσα στην παράθεσή σου ήταν τα ''όμορφα'' λόγια του 7

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο!!!!!!!
« Απάντηση #74 στις: 07/06/08, 20:46 »
Πραγματικα νιωθω αηδιασμενος απο μερικα ατομα που νομιζουν οτι ειναι δημοσιοιγραφοι και κανουν λειτουργημα...Οι ειδησεις του Star εχουν ξεπερασει καθε οριο!!! Περαν του οτι ασχολουνται μονο με τη δολοφονια του Σεργιανοπουλου, προβαλουν διαρκως video του ηθοποιου, των αλλων ηθοποιων που παρευρεθηκαν στην κηδεια, της ατυχης μανας και εχουν τα ντυσει με Πυξ Λαξ, Deep Purple-soldier of fortune klp klp...Ταυτοχρονα, τα "στολιζουν" με διαφορες υπερβολικες Μαλακιες του στυλ "...ο ανθρωπος που ηταν ταυτοχρονα εχθρος και φιλος της μοναξιας...", "...που ζουσε οπως ηθελε αυτος...", "...ο ηθοποιος με την αινιγματικη ματια κ την ευγενικη ψυχη..." ...τι να πω, πραγματικα τραγικο!! Περαν του οτι ετσι γελοιοποιουν το συμβαν (κατα τη γνωμη μου παντα) δε σεβονται και τον πονο των συγγενων και των φιλων...Επιπλεον, κηνυγανε διαρκως τους συγγενεις και τους γνωστους του Σεργιανοπουλου για δηλωσεις...Νυσαφι πια!! Το ειδαμε, το ακουσαμε ξανα και ξανα...Ε Λ Ε Ο Σ!!! Σταματηστε επιτελους να θυσιαζετε τα παντα στο βωμο της τηλεθεασης. Αφηστε τον ανθρωπο να αναπαυτει...

Φτασαμε στο σημειο να γινετε trend η προβολη και η εμπορευματοποιηση του ανθρωπινου πονου κ η υπερμεγεθυνση γεγονοτων και φημων γυρω απο τη ζωη ενος νεκρου ανθρωπου...