Αποστολέας Θέμα: Τζιμης..  (Αναγνώστηκε 12693 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Stel Andre

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Stel Andre
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Τζιμης..
« στις: 04/02/09, 00:28 »
Αλλορες... ακουω συχνα στο φορουμακι μας για τον -γνωστο σε πολλους απο σας- Τζιμη, καπου στο κεντρο της Αθηνας, ικανο να σεταρει τις κιθαρουλες μας. Μπορει κανεις να μου δωσει αν ειναι ευκολο το τηλ και την οδο του καταστηματος του ? Ευχαριστω
S t e l   A n d r e  -  Δείτε με εδώ --->  http://www.youtube.com/c/stelandre

Αποσυνδεδεμένος Rockdude

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 256
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #1 στις: 04/02/09, 07:37 »
Εισαι σιγουρος οτι θελεις να πας σ'αυτον;
Alone and again, or...

Αποσυνδεδεμένος cyclo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 457
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κατασκευή και φιλοξενία ιστοσελίδων
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #2 στις: 04/02/09, 10:00 »
Εισαι σιγουρος οτι θελεις να πας σ'αυτον;
χαχαχαχαχαχαχαχα:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ:Ρ
αχαχαχαχαχαχαχαχ

Αλλορες... ακουω συχνα στο φορουμακι μας για τον -γνωστο σε πολλους απο σας- Τζιμη, καπου στο κεντρο της Αθηνας, ικανο να σεταρει τις κιθαρουλες μας. Μπορει κανεις να μου δωσει αν ειναι ευκολο το τηλ και την οδο του καταστηματος του ? Ευχαριστω
πόσο χρονών είσαι; γιατι ο τύπος δεν σηκώνει και πολλά:Ρ και εγώ μια φορά πήγα και μετά δεν ξαναπάτησα.. παρολίγο να με δείρει... και οχι τιποτα άλλο. μετα θα του κλέψω οτι tokai εχει και δεν εχει:Ρ:Ρ

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #3 στις: 04/02/09, 10:31 »
Εισαι σιγουρος οτι θελεις να πας σ'αυτον;
γιατί το λες?

Αποσυνδεδεμένος Guitarero 240bpm

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 439
  • Μοιάζει η ταστιέρα με δρόμο ταχείας κυκλοφορίας...
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #4 στις: 04/02/09, 10:38 »
Γιατί δε σκέφτεσαι και τον Κουρμπή?

Θεμοστοκλέους 54
210 3615540

Όλοι έχουν ένα καλό λόγο να πουν κι εγώ προσωπικά τον θεωρώ πάρα πολύ καλό και φθηνό. Στα συν, πέρα της άψογης δουλειάς που κάνει, το ότι είναι ευγενέστατος...

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #5 στις: 04/02/09, 10:50 »
Eπίσης προτείνω ανεπιφύλακτα τον Δήμου, Εμμ. Μπενάκη 33, απέναντι από τον Καγμάκη. Κάνει πολύ καλή δουλειά σε ακόμα καλύτερες τιμές. Βέβαια η καλύτερη λύση είναι να μάθεις να την σετάρεις μόνος σου. ;)

Αποσυνδεδεμένος Warrel

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep the Flame Alive...
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #6 στις: 04/02/09, 11:15 »
Εγω πηγα στον τζιμη και οντως ειναι λιγο σπαστικος και δεν εχει τροπους και δεν μπορεις να συννενοηθεις....


δεν ξερω τι δουλεια κανει ακομα το οργανο μου ειναι εκει...

αλλα μονο και μονο απο τον τροπο του και το στυλ του δεν ξαναπαω


την εχει δει...

Αποσυνδεδεμένος norway

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Φύλο: Άντρας
  • 0001 0011 0100 1001
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #7 στις: 04/02/09, 11:20 »
wow ωραιος ο τζιμης, τωρα ξερω που δεν θα παω ποτε  ;D
"Without evil there could be no good so it must be good to be evil sometimes" Satan

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #8 στις: 04/02/09, 11:49 »
Μην ειμαστε απολυτοι. Οσες φορες πηγα καποια κιθαρα, ο τζιμης εκανε πολυ καλη δουλεια. σε αντιθεση με αλλα που πεταξα τα λεφτα μου  >:(
Τζιμης τηλ. 3819349 Χαριλαου Τρικουπη 41

Αποσυνδεδεμένος Stel Andre

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Stel Andre
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #9 στις: 04/02/09, 12:18 »
Παράθεση
πόσο χρονών είσαι; γιατι ο τύπος δεν σηκώνει και πολλά:Ρ και εγώ μια φορά πήγα και μετά δεν ξαναπάτησα.. παρολίγο να με δείρει... και οχι τιποτα άλλο. μετα θα του κλέψω οτι tokai εχει και δεν εχει:Ρ:Ρ

Δε ξερω που κολλαει η ηλικια αλλα ειμαι 23. Οκ πολυ λογικο αυτο που αναφερει ενας φιλος παραπανω οτι πρεπει να μαθω να την σεταρω μονος μου. Σαφως πρωτα αυτο δοκιμασα αλλα δυσκολευτηκα αρκετα + οτι δεν εχω χρονο λογω εξεταστικης να ασχοληθω τοσο πολυ. Ειναι φασαριοζικο το fr για οσους δεν ξερουν. Θελω ενα καλο σεταρισμα το οποιο να φαινεται στο παιξιμο (οχι τριξιματα, η τουλαχιστον οχι τοσα πολλα.. να μην εχω προβλημα με intonation να ειναι οι χορδες σε υψος που επιθυμω κλπ ) η βασικη διεργασια ειναι η αλλαγη των χορδων μονο που εκανα μια πατατα και βαριεμαι τωρα να εξηγω τι και πως. Με εναν καλο τεχνικο ολα θα ειναι κομπλε. Ειχα την εντυπωση οτι ο Τζιμης ειναι κ καλα ο κορυφαιος στα λιμερια του κεντρου. Αλλα μαλλον απο οτι βλεπω να λετε δεν ισχυει και τοσο. Συνεπως σκεφτομαι να επισκεφθω εναν απο τους υπολοιπους που αναφερατε. Για να δουμε.. Εχετε ιδεα περιπου του κοστους της εργασιας αυτης ? χοντρικα ..
S t e l   A n d r e  -  Δείτε με εδώ --->  http://www.youtube.com/c/stelandre

Αποσυνδεδεμένος xTitan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 174
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #10 στις: 04/02/09, 13:04 »
Καλος ο Jimmys αλλα με κιθαρα με FR δεν θα τη παω εκει :(

Steltrucci..... αμα πας για ρωτα ποσο κανει to Crunch Box η to Tube Zone της ΜΙ AUDIO :)
More guitars please!!!

Αποσυνδεδεμένος armagedon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 921
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #11 στις: 04/02/09, 13:08 »
Μην ειμαστε απολυτοι. Οσες φορες πηγα καποια κιθαρα, ο τζιμης εκανε πολυ καλη δουλεια. σε αντιθεση με αλλα που πεταξα τα λεφτα μου  >:(
Τζιμης τηλ. 3819349 Χαριλαου Τρικουπη 41
Δεν θα ηθελα να κανω καποιου τυπου διαφημηση,αλλα το πραγμα ερχεται μονο του...εδωσα την κιθαρα μου,που εφευγε περιπου 1,5 τονο χαμηλα,και τωρα κελαηδαει...και μιλαμε για μια κιθαρα απο τισ καλλιτερες ποιοτικα...ibanez pf350..sweet darling....
http://www.break-even.org/ibanez/imagesibanez/ImFla/lpf200cs.jpg
sweet music of my soul...
http://www.myspace.com/449782115

Αποσυνδεδεμένος Como Esta Loco

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • If u dont live for sth u'll die for nth.
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #12 στις: 04/02/09, 13:36 »
Και εμενα τη παλια μου Ibanez την εκανε αγνωριστη και μου αντικατεστησε καποια πραγματα στο floyd που αλλοι δεν ειχαν καν δει οτι δεν δουλεουν καλα. Η κιθαρα μετα το σεταπ ηταν λες και επαιζα Jem. Ειναι αρκετα ακριβος βεβαια, εως πολυ...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #13 στις: 04/02/09, 13:47 »
Για όσους έχουν δεύτερη κιθάρα ή δεν τους νοιάζει η αναμονή, υπάρχει πάντα ο Οικονομάκης. Δεν είναι ο πιο φθηνός αλλά προσωπικά δεν την πάω αλλού πια...


ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 9 - Ν.ΣΜΥΡΝΗ Τ.Κ 171 22
ΤΗΛ. 210 9327110

www.enigmagt.gr


 
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος xTitan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 174
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #14 στις: 04/02/09, 13:53 »
+1000000
More guitars please!!!

Αποσυνδεδεμένος the bard

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #15 στις: 04/02/09, 14:05 »
Για όσους έχουν δεύτερη κιθάρα ή δεν τους νοιάζει η αναμονή, υπάρχει πάντα ο Οικονομάκης. Δεν είναι ο πιο φθηνός αλλά προσωπικά δεν την πάω αλλού πια...


ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 9 - Ν.ΣΜΥΡΝΗ Τ.Κ 171 22
ΤΗΛ. 210 9327110

www.enigmagt.gr


 



Eντάξει, ο τυπος απλά δεν συγκρίνεται!Ειναι κατι σαν ...το γιατρό της κιθάρας (έχει και το αναλογο στυλάκι  ;D ).
Επαγγελματίας 1000%.Οταν ομως δεν μπορω να περιμένω για μέρες πηγαίνω στο Δήμου
Για Jimmy καλύτερα να μη μιλησω   :-X

Αποσυνδεδεμένος Guitarero 240bpm

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 439
  • Μοιάζει η ταστιέρα με δρόμο ταχείας κυκλοφορίας...
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #16 στις: 04/02/09, 15:49 »
Παράθεση
πόσο χρονών είσαι; γιατι ο τύπος δεν σηκώνει και πολλά:Ρ και εγώ μια φορά πήγα και μετά δεν ξαναπάτησα.. παρολίγο να με δείρει... και οχι τιποτα άλλο. μετα θα του κλέψω οτι tokai εχει και δεν εχει:Ρ:Ρ

 Για να δουμε.. Εχετε ιδεα περιπου του κοστους της εργασιας αυτης ? χοντρικα ..

Κουρμπής:

30 Euro αλλαγή χορδών, σετάρισμα, intonation, καθάρισμα και γυάλισμα σε σώμα και ταστιέρα.

Για τον Οικονομάκη δεν έχω άποψη άμεσα αλλά μου δίνει την εντύπωση ότι την έχει δει κάπως. Και αν πρέπει να δώσεις παραπάνω από 30 και να περιμένεις κιόλας ε, δε νομίζω!

Αποσυνδεδεμένος Stel Andre

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Stel Andre
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #17 στις: 04/02/09, 16:38 »
Ισως κοιταξω τον Κουρμπη. Ο Οικονομακης ειναι πολυ καλος τον γνωριζω και αλλωστε εκει επισκευσα πριν κατι μηνες μια Jackson και εκανε φοβερη δουλεια με μολις 40 ευρω ! (κολλημα σπασιματος και οτι αυτο συνεπαγεται). Απλα του ειχα μιλησει τοτε για σεταρισματα και μου λεει χαρακτηριστικα... "φιλε μου ειμαι κλεισμενος μεχρι το Πασχα" !! ... εμεινα λιγο αλλα εν μερει αφηνε να εννοηθει οτι δεν "χωραω" στο προγραμμα του. Τεσπα θα δω για Κουρμπη. Ευχαριστω πολυ για τα Info.
S t e l   A n d r e  -  Δείτε με εδώ --->  http://www.youtube.com/c/stelandre

Αποσυνδεδεμένος Alexisonfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #18 στις: 04/02/09, 16:41 »
πηγα στον Jimmy, οχι για σεταρισμα, για να αλλαξω το ποτεσιομετρο του Tone  που μου χαλασε, μου τον προτειναν τα παλικαρια στον Τριμη που πουλανε τις Ibanez και μ λενε οτι και αυτοι στον jimmy πανε τις κιθαρεσ για βλαβες/σεταρισμα, μου αλλαξε ποτεσιομετρο, και μαζι του ζητησα και σεταρισμα, 45e σεταρισμα + 20e ποτεσιομετρο (λιγο κλεφτακος στην εργασια?). πληρωσα 65e πειρα τιν κιθαρα μου πισω με 1 βδομαδα καθυστερηση, αντι για Drop C που το ζητησα για κουρδισμα μου εκανε Drop A# + οτι οταν την πειρα, το καινουριο ποτεσιομετρο δεν δουλευε, του το παω πισω, το βαζει και επαιζε,  ???  (ναι φυσικα πριν το παω, το δοκιμασα και σε αλλον ενισχητη, δκιμασαμε με τον πατερα ενος φιλου με Ωμομετρο το ποτερσιομετρο και η ενδηξη δεν αλλαξε, αυτο σημαινει οτι ηταν πραγματικα σκαρτο) νομιζω οτι απο κανα ταρακουνιμα στη μεταφορα εφτιαχε, γι αυτο κ μολισ το κατεβασα στον Jimmy δουλευε, αυτο δειχνει ποσο προχειρη δουλεια εκανε κατα τη γνωμη μου, μπορει ομως και να ητανε απλα σκαρτο το ποτ, δν ξερω, παντος η πρωτη μου εντυπωση δεν ηταν κ καλυτερη, και ναι οντως η συμπεριφορα του ειναι λιγο περιεργη, στο παιζει ψαγμενος ,ιστορια κι ετσι

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 653
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #19 στις: 04/02/09, 16:55 »
Για τον Οικονομάκη δεν έχω άποψη άμεσα αλλά μου δίνει την εντύπωση ότι την έχει δει κάπως. Και αν πρέπει να δώσεις παραπάνω από 30 και να περιμένεις κιόλας ε, δε νομίζω!

Χωρίς καμία απολύτως διάθεση να διαφημήσω κάποιον,συζήτησε πρώτα μαζί του, και μετά θα δείς τι εντυπώσεις και άποψη θα σχηματίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Guitarero 240bpm

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 439
  • Μοιάζει η ταστιέρα με δρόμο ταχείας κυκλοφορίας...
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #20 στις: 04/02/09, 17:23 »
Για τον Οικονομάκη δεν έχω άποψη άμεσα αλλά μου δίνει την εντύπωση ότι την έχει δει κάπως. Και αν πρέπει να δώσεις παραπάνω από 30 και να περιμένεις κιόλας ε, δε νομίζω!

Χωρίς καμία απολύτως διάθεση να διαφημήσω κάποιον,συζήτησε πρώτα μαζί του, και μετά θα δείς τι εντυπώσεις και άποψη θα σχηματίσεις.

Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί η εντύπωσή μου να είναι λάθος, αν μη τι άλλο απλά του έχω μιλήσει μια φορά στο τηλέφωνο. Αλλά είναι δυνατόν να είναι κλεισμένος για πόσους μήνες και να μην προλαβαίνει να αλλάξει χορδές? Μήπως προσπαθεί να συντηρήσει μια αύρα exotic luthier γύρω από το εργαστήριό του ώστε να τρέχει συνέχεια κόσμος εκεί?

Όσο για την ποιότητα της δουλειάς του, εντάξει μην τρελαθούμε. Αν ο Οικονομάκης βλέπει ένα σώμα κιθάρας σαν έργο τέχνης και το πουλάει 1000-1500 (και μιλάμε για strat με φυσιολογικά ξύλα και βαφή) ο Warmoth τι πρέπει να χρεώνει για τα πλουμιστά κελεμπέκια? 3-4000?????

Επίσης φημολογείται ότι αν δεν του κάτσει βαφή σε δύσκολα όργανα καταφεύγει σε πολύ διάσημο βαφέα αλλά δεν το μαθαίνει ποτέ ο πελάτης...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #21 στις: 04/02/09, 17:35 »
(ναι φυσικα πριν το παω, το δοκιμασα και σε αλλον ενισχητη, δκιμασαμε με τον πατερα ενος φιλου με Ωμομετρο το ποτερσιομετρο και η ενδηξη δεν αλλαξε, αυτο σημαινει οτι ηταν πραγματικα σκαρτο)

Είμαι off topic αλλά πρέπει να πω ότι για να ελέγξεις ένα εξάρτημα συνήθως πρέπει να το αποσυνδέσεις από το κύκλωμα. Αν μέτρησες το ποτενσιόμετρο πάνω στο κύκλωμα, μάλλον θα μέτρησες την ωμική αντίσταση του πηνίου του μαγνήτη, που είναι σχετικά μικρή, και αμετάβλητη.

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 653
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #22 στις: 04/02/09, 17:39 »
Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί η εντύπωσή μου να είναι λάθος, αν μη τι άλλο απλά του έχω μιλήσει μια φορά στο τηλέφωνο. Αλλά είναι δυνατόν να είναι κλεισμένος για πόσους μήνες και να μην προλαβαίνει να αλλάξει χορδές? Μήπως προσπαθεί να συντηρήσει μια αύρα exotic luthier γύρω από το εργαστήριό του ώστε να τρέχει συνέχεια κόσμος εκεί?

Όσο για την ποιότητα της δουλειάς του, εντάξει μην τρελαθούμε. Αν ο Οικονομάκης βλέπει ένα σώμα κιθάρας σαν έργο τέχνης και το πουλάει 1000-1500 (και μιλάμε για strat με φυσιολογικά ξύλα και βαφή) ο Warmoth τι πρέπει να χρεώνει για τα πλουμιστά κελεμπέκια? 3-4000?????

Επίσης φημολογείται ότι αν δεν του κάτσει βαφή σε δύσκολα όργανα καταφεύγει σε πολύ διάσημο βαφέα αλλά δεν το μαθαίνει ποτέ ο πελάτης...

Tυγχάνει να τον γνωρίζω εδώ και 15 χρόνια και έτσι δεν θα ήθελα να πω κάτι περισσότερο...άλλωστε όλοι έχουμε τη δυνατότητα να κρίνουμε τον οποιοδήποτε απο τις προσωπικές μας εμπειρίες.

Αποσυνδεδεμένος Guitarero 240bpm

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 439
  • Μοιάζει η ταστιέρα με δρόμο ταχείας κυκλοφορίας...
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #23 στις: 04/02/09, 17:57 »
Σου είπα ότι εκφέρω μια καθαρά προσωπική άποψη που μπορεί να είναι λανθασμένη...

Από κει και πέρα εγώ πρότεινα τον Κουρμπή γιατί είναι φθηνός, πολύ καλός, ευγενέστατος και μέχρι στιγμής κανείς δεν έχει παραπονεθεί...

Αποσυνδεδεμένος KJP

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 223
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τζιμης..
« Απάντηση #24 στις: 05/02/09, 18:37 »
Κάποιος μου είπε πως Τζίμης φτιάχνει και σκληρές (flight) θήκες κατά παραγγελίαν.
Ισχύει; Εννοώ με εντελώς custom διαστάσεις. Βασικώς, για σιτάρ τη θέλω.

Αν όντως ο τύπος είναι τόσο απάλευτος χαρακτήρας όσο λέτε, θα εκτιμούσα οποιαδήποτε άλλη σχετική σύσταση μαστόρου για κατασκευή θήκης. :)
Όλα είναι δρόμος.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
3545 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/01/06, 22:58
από super_freak_me
0 Απαντήσεις
1835 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/02/09, 13:44
από Arg0
4 Απαντήσεις
1314 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/23, 11:51
από Βραζίλης