Ειδικά θέματα > Ηχογραφήσεις και Στούντιο

Παραπονα απο Studio

<< < (16/17) > >>

stavros-bass:

--- Παράθεση από: hot_sauce στις 27/04/11, 16:23 ---
--- Παράθεση από: stavros-bass στις 27/04/11, 15:18 --- καφε, μπυρα  (τα 2 τελευταια προσφερονται στο τζαμπα).

--- Τέλος παράθεσης ---
όσες πιεις?!?  :o

--- Τέλος παράθεσης ---

Κοιτα... προσωπικα δεν εχω πιει ποτε μου διοτι αν θελω μπυρα την αγοραζω απο το περιπτερο. Απο εκει και περα δε φανταζομαι να χει κανεις το θρασος να ζητησει να πιει 4-5 μπυρες κουτρα. Μετα η φαση παει σε γυφτια ξερω γω...

Rosstrobon:
Γενικά στην Θεσσαλονίκη έχω συναντήσει 2 πολύ καλές συμπεριφορές.

Στα Valve,αν και δεν είχαμε χρόνο ή άνεση για να κάτσουμε να αράξουμε μετά την πρόβα πάντα ο ιδιοκτήτης/τες πάντα μας προσφέρθηκε καφές ή μπύρα,πριν ή και μετά την πρόβα και μια φορά πίνανε κρασί και μόλις είχαμε βγει από πρόβα και προσφέρθηκαν να μας βάλουνε να πιούμε.

Επίσης σε ένα άλλο studio,το Μάβερικ ο ιδιοκτήτης είναι πολύ καλό παιδί και αρκετά ξηγημένος και πάντα προσφέρει καφεδάκι το οποίο δεν θεωρώ απαραίτητο.

Επίσης φίλοι που πάνε σε ένα άλλο ονόματι Revolver,σε κάθε πρόβα σου δίνουν δώρο CD ηχογράφηση της πρόβας.

hot_sauce (φλουτσ):
πολύ ωραία το σκέφτεσαι....και για τη μείωση που δε τη δεχτήκατε...
απλά θέλω να δω "πόση" εξυπηρέτηση είναι διατεθειμένος να κάνει ο άνθρωπος....

master of puppets:
Στη Σαλονίκη έχοντας γυρίσει αρκετά καταλήξαμε στα sin city....

πολύ καλός εξοπλισμός, πολύ ωραίες άιθουσες με καλό ήχο...ωραία ατμόσφαιρα..οι ιδιοκτήτες τα σπάνε απλά...φιλότιμοι, επαγγελματίες και τα πάντα όλα...

το μόνο αρνητικό είναι το θέμα του πάρκινγκ καθώς βρίσκεται κοντά στη μαρτιού που γίνεται λίγο μπάχαλο..

hot_sauce (φλουτσ):
κατά τ'άλλα το θέμα είναι για παράπονα :P

(καλά κάνετε και γράφετε....απλά είναι παράδοξο :P)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View