Περι μουσικής > Μουσικά νέα και συζητήσεις
Metal From Hellas. Ντοκυμαντερ για την ιστορια του ελληνικου Heavy Metal
<< < (9/15) > >>
Kiratzoharris:
Στεκομαι στην τελευταια προταση στην οποια και συμφωνω.Εγω δεν ειπα οτι συμφωνω με το οτι καποιοι απο αυτους νομιζαν οτι αξιζαν να γινουν Μεταλικα η Μειντεν αλλα παραδεχομαι οτι οι δυσκολιες για να κανουν μια επιτυχια οι Ελληνες οσο καλα και να παιζαν ηταν δεκαπλασιες των ξενων.Αυτο.Και το ειπα επειδη ειδα μηδενισμο σε καποια ποστ πιο πανω.Κατα τα αλλα ουτε υποστηρζω τη νοοτροπια τους ουτε τιποτα.

Οσο για τους warlord τα σπανε οποτε δνε εχει νοημα να τσακωνομαστε για αυτους ;D
Garvin:
μου ρθε μποχα ρε παιδια...απο ποδια και μασχαλες...και λιγη πυτιριδα. τι cult φωνη ειναι αυτη;;;;

''ειτε το χεις μεσα σου,ειτε οχι..(ειτε όχι,όχι,όχι,χι,χι,χι)''

με echo ξερω γω...

και στο τελος που λεει ''αν δε σας αγγιξε,κλειστε το dvd και αγνοειστε και ολα τα προηγουμενα.δε σας εχουμε αναγκη''.
μα καλα ποιος μαλακας τα εγραψε τα κειμενα; ποσο καθυστερας μπορει να ειναι;! ελεος!! οχι αλλο cult! τους λυπαμαι ειλικρινα...

οσο για το περιεχομενο του ντοκυμαντερ,ηταν αρκετα καλο και για μας που δεν τα προλαβαμε,και τα συγκεκριμενα ατομα τα θεωρω τα πιο καταλληλα να μιλησουν για το συγκεκριμενο ειδος, αλλα αυτο το στυλ εχω 5-6 κιθαρες απο πισω μου και 2-3 μαρσαλια και πινω amstel,ειμαι 50 χρονων και εχω μαλλι μεχρι τον κωλο μου κανει λιγο καπως....αλλο να το κανει καποιος ''γνωστος'',και αλλο ο κιθαριστας των flames...
Guitarero 240bpm:

--- Παράθεση από: Garvin στις 04/03/09, 02:54 ---μου ρθε μποχα ρε παιδια...απο ποδια και μασχαλες...και λιγη πυτιριδα. τι cult φωνη ειναι αυτη;;;;

''ειτε το χεις μεσα σου,ειτε οχι..(ειτε όχι,όχι,όχι,χι,χι,χι)''

με echo ξερω γω...

και στο τελος που λεει ''αν δε σας αγγιξε,κλειστε το dvd και αγνοειστε και ολα τα προηγουμενα.δε σας εχουμε αναγκη''.
μα καλα ποιος μαλ**ας τα εγραψε τα κειμενα; ποσο καθυστερας μπορει να ειναι;! ελεος!! οχι αλλο cult! τους λυπαμαι ειλικρινα...



--- Τέλος παράθεσης ---

Χαχαχαχαχαχαχαχα +100!!! Και τα γκ@@λόσπυρα μέταλ-παντιέρα του καταφρονεμένου :P
hot_sauce (φλουτσ):

--- Παράθεση από: Garvin στις 04/03/09, 02:54 ---μου ρθε μποχα ρε παιδια...απο ποδια και μασχαλες...και λιγη πυτιριδα. τι cult φωνη ειναι αυτη;;;;

''ειτε το χεις μεσα σου,ειτε οχι..(ειτε όχι,όχι,όχι,χι,χι,χι)''

με echo ξερω γω...

και στο τελος που λεει ''αν δε σας αγγιξε,κλειστε το dvd και αγνοειστε και ολα τα προηγουμενα.δε σας εχουμε αναγκη''.
μα καλα ποιος μαλ**ας τα εγραψε τα κειμενα; ποσο καθυστερας μπορει να ειναι;! ελεος!! οχι αλλο cult! τους λυπαμαι ειλικρινα...

οσο για το περιεχομενο του ντοκυμαντερ,ηταν αρκετα καλο και για μας που δεν τα προλαβαμε,και τα συγκεκριμενα ατομα τα θεωρω τα πιο καταλληλα να μιλησουν για το συγκεκριμενο ειδος, αλλα αυτο το στυλ εχω 5-6 κιθαρες απο πισω μου και 2-3 μαρσαλια και πινω amstel,ειμαι 50 χρονων και εχω μαλλι μεχρι τον κωλο μου κανει λιγο καπως....αλλο να το κανει καποιος ''γνωστος'',και αλλο ο κιθαριστας των flames...

--- Τέλος παράθεσης ---
όταν και συ στα 50 σου έχεις ζήσει με μια Α κουλτούρα και συνεχίζεις να την ακολουθείς και δν μπορείς να την αλλάξεις φυσικά και να γίνεις ΕΜΟ ή να φοράς μπλούζες των Μετάλλικα οι οποίοι ξέρω γω γεννήθηκαν μετά από σένα τα ίδια θα γράφει τότε ο 18χρονος-20χρονος-22χρονος Garvin....
αυτοί οι άνθρωποι έτσι μεγάλωσαν...έζησαν μια εποχή πολύ πιο έντονα απ ότι ζούμε εμείς τη δική μας τώρα που έιναι όλο μάρκετινγκ και προμόσιον....
τι θες να κάνει και γιατί τους κατηγορείς γι αυτό?
Kiratzoharris:
Oxι αλλα αν το κανει ο zakk wylde ειναι οκ επειδη ειναι γνωστος :P :P :P
Πλοήγηση
Λίστα μηνυμάτων
Επόμενη σελίδα
Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View