Αποστολέας Θέμα: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!  (Αναγνώστηκε 66560 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #150 στις: 17/06/08, 03:25 »
Φίλε μου δεν είναι θέμα χαβαλέ. Αυτοί οι άνθρωποι είτε είναι Εθνική Ελλάδος, είτε είναι Α.Ο. Βαρθολομιού, είτε πρόεδροι των μονάχους μονάχους έφτασαν εκεί που έφτασαν με κόπο και ιδρώτα. Κατεκτήσαν κάποια πράγματα και δώσαν το δικό τους κομμάτι από τον εαυτό του ο καθένας. Δεν μπορεί ο καθένας να κριτικάρει, να ειρωνεύεται και να χλευάζει την αποτυχία τους. Είτε αυτός ο καθένας είναι καλύτερός τους, είτε είναι παράγωντας, είτε πρώην παίχτης. Πόσο μάλλον όταν είναι ο κάθε τελευταίος που σαπίζει στον καναπέ του. Ένας ακόμα προπονητης του καναπέ. Δε με ενοχλεί η κριτική αλλά αυτό που συνέβει σε όλο τον Ευρωπαϊκό Τύπο ξεπερνάει τα όρια της κριτικής. Και αντί να βγούμε να απαιτήσουμε σεβασμό γι' αυτά τα παιδιά που δεν έφτασαν τυχαία εκεί που έφτασαν, γινόμαστε πρωτομάστορες σ'όλο αυτό. Ντροπή μας ρε παιδιά. Για ελάτε στη θέση τους μόνο για μια στιγμή. Κανείς απ' όσους τους κράζουνε δε θα ήθελε να είναι στη θέση τους. Και στο κάτω κάτω που ήταν η Ελλάδα στην παγκόσμια κατάταξη της Fifa πριν 5 χρόνια και που είναι τώρα;; Αλλά βέβαια αυτά που να τα δούμε; Μόνο να ακονίζουμε μαχαίρια ξέρουμε. Προτιμώ να έχουμε επίπεδο. Όταν ένα αθλητής αποτυγχάνει χρειάζεται τον κόσμο περισσότερο από κάθε άλλη στιγμή. Εγώ αν ήμουν παίχτης της εθνικής θα καθόμουν να φάω 10 γκολ με την ισπανία και θα τα αφιέρωνα και τα 10 στους οπαδούς μου. Γιατί τέτοιοι στενόμυαλοι που είμαστε, τέτοια μα χρειάζονται.

Και όσο για τη φάση του γκολ, ο Νικοπολίδης γιατί πήρε όλη την ευθύνη ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω. Περιμένατε να κάτσει μέσα στα δοκάρια και να περιμένει πότε θα μπει ο Ρώσσος μαζί με την μπάλα μέσα. Έπρεπε να βγει και βγήκε. Και όταν ένας τερματοφύλακας κάνει έξοδο, ποτέ δεν είναι σίγουρος ότι θα πετύχει. Δεν πέτυχε, δεν είναι περίεργο. Και στον καλύτερο μπορεί να μην κάτσει μια έξοδος. Η άμυνα μας που κοιτούσε τα αστέρια δεν μας πείραξε; 5 Έλληνες αμυντικοί και 4 Ρώσοι είναι στην περιοχή. Και οι 4 αμαρκάριστοι. Οι δικοί μας βόσκουνε και οι άλλοι κάνουν πάρτυ. Και έφτεγε ο Νικοπολίδης που δε βγήκε καλά. Τόσα ξέρουμε τόσα λέμε.. Άρε Έλληνα.. σε όλα ειδήμον.
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #151 στις: 17/06/08, 03:55 »

Και όσο για τη φάση του γκολ, ο Νικοπολίδης γιατί πήρε όλη την ευθύνη ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω. Περιμένατε να κάτσει μέσα στα δοκάρια και να περιμένει πότε θα μπει ο Ρώσσος μαζί με την μπάλα μέσα. Έπρεπε να βγει και βγήκε. Και όταν ένας τερματοφύλακας κάνει έξοδο, ποτέ δεν είναι σίγουρος ότι θα πετύχει. Δεν πέτυχε, δεν είναι περίεργο. Και στον καλύτερο μπορεί να μην κάτσει μια έξοδος. Η άμυνα μας που κοιτούσε τα αστέρια δεν μας πείραξε; 5 Έλληνες αμυντικοί και 4 Ρώσοι είναι στην περιοχή. Και οι 4 αμαρκάριστοι. Οι δικοί μας βόσκουνε και οι άλλοι κάνουν πάρτυ. Και έφτεγε ο Νικοπολίδης που δε βγήκε καλά. Τόσα ξέρουμε τόσα λέμε.. Άρε Έλληνα.. σε όλα ειδήμον.
εσυ εισαι προπονητης?(γιατι αν ναι,τοτε σε δικαιολογω)αν οχι,αστα να πανε..λες οτι να ναι...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #152 στις: 17/06/08, 07:11 »
Μπράβο. Ωραία συμπεριφορά. Ωραία ανατροφή. Ωραίος σεβασμός. Αγόρι μου είσαι τελείως καραγκιόζης.
Ευχαριστω,να'σαι καλα.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #153 στις: 17/06/08, 10:58 »
Πάντως άξιζε που αποκλειστήκαμε μόνο και μόνο που είδα έτσι τη φάτσα του Παπαδημητρίου! ;D Σα να ρθε από κηδεία ήταν! Βγήκε άβαφος να κάνει εκπομπή. Λες και έπεσε Δ' κατηγορία ο Ολυμπιακός! χαχαχα ;D ;D ;D
Μόνο που είναι βάζελος ο πουρου πουρου... Όταν είχε οριακά γκολ (οφσαιντ) ο Ολυμπιακός, να δεις πως έκανε με το Βαρούχα. Μόνο αφρούς δεν έβγαζε. "Και πως είναι δυνατόν να έχουμε τέτοιες διαιτησίες. Και πρέπει να τιμωρηθεί ο επόπτης αυτός." Μόλις ήταν η ίδια φάση με τον Παναθηναικό, ούτε καν σχολίαζε, έκανε τη πάπια. χαχα Μεγάλο λαμόγιο ο Παπ.

Ασε ρε moonchild με τα σαπια...πες τα αλλου που δεν τα ξερουμε...


Κριμα που αποκλειστηκε η εθνικη μας, νομιζω οτι η ηττα με τη Σουηδια ηταν καταδικαστικη...Σιγουρα μπορουσαμε να περασουμε αν παιζαμε οπως κοντρα στη Ρωσια...

Edit: Στο γκολ της Ρωσιας εφταιγε οντως και η αμυνα, αλλα η ευθυνη του Νικοπολιδη ειναι πολυ μεγαλυτερη...
« Τελευταία τροποποίηση: 17/06/08, 11:03 από KAMELOT (...σκέτο!) »

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #154 στις: 17/06/08, 11:13 »
καθε μερα ειναι μια υπεροχη ευκαιρια ...
Καιρος λοιπον να αλλάξει η δομη της και να παιξουν παιδια ...
ειναι πολυ ασχημο να ψαχνεις μεταγραφή μεσω της εθνικής ομαδας ...
επίσεις ασχημο ειναι να παιζεις μεχρι τα "late 30's" και να μεταμορφωνεσαι σε  .. καρεκλοκενταυρο  ;D ;D ;D βαζοντας τον εαυτό σου πανω απο την ομαδα.. >:(
(αυτά τα πικροχολα) - παμε στα καλα!
-------------------------------------------------------
Τη χαρηκα την εθνική στο παιχνιδι με τη ρωσια ..
αν παίζει ετσι, ποτε δε θα ακουσει κακα σχολια  ;)
δε πεσαμε απο τα συννεφα! ελλάδα ειναι μια μεση ποδοσφαιρικη δυναμη, που με πολυ καλή δουλεια και οργανωση, μπορει να κανει θαυματα!!!
Παμε για μια πολυ καλη εμφανιση με την ισπανια.
---------------------------------------------------------
@7 ατυχο ποστ .. βαρυ και υποτημιτικο .. δε τους αξιζει ..  :(
« Τελευταία τροποποίηση: 17/06/08, 14:07 από Σκίρων »

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #155 στις: 17/06/08, 13:34 »
εσυ εισαι προπονητης?(γιατι αν ναι,τοτε σε δικαιολογω)αν οχι,αστα να πανε..λες οτι να ναι...
λολλλ

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #156 στις: 17/06/08, 13:41 »

εσυ εισαι προπονητης?(γιατι αν ναι,τοτε σε δικαιολογω)αν οχι,αστα να πανε..λες οτι να ναι...
[/quote]

Ναι ρε man, ό,τι να 'ναι. Δίκιο έχεις. Ημιμάθεια, βλακεία and keep going..
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #157 στις: 17/06/08, 14:08 »
http://www.youtube.com/watch?v=8R0LzxqbYtE


loooooooooooooooooooooooooooooooooool......τα σπαει..... ;D ;D ;D :P

τεσπα...επειδή την έχουμε δει ολοι προπονητές.....ο νικοπολίδης δεν ειναι η πρώτη φορά που το κανει.....η έξοδος αυτή δεν γίνεται ουτε σε γ τοπικό...ελεος....η αμυνα οντως ήταν λιγο τρύπια....αλλα νταξ...ο αντωναρος τον επαιξε....χιλιες φορες να επαιρνε ρε γ**ωτο μιχαηλιδη και τζορβα και τιμης ενεκεν τον νικοπολιδη σαν τριτο...τεσπα.....

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #158 στις: 17/06/08, 14:14 »
Άλλο θέμα αν θα έπρεπε να παίζει ο Νικοπολίδης και άλλο η φάση του γκολ. Μην τα μπερδεύουμε. Ο Νικοπολόδης βγήκε και καλά έκανε και βγήκε γιατί ο Ρώσσος που είχε τη μπάλα και έμπενε στην περιοχή ήταν μόνος του. Τι να έκανε ρε παιδιά;; Για όνομα του Θεού! Ο άλλος θα έμπενε από κλειστή γωνία κανονικότατα. Εντάξει, δεν του έκατσε η έξοδος. Όλα μέσα στο παιχνίδι είναι. Απλά έχουμε μάθει να χρεώνουμε τον τερματοφύλακα πάντα χωρίς δέυτερη σκέψη. Δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα.
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #159 στις: 17/06/08, 19:57 »



Ναι ρε man, ό,τι να 'ναι. Δίκιο έχεις. Ημιμάθεια, βλακεία and keep going..
Δικιο εχω..Αναρχια,Σαπιλα, and Σίψη!

και τ'αλλο ΟΤΤΟ και συ...ουυυουουουουοου
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #160 στις: 19/06/08, 01:17 »
Σκισαμε παλι σημερα :P τουλχασιστον βαλαμε γκολ
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #161 στις: 19/06/08, 01:23 »
Ναι το κακο ειναι οτι εβαλε γκολ ο Χαριστεας

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #162 στις: 19/06/08, 01:34 »
Ναι το κακο ειναι οτι εβαλε γκολ ο Χαριστεας
ΧΧΑΧΑΧΑΧΑ!που σημαινει πως δεν προκειται να φυγει ποτε απ την Εθνικη!εδωσε πατημα στον Οττο! :P :P :P :P
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #163 στις: 19/06/08, 01:39 »
Ναι είναι απίστευτο. 15 φορές τροφοδοτήθηκε σ αυτό το παιχνίδι,και τις 15 φάσεις έχασε τη μπάλα. Σκόρασε σε μια φάση που τον ξεχάσανε οι Ισπανοί, οι οποίοι παίζανε με τα δευτερα, και τώρα θα λένε πωπω τι καταπληκτικη εμφάνιση έκανε και κάτι τέτοια παράλογα...
Το μόνο παρήγορο της υπόθεσης, που δε θα καναπαίξει ο Νικοπολίδης.

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #164 στις: 19/06/08, 09:13 »
Ευτυχως δεν εχουν δηλωσει οτι θα σταματησουν απο την εθνικη ο Δελλας,ο Γιαννακοπουλος ο Γκουμας και ο Λυμπεροπουλος για να μπορεσουν να βαλουν τους νεωτερους στο κλιμα και να τους μεταφερουν την εμπειρια τους-ειδικα ο Δελλας που εχτες αλλου παταγε και αλλου βρισκοταν.

Αποσυνδεδεμένος harris68

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #165 στις: 19/06/08, 10:06 »
Ρε παιδιά έλεος με τον Νικοπολίδη, εντάξει έκανε κακές εμφανίσεις αλλά πως να μην τον βάλει βασικό όταν είναι ο τερματοφύλακας του πρωταθλητή και φέτος έκανε καλό πρωτάθλημα, σάμπως έχει αξιόπιστες εναλλακτικές λύσεις ;
 
now there's a look in your eyes...like black holes in the sky... shine on you crazy diamond!

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #166 στις: 19/06/08, 10:11 »
ειδικα το σκασιμο του νικοπολιδη στο δοκάρι πρεπει να γίνει gifακι για lol emoticon :P :P :P :P :P :P
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #167 στις: 19/06/08, 12:27 »
ειδικα το σκασιμο του νικοπολιδη στο δοκάρι πρεπει να γίνει gifακι για lol emoticon :P :P :P :P :P :P

πραγματικά ήταν όλα τα λεφτά!!! Το βλέπαμε στο ριπλει και χτυπιομασταν απο τα γέλια......
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #168 στις: 19/06/08, 13:58 »
Ρε παιδιά έλεος με τον Νικοπολίδη, εντάξει έκανε κακές εμφανίσεις αλλά πως να μην τον βάλει βασικό όταν είναι ο τερματοφύλακας του πρωταθλητή και φέτος έκανε καλό πρωτάθλημα, σάμπως έχει αξιόπιστες εναλλακτικές λύσεις ;
 
Δεν είναι πάντως λογική το ότι ήτανε ο τερματοφύλακας του πρωταθλητή(χώρια κιόλας ότι ο τερματοφύλακας του πρωταθλητή έπαιζε με την Αυστρία... ;))Θα συμφωνήσω όμως ότι ούτε ο Χαλκιάς ούτε ο Τζόρβας ούτε άλλος που θα μπορούσε να είχε καλέσει ,θα ήταν πιο αξιόπιστοι...Τέλος πάντων,εγώ σαν Αεκτζής ελπίζω του χρόνου ο Δώνης να μην στηριχθεί στον Δέλλα γιατί δυστυχώς ο Τραιανός μας τελείωσε...Ξέρει μπάλλα,έχει εμπειρία, αλλά το κορμί πια δεν τον βοηθάει καθόλου.Δεν στρίβει με τίποτα και είναι πιο αργός από χοντρό νταλικιέρη...Δυστυχώς.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #169 στις: 19/06/08, 14:11 »
Είναι γεγονός οτι ο Νικοπολίδης κυρίως μετά το πάσχα ήταν πολύ σταθερός στον ολυμπιακό αλλά επίσης είναι γεγονός ότι το δεύερο γκολ της σουηδίας και αυτό της ρωσσίας ήταν δικιά του ευθύνη...

Απ' ότι είχα διαβάσει ο όττο σκόπευε να βάλει με την ρωσσία τον χαλκιά ο οποίος όμως τραυματίστηκε ( γι' αυτό και αντέδρασε έτσι στον τραυματισμό του )...

Και χθες έπρεπε να βάλει τον νικοπολίδη τιμητικά και μόνο μιας και ήταν το τελευταίο του παιχνίδι με την εθνική!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #170 στις: 19/06/08, 14:17 »
το euro συνεχιζεται και εμεις ειμαστε αποντες (πια) ;D  ;D  ;D
Ενταξει παιδια .. με κακη παρενθεση το ματσακι με τη σουηδια, κανανε καλες εμφανισεις ..
αναμενω την ανανεωση της εθνικης μας ..

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #171 στις: 19/06/08, 14:23 »
Ρε παιδιά έλεος με τον Νικοπολίδη, εντάξει έκανε κακές εμφανίσεις αλλά πως να μην τον βάλει βασικό όταν είναι ο τερματοφύλακας του πρωταθλητή και φέτος έκανε καλό πρωτάθλημα, σάμπως έχει αξιόπιστες εναλλακτικές λύσεις ;
 
Δεν είναι πάντως λογική το ότι ήτανε ο τερματοφύλακας του πρωταθλητή(χώρια κιόλας ότι ο τερματοφύλακας του πρωταθλητή έπαιζε με την Αυστρία... ;))
Ε ρε κολλημα ο Μακ με τον πρωταθλητη της καρδιας! Ρε συ στειλε μου τη διευθυνση σου να σου στειλω μια κουπα να ησυχασουμε ;D Η καλυτερα θα στη δωσω απο κοντα μιας και παιζεις στη γειτονια.Θες κουπα του καφε ή απο αυτα τα κυπελακια που δινουν στα 5Χ5;

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #172 στις: 19/06/08, 14:58 »
Σε ποιά γειτονιά...Ψυρρή ή Ηλιούπολη;Να τη φέρεις βρε να σε γνωρίσω κιόλας.Αεκάρα ,ομαδάρα,εαεαεαε!!! ;D.Πρωτάθλημα ξανά ,ξανά.......και ξανά ξανά ,θα γίνεις βασίλισσα....
Πάντως ένα τελευταίο.Παιδιά οι Έλληνες φίλαθλοι δεν έχουνε καθόλου μουσική παιδεία...Είμασταν οι μόνοι και το 2004 και τώρα που δεν μπορούσαμε να κρατήσουμε ρυθμό στον εθνικό μας ύμνο...Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε,αλλά μόνο σε εμάς γινότανε χάβρα... :P ;D
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #173 στις: 19/06/08, 15:03 »
Ναι οτι ναναι τραγουδαγαν οι Περικληδες :P
Ηλιουπολη ρε συ,διπλα μενω Ανω Γλυφαδα/Ελληνικο.
Θα σου απονειμω και κουπα λεμε ;D

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!
« Απάντηση #174 στις: 19/06/08, 15:05 »
Να'σαι καλά ρε 7.Επιτέλους φιέστα.......... ;D
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
17 Απαντήσεις
6987 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/06, 16:06
από analogia
22 Απαντήσεις
12437 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/08/11, 03:27
από FAIRY-The return!
1 Απαντήσεις
7306 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/08, 12:36
από Μαργαρίτα Π.
17 Απαντήσεις
32390 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/12, 10:03
από Archangel
0 Απαντήσεις
1646 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/06/11, 21:47
από Γιάννης Σ.
0 Απαντήσεις
24303 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/09/15, 12:47
από ΚΕΠΕΜ
1 Απαντήσεις
2624 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/16, 11:24
από Πέτροc
5 Απαντήσεις
5283 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/19, 12:29
από Dagoth
0 Απαντήσεις
1049 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/07/20, 01:16
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
1160 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/09/20, 21:20
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ