Αποστολέας Θέμα: Ομοφυλοφιλία  (Αναγνώστηκε 33951 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #25 στις: 10/05/04, 14:41 »
ωραία σεβαστό! εσύ θεωρείς ότι οτιδήποτε έχει σχέση με sex είναι φυσιολογικό αφ όσον τα 2 άτομα βρίσκου φυσιολογικό οτιδήποτε κάνουν και απολαμβάνουν!!απλά ρώτησα αν και αυτή η ακραία περίπτωση είναι φυσιολογική και για σένα?αν θες μπορείς να πεις ναι η όχι η δεν το χα σκεφτεί ποτε η άσε με λίγο να το σκεφτώ η δεν απαντώ! ;D

YΓ:γενικά πιστεύω πως διά μέσου τις υπερβολής μπορούμε να δούμε λίγο καθαρότερα!! ;)
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος maria

  • Η μάνα του παίδαρου
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 319
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Το καμάρι μου...
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #26 στις: 10/05/04, 14:49 »
ναι και ο Θεος επλασε τον κοσμο σε 7 ημερες και επισης επλασε τα ζωα και τα πτηνα του κοσμου και ο Θεος τα βλεπει ολα και κρινει και επισης ο καλος Θεουλης ειπε ΜΗΝ κρινεις για να μην κριθεις..

Λοιπόν ...αρχικά δεν αναφέρθηκα στον -όπως τον χαρακτηρίζεις-"καλό Θεούλη με σκοπό να χαρακτηριστώ θεούσα (γιατί κάπως έτσι εκλαμβάνω το υποκοριστικό ).Δεύτερον... πού ακριβώς με βλέπεις να κρίνω ή να κατακρίνω τους ομοφυλόφυλους ? Γνωρίζω πολύ καλά την σχετική ρήση που αναφέρεις και προς πληροφόρησή σου ..αποτελεί ένα από τα γνωμικά που με εκφράζουν ως άνθρωπο .
Το να πω την άποψή μου θεωρώ πως δεν πρέπει να ενοχλεί κανέναν (άλλωστε αυτή είναι και η έννοια του forum).Εάν τώρα η άποψή μου είναι διαφορετική από κάποιου άλλου ,δεκτό και σεβαστό.Επίσης ...γνωρίζω πολύ καλά ...πως τα ζώα και τα πτηνά τα έπλασε ο Θεός μέσα σε 7 μέρες...πες μου όμως ...πού ακριβώς κολλάει αυτό με το θέμα μας ? Μήπως στο γεγονός πως απλά ήθελες να γελιοποιήσεις την απάντησή μου?

CHCOME

  • Επισκέπτης
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #27 στις: 10/05/04, 14:53 »
ωραία σεβαστό! εσύ θεωρείς ότι οτιδήποτε έχει σχέση με sex είναι φυσιολογικό αφ όσον τα 2 άτομα βρίσκου φυσιολογικό οτιδήποτε κάνουν και απολαμβάνουν!!απλά ρώτησα αν και αυτή η ακραία περίπτωση είναι φυσιολογική και για σένα?

Για κατσε τωρα ρε σουρωτηρι μη σε σουρωσω ;D..Με ρωτας τι μου αρεσει εμενα  στο κρεββατι μου;Φτου σου βρε...

Το γεγονος οτι εγω δεν κανω κατι, δε σημαινει τιποτα για αυτους που θελουν να το κανουν.Οπως σου ειπα και πριν, οχι, για μενα δεν ειναι νορμαλ να πλακωνεσαι στο ξυλο με τον αλλο για να κανεις σεξ.Εαν αναβεις ετσι τοτε πηγαινε σε ενα μποξερ και πες του να σε χρησιμοποιει για σακο του μποξ.Αμα ο αλλος βρε σουρωτηρι μου, ετσι τη βρισκει και αφου δεν ενοχλει κανεναν, τι με νοιαζει εμενα;
Και να σου πω και κατι αλλο;Ξερεις ποσα πραγματα στο σεξ θεωρουνται μη φυσιολογικα;Εαν τα βαλουμε ολα κατω και τα δουμε, τοτε θα επρεπε ολοι να κοψουμε το σεξ.

Αποσυνδεδεμένος maria

  • Η μάνα του παίδαρου
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 319
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Το καμάρι μου...
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #28 στις: 10/05/04, 14:56 »
Κοιταξε να δεις Μαρια η ομοφυλοφιλια αποδεδειγμενα υπαρχει και σε αρκετα ειδη ζωων.Και το γεγονος οτι υπαρχουν ομοφυλοφιλοι και μαλιστα υπολογισιμος αριθμος δειχνει οτι κατι παει στραβα με το βασιλειο του Θεου και της φυσης οπως το οριζεις εσυ.


Συμφωνώ απόλυτα σ'αυτό που λες ...Ήδη στην αρχική μου απάντηση τοποθετήθηκα λέγοντας πως δεν μπορεί κάποιος να δώσει μια σαφή απάντηση γιατί οι παράμετροι που πρέπει να εξετάσουμε είναι πολλές.Δεν έχω κάτι με τους ομοφυλόφυλους ...άνθρωποι είμαστε όλοι και οφείλουμε να σεβόμαστε τους συνανθρώπους μας ...αλλίμονο...Απλά ,δεν μπορώ να κατανοήσω (πες με χαζή αν θέλεις ) πώς είναι δυνατό να υπάρχει αυτή η έλξη ανάμεσα σε δύο άτομα του ίδιου φύλου ...

CHCOME

  • Επισκέπτης
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #29 στις: 10/05/04, 15:00 »
Mα το ιδιο ισως θα μπορουσαν να ρωτησουν και αυτοι αλλα σε αντιστροφη βαση.''Πως μπορει να υπαρχει ελξη αναμεσα σε ατομα αντιθετου φυλου;'' θα σου ελεγαν.Τι θα τους απαντουσες τοτε;Οτι αυτο ειναι το φυσιολογικο;Φυσιολογικο συμφωνα με ποια κριτηρια Μαρια μου;Του Θεου;Ας μου επιτρεψεις να σου πω οτι Θεοι υπαρχουν πολλοι ανα τον κοσμο.
Της τεκνοποιησης; Αυτη ειναι μια διαδικασια στην οποια ,ετεροφυλοφιλοι,ομοφυλοφιλοι ,μπορουν ολοι να παρουν μερος αρκει να διαθετουν τα καταλληλα οργανα.

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #30 στις: 10/05/04, 15:01 »
Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα "λεσβιακά". Ίσα ίσα είναι στο Τop 10 των προτιμήσεων μου στα Video Club, αλλά αν δω κάτι με 2 άντρες ή και παραπάνω μπορώ απλα να ξεράσω. Αηδία μου προκαλεί το θέαμα.
« Τελευταία τροποποίηση: 18/05/04, 08:41 από Καρχαρίας »
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος maria

  • Η μάνα του παίδαρου
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 319
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Το καμάρι μου...
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #31 στις: 10/05/04, 15:18 »
Φυσιολογικο συμφωνα με ποια κριτηρια Μαρια μου;Του Θεου;Ας μου επιτρεψεις να σου πω οτι Θεοι υπαρχουν πολλοι ανα τον κοσμο.


Δηλαδή ,ποιό ακριβώς είναι το φυσιολογικό ?Η σχέση μεταξύ δύο γυναικών ή αντρών ή η σχέση ανάμεσα σ'έναν άντρα και μια γυναίκα ?Γιατί σε λίγο -βάσει αυτών που μου λες -θα αρχίσουμε οι ετεροφυλόφυλοι να νιώθουμε μειονότητα ....
Και επιπλέον ...ποιός από όλους τους Θεούς -όπως εσύ τους χαρακτηρίζεις γιατί για μένα δεν ισχύει κάτι τέτοιο-λέει πως οι ομοφυλοφυλία είναι φυσιολογική ?

Αποσυνδεδεμένος sourwtiri

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Trobet.gr
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #32 στις: 10/05/04, 18:48 »

Για κατσε τωρα ρε σουρωτηρι μη σε σουρωσω ;D..Με ρωτας τι μου αρεσει εμενα  στο κρεββατι μου;Φτου σου βρε...


όχι όχι παρεξήγηση!!εννοώ αν δεις κάποια πράξη ως τρίτος(όχι μπανιστήρι:P)!αλλα εντάξει έπιασα το σκεπτικό σου!
Με μια τρατα ολοχρυση, με  sourwtiri  πατο
στο σκοτος πλεει αβυθιστη με πληρωμα φευγατο

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #33 στις: 10/05/04, 20:48 »
ομοφυλοφιλοι υπηρχαν απο παντα <με χαρακτηριστικες αναφορες στην αρχαια Ελλαδα>. Δεν ειναι καινουριο φρουτο. Προσωπικα δε γνωριζω καμια ομοφυλοφιλικη θρησκεια, που να δεχεται δηλαδη τετοιες συμπεριφορες ως τυπικες και απολυτα φυσιολογικες. Φυσιολογικο θεωρειται κατι που ισχυει κατα κανονα <παντα και παντου υπαρχουν οι εξαιρεσεις, αλλα ειναι ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ!> ..
..επισης φυσιολογικο θεωρειται κατι που ειναι ετσι οπως ειναι "εκ φυσεως". Δεν ξερω αν τον αντρα και τη γυναικα τους επλασε ο θεος η αν διαμορφωθηκαν ετσι λογω γεωλογικων και εξελικτικων διαδικασιων <δε θα το αναλυσουμε εδω αυτο> , παντως  διαμορφωθηκαν! Ειχαν διαφορετικα σωματικα χαρακτηριστικα και ο ενας χρειαζοταν τον αλλο προκειμενου να αναπαραχτει το ειδος! <ακουγονται λιγο απλοικα, αλλα καπως ετσι πρεπει να ταν...> Τωρα αν στο 2004 ο ενας δε χρειαζεται τον αλλο για να τεκνοποιησει, και μπορει να το κανει με πολλες αλλες μεθοδους <για τις οποιες ελαχιστα γνωριζω> αυτο ειναι αλλο θεμα. Και οντως  η τεκνοποιηση δεν ειναι ο μονος λογος για τον οποιο βρισκονται στο κρεβατι δυο ανθρωποι! <αλιμονο μας!! ;D>
...Εχει να κανει απο το ποια οπτικη γωνια το βλεπει κανεις.  
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος alex68

  • Ο μπαγλαμάς
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 421
  • Φύλο: Άντρας
  • e, loipon nai
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #34 στις: 10/05/04, 23:17 »
Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα "λεσβιακά". Ίσα ίσα είναι στο Τop 10 των προτιμήσεων μου στα Video Club, αλλά αν δω κάτι με 2 άντρες ή και παραπάνω μπορώ απλα να ξερώσω. Αηδία μου προκαλεί το θέαμα.

Κωστα ασε τις ειδα καημενε,ουδεμια σχεση με τις βιντεοκασετες,αισχος κ οι δυο
αλλιως θα τις τραβουσα ενα βιντεακι να στο στειλω  ;D 8)
...ωραίο πράγμα να γρατζουνάς ...

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #35 στις: 11/05/04, 00:59 »
Λεπτο το ζητημα.Το σιγουρο ειναι οτι απασχολει πολυ κοσμο.Παιδια παντα υπηρχε αυτο το φαινομενο.Τωρα απλα φαινεται πολυ περισσοτερο.Ναι ειναι λιγο ενοχλητικο να βλεπεις περιπτυξεις ειτε ειναι απο ετεροφιλοφιλους η ομοφυλοφιλους.Εμενα με ενοχλει.Δεν ξερω αν ειναι σωστο αυτο,εγω ομως ετσι αισθανομαι.Προσπαθω να τους καταλαβω,πως θα ταν να ημουν εγω στην θεση τους.Μπαινοντας λοιπον με το μυαλο μου βλεπω πολυ σκουρα τα πραματα.Ολοι σε κοιτανε,σε κρινουν,αηδιαζουν κιολας λες και ο ομοφιλοφυλος δεν εχει πολλες φορες χαλια ψυχολογια.Οι γονεις των ομοφιλοφυλων βλεπετε δειχνουν ΠΑΝΤΑ φοβερη κατανοηση και οι ιδιοι περνανε φοβερη παιδικη και εφηβικη ηλικια.Και μεσα σε αυτα ερχεται και η κοινωνικη κατακραυγη.Ξυπναω λοιπον και θυμαμαι οτι εγω ειμαι στρειτ( και καλα τωρα,λες και ολοι δεν εχουμε ανωμαλιες αλλα λεμε τωρα!)και τους κοιταω με αλλο ματι.Ας κανουν οτι θελουν λοιπον...δεν με αφορα εμενα και δεν θα τους πολεμησω.Θα κοιταξω τι κανω εγω..αλλωστε αυτοι ποτε μου εκαναν κατι?Οτι δεν θελουμε λοιπον να μας κανουν ας μην το κανουμε και εμεις.Αυτα....
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #36 στις: 11/05/04, 01:26 »
Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα "λεσβιακά". Ίσα ίσα είναι στο Τop 10 των προτιμήσεων μου στα Video Club, αλλά αν δω κάτι με 2 άντρες ή και παραπάνω μπορώ απλα να ξερώσω. Αηδία μου προκαλεί το θέαμα.

Κωστα ασε τις ειδα καημενε,ουδεμια σχεση με τις βιντεοκασετες,αισχος κ οι δυο
αλλιως θα τις τραβουσα ενα βιντεακι να στο στειλω  ;D 8)

Σοβαρά? Αν είναι έτσι το θέμα τότε ναι έχω και εγώ πρόβλημα... ;D :P
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος anathema

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Φύλο: Άντρας
  • No one can find me, here in my soul...
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #37 στις: 11/05/04, 10:53 »
kill 'em all ;D
Deep inside the silence
staring out upon the sea
the waves are washing over
half forgotten memory
deep within the moment
laughter floats upon the breeze
rising and falling dying down within me

Αποσυνδεδεμένος j_melt

  • Ο Κάπελας
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 164
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλισσα της σιωπής, πάρε με από εδώ...
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #38 στις: 11/05/04, 14:42 »
Νομίζω ότι το θέαμα 2 ατόμων του ίδιου φύλου να φιλιούνται απλά δεν το έχουμε συνηθίσει και όταν το βλέπουμε μας ξενίζει. Αυτό θα περάσει με τον καιρό. Γενικώς είμαι της άποψης live and let live. Και εν προκειμένω, αν πούμε ότι ένας άντρας και μια γυναίκα είναι αποδεκτό να φιλιούνται δημοσίως αλλά όχι π.χ. να το κάνουν κιόλας, ακρίβώς το ίδιο δικαίωμα θα έπρεπε να έχουν δύο γυναίκες, δύο άντρες, μία γυναίκα με δύο άντρες, ένας άντρας και δύο γυναίκες κ.ο.κ.
Για να μην παρεξηγηθώ, δεν λέω ότι αν εγώ έβλεπα κάτι από όλα αυτά δε θα μου έκανε καμία εντύπωση. Θα μου έκανε, αλλα μετα θα σκεφτόμουν πως ένα ζευγάρι έχει τα ίδια δικαιώματα και υποχρεώσεις ανεξαρτήτως φύλου. Αν εμένα μου φαίνεται κάπως επειδή δεν το έχω συνηθίσει, ευκαιρία να το συνηθίσω, κι αν κάποιου του φαίνεται κάπως επειδή δεν το θεωρεί σωστό, πρόβλημά του. Από εκεί και πέρα αν το εν λόγω ζευγάρι είχε κάτσει σε δημόσια θέα και χαμουρευόταν με τις ώρες, αυτό θα το έβρισκα υπερβολικό και σε ετεροφυλοφυλικό ζευγάρι - get a room!
Κάπου νυχτώνει κι ο ήλιος παγώνει
Χάνεται ο δρόμος και που να σταθώ
Κάπου βραδιάζει, μην κλαις, δεν πειράζει
Πες πως τελειώνει ο κόσμος εδώ

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #39 στις: 11/05/04, 15:37 »
Λοιπον επειδη μου εχει τυχει να δω κοπελες να φιλιουνται δημοσιως αλλα οχι αντρες (παραξενο διοτι στο επαγγελμα μου παιζει πολυ gay)... Μου εκανε εντυπωση αλλα δεν με εξιταρησε περισσοτερο απο το να δω ενα straight ζευγαρι να φιλιετε...

Παντως οπως αναφερθηκε πιο πριν, παιζουν θεματα επιδειξιομανιας σε ολες της εκφρασεις ελξης (δεν θα πω αγαπης) μεταξυ ζευγαριων... Απλα μερικες τις δεχομαστε πιο ευκολα... Ειδικα αυτες που εχουμε κανει και εμεις...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος *PRATINAS* The return of the King

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...!
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #40 στις: 11/05/04, 19:57 »
Στην Αγγλια αυτο θα ηταν ΤΟΠ θεμα.

Κριμα για τις Αγγλιδες....
...ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ, "....ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ...!!!"

Αποσυνδεδεμένος pinelopi

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1075
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κι όμως δεν είναι μακριά...
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #41 στις: 11/05/04, 21:58 »
Δεν με απασχολούν , δεν με ενδιαφέρουν και δεν με ενοχλούν οι σεξουαλικές προτιμήσεις του καθένα. Σέβομαι τις επιλογές του και απαιτώ να σέβεται κι εκείνος τους δημόσιους χώρους όταν βρίσκεται σ' αυτούς. Δεν έχει να κάνει με ''νορμάλ'' ή μη ''νορμάλ'' ζευγάρια η απαίτησή μου. Δεν εννοώ φυσικά εκδηλώσεις τρυφερότητας όπως ένα φιλί ή ένα χάδι αλλά υπερβολικές εκδηλώσεις που σε κάνουν ν' αναρωτιέσαι αν αντιλαμβάνονται σε ποιό χώρο ακριβώς βρίσκονται.

Οι ερωτικές περιπτύξεις θεωρώ πως είναι ιδιωτική υπόθεση και όχι για κοινή θέα. Προσωπικά δεν μπορώ να πω ότι ενοχλούμαι στη θέα ''χαμουρέματος'' αλλά βρίσκω άκρως γελοίο το θέαμα.
όνειρο είναι να ουρλιάζουν χιλιάδες ναι απ' το λαρύγγι του όχι  (Κ.Δ.)

GnR

  • Επισκέπτης
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #42 στις: 11/05/04, 22:30 »
Κι εμενα οι ομοφυλοφιλοι "μου τη δινουν" καπως...
Δε ξερω πως ακουγεται αυτο,αλλα εμενα μου φαινεται αφυσικο και αποκρουστικο αυτο που κανουν.
Αυτο πιστευω,αυτο νιωθω.Απο κει και περα ας κανουν οτι θελουν,απο μενα παντως δε προκειται να βρουν συμπαρασταση,ουτε και θα ασχοληθω περαιτερω.

Αποσυνδεδεμένος Ypokrisia

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Natasa for ever!!!!
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #43 στις: 12/05/04, 19:49 »
OK!!!! Apo o,ti katalava, stous perissoterous enoxlei h ekdhlwsh omofulofilias!
Pantws to swsto tha htane na mhn ekdhlwnontai oi omofulofiloi dhmosiws giati enoxloun tous gurw pou den exoune sunithisei tetoio theama!
As meinoume ston romantismo anamesa se mia gunaika kai enan antra.. :)

Αποσυνδεδεμένος Vagabond

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ένας μικρός αλήτης που τον τρώει ο καιρός
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #44 στις: 13/05/04, 04:57 »
OK!!!! Apo o,ti katalava, stous perissoterous enoxlei h ekdhlwsh omofulofilias!
Pantws to swsto tha htane na mhn ekdhlwnontai oi omofulofiloi dhmosiws giati enoxloun tous gurw pou den exoune sunithisei tetoio theama!
As meinoume ston romantismo anamesa se mia gunaika kai enan antra.. :)
Σωστά... ποιός σου είπε κύριε να είσαι διαφορετικός... τί είπες? Η φύση σου? Ρε άι στον αγύριστο κι εσύ και η φύση σου... κλείσου στο σπίτι σου, ράψε το στόμα σου και να δοξάζεις τον θεό που δεν σε παίρνουμε με τις πέτρες... το δημόσιο χαμούρεμα ειναι μονο για τους φυσιολογικούς μεγάλε.... ενοχλούμε βέβαια κάτι γιαγιάδες κι εμείς, αλλά δεν βαριέσαι... εμείς να μην ενοχλούμαστε... ας μείνουμε λοιπόν στο ρομαντισμό ανάμεσα σε άντρα και γυναίκα αποκλειστικά. Αν κανένας "διαφορετικός" τολμήσει να αισθανθεί ρομαντικά, να το κάνει γαργάρα αλλιώς θα εκτελεστεί δια λιθοβολισμού... ας πρόσεχε.

Εγώ λέω να εφαρμόσουμε αυτήν την άκρως αποτελεσματική (φιλάνθρωπη, χριστιανική, αντάξια κάθε πολιτισμένου λαού) τακτική σε κάθε είδος διαφορετικότητας... ποιός νομίζει ότι είναι ο καθενας ότι είναι για να έχει και άποψη... ομοιομορφία, αγάπες μου... ομοιομορφία και προσαρμογή σε αυτό που δεν ενοχλεί την αισθητική της πλειοψηφίας... αλλιώς διάολος που σας πήρε. Διότι η δημοκρατία δεν πάει μαζί με τις ατομικές ελευθερίες, όχι... δημοκρατία σημαίνει οχλοκρατία. Η πλειοψηφία αποφασίζει πώς είναι σωστό να ζεις την ζωή σου και τις ιδιωτικές σου στιγμές, πώς να σκέφτεσαι και πώς να κινείσαι και όποιος έχει διαφορετική άποψη καλά θα κάνει να αναθεωρήσει, αλλιώς στην πυρά κι αυτός και οι επαναστατικές του ιδέες. :P
Ο δικός μου ο δρόμος μ' έχει χρόνια διαλέξει...

Αποσυνδεδεμένος bono u2

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν ειμαι punk,ουτε ροκας μα ουτε και Ζαγοραιος
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #45 στις: 13/05/04, 17:11 »
ratsistis den eimai kai exo kai poloys filous omofilofilous.sigoura to theama 2 ginaikon na <<xamoureuontai>>einai erethistiko gia OLOYS emas tous antres.se kamoia periptosi den einai omos fisiologiko.kai o biasmos gia kapoious einai erethistikos alla einai to xeirotero eglima.sigoura den einai to idio alla gia kapoious einai epilogi seksoualikis ektonosis.An itan i omofilofilia fisiologiki o kalos theoulis tha dimiourgouse ton Adam kai ton Giorgo H' tin Eua kai tin Eleni.
..θα σου φέρω πλανκτον,αστρικων πετρωματων τα θραυσματα,μουσικές πλανητων και λουλουδια που βγαινουν στα χασματα..

Αποσυνδεδεμένος kanellop

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 68
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #46 στις: 13/05/04, 18:01 »
"Αν είναι να εξολοθρεύσουμε ολόκληρες κατηγορίες ανθρώπων, γιατί να μην αρχίσουμε από τους υπερφίαλους?"

Αποσυνδεδεμένος Ypokrisia

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Natasa for ever!!!!
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #47 στις: 14/05/04, 15:52 »
Οκ, δεν είμαστε ρατσιστές, έχουμε πολλούς φίλους "gay" και γενικά αποδεχόμαστε την διαφορετικότητα του άλλου, που δεν σημαίνει ότι είναι και λάθος..

Απλά δεν θα θέλαμε να μάθουμε ότι ο κολλητός μας γουστάρει να τον δένουμε με λουριά, χειροπέδες κλπ.. ή ότι η κολλητή μας έχει "πάει" με την κοπέλα που μόλις γνωρίσαμε στο κυλικείο της σχολής!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #48 στις: 14/05/04, 15:59 »
Απλά δεν θα θέλαμε να μάθουμε ότι ο κολλητός μας γουστάρει να τον δένουμε με λουριά, χειροπέδες κλπ..

Εδώ θα παρεξηγηθούμε! Δλδ αυτά πρέπει να είναι μόνο οι απαιτήσεις ενός gay???? Αν είσαι straight δεν μπορείς να τα κάνεις αυτά?
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος Ypokrisia

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Natasa for ever!!!!
    • Προφίλ
Απ: Ομοφυλοφιλία
« Απάντηση #49 στις: 14/05/04, 16:07 »
Δεν αναφερόμουν μόνο σε "gay" αλλά στις γενικότερες ανωμαλίες μας  ;)