Ιδιαίτερα μαθήματα Ηλεκτρικής και Ακουστικής κιθάρας
Τιμή:10.00 EUR 0 προσφορές

Περιγραφή: Ιδιαίτερα μαθήματα Ηλεκτρικής και Ακουστικής Κιθάρας παραδίδονται από Διπλωματούχο Καθηγητή, με πολυετή προϋπηρεσία κι εμπειρία στην Μουσική εκπαίδευση απόφοιτο τριών Ελληνικών Ωδείων και Κάτοχο Διπλώματος του London Trinity College, σε μαθητές όλων των ηλικιών και επιπέδων. Με τεράστια εμπειρία στην Διδασκαλία τα αποτελέσματα είναι εγγυημένα , γρήγορα και εμφανή. Τα είδη Μουσικής που διδάσκονται είναι Blues, Heavy Metal , Hard rock , Classic rock , R&B, και βασικές αρχές Jazz. Επίσης διδάσκεται όλη η Θεωρία και η Αρμονία, που απαιτεί το παίξιμο της Σύγχρονης Κιθάρας. Πρακτικά διδάσκονται τα Power chords κι όλες οι Συγχορδίες οι Κλίμακες και η Τεχνική του αυτοσχεδιασμού, καθώς και ειδικό Ρεπερτόριο που αναλύεται Αρμονικά, τόσο για την Ηλεκτρική όσο και για την Ακουστική κιθάρα. Ακολουθείται δική μου-κυρίως- αλλά και ξένη βιβλιογραφία απόλυτα εκσυγχρονισμένη για τις απαιτήσεις της μάθησης της Σύγχρονης και Μοντέρνας Κιθάρας. Το μάθημα είναι διάρκειας 1,5 ώρας και κοστίζει 10 ευρώ. Η χρήση μάσκας είναι εκατέρωθεν υποχρεωτική. Τα αποτελέσματα -πάντα σε συνάρτηση με το βαθμό θέλησης του μαθητή- είναι άμεσα κι εμφανή. Τα μαθήματα λαμβάνουν χώρα στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο μου, με αποτέλεσμα να μην χρειάζεται να κουβαλάτε κιθάρες, θήκες κλπ.  Επίσης γίνεται προετοιμασία μαθητών με σκοπό την εισαγωγή τους, σε ξένα Μουσικά Πανεπιστήμια.
Επαγγελματισμός ,υπευθυνότητα, συνέπεια.
Ώρες επικοινωνίας : 4 -9 μ.μ. /Κάτοικος Κοντόπευκο/Αγίας Παρασκευής. Τηλέφωνο 6936368204 σταθερό 2106561478 ώρες  4-9μμ
Σελίδα στο Facebook με προσωπικά μου άρθρα στο Ioannis Pasch.

Εμφανίσεις: 36
Ημερομηνία καταχώρησης: 01/06/21 20:51
Εναπομείναντας χρόνος: 56 ημέρες 1 ώρες 31 λεπτά 51 δευτερόλεπτα

Κοινοποίηση

Όνομα μέλους: IOANNIS68
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Μέλος από: 14/05/11, 03:22

Στείλτε μήνυμα στον πωλητή
Εμφάνιση καταχωρήσεων του μέλους

Ποσοστό θετικών αξιολογήσεων: 0%
Θετική αξιολόγηση: positive
Ουδέτερη αξιολόγηση: 0 netural
Αρνητική αξιολόγηση: negative
Μέσος όρος αξιολόγησης: 0

Υποβολή αξιολόγησης για IOANNIS68
0 Μέλη και 1 επισκέπτης βλέπουν αυτήν την καταχώρηση.

Σχόλια

Επιστροφή στις Αγγελίες