Η σελίδα της Κιθάρας > F.A.Q. αυτών των σελίδων

Προσβαση στο chat...ανεπιτυχης!

<< < (2/12) > >>

christin:
προσπαθω να μπω στο chat αλλα τιποτα!!
υποτιθεται εχω κωδικο!!!δεν καταλαβαινω!!
υπαρχει καποιος να μου πει τι να κανω?

Witchking:

--- Παράθεση από: christin στις 13/07/04, 17:32 ---προσπαθω να μπω στο chat αλλα τιποτα!!
υποτιθεται εχω κωδικο!!!δεν καταλαβαινω!!
υπαρχει καποιος να μου πει τι να κανω?

--- Τέλος παράθεσης ---

Αυτό που γράφεις είναι πολύ γενικό...Δώσε μερικές λεπτομέρειες για το ποια διαδικασία ακολούθησες. Έκανες εγγραφή , σου ήρθε ο κωδικός με e-mail?
Πληκτρολογείς σωστά το user name σου που δήλωσες κατά την εγγραφή και το password που σου ήρθε? Να έχεις υπόψιν σου ότι υπάρχει διαφορά μεταξύ μικρών και κεφαλαίων....

Witchking:
Να κάνω μια επισύμανση....Το να κάνει κάποιος εγγραφή στο forum δεν σημαίνει ότι αυτή η εγγραφή ισχύει και για το chat...Για το chat χρειάζεται ξεχωριστή εγγραφή.
Το αναφέρω αυτό διότι κάμποσες φορές με νέα μέλη , το πρόβλημα ήταν αυτό.
Θεώρησαν ότι με την εγγραφή στο forum έχουν αυτομάτως εγγραφεί και στο chat κάτι το οποίο δεν ισχύει....

Constantino$:

--- Παράθεση από: bluewind στις 21/12/03, 23:43 ---Πιθανολογώ πως σου συμβαίνει το εξής...είχες ήδη δημιουργήσει στο παρελθόν ένα λογαριασμό με το συγκεκριμένο email και προσπάθησες να φτιάξεις ένα νέο με το ίδιο ακριβώς email...κάτι το οποίο η βάση δεν επιτρέπει γι'αυτό και δε λαμβάνεις confirmation email.

Αν είναι έτσι, πρέπει να δημιουργήσεις ένα καινούριο email Λογαριασμό.
--- Τέλος παράθεσης ---

Προσπαθώ να γραφτώ στο chat και μου βγάζει το εξής μήνυμα: Πρέπει να δώσετε ένα σωστό e-mail.  
Για την εγγραφή στο chat θα πρέπει να χρησιμοποιήσω διαφορετικό e-mail από αυτό που γράφτηκα στο forum?

Witchking:

--- Παράθεση από: Constantino$ στις 05/09/04, 20:29 ---
--- Παράθεση από: bluewind στις 21/12/03, 23:43 ---Πιθανολογώ πως σου συμβαίνει το εξής...είχες ήδη δημιουργήσει στο παρελθόν ένα λογαριασμό με το συγκεκριμένο email και προσπάθησες να φτιάξεις ένα νέο με το ίδιο ακριβώς email...κάτι το οποίο η βάση δεν επιτρέπει γι'αυτό και δε λαμβάνεις confirmation email.

Αν είναι έτσι, πρέπει να δημιουργήσεις ένα καινούριο email Λογαριασμό.
--- Τέλος παράθεσης ---

Προσπαθώ να γραφτώ στο chat και μου βγάζει το εξής μήνυμα: Πρέπει να δώσετε ένα σωστό e-mail.  
Για την εγγραφή στο chat θα πρέπει να χρησιμοποιήσω διαφορετικό e-mail από αυτό που γράφτηκα στο forum?

--- Τέλος παράθεσης ---

Όχι , μπορεί να είναι το ίδιο , όμως πρέπει να είναι υπαρκτό διότι θα σου αποσταλούν οι κωδικοί στην διεύθυνση που δηλώνεις...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View