Μουσικά όργανα και εξοπλισμός > Τα καλύτερα...

Διπεταλα για Drums

<< < (2/13) > >>

Devil Driver:
Kατα τη γνώμη μου Iron Cobra με ιμάντα.
Έχουνε 2 φίλοι μου και είναι υπερ ευχαριστημένοι. Αν δεν μπορείς να πάρεις το Axis, τότε Iron Cobra με κλειστά μάτια

morello:
lipon file kai ta 2 petalia ine poli kala ... tora to thema in epio poli ti se voleui... apo ta dio ego protimo to pearl kathos ine poli pio euxristo kathos allazoun ta glide kai ginete kAI turbo kai accelerator kai diafora endiamesa...akoma exi poli pio elafri patima apo to iron cobra kai kata tin apopsi m kalitero response...ego pantos pira to dw 5002 turbo kai ime iper euxaristimenos...mou ekatse poli kala sta podia...

twist 1N my Sobriety:
παιδια κανω μια ερευνα αγορας γι αυτο αν μπορειτε βοηθειστε με.
εχω ηδη ενα διπεταλο iron cobra αλλα μου εχει σφηνωθει η ιδεα να παρω το dw 5000. το εχει δοκιμασει κανενας απο εσας τους drummer εκει εξω?

αν ξερετε κατι απαντηστε. αν οχι μην απαντησετε γιατι δεν εχει νοημα εκτος αν ειστε ειδικη περιπτωση.
ευχαριστω την οικογενεια μου και τους φιλους μου...

Highway_Star:
Το Iron Cobra πιστεύω ότι είναι πολύ καλό πετάλι με καλό response και ποιότητα κατασκευής. Το Dw 5000 έχει καλύτερη ποιότητα κατασκευής αλλά νομίζω ότι χάνει λίγο σε απόκριση και οι κόπανοί του σε ξενίζουν λίγο. Προσωπικά δεν βλέπω λόγο να αλλάξεις το Iron Cobra με αυτό καθώς πάνω κάτω τα ίδια είναι...

morello:
oxi file den ine ta idia kamia sxesi tha lega...etixe na exo peksi kai ta dio poli ora kai pira telika to dw 5002...exi poli pio elafri patima kai poli kalitero response...sou to protino file aneta auto kai to pearl eliminator ine apo ta kalitera kata ti gnomi m...tora metrai to gousto tou kathenos gia to ti tha pari...alli pernoun gibraltar kai ne euxaristimenoi...ego pantos ime poli euxaristimeno sme to dw...kai exi kai poli kalo patima den glistrai to podi..to turbo exo go kai pai kommatia...poli pernoun iron cobra mono kai mono epidi pezi o joey alla ego den mporo na pekso katholou me iron cobra...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View