Αποστολέας Θέμα: Χειροτερος δισκος της αγαπημενης σας μπαντας!  (Αναγνώστηκε 115436 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Απο metallica χαλαρα το χειροτερο ειναι το st.anger!
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
....dance of death, h MEGISTH patata, k8ws kai opoio disko kai an vgaloun pleon oi maiden! Ta exoume akousei ola! Pou pane re me ayton ton hxo en eth 2005? ??? Paidariwdeis melodies (?) paidariwdh ews hli8ia solo (?) kai telos empnaish (?) 1000 ipwmenh, anamasimenh kai ksanazestamenh! Signwmh mporei kapoios na akousei iron maiden meta apo (mh pw onomata) tosa kainouria (alla kai palia) sygrotimata me yper-empnesmeno hxo, stixo, mousikh? (vlepe Cynic apo palious, pain of salvation kai allous)
Με κάλυψες απόλυτα...
Ε οχι και ηλιθια σολο και πεδαριωδης μελωδιες ενταξει ισως να μην οτι πιο φρεσκο και ισως να ειναι ενα απο τα χειροτερα τους αλμπουμ αλλα εχει μεσα τραγουδια οπως Rainmaker   No more lies montseguer και το ομοτιτλο που ειναι πολυ καλα..Αλλα θα χρησιμοποιησω την κεφραση που ειχε καποτε ο ενα αλλο παληκαρι Αν το εβγαζε ο Dickinson αυτο το αλμπουμ θα το θεωρουσαμε φοβερο..
Maiden-Χ Factor
Dio-Lock up the wolves
Accept-Metal heart(γιατι ειναι υπερεκτημιμενο)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Accept-Metal heart(γιατι ειναι υπερεκτημιμενο)
Παράθεση


Εγω παλι το θεωρω ισαξιο του Restless and Wild...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Γνωμες ειναι αυτες!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
mesmerize  :-X :-X :P :P
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
mesmerize  :-X :-X :P :P

E όχι και χειρότερος δίσκος τους ο δίσκος του αιώνα!!! ;D ;D ;D :P :P

Αποσυνδεδεμένος Avril

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ακουω avril lavigne!!!!!!! >:(
    • Προφίλ
για μενα ειναι......κι ας εκανα προσπαθειες να μου αρεσει.....τπτ :P :-X :-X
I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hair are your aerials. They pick up signals from the cosmos and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.

Αποσυνδεδεμένος denisgiann

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • You Dont Remember Ill Never Forget
    • Προφίλ
Queensryche-I hear in now frontier.
Civilize the mind make savage the Body

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
mesmerize  :-X :-X :P :P

Μαλλον το hypnotize ειναι λιγο πιο κατω απτο mesmerize αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι χαλια απλα οτι σε σχεση με τα αλλα ειναι κατωτερο.(αν και πιστευω οτι πανω κατω ολα καλα ειναι)
Παντως πολλα συγκροτηματα θα θελαν να βγαλουν δισκο σαν τους hypnotize/mesmerize! :P :P
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Παντως πολλα συγκροτηματα θα θελαν να βγαλουν δισκο σαν τους hypnotize/mesmerize! :P :P

Ε ναι ειναι γνωστο πως τελευταια υπαρχουν πολλοι μαλακες.
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Παντως πολλα συγκροτηματα θα θελαν να βγαλουν δισκο σαν τους hypnotize/mesmerize! :P :P

Ε ναι ειναι γνωστο πως τελευταια υπαρχουν πολλοι μαλ**ες.

ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;Dχαχααχααχαχαχαχαχα ;)

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Παντως πολλα συγκροτηματα θα θελαν να βγαλουν δισκο σαν τους hypnotize/mesmerize! :P :P

Ε ναι ειναι γνωστο πως τελευταια υπαρχουν πολλοι μαλ**ες.

ααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;Dχαχααχααχαχαχαχαχα ;)

Εγω ξερω οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια(παρε μας τα παπ...) :P :P :P :P :-*
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour


Εγω ξερω οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια(παρε μας τα παπ...) :P :P :P :P :-*

Ειλικρινα, ειλικρινεστατα (και μονο για αυτην την μπαντα, παροτι υπαρχουν και αρκετες αλλες που τις θεωρω τραγικες) αμα εγραφα τετοιες αηδιες, θα ημουνα πολυ μα πολυ πιο δυστυχισμενος απ το να μην εγραφα καθολου.
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ


Εγω ξερω οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια(παρε μας τα παπ...) :P :P :P :P :-*

Ειλικρινα, ειλικρινεστατα (και μονο για αυτην την μπαντα, παροτι υπαρχουν και αρκετες αλλες που τις θεωρω τραγικες) αμα εγραφα τετοιες αηδιες, θα ημουνα πολυ μα πολυ πιο δυστυχισμενος απ το να μην εγραφα καθολου.

Καλα ρε φιλε ειπαμε να εχεις την αποψη σου αλλα να εισαι και αντικειμενικος.Ειναι ή δεν ειναι αυτην την στιγμη οι soad απτις καλυτερες μπαντες?γιαυτο βγαλε τις παρωπιδες σου και μαθε τιποτα!(ειμαστε τελειως off-topic ;D)
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Καλα ρε φιλε ειπαμε να εχεις την αποψη σου αλλα να εισαι και αντικειμενικος.Ειναι ή δεν ειναι αυτην την στιγμη οι soad απτις καλυτερες μπαντες?γιαυτο βγαλε τις παρωπιδες σου και μαθε τιποτα!(ειμαστε τελειως off-topic ;D)

Δεν υπαρχει αντικειμενικο σε θεμα καλος ή οχι...Υπαρχουν μονο αποψεις...Eχω παρωπιδες επειδη δε μα ρεσουν οι SOAD????Καλα τι ακυρο ειναι αυτο παλι???? Δλδ αν εσενα δε σ αρεσουν οι Atheist Πχ που ειναι απο τις δικες μου αγαπημενες, σημαινει οτι εχει παρωπιδες???? Μαλλον καπως αντιστροφα ειναι τα πραγματα...
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα


Εγω ξερω οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια(παρε μας τα παπ...) :P :P :P :P :-*

Ειλικρινα, ειλικρινεστατα (και μονο για αυτην την μπαντα, παροτι υπαρχουν και αρκετες αλλες που τις θεωρω τραγικες) αμα εγραφα τετοιες αηδιες, θα ημουνα πολυ μα πολυ πιο δυστυχισμενος απ το να μην εγραφα καθολου.

Καλα ρε φιλε ειπαμε να εχεις την αποψη σου αλλα να εισαι και αντικειμενικος.Ειναι ή δεν ειναι αυτην την στιγμη οι soad απτις καλυτερες μπαντες?γιαυτο βγαλε τις παρωπιδες σου και μαθε τιποτα!(ειμαστε τελειως off-topic ;D)

Μιλάς τώρα εσύ για αντικειμενικότητα τώρα? έλεος...μιλάμε ή κλάνουμε?? και αν θεωρείς επιπλέον γνώση τους soad μάλλον δεν έχεις ακούσει και πολύ μουσική στη ζωή σου...λυπάμαι...είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος....

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Δεν το επιασες καλα.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν μπορεις να τους ισοπεδωνεις τελειως!Πχ εμενα οι theater δεν μου αρεσουν καθολου ομως καταλαβαινω οτι ενταξει εχουν κοινο,εχουν εμπειρια και εχουν κανει επιτυχιες και οκ δεν με πειραζει.Δεν θα ξενερωσω κιολας αν καποιος μου πει οτι ακουει theater,ουτε θα τον ειρωνευομαι.Εσυ κανεις λες και μισεις τους soad.Και αυτα που λεμε ενταξει δεν ειναι ετσι, εσυ αμεσως να σχολιασεις,σιγουρα; οι Opeth,οι Paradise Lost ,οι Tool και αλλα επιτυχημενα συγκροτηματα δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα(αυτο ελειπε!)αλλα ο κλαδος των System(που ειναι ψιλο nu ψιλο απολα)δεν παιζει καλυτερο!(μεχρι και οι korn ξεφτιλιστικανε) .

Ειμαι ο πιο αδυναμος κρικος?Παιρνω πο**ο δηλαδη? ;D
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Δεν το επιασες καλα.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν μπορεις να τους ισοπεδωνεις τελειως!Πχ εμενα οι theater δεν μου αρεσουν καθολου ομως καταλαβαινω οτι ενταξει εχουν κοινο,εχουν εμπειρια και εχουν κανει επιτυχιες και οκ δεν με πειραζει.Δεν θα ξενερωσω κιολας αν καποιος μου πει οτι ακουει theater,ουτε θα τον ειρωνευομαι.

Μα κι εγω το ιδιο ακριβως κανω....Δεν ειπα εγω οτι δεν εχουν κοινο ή οτι κανουν επιτυχια....ουτε ξενερωνω με καποιον που ακουει SOAD....Αρα που το προβλημα??? απλα ειπα οτι θεωρω μαλακιες τα τραγουδια τους, οχι εσενα που τους ακους μαλακα...!!!!
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Καλα αυτος ηταν διαλογος απτο θεατρο του παραλογου!!!! ;D ;D
Πισω στο θεμα το οποιο λεει ,"Χειροτερος δισκος της αγαπημενης σας μπαντας"!οπως ειδατε δεν εχω γραψει χειροτερο cd των tool γιατι οτι βγαζουν ειναι διαμαντι!(ριχνω λαδι στη φωτια? ;D ;D)
Ενταξει πες μας τωρα οτι δεν σου αρεσουν οι tool να κουφαθω-τουλαχιστον δεν μπορεις να πεις οτι δεν ξερουν μουσικη! ;D
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Tool = Θεοι
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
   κοιτα, οι tool δεν εχουν και τον πιο "ευπεπτο" ηχο και γι αυτο ειναι και λιγο εως πολυ "παρεξηγημενοι"!
   Δεν μπορει να πει κανεις ομως οτι δεν ειναι πρωτοποροι και εμπνευσμενοι! Απλα ειναι παρα πολυ μπροστα ή απλα ειναι καπου "αλλου"!
   Εμενα προσωπικα μου αρεσουν παρα πολυ αν και δεν μπορω να επιρεαστω απο αυτους (θα θελα αλλα το 80-στικο βρωμο αυτι μου δεν με αφηνει ρε γμτο!!!)
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
@apollon18
Δλδ για να καταλαβω.Επειδη ειναι επιτυχημενο συγκροτημα πρεπει ν αρεσει σε ολους?Και για τους tool το ιδιο..Ο καθενας εχει προσωπικη αποψη και μπορει να την εκφραζει.
Εγω προσωπικα τους σιχαινομαι οχι επειδη παιζουν αυτο που παιζουν αλλα επειδη με αυτο το αμφιλεγομενο πραμα να μαζεψουν οπαδους μεταλαδες και οχι μονο και να θεωρουνται το μεγαλυτερο μεταλ συγκροτημα..Οι dream theater πχ δεν μ αρεσουν αλλα δεν τους απεχθανομαι γιατι παιζουν σοβαρη μουσικη και οχι ενα μειγμα ολων των ειδων της μεταλ..Και βεβαια τπτ δεν ειναι δεδομενο..Και οι μεηντεν ηταν καποτε το μεγαλυτερο συγκροτημα του μεταλ αλλα δεν ηταν αναγκαστικο να αρεσουν σε ολους..Αυτα ειναι κλειστομυαλιες ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
@apollon18
Δλδ για να καταλαβω.Επειδη ειναι επιτυχημενο συγκροτημα πρεπει ν αρεσει σε ολους?Και για τους tool το ιδιο..Ο καθενας εχει προσωπικη αποψη και μπορει να την εκφραζει.
Εγω προσωπικα τους σιχαινομαι οχι επειδη παιζουν αυτο που παιζουν αλλα επειδη με αυτο το αμφιλεγομενο πραμα να μαζεψουν οπαδους μεταλαδες και οχι μονο και να θεωρουνται το μεγαλυτερο μεταλ συγκροτημα..Οι dream theater πχ δεν μ αρεσουν αλλα δεν τους απεχθανομαι γιατι παιζουν σοβαρη μουσικη και οχι ενα μειγμα ολων των ειδων της μεταλ..Και βεβαια τπτ δεν ειναι δεδομενο..Και οι μεηντεν ηταν καποτε το μεγαλυτερο συγκροτημα του μεταλ αλλα δεν ηταν αναγκαστικο να αρεσουν σε ολους..Αυτα ειναι κλειστομυαλιες ;D

Ρε παιδια δεν ειπα εγω να αρεσουν σε ολους!Ελεος δηλαδη απλα ειπα να παραδεχεστε οτι παιζουν καλη μουσικη γιατι παιζουν καλη μουσικη :P ασχετα τι ειναι αυτο που παιζουν.Εσυ νομιζεις οτι παιζουν απο ολα για να προσελκυσουν κοσμο απο ολο τον χωρο?Εγω παντως δεν πιστευω οτι κανουν κατι τετοιο.Αλλωστε ο καθενας παιζει οτι του αρεσει,δεν μπορεις να του πεις εσυ μην παιζεις πολλα ειδη παιξε μονο nu ας πουμε ή κατι τετοιο.Απο οπου εχει επηραστει τετοια θα γραφει.
Εμενα οι theater δεν μου αρεσουν γιατι παιζουν σχεδον μια απτα ιδια(οσα εχω ακουσει) και δεν προσφερουν τιποτα φοβερα καινουριο στην μουσικη.Ενω σαν τους system δεν ειχε ξαναπαιξει κανεις.(και σαν tool δεν παιζει κανεις!)Ειναι σαν να μου λες οτι θα ακουμε μονο οτι ειναι κλασσικο και συμβαδιζει με αυτα που παιζοντουσαν πριν 10-15 χρονια.(καπως ετσι ;D)
Μην παρεξηγηθουμε κιολας αποψεις ειναι αυτες!
« Τελευταία τροποποίηση: 22/01/06, 14:34 από Apollon18 »
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Οχι οχι δεν μ επιασες.Δεν πιστευω οτι παιζουν καλη μουσικη :P   Και δεν τους απαγορυεω να παιζουν αυτο που παιζουν δεν με νοιαζει αλλα τους μισω γιατι με αυτο το πραμα καταφερουν και προσελκυουν τοσο κοσμο για αυτο..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος in_vain

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Savatage - Fight For The Rock

κατα τ'αλλα ομως οι Savatage σκοτωνουν!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
11 Απαντήσεις
4787 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/06, 13:47
από Unknown Artist
6 Απαντήσεις
4039 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/10/06, 21:25
από LuNaFrEaK
11 Απαντήσεις
6024 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/12/06, 12:31
από Ariel_1
84 Απαντήσεις
27704 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/08/08, 13:49
από Ibanezακιας
153 Απαντήσεις
54440 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/02/17, 15:03
από kotsos_ESP
4 Απαντήσεις
4143 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/05/10, 14:37
από themos
13 Απαντήσεις
7550 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/13, 21:56
από freemind
12 Απαντήσεις
5465 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/11/14, 13:54
από The Rocker
18 Απαντήσεις
22355 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/03/17, 19:08
από saved
6 Απαντήσεις
16670 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/01/18, 19:55
από saved