Αποστολέας Θέμα: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)  (Αναγνώστηκε 87929 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #200 στις: 28/06/10, 00:22 »
Ρε παιδια να ρωτησω κατι??
ποσο δυσκολο μπορει να ειναι κατα την διαρκεια του αγωνα να ενημερωνεται ο διαιτητης , οτι καποια επιμαχη φαση ειναι η δεν ειναι(ας πουμε το κανονικο γκολ της αγγλιας ή το γκολ οφσαιντ του τεβες) και μετα να κανει οτι πρεπει να κανει?
Δηλαδη δεν μπορει να υπαρχει καποιο μονιτορ που θα βλεπουν ο τεταρτος η καποιος αλλος και να βλεπει το replay και να του μεταφερουν το μηνυμα?
Ειναι δυνατον σημερα 2010 να ξερει ολος ο κοσμος οτι ο τεβες ηταν οφσαιντ εκτος απο τον διαιτητη?
κι αντε δεν το ειδε,γιατι δεν περιμενουν λιγα δευτερολεπτα, που ετσι κι αλλιως θα υπαρχουν απο τις διαμαρτυριες των αδικημενων, μεχρι να εξακριβωθει απο το replay??
Ειναι κριμα γιατι σε αυτο το μουντιαλ υπαρχουν κακιστες διαιτησιες που σε καποιες περιπτωσεις προκειται για εξωφθαλμη αλλοιωση αποτελεσματος!
Αν και υποστηρίζω Argentina ήταν ντροπή που μέτρησε αυτό το goal.. Το είδαν εκτός από τους τηλεθεατές στα σπίτια τους, οι θεατές και οι παίχτες από τις γιγαντοοθόνες.. Ξεφτίλα.. Κρίμα για το Μεξικό όπου αν και 2-3 κλάσεις κάτω από την Αργεντινή, την κοίταξε στα μάτια και πραγματικά σήμερα έχασε στις λεπτομέρειες..

Γενικά παρατηρείται μια απέχθεια στους κύκλους των διαιτητών και της FIFA προς την τεχνολογία.. Ενώ θα μπορούσε τις αμφισβητούμενες φάσεις να τις παρακολουθεί ο 4ος από ένα monitor και να επεμβαίνει όπου χρειάζεται, έχουν απαγορέψει τη χρήση τηλεόρασης κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού.. Μου θυμίζει λίγο μεσαίωνα αυτό το σκεπτικό.. 

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #201 στις: 28/06/10, 01:30 »
Ρε παιδια να ρωτησω κατι??
ποσο δυσκολο μπορει να ειναι κατα την διαρκεια του αγωνα να ενημερωνεται ο διαιτητης , οτι καποια επιμαχη φαση ειναι η δεν ειναι(ας πουμε το κανονικο γκολ της αγγλιας ή το γκολ οφσαιντ του τεβες) και μετα να κανει οτι πρεπει να κανει?
Δηλαδη δεν μπορει να υπαρχει καποιο μονιτορ που θα βλεπουν ο τεταρτος η καποιος αλλος και να βλεπει το replay και να του μεταφερουν το μηνυμα?
Ειναι δυνατον σημερα 2010 να ξερει ολος ο κοσμος οτι ο τεβες ηταν οφσαιντ εκτος απο τον διαιτητη?

+10000 σε Kosta & Faser...
Αν μη τι αλλο αυτο ειναι κατι που ΠΡΕΠΕΙ καποια στιγμη να εισαχθει και στο ποδοσφαιρο... ;)
Τα μυαλα καποιων στη Fifa εχουν μεινει οντως στο Μεσαιωνα... Οσο για τα υπολοιπα.

Συμφωνω με Kamelot. Πλεον οι παικτες περιμενουν τις συλλογικες διοργανωσεις για να φανουν και οι περισσοτεροι ειναι ειτε ξεζουμισμενοι ειτε ψιλοαδιαφοροι...

Το μονο θετικο ειναι οτι χθες και κυριως σημερα εχουμε δει λιγη μπαλα..! ;) Καιρος ηταν.


Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #202 στις: 28/06/10, 10:59 »
Στο αμερικανικο football, οι διαιτητες χρησιμοποιουν ειδικα μονιτορς που βρισκονται στο πλαι του αγωνιστικου χωρου και οταν εχουν αμφιβολιες, αποφασιζουν με βαση το replay...η αληθεια ειναι πως μαλλον κατι τετοιο πρεπει να γινει και στο ποδοσφαιρο...νομιζω, ωστοσο, πως και τα λαθη των διαιτητων περιλαμβανονται στα στοιχεια που μας ιντριγκαρουν τοσο στο ποδοσφαιρο...με τη χρηση του replay, πιστευω πως θα χασει μερος του ενδιαφεροντος του το αθλημα.

Αποσυνδεδεμένος ΧΩΡΙΑΤΗΣ

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 822
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι δρόμος
    • Προφίλ
    • time and enemy
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #203 στις: 28/06/10, 12:21 »
Αν και το γκολ του lampard κακώς δεν μέτρησε [μεγάλη ξεφτίλα, ένα μέτρο μέσα ], η Γερμανία ήταν πολύ καλύτερη και κέρδισε άνετα. Οι Αγγλοι πολύ κακοί και σαν ομάδα αλλά και τα ατού τους δεν τράβηξαν, ειδικά ο rooney.
Πίστευα, πριν το τουρνουά ότι οι άγγλοι θα προχωρήσουν, λόγω Καπέλο κυρίως αλλά πάλι μία από τα ίδια.
 
Το Μεξικό σαν ομάδα, πολύ καλύτερο από τους Αργεντίνους, αλλά χωρίς ισάξιες μονάδες.
Πιστεύω πάντως, ότι αν δεν μέτραγε το πρώτο γκολ του Τέβες [ένα μέτρο οφσαίντ, ήμαρτον], η πρόκριση θα παιζόταν μέχρι το τέλος. Κρίμα για το Μεξικό, πολύ καλή ομάδα.
 
[πήγα επιτέλους ταμείο με άσσο Γερμανία, οβερ Αργεντινή, διπλό σούντβαλ, ασσο χάμαρμπι και διπλό γκέφλε]

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #204 στις: 28/06/10, 14:42 »
Εδώ http://i.imgur.com/Yd4xq.png λείνονται όλες οι παρεξηγήσεις σχετικά με τον αμφιλεγόμενο ( :P ) γκολ
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #205 στις: 28/06/10, 23:58 »
Εδώ http://i.imgur.com/Yd4xq.png λείνονται όλες οι παρεξηγήσεις σχετικά με τον αμφιλεγόμενο ( :P ) γκολ


Xαχαχαχαχα...καποιος πικραμενος Αγγλος θα το σκεφτηκε :P

Αποσυνδεδεμένος ΧΩΡΙΑΤΗΣ

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 822
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι δρόμος
    • Προφίλ
    • time and enemy
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #206 στις: 29/06/10, 23:46 »
Για σήμερα
 
Παραγουάη-Ιαπωνία
Σχεδόν ισάξιες ομάδες χωρίς μεγάλες δυνατότητες αλλά πολύ οργανωμένες και πειθαρχημένες στο παιχνίδι τους
πολύ καλές σε αμυντική λειτουργία αλλά δύσκολα βγάζουν γκολ και στηρίζουν το παιχνίδι τους στις αντεπιθέσεις
Η Παραγουάη [η οποία πέρασε] πιστεύω θα δυσκολέψει πολύ την Ισπανία
 
Ισπανία-Πορτογαλία
Αρκετά καλύτερη ομάδα η Ισπανία και σαν σύνολο και σαν μονάδες
Ο Ρονάλντο δεν πρόσφερε τα αναμενόμενα για την ομάδα του

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #207 στις: 29/06/10, 23:55 »
Δε μπορούσε να  κερδίσει στην κανονική περίοδο η Παραγουάη να πάρουμε 25 ευρουλάκια?? Με 3 που έβγαλα ούτε καπνό δεν παίρνω.... :-[
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #208 στις: 30/06/10, 00:57 »
Ακόμα ένα γκολ οφσαιντ......δεν ξερω που θα πάει αυτη η κατάσταση......οι διαιτητές φέτος δεν υπάρχουν......κι άλλες φορες έχουμε δει λάθη....άλλα όχι και έτσι....σε 4 απο τους 8 αγώνες τις φάσεις των 16 έχουμε δει τραγικότατες αποφάσεις....πάλι καλά που άρχισαν να "κόβουν" διαιτητές..ο ροζέτι πάει σπιτάκι του.....


Λεπον...έχω καιρό να ποστάρω......


Τα πάντσερ πραγματικά παίζουν πολύ σύγχρονο ποδόσφαιρο και θα συμφωνήσω με τον groovymood ότι απλά κάνουν το αυτονόητο.....(Μεγάλη παιχτούρα ο Οζίλ...μετά το μουντιάλ τσιμπάει μεταγραφάρα......κατα ισπανία μεριά πηγαίνει.....)


Για τους αχώνευτους/loosers δεν έχω να πω κάτι.....αντε σπιτάκι τους να θυμούνται το '66.....


Η αργεντινή συνεχίζει να μην με εντυπωσιάζει....δεν παίζει κανα σπουδαίο ποδόσφαιρο...όπως και η Βραζιλία......απο την άλλη η λατινοαμερικάνικη συμπάθεια μου η ουρουγουάη έχει στα σίγουρα πιστεύω μια θέση στους ημιτελικούς....μαζί με την ολλανδία ελπίζω.....


Τα ζευγάρια των ημιτελικών πιστεύω θα είναι:


Ουρουγουάη- Ολλανδία*
Ισπανία- Γερμανία


*με κάποιες αμφιβολίες για τους οράνιε γιατί και αυτοί ψιλοσέρνονται...


Αντικειμενικά το μουντιάλ δεν έχει προσφέρει ακόμα τρομερό θέαμα με ελάχιστες εξαιρέσεις.....


Άντε να δούμε και τους 8......

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #209 στις: 30/06/10, 09:31 »
Εγώ απλά θέλω να δηλώσω ότι καταευχαριστήθηκα τον αποκλεισμό της Πορτογαλίας.. Χώρια που έπαιζε με μια καλύτερη ομάδα, το χάρηκα διπλά γιατί με τα 7 γκολ που έβαλε με τη Κορεά έδειξε έναν απίστευτο σνομπισμό.. Σε τέτοιο επίπεδο και όταν το event παρακολουθείται από εκατοντάδες εκατομμύρια κόσμου, δεν βάζεις 7 γκολ σε μια αδύναμη ομάδα.. Υπάρχει και κάτι που λέγεται ποδοσφαιρικός σεβασμός..
 
Μέχρι στιγμής, πιστεύω ότι έχουν περάσει οι καλύτερες ομάδες πάντως.. Για να δούμε..

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #210 στις: 30/06/10, 14:01 »
Faser συμφωνω αλλα με ενα μικρο ΑΛΛΑ: Σε περιπτωση ισοβαθμιας στους ομιλους μετραει η διαφορα τερματων και η Πορτογαλια ηθελε να ειναι εξασφαλισμενη με την Ακτη...


Εγω για τους ''4'' προβλεπω: Βραζιλια, Αργεντινη, Ουρουγουαη, Ισπανια...


Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #211 στις: 01/07/10, 01:14 »

Εγω για τους ''4'' προβλεπω: Βραζιλια, Αργεντινη, Ουρουγουαη, Ισπανια...


Χμμμμμ.....τελείως λατιν το βλέπεις εσύ....(αν αναλογιστείς ότι και η Ισπανία λατινοφέρνει....)
Δεν ειν' κακό.....


Απο την άλλη όμως δεν γίνεται πιστεύω να λείπει μια γνήσια ευρωπαική ομάδα απο τελικό μουντιάλ......


16 στους 18 τελικούς είχαν μια παραδοσιακή δύναμη της ευρώπης (Ιταλία, Γερμανία, Ολλανδία,Γαλλία,Αγγλία, Ουγγαρία, Τσεχοσλοβακία, Σουηδία)


Και επίσης και στους δυο λάτιν τελικούς που έχουν γίνει βρίσκονταν η Ουρουγουάη που στην τελική το σήκωσε κιόλας.... ;D




VAMOS CELESTE!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #212 στις: 01/07/10, 01:22 »
Ναι η αληθεια ειναι οτι δινω προβαδισμα στη Βραζιλια εναντι της Ολλανδιας...
Και επισης ενα μικρο προβαδισμα στην Αργεντινη λογω ποιοτητας ομαδας.
Αν και οι Γερμανοι στα Mundial ειναι παντα δυνατοι. Εδω φτασαν τελικο το 2002 με το χειροτερο κατ'εμε ροστερ στην ιστορια τους...


Αποσυνδεδεμένος indie-anos laternative

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μου έρχεται τίποτε να γράψω τώρα
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #213 στις: 01/07/10, 08:23 »
+1 GK
 
Μην υποτιμάτε τους Γερμανούς.
 
Μπορεί εμείς στην Ελλάδα να μην τους χωνεύουμε ιδιαίτερα και να "λατινοφέρνουμε" ποδοσφαιρικά, αλλά να μην ξεχνάμε ότι α) είναι μια ομάδα που έπαιξε καλή μπάλα μέχρι τώρα και β) σαν λαός έχουν μια νοοτροπία που μπορεί να τους ανεβάσει στην κορυφή ακόμη και αν δεν είναι οι καλύτεροι.
Don’t sell the dreams you should be keeping pure and simple every time.

Αποσυνδεδεμένος parantox

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #214 στις: 01/07/10, 14:28 »
Εγώ πάλι βλέπω Γερμανία να προκρίνεται, αν και θα ήθελα Αργεντινή τελικό (φέτος βέβαια έχω λίγο απογοητευτεί με τη συμπεριφορά των Αργεντίνων και με τον τρόπο που πέρασαν το Μεξικό).

Η Αργεντινή έχει αμυντική λειτουργία κατ'εμέ πολύ μέτρια. Δε φάνηκε ιδιαίτερα γιατί δεν έπαιξαν ακόμα με ομάδα που έχει φόντα για τίτλο. Όχι ότι οι Γερμανοί έχουν τα σέντερ-μπακ του αιώνα αλλά μου φαίνονται πιο σοβαροί.

Αν πάντως έπρεπε να κάνω πρόβλεψη για τιτλούχο αυτή τη στιγμή θα έλεγα Βραζιλία. Παίζει πολύ καλά αμυντικά και μπροστά έχει το ταλέντο να παίρνει άνετες νίκες, χωρίς να εντυπωσιάζει.
They asked a guitar player to play with some dynamics and he said "What are you talking about, I'm playing as loud as I can!"...Heh, I tell that joke a lot.

Αποσυνδεδεμένος ΧΩΡΙΑΤΗΣ

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 822
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι δρόμος
    • Προφίλ
    • time and enemy
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #215 στις: 02/07/10, 16:51 »
Η Βραζιλία πέρα από ταλέντο [λιγότερο πάντως από παλιότερα], είναι πλήρης ομάδα σε όλες τις γραμμές
και παίζει πιο ρεαλιστικά και ευρωπαικά από ποτέ κυνηγώντας περισσότερο τα αποτελέσματα και λιγότερο το θέαμα,
χωρίς όμως να υστερεί και σ' αυτό
 
Η Ολλανδία είναι ομάδα συνόλου με πολύ καλούς και έμπειρους παίκτες και με τους καλύτερους ακραίους χαφ, για μένα, σε αυτό το παγκόσμιο
 
παιχνίδι πολύ δύσκολο για προγνωστικά
θα δούμε

Αποσυνδεδεμένος parantox

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 167
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #216 στις: 02/07/10, 22:12 »
[...]

Αν πάντως έπρεπε να κάνω πρόβλεψη για τιτλούχο αυτή τη στιγμή θα έλεγα Βραζιλία. Παίζει πολύ καλά αμυντικά και μπροστά έχει το ταλέντο να παίρνει άνετες νίκες, χωρίς να εντυπωσιάζει.

Δεν είναι να πω μια κουβέντα...αμέσως να γίνουν όλα ώστε να μη συμβεί.  :P

Οι Βραζιλιάνοι πάντως, χωρίς να είναι η ομάδα που υποστηρίζω, χάσανε ένα δικό τους παιχνίδι. Από την άτυχη στιγμή του αυτογκόλ και μετά κατέρρευσαν, δείγμα (και) του ότι δεν υπάρχουν οι μεγάλες προσωπικότητες αυτή τη στιγμή στην Εθνική τους (άσχετα με την αξία τους ως παίκτες).
They asked a guitar player to play with some dynamics and he said "What are you talking about, I'm playing as loud as I can!"...Heh, I tell that joke a lot.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #217 στις: 03/07/10, 00:20 »
Τον έναν ημιτελικό τον πέτυχα...... ;D


vamos celeste......

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #218 στις: 03/07/10, 01:36 »
Δυστυχώς πολλά στημένα ματς σ αυτό το μουντιάλ.

Αποσυνδεδεμένος lordi13

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • Φύλο: Άντρας
  • the icon of dominance
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #219 στις: 03/07/10, 01:42 »
Δυστυχώς πολλά στημένα ματς σ αυτό το μουντιάλ.

γιατι το λες αυτο?

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #220 στις: 03/07/10, 16:07 »
Γιατί πολλά ματς είναι πολύ περίεργα. Ας πούμε για παράδειγμα χτες, ο Φελίπε Μέλο έβαλε το αυτογκόλ, και μετά πάτησε τον αντίπαλο, για να παρει κοκκινη καρτα. Λες και ήθελε πάση θυσία να περάσουν οι Ολλανδοί. Μετά οι παίχτες της Βραζιλίας αντί να κλαίνε και να τραβάνε τα μαλλιά τους που αποκλειστίκαν, βιαστήκαν να πάνε στα αποδητήρια.

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #221 στις: 03/07/10, 16:32 »
Ο Φελίπο Μέλο είναι ο χειρότερος βραζιλιάνος αμυντικός χαφ όλων των εποχών.
Δεν μου κάνει καμία εντύπωση.
« Τελευταία τροποποίηση: 03/07/10, 16:34 από s.s. »

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #222 στις: 03/07/10, 16:46 »
Ο χειρότερος ή πιο στημένος? :P

Αποσυνδεδεμένος lordi13

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 247
  • Φύλο: Άντρας
  • the icon of dominance
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #223 στις: 03/07/10, 16:59 »
Ο χειρότερος ή πιο στημένος? :P

εγω πιστευω οτι αυτα ειναι θεμα ψυχολογιας,
πες οτι δεν ειναι στημενο και ελα στη θεση του μελο
 
εβαλες ενα αυτογκολ και μετα εξαιτιας σου η ομαδα σου εχασε το ρυθμο της και εφαγε και δευτερο...
 
ισως δεν αντεξε την πιεση και τον πατησε για να φυγει απ το ματσ και απλα να γλυτωσει το αγχος και την πιεση κλπ κλπ
 
 

Αποσυνδεδεμένος norway

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Φύλο: Άντρας
  • 0001 0011 0100 1001
    • Προφίλ
Απ: Mundial 2010 (ώρα να δουμε μπάλα...)
« Απάντηση #224 στις: 03/07/10, 18:29 »
τι ωραια να εισαι fan της Γερμανιας  >:D :P
"Without evil there could be no good so it must be good to be evil sometimes" Satan

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5X5 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ?

Ξεκίνησε από bartatilas « 1 2 » Συναντήσεις

32 Απαντήσεις
11298 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/05/03, 15:49
από dshakes
51 Απαντήσεις
16399 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/12, 20:28
από Μητσάκος
19 Απαντήσεις
5898 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/02/07, 20:08
από pimami
Α Ρ Η Σ 2009-2010

Ξεκίνησε από bono u2 « 1 2 » Αθλητισμός

28 Απαντήσεις
18030 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/09/10, 17:07
από zeromancer
13 Απαντήσεις
8260 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/10, 11:44
από sakman
6 Απαντήσεις
4628 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/04/10, 17:18
από Kiratzoharris
66 Απαντήσεις
33602 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/07/10, 19:27
από alek
84 Απαντήσεις
22379 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/06/10, 00:43
από Smokey000
0 Απαντήσεις
618 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/11/23, 07:48
από Ioannis Anastassakis
0 Απαντήσεις
141 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/24, 19:11
από Ilias1988